June 12 2026 10:09:55
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 1
Tyler Durden

· Registrovaní piloti: 2,760
· Nejnovější pilot: 310_Raptor
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Operace Dynamo 8.6. CloD COOP
312_HeRa
Rad bych Vas pozval na COOPku Dynamo a to ve stredu 8.6. ve 21:00 hod.

Prihlasujte se na : http://www.i16.cz...4001774/30

Maximalni pocet zrejme 15 vs 15, nemci srdecne vitani Vyděšený
 
312raf.com
310_cibule
No, ve středu by to šlo a moc rád bych přišel. Ale protože jste to přehodili na čtvrtek, tak to moc nadějně nevidím. Smutný
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
312_HeRa
310_cibule napsal:
No, ve středu by to šlo a moc rád bych přišel. Ale protože jste to přehodili na čtvrtek, tak to moc nadějně nevidím. Smutný


Panove je to ve stredu. Na termin jsme se dohodli az dnes.

Cili STREDA .....CloDa je treba Šklebící se
 
312raf.com
310_cibule
Okey, tak to bych měl dorazit, napíšu se tam.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
czs_scharck
Pozítří ?
Je to dost narychlo.
Jaké stroje ?
Zkusil bych, zatím tak na 60-70 %.
Upravil/a czs_scharck dne 06-06-2011 13:01
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
312_HeRa
CZS_Scharck napsal:
Pozítří ?
Je to dost narychlo.
Jaké stroje ?
Zkusil bych, zatím tak na 60-70 %.

On moc velkej vyber neni a ty uz mas tejne namakly vsechny, ne ? Mrknutí
No je to narychlo, ale az dnes jsem domluvili termin. Ale neboj, budou dalsi Vyděšený
 
312raf.com
Opitze
Hero a nezapomeň mi to prosím celé nahrát Vyděšený
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
312_HeRa
Opitz napsal:
Hero a nezapomeň mi to prosím celé nahrát Vyděšený

Zapni si telefon a ne.er Šklebící se

Dalsi podobne prispevky Opitzovo porvokaci prosim do jineho vlakna .
Diky
Mrknutí

PS:A samozrejme ti to nahraju. U nas uz se online i neco odletelo a dobry Vyděšený
Upravil/a 312_HeRa dne 06-06-2011 14:01
 
312raf.com
Opitze
312_HeRa napsal:
Opitz napsal:
Hero a nezapomeň mi to prosím celé nahrát Vyděšený

Zapni si telefon a ne.er Šklebící se

Dalsi podobne prispevky Opitzovo porvokaci prosim do jineho vlakna .
Diky
Mrknutí

PS:A samozrejme ti to nahraju. U nas uz se online i neco odletelo a dobry Vyděšený


dobrý jako za 3? Úsměv jinak já telefon mám zapnutý, ale v letadle ho musím odhlásit od operátora, jinak by letadlo přinejmenším vybuchlo při startu... a ne, nevolej mi, abych s váma letěl Úsměv
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
czs_scharck
312_HeRa napsal:
On moc velkej vyber neni a ty uz mas tejne namakly vsechny, ne ? Mrknutí

Ne tak, jak bych chtěl.
Pryč jsou doby, kdy jsem poletoval každý večer, dnes tak 1-2x za 14 dní ... málo času, děti, polovička, práce ... šel bych spíš ze zvědavosti na coop v CoDu. Úsměv
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
1stCL_Fucida
Pokud se mi náhodou stihne vrátit grafárna z reklamace, tak přijdu, pokud nevrátí, pak nic.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
312_HeRa
1stCL_Fucida napsal:
Pokud se mi náhodou stihne vrátit grafárna z reklamace, tak přijdu, pokud nevrátí, pak nic.

TAk posli nekoho od vas, jak litas Ty uz vime dlouho Šklebící se
 
312raf.com
Merten
Někdo od nás nepřijde vesměs na to z vysoka ... pak napiš kolik vás bylo.
 
312_HeRa
??? Na co z vysoka ??? Zamračený
 
312raf.com
312_HeRa
Opicaku ticho !!! Úsměv Neflamuj mi tady nebo te zbiju...a ne virtualne Šklebící se
A jestli mi zitra sam od sebe nezavolas, tak te zbiju taky Šklebící se
A ty jeste jednou rad poletis, ale zatim to nevis Vyděšený
 
312raf.com
falkon
Ak to stihnem, tak by som sa skusil pridat... ale online som to este netestoval, takze pri kvalitach CoD-a tomu davam tak maximalne 40% sancu, ze mi to bude fungovat... :-)
 
312_HeRa
Trosku optimismu chlapy Vyděšený Alespon vychytame dalsi chyby Šklebící se
Ale po poslednim patchi se to zda byt letatelne i online. Alespon u nas se to tak tvarilo a to uz jsem par testu udelali. Úsměv
 
312raf.com
312_HeRa
Podte jeste nekdo, ne ? Vyděšený Delate, jak kdyz ve stredu vecer mate jiny plany Vyděšený
 
312raf.com
Valec
Ja+Cassius 2x110
 
1stCL_Fucida
Grafika se z reklamace vrátit bohužel nestihne Smutný Příště.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 26.6.-28.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

31-05-2026 13:32
Czech Lions mají pořád ještě web na https://czechlions
.cz? Co koukam tak jsou u Forpsi a expirace 2028 ...

29-05-2026 17:16
Zítra jedu do Hradce. Kdo chce, potkáme se tam. Budu se jako vždy pohybovat okolo hangáru UVP s virtuálními vyhlídkovými lety.

23-05-2026 20:57
Finský instrukční survival kit Šklebící se https://youtu.be/.
..bSBCPSBVSb


22-05-2026 18:01
Máte někdo kontakt na Rampu nebo Podrse? Mi nejde resetovat heslo na "310raf.com" Patrně protože to mám na starou mailovou adresu.

21-04-2026 09:25
Dnes je to 108 let co zemřel Manfred Albrecht Freiherr von Richthofen, nositel Pour Le Mérite, 80 sestřelů.

25-03-2026 09:17
Bin Ladinova první akce s B-25 https://youtu.be/.
..U6GrE0fRfY

19-03-2026 16:46
Tak to má dneska i svátek.

19-03-2026 11:54
Dnes, přes 114 lety se narodil Adolf Joseph Ferdinand Galland. Generálporučík Luftwaffe, nositel Rytířského kříže Železného kříže, s dubovou ratolestí, meči a brilianty. 104 setřelů

15-03-2026 18:03

01-03-2026 12:24
večerníček z třetí říše https://youtu.be/.
..N8z5guABCb


40,488,516 návštěv