May 05 2024 11:21:06
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 2
LesniHU, Mira

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Flyable kukuruznik?
Hoper
Slušelo by se k nočnímu kukuruznikovi a "jeho" nočním čarodějnicím dodat, že to nebyl nižádný med takhle lítat. Viděli starou blažkovou, sestřelit je mohl kdokoliv pistolí a když potkali mezka (stíhače), tak z něj měli pěknej vítr.
Takže jejich nadšení z takových letů je nasnadě.
A obzvlášť u střelkyň - viz Rudé hvězdy válečného nebe - jedna po takovém letu nemohla skoro mluvit ...
 
310_cibule
Šest.

S Hoperem jsem ani nepočítal, ten se sotva udrží ve vzduchu v bettyně. Posledně mi málem před přistáním usnul.

 
Lucka
313_cibule napsal:A co naše noční čarodějnice, teda pardón dámy, vědmy?
´

Továrišč cibulÚsměv, jakožto noční čarodějnice 2. kategorie se hlásím do služby. Možnost nástupu ihned Cool

takže: sedm
Upravil/a Lucka dne 31-12-2005 14:31
 
313_Volume
spíš bych raději viděl nějaký JU52/Lisunovy a akce ve stylu starejch WB, kdy výsadek zabere cíl narušený bitevníky....ona i taková možnost koordniace s pozemníma/námořníma jednotkama v nějaký aréně ve WB stylu by mi v Ilovi nevadila
 
Hoper
se tu čelověk ozve a už ho hned posaděj do chmelnice ...
 
1stCL_Fucida
..a schválně kdo z těch sedmi, co se ozvali, by bral raději Kukuruznika než třeba Tempesta?

Oblak, jen tak mimochodem já ani náznakem nezmínil Do 335 ani jiný stroj Luftwaffe, jak tě napadl zrovna Pfeil?? Imho v simulátoru typu FB je využitelný mnohem lépe než Kukuruznik. Na co mít pozorovací letadlo schopné v noci napadat nepřátelská letiště, nebo kolony. Letěli byste takovou misi proti AI pozemním cílům 2x, 3x, 10x..pak by to letadlo každej začal ignorovat jako dále nevyužitelné. Fakt nevím, na co by tady byla letadla jako Storch, Ju 189.. apod. Když uvážíme, že teoreticky by měla být tvorba těhle "pleček" podobně náročná na čas jako u výkonné stíhačky, tak mi to přijde mrhání časem. Dokud nejsou Tempesty, Spitfiry I a XIV, Ju 88, B26...a desítky dalších nosných typů, tak imho nemá smysl dělat na takovýhle zbytečnostech. Důležitá konstrukce WWII nemusí být nutně využitelná v simulátoru. A to je tenhle případ.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
GC3_Messik
kukuruznik
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
Lucka
1stCL_Fucida napsal:
..a schválně kdo z těch sedmi, co se ozvali, by bral raději Kukuruznika než třeba Tempesta?......
.....Dokud nejsou Tempesty, Spitfiry I a XIV, Ju 88, B26...a desítky dalších nosných typů, tak imho nemá smysl dělat na takovýhle zbytečnostech. Důležitá konstrukce WWII nemusí být nutně využitelná v simulátoru. A to je tenhle případ.


Ano, také mi ve šturmovi velmi chybí Spitfire I , Spitfire II, Wellington, mapa s částí Anglie...atd. Ale to je téma na samostatné vlákno.
 
Hoper
tempest je náročnej na pilotáž, s kukuruznikem se dá točit Mrknutí
 
310_cibule
kukuruznik.

Dva.

Okrajové subvarianty typu tempest, spitfire I a XIV či dokonce těch několik verzí Ju88 přece nemohou nikoho zajímat.

Ale wimpyho bych bral. Jestli jde jen o to, jsem ho ochoten vyměnit za kukuruznika a lysandera. Ale storcha nedám.
 
Hoper
hele, zkus kukuruznika (je to dvouplošník) vyměnit za něco iného - Jiříček tu cosi nadhazoval Mrknutí
 
310_cibule
Kartón irský whisky? Nebo co mne to vlastně eště zajímá...
 
Hoper
kukuruznika ? za kartón ? jeden ? blázníš ?!
vagón máš chtít !!
nebo vogon ?
či snad vogona ?
mno ale tak nějak to má být ...
Úsměv
 
3IAP_Momo
1stCL_Fucida napsal:
..a schválně kdo z těch sedmi, co se ozvali, by bral raději Kukuruznika než třeba Tempesta?


jéé to sis nadběhnul s tím tempestem Úsměv jednoznačně vítězí Kukuruzník :sm40:
Tempest nema vubec nic spolecneho s moji predstavou pekneho letadla, ten velky chladic je jako pest na oko..fuuuj a brrr :no:
 
http://jaja.kn.vutbr.cz/~krupa9/
3IAP_Momo
a toho storcha co tady nadhazujete bych taky bral..., neni to sice dvouplosnik, ale taky ma sve kouzlo Cool
Upravil/a 3IAP_Momo dne 31-12-2005 16:33
 
http://jaja.kn.vutbr.cz/~krupa9/
GC3_Messik
ano ano, a jak by se dalo létat pro piloty, kteří nouzově přistály někde za frontou..:Jiricek::lucka:
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
313_Volume
dalo by se létat...na DF servrech to asi moc praktikovatelné nebude a pokud někdo zahostuje misi pochybuju, že jí nechá běžet tak dlouho, než si strany vyzvednou své sestřelené piloty....

řešením je aréna typu WB, kde probíhá nonstop válka a kde jedou statistiky, pak se přimlouvám za jakýkoliv létatelný letadlo....

aréna by ale musela mít omezení a nějaký přídělový systém - nové/opravené stroje atd...limity pro piloty a podobně...
 
GC3_Messik
létal jsi CW nebo SM??? třeba u SM by to bylo skvěle použitelné
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
313_Volume
pokud to bude SM na 3dny v kuse ok...fronta se bude měnit a tak, pokud to bude stylem CW - žádnej host nebude čekat další 2h než někdo někoho naloží....
 
1stCL_Fucida
313_OTU_Volume napsal:
pokud to bude SM na 3dny v kuse ok...fronta se bude měnit a tak, pokud to bude stylem CW - žádnej host nebude čekat další 2h než někdo někoho naloží....


Jo, něco takového jsme myslím jednou zorganizovali.. kdy to bylo? květen?
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,819,125 návštěv