May 03 2024 07:54:23
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » Rise of flight (letový bojový simulátor z období první světové války) » Rise of flight - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Rof - NEWS!
313_123
a jsem v řici
carier can,t no be loaded
co s tím

jen né reinstal
 
313_123
zbytečná panika problém vyřešn 777 Mrknutí

ps-pr.cl.: možno smáznout
 
TozziFan
EDIT: zdvojený post
Upravil/a TozziFan dne 20-09-2011 16:24
 
TozziFan
Attention Pilots!

Finally, we are done with the 1.021b. Some hard and fast work for us. We hope that we didn't make you wait too long before we could find a fix for the ATI stutter issues in 1.021.
However, we hope that not only will you be interested in the stutter fix, but also some of the other fixes we are including. We hope that 1.021b will make you eager to get back into the ROF cockpit again!

We want to thank all of the community volunteers who helped us to test the stutter issue with the test build - thank you so much guys! Your work was a big help!

Více info ZDE

EDIT: málem bych zapoměl. Začala předobjednávka R.E.8 Cool
Upravil/a TozziFan dne 20-09-2011 16:23
 
Baron
[quote]TozziFan napsal:...málem bych zapoměl. Začala předobjednávka R.E.8 Cool[quote]

Tesim tesim prevelice - preordered Šklebící se Len som zvedavy, kedy konecne vydaju zase aj nieco skopcacke. Zacina byt "predohodovane" Pff Na druhej strane: tie dohodove masiny - a obzvlast Camel - tak kraaaaasne romanticky horia... Vyděšený
Upravil/a Baron dne 20-09-2011 17:52
Hals - und Beinbruch!
 
1stCL_Novotny
No zatím postupují podle posledního seznamu. Takže pokud se nic nepotento je na řadě Halberstadt CL.II ! Takže držme palce!Úsměv
 
Baron
...a kua CL.II Vyděšený JA UZ HO KCEM!!!!

Ozaj Nowi, je niekde ten zoznam?
Upravil/a Baron dne 20-09-2011 20:31
Hals - und Beinbruch!
 
1stCL_Novotny
Bylo to jedno z prohlášení na stránkách ROF. Je to někde na stránkách LETECKÉ ŠKOLY. Ale, nemusíš to hledat je to poslední stroj uvedený v tom seznamu! Úsměv
 
Baron
Tak si ma ukecal a nehľadám Úsměv Už se nefim dočekat:

hsgalleries.com/images/Hannover.jpg

P.S. Neviete niekto, ako je to s vydaním ďalších stíhačiek? Vo Veľkej vojne lietalo množstvo typov, najznámejšie sú už síce zčasti vonku (ale zďaleka nie všetky, napr. Fokker E IV, Fokker D.II - D.VI, Fokker F.1, Halberstadty, Pfalze, Spady, Nieuporty, Siemens-Schuckerty, atď atď atď + ďalšie verzie už vydaných strojov, t.j. SE5, D.VIIaü a hromada ďalších), ale napriek tomu je tu určité vákuum - hlavne z prvej časti 1. svetovej. O ďalších bojiskách ani nehovorím (najznámejšie a najžiadanejšie sú samozrejme Taliansky front nasledovaný východným frontom, ale tiež sa bojovalo nad Tureckom a na Mezopotámiou), takže tam máme skutočne veľa strojov, hlavne talianskej a rakúsko-uhorskej c.k. produkcie.
Hals - und Beinbruch!
 
j4ck41
imho na Turecko a Mezopotamii muzes rovnou zapomenout

dalsi vyvoj bude dale pokracovat podobnym tempem a smerem jako nyni ... minimalne 2 dohodovy stroje na 1 centralni a to tak aby se pokud mozno kompenzovali

osobne si myslim, ze do roku 1914-1915 moc nepujdou
 
Baron
j4ck41 napsal:
imho na Turecko a Mezopotamii muzes rovnou zapomenout


Tiež si myslím, tieto oblasti boli spomenuté iba pre úplnosť

j4ck41 napsal:dalsi vyvoj bude dale pokracovat podobnym tempem a smerem jako nyni ... minimalne 2 dohodovy stroje na 1 centralni a to tak aby se pokud mozno kompenzovali

osobne si myslim, ze do roku 1914-1915 moc nepujdou


Škoda.
Upravil/a Baron dne 21-09-2011 14:37
Hals - und Beinbruch!
 
j4ck41
Baron napsal:
j4ck41 napsal:dalsi vyvoj bude dale pokracovat podobnym tempem a smerem jako nyni ... minimalne 2 dohodovy stroje na 1 centralni a to tak aby se pokud mozno kompenzovali

osobne si myslim, ze do roku 1914-1915 moc nepujdou


Škoda.


jsem potesen ze muj nazor beres jako dogma, ale vem to tak, ze poradne ve velkym se na nebi zacalo valcit az v tom roce 1916
 
313_123
je nový patch ja jen kdyby to někdo nevěděl
včera jsem stihnul jeden let tak jsem moc netestoval
upravená SE5 (prej matematicky nejpřesnější model letadla Mrknutí)
Upravil/a 313_123 dne 22-09-2011 06:31
 
Baron
j4ck41 napsal: jsem potesen ze muj nazor beres jako dogma, ale vem to tak, ze poradne ve velkym se na nebi zacalo valcit az v tom roce 1916


Úsměv Neviem síce ako si k tej dogme prišiel, ale som rád, že som ťa potešil Úsměv To "škoda" bolo myslené na počet vydávaných strojov (2 Dohoda vs 1 Central), nie na roky 1914 - 15. Úsměv Nemyslím, že by niekto nasimuloval neozbrojený stroj s posádkou, ktorá bude po nepriateľovi hádzať tehly alebo siete, v tom lepšom prípade budú strieľať pištoľami a puškami - i keď by to mohlo byť zaujímavé spestrenie Pff To by rovno mohli nasimulovaťi pozorovateľa v balóne, to by bol úplný brutus Cool

Ale keď sme pri začiatkoch Veľkej vojny - aj tu by sa našla plejáda zaujímavých strojov, zatiaľ sú z nich vlastne iba tri - Fokker E.III, De Havilland D.H.2 a Nieuport N. 11 "Bébé". A to je docela škoda nie? Také Voiseny, Pfalze, Morany, Parasoly, Bristoly, prvé Spady atď. tiež zohrali svoju rolu v tejto vojne, a nebolo ich zrovna málo. To už ale ide o koniec roku 1915 a neskôr.
Upravil/a Baron dne 22-09-2011 09:55
Hals - und Beinbruch!
 
j4ck41
mno tak skoda to urcite je, ale zase si to vezmi z druhe strany ... do ty doby byla serie citajici nekolik desitek kusu uz povazovana za veloserii a nebylo by trosku divny litat na online kde by se na jednom miste prohaneli mozna az desitky Moranu a E. I? nebo litat offline karieru kde by jsi mel uz treba na prelomu 1915/1916 desitky sestrelu?

na tyhle masinky se mozna - hodne velky mozna - dostane az ve chvili kdy uz bude hotovy vsechno ostatni
 
Baron
Iste - máš veľký kus pravdy. Tiež si ale spomínam na mapy v RedBaron2 (RedBaron3D) kde sa lietalo výhradne na strojoch zo začiatku 1.svetovej a bolo tam plno (to už je ale hodne dávno, písal sa rok 1999). Ide o hru a nie o simuláciu vojny vrátane počtov lietadiel. Aspoň teda ja to tak beriem, pretože v opačnom prípade by napr. na Syndicate na mape, kde sa preháňajú E.III, D.H.2 a N.11 vlastne mohlo byť tak maximálne 12 hráčov. No a ono ich tam bolo oveľa viac (poctivo dodávam, že dlho som už túto mapu n Syndicatoch nevidel). A to už hovorím o Rise of Flight. Tak isto v online kampani Bloody April - ktorú piloti lietajúci za Dohodu nakoniec vyhrali - by nemali mať SE5a (v apríli 1917 na fronte neboli) a vlastne ani Breguety. pretože v RoF je verzia s motorom, ktorý sa v apríli 1917 tiež ešte nepoužíval. Takže keby sme mali takto rozpitvať každý stroj v každej hre, tak asi nelietame, lebo vždy by sme našli niečo, čo nie je v súlade "s niečím". Lenže to už začíname byť docela OffTopic, takže navrhujem túto tému ukončiť, nech sa s tým zaoberajú vývojári RoF.
Hals - und Beinbruch!
 
Merten
Když už tady padla jména letadel tak za sebe říkám že stihacích strojů je dost co mi ale strašlivě chybí a to zvláště v počátečních obdobích to jsou dvousici jako Aviatiky C.I,BE.2 velryba od Rolandu atd. Úsměv
 
Baron
Potrebujem poradiť: včera sme s mistrom Langom leteli na Breguetovi rozbiť nejakú železničnú stanbicu patriacu Nemcom - Lang pilot, moj maličkosť strelec. No a tu je ten problém: chytil som normálne guľomet ale keď som zamieril, guľomet i so strelcom sa otočil smerom k pilotovi, a mohol som mixlovať myšou ako som chcel, jednoducho mieril stále dopredu. Keď som zrušil pohľad cez mieridla, s guľometom sa dalo v pohode pohybovať. Vie niekto kde je problém?
Hals - und Beinbruch!
 
FK_Rudiger
Zkus kulomet pustit a znovu uchopit,měl by pak mířit dozadu,ale dokola s ním přes mířidla neotočíš umí snad jen 270°,taky sem byl zmaten než mi to TozziFan vysvětlil Mrknutí
 
Baron
Jj to som skúšal, a nešlo. Nevadí, budem sa s tým moriť ďalej. -V každom prípade ďakujem Mrknutí
Hals - und Beinbruch!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,807,006 návštěv