April 20 2024 14:16:42
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - DISKUSE
 Vytisknout diskuzi
POLET NA AHckach
Pityy
Pratele kamaradi po vcerejsim poletu na AH jsme se s nekolika lidmi domluvili na dnesni poletu od 20:00. Tim chci oznamit dnesni polet na AH cim vice lidi prijde tim lepe.Úsměv Mrknutí
 
lochness
zajimave. kdyztak to napis jeste do zvanirny na ah webu, at vi i lidi,kteri ctou informace jen tam.

jo a snad se klukum podari servr sprovoznit, v soucasne dobe je zase nejaky vypadek, snad je to jen nejaka prkotina.
kogm.bluefile.cz/banner/ban_loch.jpg
 
Pityy
Tak z poletu bylo uplne hovno. Nesel servr tak jindy Mrknutí
 
Hoper
ale tak nebylo...

sice jsem chvíli přemýšlel, proč se mi nejde přihlásit ani na TS ani na server, když se svolávali lidi, ale pak jsem se podíval na Zeke a bylo z toho lítání do půl druhé ráno...

sice jsem učudlal jen jeden Blenheim a jedna B-29 se mi připočetla až po jejím dosednutí (asi) a jedinou stíhačku, kterou jsem sejmul, jsem sejmul vlastním tělem, jinak jsem většinou sloužil žralokům jako potrava, ale pár okamžiků bylo bezva

třebas ten, jak si mne nízko nad našima loděma podávali tři P-40 a z našich nikde nikdo. Jen Hien se furt v chatu ptal, do kdy budem lítat.... To bych v tu chvíli vraždil, ale ne ty P-40tky :D

ale líbil se mi ten můj vysoký souboj se dvěma předešlýma P-40, kdy já si skoro nevystřelil a oni pálili jak u Verdunu a pak se asi pro nedostatek nečeho zdekovali (mám to nahratý)

nebo ubervysoký souboj na další mapě s B-29 a jejich doprovodem, kdy se po obloze čáraly kondenzačky vystrašených amíků a statečných dobrovolníků od stýčka Adolfa a mé maličkosti...

mno a pak to dnešní vstávání v 5:20 (a celý dnešní den) bude stát za to taky :DD


jen mne kromě těch několika smrdí docela rozhodilo zatuhávání pod WXP. Myslel jsem si, že na nich mi UP3 blbnout nebudou, ale naopak :( Asi po hodině mi obraz skoro na minutu zatuhnul - a já se pak "probudil" bu´d čumákem k zemi nebo už v zemi :((
Tohle mi Korea nedělá a myslím, že ani 4.10.1. Nepomohl ani restart - hned po narození se na letišti se mi to začalo sekat znova.
Pomohl až restart do W7. Jenže to už jsem pak neukládal záznam...
Upravil/a Hoper dne 27-07-2011 10:14
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
310_Max
Hoper napsal:

třebas ten, jak si mne nízko nad našima loděma podávali tři P-40 a z našich nikde nikdo. Jen Hien se furt v chatu ptal, do kdy budem lítat.... To bych v tu chvíli vraždil, ale ne ty P-40tky Šklebící se

Dovolím si drobnou poznámkuÚsměv

účastníci prvního zájezdu - Max, Prágr a Pip - s vystřílenými zásobníky a prázdnými nádržemi snaha ochránit v pořadí cca pátou vlnu BlenheimůÚsměv

ale líbil se mi ten můj vysoký souboj se dvěma předešlýma P-40, kdy já si skoro nevystřelil a oni pálili jak u Verdunu a pak se asi pro nedostatek nečeho zdekovali (mám to nahratý)

druhý zájezd v podání Majkla a Prágra
- rozkaz zněl jasně, Hoper-san musí přežít, aby měl co vyprávět svým dětemVyděšený
 
313_Nevo
Hoper napsal:
ale líbil se mi ten můj vysoký souboj se dvěma předešlýma P-40, kdy já si skoro nevystřelil a oni pálili jak u Verdunu a pak se asi pro nedostatek nečeho zdekovali (mám to nahratý)


Tak nevahaj a hod track, alebo postni video. Sme zvedavi Úsměv
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Hoper
ad jedna - teda jsem nepochopil ty vystřílené zásobníky a prázdné nádrže ?
asi 4x-5x jsem zaútočil na jeden blembejn než mi došly kanony a on se dostal k lodím. Během tědlech útoků přišel o něco z ocasu.
Po útoku na loď byl ještě 2x postřelován kulometama, pak se kolem mne začaly míhat stopovky od P-40 a šel jsem od něj. Mám za to, že chvíli po tom spadnul do moře (ed1 - jo, skákal)
Ty P-40 v tu chvíli ještě benál měly a i střelivem moc nešetřily :))

ad dva - mno jo, ale dyť mne chvíli po tom málem uškvařili (jestlis to nebyl ty :P ed2 - BYL!! mám to zdokumentovaný :)) ) a jen díky náročnému tréninku a výcviku nás nejlepších z nejlepších (pilotů císařského námořnictva) jsem se dostal z hořícího letadla a bezpečně z dostatečné výšky vyskočil...
(abych pak zjistil, že ač po dopadu na vodu se objeví plavající pilot, server hodí hlášku, že jsem killed :( )
a další "bug" - když jsem teď koukal na track, neviděl jsem z blembejna padat bomby. Ač nalítával na několik lodí a u jedné se dokonce objevil výbuch)
)


NTRK (26,6MB, zabalený 7zipem)
vytípal jsem ještě pár obrázků, ale to nevím, kdy někam pošlu a nalinkju
asi nikdy :))

ed: nikdy neříkej nikdy
http://img52.imag...b0000z.jpg
obrázky típány z NB, takže kvalita nechť není komentována. Následně zmenšeno a převedeno do jpg...
Upravil/a Hoper dne 27-07-2011 14:50
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
310_Pip
Hopersane ten trek nejde stahnout, pry je povoleno jen japonskym samurajum ho videt Zamračený
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
Hoper
aj, jsem netušil, že to bude heslovaný...
jsem tam jako heslo chtěl nastavit: Hoperjetennejlepshi5nejlepshichkreckuLitacicH ale pak jsem si řekl, že budu i nadále tichý a skromný
křeček
takže - te´d už to jde bez hesla ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
310_Pip
stazeno Šklebící se
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
313_Nevo
stiahnute, ď Mrknutí
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

34,730,543 návštěv