May 03 2024 07:49:41
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » Rise of flight (letový bojový simulátor z období první světové války) » Rise of flight - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Rof - NEWS!
LangMaster
Co ten novej patch 1.021b uz je venku ?

OctalCore AMD FX-8350
MSI 990FXA-GD80
32GB DDR3 Kingston HyperX 1866MHz
MSI N770-2GD5/OC
Samsung SSD 850 EVO 500GB
 
http://www.ok1slm.cz
310_Pip
je Mrknutí
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
LangMaster
a kde? vzdyt me to nic nestahuje

OctalCore AMD FX-8350
MSI 990FXA-GD80
32GB DDR3 Kingston HyperX 1866MHz
MSI N770-2GD5/OC
Samsung SSD 850 EVO 500GB
 
http://www.ok1slm.cz
TozziFan
No ono se ani samo nemá stahovat. Aktualizaci musíš spustit sám Mrknutí
 
LangMaster
jo to me je jasne zas tak spatne na tom nejsem ale nepamatuju si jestli jsem to uz nestahnul nejak tech aktualizaci pro hry je moc Naštvaný
OctalCore AMD FX-8350
MSI 990FXA-GD80
32GB DDR3 Kingston HyperX 1866MHz
MSI N770-2GD5/OC
Samsung SSD 850 EVO 500GB
 
http://www.ok1slm.cz
Baron
Kamarade, urcite si si to stiahol, inak by sme predsa vcera spolu nelietali. Moze potvrdit aj Pegas - ten tam bol tiez. Ked ti nic nepise po spusteni Launchera v polozke Update - tak mas hru na 100 % s poslednym patchom.
Upravil/a Baron dne 23-09-2011 21:32
Hals - und Beinbruch!
 
Merten
A to je takovej problém to nechat zkontrolovat?Úsměv
 
BP_Tyrl
Proč kontrolovat? Prostě když se nemůžu připojit na online server, tak dám aktualizovat. No problemo. A lepší je zvyknout si na větší počet aktualizací, než že je něco poonděno a nikdo s tím nic nedělá. :-)
 
Merten
Sím paní učitelko Tyrl je drzý a nechci ani domýšlet na co naráží Šklebící se.Chtěl jsem říct že pokud sednu k rofu po delší době tak automaticky první co udělám je že dám update a zjistím že je/není a podle toho pokračuju než bych se zkoušel připojit a doufal Úsměv.
 
1stCL_Novotny
Jo tak to já to zas zapnu a doufám že tě potkám ve vzduchu. A vono zatím jen doufám!Šklebící se
 
Merten
Tsss Šklebící se
 
TozziFan
Na den 10.10.2011 od 09:00h. UTC je nahlášena pravidelná údržba serveru. Více zde
 
ZVP_OLDBOY
Když se malinko vrátím k možnostem jaké Rof ještě může mít a k typům letadel,které by tu být měly,je stále z čeho vybírat.Trochu opomenuty jsou bitvy nad severním mořem a tudíž další várka zajímavých letadel a cílů/lodě ,ponorky,vzducholodě/.Již zmíněná italská fronta,ruská.Začátek války-chybí Moran N,Halberstad D II/mimo jiné jednomístný s 1 kulometem/.Vše nestojí jen na Fučidou zmiňovaných a trochu přeceňovaných typech ,jako Camel a Fokker Dr.i/výborný letoun,ale s polu s Triplanem slepá ulička vývoje letadel/.No a Snipe ˇ,ten zasáhl až ůplně na konci a nic už nevytrh.Třeba FE 2,ač zastaralý létal od začátku až do konce války-dlo by se pokračovat dalšímy typy/Hanriot HD.1,Salmson 2A2,Rumpler C.1,Roland C.II atd atd.Je z čeho vybírat a co udělat pro další rozvoj ROF-nebál bych se .Mrknutí
 
Baron
To je sice pravda Oldboyi ale vyvoj novych lietadiel stoji peniaze. Vzhladom nato, ze RoF je zadarmo a kupuju sa iba nove stroje (a to este skoro za symbolicku sumu) neviem ako by to financovali. Mozno maju daco schovane (mozno datadisk, addon - netusim), ale v tomto som skor skepticky. Ovsem dufam, ze sa mylim a vydaju toho co najviac.
Hals - und Beinbruch!
 
1stCL_Fucida
No ta symbolická suma je symbolická jen v akci, jinak cena cca 150,- Kč za letadlo není úplně symbolická. Kdyby šel touto cestou Oleg ve Šturmu, pak bychom za ILa vyplázli desítky tisíc Úsměv Problém RoFu je, že atraktivní letadla prostě docházejí a nikdo mi nevymluví, že to tak není Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
ZVP_OLDBOY
No já mám krabicovou verzi a cca 1200,- kč se mi teda zadarmo nezdá-a nejsem myslím jediný Smutný
 
WT_Horrido
A ty toho lituješ, že jsi to koupil? Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
1stCL_Novotny
Baron napsal:
To je sice pravda Oldboyi ale vyvoj novych lietadiel stoji peniaze. Vzhladom nato, ze RoF je zadarmo a kupuju sa iba nove stroje (a to este skoro za symbolicku sumu) neviem ako by to financovali. Mozno maju daco schovane (mozno datadisk, addon - netusim), ale v tomto som skor skepticky. Ovsem dufam, ze sa mylim a vydaju toho co najviac.


No nejspíš to jde a to asi víc než dobře! Protože to že se kupují nové stroje vlastně není pravda! Ta se vlastně stahují naprosto zdarma a pouze pokud má jedinec chuť si v něm poletovat si jej musí zakoupit. Pro ostatní jsou stále k mání scela zadarmo ve formě AI letadel, či pilotovaných protějšků na online poletech.


1stCL_Fucida napsal:
No ta symbolická suma je symbolická jen v akci, jinak cena cca 150,- Kč za letadlo není úplně symbolická. Kdyby šel touto cestou Oleg ve Šturmu, pak bychom za ILa vyplázli desítky tisíc Úsměv Problém RoFu je, že atraktivní letadla prostě docházejí a nikdo mi nevymluví, že to tak není Úsměv


Tak to bohužel jen pro tebe a pár dalších s podobným náhledem k danému tématu. Já bych se naopak těšil na spoustu těch "vůbec neatraktivních" letadel, a to i klidně ve formě x% létatelných ku x% AI.
A co se IL2 týkče tak na tu dobu to bylo kua dost peněz! A to zas nikdo nevymluví spoustě dalších. A o tom koliko za to bylo letadel pro polet se dá vlastně taky dlouze klábosit. Bo většina byla jako AI od samého začátku a to že bylo "50000" verzí IL2 a "2000" Bf 109 na tom nic nemění.
Úsměv Prostě doba se mění a tím i nároky na věci a tím i jejich cena a druh prodeje. Mrknutí
 
1stCL_Fucida
Novotňas, můj pohled na věc je čistá matematika Úsměv Na RoF nemám nikterak negativní, ale naopak pragmatický náhled Úsměv Systém RoF se mi v zásadě velmi líbí, pouze nesouhlasím s tím, že by cena za nákup letadel byla symbolická. Symbolická by (pro mě) byla tehdy, pokud by se jednalo skutečně třeba o 0,25$. Ale znovu opakuji, mně se ten systém líbí. Nemám jediné letadlo od smraďochů a nic mě nenutí je pořizovat. Platím jen za ta letadla, za která chci platit. Pokud se mi na systému RoF něco velmi nelíbí, pak jsou to placené lepší zaměřovače, teploměry..apod. To mi přijde absurdní z několika důvodů, které jsem uvedl již jinde.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
BP_Tyrl
Pro správného srdcaře, jsou atraktivní všechny stroje z WWI. A nerozlišuje, na které straně fronty lítaly. Vše ostatní je pouze pseudokultovní balast.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,806,996 návštěv