April 26 2024 17:32:59
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 2
Hot_Dog, CSW_Karlos

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Operace Dynamo 8.6. CloD COOP
3BAP_Cassius Chaerea
Potvrzuji.
 
312_HeRa
Cass, Valec a Falkon dopsani. PLs dlasi zajemci piste se k nam na forum, at to nemusim furt prepisovat .....diky
 
312raf.com
312_HeRa
Skoda Fuci ....nachstemall Úsměv
 
312raf.com
falkon
Hmm... tak asi nakoniec tiez nikam nepoletim... :-\
Chcel som skusit zaletiet v Ju-87 a pekne vam tie lodicky u Dunquerka vykynozit Úsměv, ale ta Stuka je aktualne (aspon pre mna) nehratelna...
1) vobec sa s nou neda rolovat. Neviem preco, ale strasne neochotne zataca. Brzdy nefunguju (sice mi hra pise "Wheel Brake 100%" alebo "Left/Right Wheel Brake 100%", Stuka vobec nebrzdi
2) Ti kok*ti v Maddox Game nevedia ani len spravne namapovat ovladanie u vsetkych lietadiel tak, aby to bolo konzistentne! Propeller Pitch je v Stuke "namapovane" naopak ako u zvysku lietadiel (takze ked pouzivam klavesy na znizenie otacok, tak sa mi v Stuke zvysuju a opacne) [::blici smajlik::]
3) ked clovek leti podla prirucky (EN manual k hre), tak motor "nehorazne" vibruje. Vsetky budiky mi lietaju hore dolu... po chvili letu by som asi dostal triasku aj ja.. :-\

A to som sa k pokusu o odbombardovanie ani len nedostal... dosla mi trpezlivost.

Ale mozno ze to som len ja take jelito... takze ak mi je niekto schopny vysvetlit, "ako na Stuku", tak si to velmi rad vypocujem...

P.S.: A sorry, ale ked uz som taky nasrany, tak mi to neda... HeRo, ked uz chces, aby sa ti ludia hlasili kdesi na "neznamom" fore, nemohol by si nabuduce, prosim, dat link priamo na nejaku "uvodnu stranku" o danej specialke?! Tebou uvedeny link vedie kamsi doprdele na prvy prispevok od 312_Steve ktory zacina "Našlo by se tento čtvrtek 26.5 21:00 Dostatečné množství lidí na výkoností test IL2 COD. ..." To na prvy pohlad rozhodne nema nic spolocne s coopkou "Operace Dynamo"... Nenutte uzivatelov rozmyslat, a hladat relevantne prispevky kdesi medzi bordelom inych nerelaventych, ked od nich nieco pozadujete (aby sa prihlasili, aby si precitali, aby sa dozvedeli, ...). To je take tazke postnut sem spravny link priamo na relevantny prispevok?! :-\ A tiez je tazke zhromazdovat vsetky informacie v jednom (uvodnom) prispevku (ako to je bezne zvykom), miesto toho, aby sa to trusilo v roznych prispevkoch?!

To sa potom nemozes divit, ze je jednoduchsie prihlasit sa ti sem, nez tam...

P.P.S.: Ospravednujem sa, ze som taky neprijemny, ale som nasrany z tej sk****nej Stuky.. :-\ Smutný
 
Hoper
falkon byl nasratý, ale to s tím linkem je pravda ;)
jsa právě free, bylo mi u (tam), že čtu nějaké dohadování o zástrčkových a poletových dnech, ale takhle linkovat někam, kde si člověk myslí, že se dozví něco řádného a je tam tohle... :)

podle momentální (a mentální) dispozice se možná ukážu. Ale BoBka jsem od stažení patche nepustil ;)
bude nějaké zkoušení před akcí ? jestli se třebas vůbec připojím a tak...
a kde ? ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Bravo21
Hoper napsal:
falkon byl nasratý, ale to s tím linkem je pravda Mrknutí
jsa právě free, bylo mi u (tam), že čtu nějaké dohadování o zástrčkových a poletových dnech, ale takhle linkovat někam, kde si člověk myslí, že se dozví něco řádného a je tam tohle... Úsměv

podle momentální (a mentální) dispozice se možná ukážu. Ale BoBka jsem od stažení patche nepustil Mrknutí
bude nějaké zkoušení před akcí ? jestli se třebas vůbec připojím a tak...
a kde ? Mrknutí


Pánové, nic není dokonalé. Omlouvám se všem za to, že informace o pořádané Coop nejsou dostatečně estetické. Odkaz, který dal na fórum HeRa, odkazuje na stránku našeho fóra, kde jsou zatím publikované informace. Informace o Coop je v pořadí devátý příspěvek na straně 4. Já neumím vytvořit odkaz přímo na konkrétní příspěvek. Pevně doufám, že nakonec informace na našem Fóru najdete.

Další informace k misi:
1) Před letem bude briefing
2) Pro komunikaci budeme požívat náš TS-3. IP adresa bude zveřejněna 1 hodinu před zahájením akce na našem fóru.
3) Pokud někdo potřebuje další informace o coop, rád mu je poskytnu.
4) Celá akce probíhá za účelem zábavy z virtuálního letu, bavit se chci já a zároveň chci zábavu umožnit ostatním. Kdo se chce bavit, je vítán.
Upravil/a Bravo21 dne 08-06-2011 10:18
 
Opitze
Opička cejtí blamáž... Vyděšený
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
Bravo21
falkon napsal:
Hmm... tak asi nakoniec tiez nikam nepoletim... :-\
Chcel som skusit zaletiet v Ju-87 a pekne vam tie lodicky u Dunquerka vykynozit Úsměv, ale ta Stuka je aktualne (aspon pre mna) nehratelna...
1) vobec sa s nou neda rolovat. Neviem preco, ale strasne neochotne zataca. Brzdy nefunguju (sice mi hra pise "Wheel Brake 100%" alebo "Left/Right Wheel Brake 100%", Stuka vobec nebrzdi
2) Ti kok*ti v Maddox Game nevedia ani len spravne namapovat ovladanie u vsetkych lietadiel tak, aby to bolo konzistentne! Propeller Pitch je v Stuke "namapovane" naopak ako u zvysku lietadiel (takze ked pouzivam klavesy na znizenie otacok, tak sa mi v Stuke zvysuju a opacne) [::blici smajlik::]
3) ked clovek leti podla prirucky (EN manual k hre), tak motor "nehorazne" vibruje. Vsetky budiky mi lietaju hore dolu... po chvili letu by som asi dostal triasku aj ja.. :-\

A to som sa k pokusu o odbombardovanie ani len nedostal... dosla mi trpezlivost.

Ale mozno ze to som len ja take jelito... takze ak mi je niekto schopny vysvetlit, "ako na Stuku", tak si to velmi rad vypocujem...

P.S.: A sorry, ale ked uz som taky nasrany, tak mi to neda... HeRo, ked uz chces, aby sa ti ludia hlasili kdesi na "neznamom" fore, nemohol by si nabuduce, prosim, dat link priamo na nejaku "uvodnu stranku" o danej specialke?! Tebou uvedeny link vedie kamsi doprdele na prvy prispevok od 312_Steve ktory zacina "Našlo by se tento čtvrtek 26.5 21:00 Dostatečné množství lidí na výkoností test IL2 COD. ..." To na prvy pohlad rozhodne nema nic spolocne s coopkou "Operace Dynamo"... Nenutte uzivatelov rozmyslat, a hladat relevantne prispevky kdesi medzi bordelom inych nerelaventych, ked od nich nieco pozadujete (aby sa prihlasili, aby si precitali, aby sa dozvedeli, ...). To je take tazke postnut sem spravny link priamo na relevantny prispevok?! :-\ A tiez je tazke zhromazdovat vsetky informacie v jednom (uvodnom) prispevku (ako to je bezne zvykom), miesto toho, aby sa to trusilo v roznych prispevkoch?!

To sa potom nemozes divit, ze je jednoduchsie prihlasit sa ti sem, nez tam...

P.P.S.: Ospravednujem sa, ze som taky neprijemny, ale som nasrany z tej sk****nej Stuky.. :-\ Smutný


Na tu štuku se kouknu. Ovládání vrtule bylo změněno (v rozporu s manuálem), tuším v posledním doplňku. Určitě je to tak u Bf-109, štuka to má pravděpodobně stejně. Z on-line serverů je ale patrné, že štuka je létatelná. Nevím ale jak, kouknu se na to a dám vědět.
Upravil/a Bravo21 dne 08-06-2011 10:29
 
310_cibule
Falky, škoda, že ses někdy nezastavil na bapáckém serveru, kde létáme. Mohli jsme o tom dát řeč.

Stuka roluje úplně v pohodě, nastavení pitch stačí jednou vyzkoušet a pak už víš, jak třeba ve štuce funguje, normálně jsme s Válcem střemhlav odbombardovali (už jsem to tu někde psal a tys na to myslím zrovna reagoval).

S CoD je trochu problém: když se v něm něco lidem nepodaří hned na poprvé, nejde to tak, jak byli zvyklí z ila, začnou hned nadávat, psát odsudky, vztekat se. Ne vždy je to ale chyba CoD (i jdyž někdy samozřejmě ano).

Tak večer doraž. Jde o první pokus tohoto druhu, určitě to nebude dokonalé. Ale možná docela zábavné (tedy když nebudeme všichni jen hledat, na co nadávat).
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Bravo21
310_cibule napsal:
Falky, škoda, že ses někdy nezastavil na bapáckém serveru, kde létáme. Mohli jsme o tom dát řeč.

Stuka roluje úplně v pohodě, nastavení pitch stačí jednou vyzkoušet a pak už víš, jak třeba ve štuce funguje, normálně jsme s Válcem střemhlav odbombardovali (už jsem to tu někde psal a tys na to myslím zrovna reagoval).

S CoD je trochu problém: když se v něm něco lidem nepodaří hned na poprvé, nejde to tak, jak byli zvyklí z ila, začnou hned nadávat, psát odsudky, vztekat se. Ne vždy je to ale chyba CoD (i jdyž někdy samozřejmě ano).

Tak večer doraž. Jde o první pokus tohoto druhu, určitě to nebude dokonalé. Ale možná docela zábavné (tedy když nebudeme všichni jen hledat, na co nadávat).

Díky
 
312_HeRa
EDIT: Dlouho jsem volil slova nez jsem to poslal a tak se muzete jak ted koukam skoro to same docist od Brava o neco vyse.
Muj nazor na tvoji reakci prosim nijak nespojujte s 312thRAF.
Proste si me rano mily Falkone ...nepotesil....tot vse.

Mily Falkone.

Jak zacit? Asi letadlem.
Ja vcera letal poprve v CloDu befko a taky jsem se stim pral. Je to o pochopeni staveni nabehu vrtule. Pro me je to uplne nove a uz se nedivim, ze s tim nikdo v Coopce nechce letet.....ale trvalo mi to pul hodinky a muzu rict, ze jsem letal plynule a problemy jsem zadne nepozoroval. Holt tomu clovek musi venovat trosku casu a naucit se s tim. To, ze ti nefunguji brzdy a jsou tam jine bugy nepopiram. Ja s brzdama problem nemam. Mam nastavene obe na jedne ose na pedalech a OK. Treba mas namapovanou jak osu i tlacitko a to pak muze zlobit stejne jako to ze zacatku zlobilo i me.

Co se tyce meho linku:
Ano, mas pravdu. Vlakno je zmatene a neprehledne, ale napad pribrat dalsi piloty vznikl az po nekolika vecerech testovani a ted uz fakt vlakno menit nebudeme. Zatim mame jedine vlakno pro COOP CloDa, protoze jsme se nikdy nedostali k tomu, aby nam to jelo byt v 10 lidech. Vlakno tudiz pokracuje a zije dal svym zivotem, dokud si nebudeme jisti, ze ma cenu zakladat vlakno nove. A nezlob se, vsichni kdo chteli , si tam to podstatne nasli. A ze tam zatim neni TSko a server, kde se poleti , je IMHO v tuhle chvili uplne jedno. Proste tam dnes bude a nastavit si TSko ti zabere 10 sekund, tak se prosim vecer az pujdes k pocitaci koukni do vlakna a ono to tam urcite nekde bude.

Take bych te jen chtel upozornit, ze si nemyslim, ze bychom snad po nekom neco chteli.Nekoho do neceho nutili, jak Ty pises. Je to zcela dobrovolne !!! A to , ze ti dela problem jednou procist par stranek vlakna, aby si vedel, ze muzes letet treba i v HE111, Befku je zanedbatelny cas proti tomu, kolik hodin zabralo testovani tehle coopky nam.To se nezlob. Jini to zvladli a dokonce uz dal sve dotazy pisi k nam na to "nezname" forum.

Zaverem snad jen toliko: Na tehle scene jsem uz nejaky patek. Setkal jsem se tady s ruznymi lidmi, se spoustou lidi jsem byl v hospode na pivu a spousty lidi si vazim. Ne kvuli tomu, jaci jsou piloti, ale jaci jsou hlavne lide. Ale nikdy jsem se nesetkal s takovou zbytecnou reakci na prispevky lidi, ktere Ty vubec neznas na pro tebe neznamem foru nezname letky. Preber si to ja chces. Ale priste nesud driv, nez se budes informovat !!!

@Hoper: Dame vedet, v kolik uz bude ready server pro test pripojeni, ale myslim, ze zadny problem nebude Mrknutí
Upravil/a 312_HeRa dne 08-06-2011 11:44
 
312raf.com
Opitze
tolik slov a přitom stačí napsat "polib si" Šklebící se
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
falkon
Dodatocne sa ospravedlnujem za svoju nevyberavu reakciu, nemal som vcera svoj den...

Ta "kritika" nebola myslena utocne. Ja som bohuzial "perfekcionista", a ked vidim, ze je nieco mozne robit lepsie tak sa to nebojim povedat nahlas. Chapem ze to mnohi potom mozu vztahovat osobne napriek tomu, ze to nie je cielom Smutný

Ta cast o tom "nenutte uzivatelov rozmyslat" je skor obecny princip z oblasti IT - napisal som to z obecneho pohladu, nie ze by ste Vy teraz konkretne po komkolvek nieco chceli alebo pozadovali. Malo to za ucel len ponuknut podnet na pripadne zamyslenie -- vobec to nebola ziadna vycitka voci Vam v tomto konkretnom pripade.

Bravo21 a HeRa: ospravedlnujem sa, ak sa Vas moj prispevok dotkol osobne. Nebolo to jeho cielom! Prepacte!

Ad Stuka - brzdy podvozku mam na klavesnici a v Stuke nefunguju. To iste tlacitko v Befku funguje a brzdi. Zmenu vrtule mam na tlacitkach Shift+P a Ctrl+P -- v Befku ta prva kombinacia otacky motora zvysuje a ta druha znizuje; u Stuky to je presne naopak. Samozrejme ze si mozem vyskusat vsetko ako v Stuke funguje a "zvyknut si na to"... ale to je argumentacia uplne rovnaka ako povedat "to si mozem ist von hadzat papierove lietadielko a zvyknut si na to". Zvyknut sa da na vsetko -- otazkou zostava len to, ci ten vysledok potom danemu cloveku staci alebo nestaci. Je az take zle ocakavat, ze ak sa jedno nastavenie vola "Decrease prop. pitch", tak ze to bude zmensovat nabeh vrtule u vsetkych lietadiel?! A nie ze u jedneho to bude uhol zvysovat, u druheho znizovat, u tretieho nerobit nic a u stvrteho vysuvat podvozok (napriklad)...


Tak uz sa na mna prosim nehnevajte... O:-) Za odmenu ma snad budete moct vecer zostrelit (pokial to stihnete skor nez sa v tom zabijem sam Mrknutí )


P.S.: Priamy link na prispevok na Vasom fore ziskas napr. tak, ze kliknes na taku tu ikonku vlavo od predmetu daneho prispevku (v tomto pripade vlavo od napisu "Re: Coop CoD Reply #52" )
 
310_cibule
Mrknutí
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
312_HeRa
Falkone v pohode. Vecer ti budu hlidat prdel. Mrknutí poletim totiz Befko Cool
 
312raf.com
Bravo21
falkon napsal:
Dodatocne sa ospravedlnujem za svoju nevyberavu reakciu, nemal som vcera svoj den...

Ta "kritika" nebola myslena utocne. Ja som bohuzial "perfekcionista", a ked vidim, ze je nieco mozne robit lepsie tak sa to nebojim povedat nahlas. Chapem ze to mnohi potom mozu vztahovat osobne napriek tomu, ze to nie je cielom Smutný

Ta cast o tom "nenutte uzivatelov rozmyslat" je skor obecny princip z oblasti IT - napisal som to z obecneho pohladu, nie ze by ste Vy teraz konkretne po komkolvek nieco chceli alebo pozadovali. Malo to za ucel len ponuknut podnet na pripadne zamyslenie -- vobec to nebola ziadna vycitka voci Vam v tomto konkretnom pripade.

Bravo21 a HeRa: ospravedlnujem sa, ak sa Vas moj prispevok dotkol osobne. Nebolo to jeho cielom! Prepacte!

Ad Stuka - brzdy podvozku mam na klavesnici a v Stuke nefunguju. To iste tlacitko v Befku funguje a brzdi. Zmenu vrtule mam na tlacitkach Shift+P a Ctrl+P -- v Befku ta prva kombinacia otacky motora zvysuje a ta druha znizuje; u Stuky to je presne naopak. Samozrejme ze si mozem vyskusat vsetko ako v Stuke funguje a "zvyknut si na to"... ale to je argumentacia uplne rovnaka ako povedat "to si mozem ist von hadzat papierove lietadielko a zvyknut si na to". Zvyknut sa da na vsetko -- otazkou zostava len to, ci ten vysledok potom danemu cloveku staci alebo nestaci. Je az take zle ocakavat, ze ak sa jedno nastavenie vola "Decrease prop. pitch", tak ze to bude zmensovat nabeh vrtule u vsetkych lietadiel?! A nie ze u jedneho to bude uhol zvysovat, u druheho znizovat, u tretieho nerobit nic a u stvrteho vysuvat podvozok (napriklad)...


Tak uz sa na mna prosim nehnevajte... O:-) Za odmenu ma snad budete moct vecer zostrelit (pokial to stihnete skor nez sa v tom zabijem sam Mrknutí )


P.S.: Priamy link na prispevok na Vasom fore ziskas napr. tak, ze kliknes na taku tu ikonku vlavo od predmetu daneho prispevku (v tomto pripade vlavo od napisu "Re: Coop CoD Reply #52" )


Už sa na tebe nehnevam. Budu také létat štuky, tak to dořešíme.Mrknutí
 
LangMaster
Poletí vůbec někdo RAF? Zatím tu čtu jen samé 109 a stuka a 110
OctalCore AMD FX-8350
MSI 990FXA-GD80
32GB DDR3 Kingston HyperX 1866MHz
MSI N770-2GD5/OC
Samsung SSD 850 EVO 500GB
 
http://www.ok1slm.cz
Merten
312_HeRa napsal:
Falkone v pohode. Vecer ti budu hlidat prdel. Mrknutí poletim totiz Befko Cool
Ke zdi a zastřelit za dezerci Vyděšený Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
310_cibule
311_LangMaster napsal:
Poletí vůbec někdo RAF? Zatím tu čtu jen samé 109 a stuka a 110


Tak toho bych se nebál. Většina z 312. se spíš bude přetahovat o huríky a spity. Já v něčem britském též poletím (jako návnada).
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
312_HeRa
Skoda Cibule, ze si to nestihl. Bylo to pekny, coz Opitze urcite rad neuslysi Vyděšený
MAm pro nej i kus nahranej . Vse az na Cassia probihalo hladce. Ten se nejak nedokazal pripojit Smutný

Hrali jsme 2 hodiny v kuse. Dekuju vsem co prisli a tesime se na dalsi COOPku.

 
312raf.com
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,765,596 návštěv