April 16 2024 15:49:51
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Flyable kukuruznik?
Lucka
Technická poznámka: téma vulching je hodně žhavé. Nezasloužilo by si samostatný thread?

P.S.: Je to můj názor, prosím nekamenujte mě za něj (sama píšu hodně často absolutně OT)Šklebící se
 
GC3_Kane
nemluvě o letadlech na letišti, je "problém" právě to kradení sestřelů, jinak sundat poškozené letadlo které maže dom, asi jednoznačně odsoudit nejde. Je to na pilotovy, jeho momentální náladě a nastavení :sm18:
 
http://3iap.org/forum/news.php
313_OTU_oblak
vulčing, vulching...nečetl jsem o tom tady už někdy????Úsměv
 
rudidlo
1stCL_pbarry napsal:
vulcher,vulching.. vznikl degenoravim ze slova vulture-Sup. Dalo by se to tedy teoreticky uzit i na to co pise fajtl. Strilet do poskozeneho letadla (ktere jsem neposkodil ja) je mrchozroutstvi Šklebící se

Vulching se začal používat i na situace, kdy někdo krouží kolem nepřátelského letiště a vyzobává stroje. To je ale chyba PVO a na CL serveru vlivem flaků nastává méně často.

Osobně se nevrhám po letounu, který se snaží pár metrů nad zemí přistát (má vytažený podvozek). Nebo letoun, který jde zcela viditelně na nouzák. Ale kouřící letoun v malé výšce mez milosti odstraním. Jak napsal Horrido - i kouřící letadlo je stále letící stroj.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
1stCL_Jamamoto
Lucka napsal:
Technická poznámka: téma vulching je hodně žhavé. Nezasloužilo by si samostatný thread?

P.S.: Je to můj názor, prosím nekamenujte mě za něj (sama píšu hodně často absolutně OT)Šklebící se


Jak jsem už včera psal, slečno pilotko, pro vás cokoliv!:jamamoto:
 
LesniHU
Messik napsal:
LesniHU napsal:

Coz je presne ten duvod, proc by od dob AEPu melo zapadni fronte venovat vic usili.

Vždyť se věnuje vývojem BOB. Jeden typ zázrak neudělá.

Coz je sice pravda, ale od vydani aepu ubehlo dost casu, behem ktereho se pridalo dost jinych letadel a navic ty (asi) ctyri britsky letadla v BoB taky zazrak neudelaji.
 
313_OTU_oblak
jestli bude BOB jenom o BOB tak to bude hodně veliké zklamání Smutný alespoň pro mne....a fuči to asi hrát nebude, bo tam nebude FW190 Úsměv))))
 
Hoper
clone9cz napsal:
tak panove-slecny, je to definitivne potvzeno, kukuruznik bude:yes:, ale vzhledem k nutnosti preorientovat prumysl :embarrassed: z brizy na platno to potrva priblizne rok:sleep:, dalsim dusledkem bude vyrazeni z vyroby La5FN a La-7, protoze nejsou z platna:jamamoto:

stejnak se na nich moc nelítá, protože modří pak moc pláčou Mrknutí
 
Hoper
rudidlo napsal:
LesniHU napsal:
rudidlo napsal:
AH Server má statistiky? Kde?

Pripojis se cas od casu do hry, zmacknes spravnou klavesu a spocitas lidi ve Stuce Šklebící se.
Tak to jsi teda ve svem predchozim prispecku urazil statistiku jako vedni obor.

myslíš ? Mrknutí Pff Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads googe teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF.

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,706,607 návštěv