May 18 2024 19:08:29
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
magot

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Flyable kukuruznik?
Lucka
3IAP_Momo napsal:
vyhrál jsem vyhrál jsem tralalala :lol: :sm34:


Cool
 
rudidlo
312_Lazy napsal:
Když uvážíme, že teoreticky by měla být tvorba těhle "pleček" podobně náročná na čas jako u výkonné stíhačky, tak mi to přijde mrhání časem. Dokud nejsou Tempesty, Spitfiry I a XIV, Ju 88, B26...a desítky dalších nosných typů, tak imho nemá smysl dělat na takovýhle zbytečnostech.


Někdo ve svém volném čase (a dost možná zadarmo) udělá model letadla, nevidím důvod nad tím ohrnovat nos..
Souhlas.

Fucida napsal:
Cibule, imho je Me 163 bojově téměř nevyužitelné letadlo - jak za WWII, tak i v simulátoru. He 162 na mě naopak dělá mnohem lepší dojem. Takový pravý opak Kukuruzniku - použitelný jen na několika málo mapách v malých počtech, ale jinak atraktivní a oblíbené letadlo.

Nevyužitelné? Vždyť He 162 víc padal než sestřeloval - možná o trochu méně sestřeloval než Me-163 a možná o trochu více padal než Me-163 nebo na základě čeho tak soudíš?
Upravil/a rudidlo dne 01-01-2006 11:17
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
WT_Pedropan
313_cibule napsal:
Tak jo, přesvědčili jste mne. Přestávám mít kukuruznika rád. Je to zbytečné nezajímavé letadlo, které by mne (a několik podobných exotů) bavilo max. čtrnáct dní. Už o něm nechci ani slyšet. Chci výškovou verzi stodevítky s přetlakovou kabinou...


:sm6: Ale přesto se hlásím do klubu (nebo, že by další sekta...?:rolleyesÚsměv přátel tohoto letadélka.
Ad jedna - byl to jeden z mých prvních postavených modelů,
Ad dvě - to letadýlko je opravdu elegantní,
Ad tři - není nad svištění větru v otevřené krajině a kochání se krajinou v přízemním pomalém průletu,Cool
 
http://www.wtigers.org/
alert
Kukuruznik má hlavně tu výhodu, že je prakticky nesetřelitelný ve vzdušném boji, protože je tak zoufale pomalý. Traduje se, že když Fw190 útočily na Swordfishe, tak prý vysunuly klapky a podvozky, protože fokáč byl na Swordfishe moc rychlý Šklebící se
 
310_cibule
Tak začínám měnit svoji orientaci. Jde to těžko, ale já to dokážu. Dávám si to jako novoroční předsevzetí.

http://www.simhq....4;t=002431
Upravil/a 310_cibule dne 01-01-2006 12:04
 
Lucka
WT_Pedropan napsal:
313_cibule napsal:
Tak jo, přesvědčili jste mne. Přestávám mít kukuruznika rád. Je to zbytečné nezajímavé letadlo, které by mne (a několik podobných exotů) bavilo max. čtrnáct dní. Už o něm nechci ani slyšet. Chci výškovou verzi stodevítky s přetlakovou kabinou...


:sm6: Ale přesto se hlásím do klubu (nebo, že by další sekta...?:rolleyes: ) přátel tohoto letadélka.
Ad jedna - byl to jeden z mých prvních postavených modelů,
Ad dvě - to letadýlko je opravdu elegantní,
Ad tři - není nad svištění větru v otevřené krajině a kochání se krajinou v přízemním pomalém průletu,Cool


Osm. Týjo, to bude spolek Šklebící se
 
310_cibule
Já už ne. Já se teď rozhoduji mezi tempestem a Me 264.
 
Lucka
313_cibule napsal:
Já už ne. Já se teď rozhoduji mezi tempestem a Me 264.


Jednoznačně Tempest. Je to hezké letadlo, fakt jo Úsměv Schwalbina je líná a ošklivá Mrknutí
 
Mungo
Ale co, ak je mozne, aby Kukuruznika dali do Simu, tak preco nie, lietadiel, ktore nik nelieta je tam viac nez dost (kedy naposledy ste leteli "Bachcivandziho skazu"?).
Moje Top (co Oleg nesplni) su Spit MkI., Typhoon (radsej nez Tempest), Mosquito, Meteor a niektory z "heavies" (Wellington, Lancaster) za cervenych a Ju-88, Hs-129, Bf-110C za modrych. K tomu mapa J. pobrezia Velkej Britanie, 1x Afrika. A viacmenej sa da vcelku rozumne lietat aj vacsina zapadneho bojiska.
 
Lucka
Mungo napsal:
Ale co, ak je mozne, aby Kukuruznika dali do Simu, tak preco nie, lietadiel, ktore nik nelieta je tam viac nez dost (kedy naposledy ste leteli "Bachcivandziho skazu"?).
Moje Top (co Oleg nesplni) su Spit MkI., Typhoon (radsej nez Tempest), Mosquito, Meteor a niektory z "heavies" (Wellington, Lancaster) za cervenych a Ju-88, Hs-129, Bf-110C za modrych. K tomu mapa J. pobrezia Velkej Britanie, 1x Afrika. A viacmenej sa da vcelku rozumne lietat aj vacsina zapadneho bojiska.


Spitfire Mk.I je letadlo, které asi opravdu nebude. A stejně tak mapa s jižním pobřežím Velké Británie. To se podle mého názoru objeví až v novém simu Battle of Britain. Velká škoda, ale co se dá dělat.Smutný
 
1stCL_Jamamoto
Lucko, pojď zaflamujeme si! Tempest a hezké letadlo? Už jen ten nemožný chladič pod čumákem. Přidělat tam jazyk a bylo by to logo Rolling Stones!Šklebící se
 
Mungo
1stCL_Jamamoto napsal:
Lucko, pojď zaflamujeme si! Tempest a hezké letadlo? Už jen ten nemožný chladič pod čumákem. Přidělat tam jazyk a bylo by to logo Rolling Stones!Šklebící se


A co takto 190-ka? Kratky trup, kratke osekane kridla, plno neforemnych vystupkov na karoserii, ramovanie kokpitu jak na BVP-cku - skus na zjazde letky predniest nieco na tuto temu :sm12:

Ja budem spokojny s Typhoonom a jeho raketami - je tak skaredy, az je krasny :sm14:
 
310_cibule
Tak pozor: Me 264 není žádná pošahaná švalbina, ale krásný čtyřmotorový bombardér, který bohužel nelítal jinak než v prototypech. Ale já ho chci. Když nesmím mít kukuruznika, chci Me 264.
 
310_cibule
Typhoon je fajn. Slušný letadlo - pro nás starší lidi -, který má dveře. A ne, že se tam musím soukat horem jak magor. Vobčas se převážím a pak mne žena tahá za nohy ven z mého kokpitu.
Upravil/a 310_cibule dne 01-01-2006 12:34
 
Noram
1stCL_Jamamoto napsal:
Lucko, pojď zaflamujeme si! Tempest a hezké letadlo? Už jen ten nemožný chladič pod čumákem. Přidělat tam jazyk a bylo by to logo Rolling Stones!Šklebící se

a co se ti nelíbí na tom sexy chladiči Šklebící se
[img]http://www.hawkertempest.se/a2tempest.jpg[/img] is not a valid Image.
 
http://noram.youaremighty.com/
Lucka
313_cibule napsal:
Tak pozor: Me 264 není žádná pošahaná švalbina, ale krásný čtyřmotorový bombardér, který bohužel nelítal jinak než v prototypech. Ale já ho chci. Když nesmím mít kukuruznika, chci Me 264.


Omlouvám se, četla jsem nepozorně. Me 264 neznám. Jak vypadá?
Upravil/a Lucka dne 01-01-2006 15:19
 
Lucka
1stCL_Jamamoto napsal:
Lucko, pojď zaflamujeme si! Tempest a hezké letadlo? Už jen ten nemožný chladič pod čumákem. Přidělat tam jazyk a bylo by to logo Rolling Stones!Šklebící se


Ta spusť Jamamoto.Úsměv Mám 700 km/h a 4x20 mm argumentů Mrknutí
 
310_cibule
Lucka napsal:
313_cibule napsal:
Tak pozor: Me 264 není žádná pošahaná švalbina, ale krásný čtyřmotorový bombardér, který bohužel nelítal jinak než v prototypech. Ale já ho chci. Když nesmím mít kukuruznika, chci Me 264.


Omluvám se, četla jsem nepozorně. Me 264 neznám. Jak vypadá?


Krásně.

http://www.luft46...me264.html
 
1stCL_BlueL
ja bych to rek spis takhle Tempeset je podle me jedno z nejagresivnej vyhlizejicich letadel z WW2(podobne jako Bf 110 nebo 262), kdyz to srovnam s necim soucasnym tak me napada jen Mi-24Úsměv
Upravil/a 1stCL_BlueL dne 01-01-2006 13:02
 
1stCL_Jamamoto
Lucka napsal:
1stCL_Jamamoto napsal:
Lucko, pojď zaflamujeme si! Tempest a hezké letadlo? Už jen ten nemožný chladič pod čumákem. Přidělat tam jazyk a bylo by to logo Rolling Stones!Šklebící se


Ta spusť Jamamoto.Úsměv Mám 700 km/h a 4x20 mm argumentů Mrknutí


To ano....beze sporu ale ukrytých v pěkné šeredce....:sm11:
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,904,310 návštěv