April 19 2024 20:42:34
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD SW help me
 Vytisknout diskuzi
Chyby běhu programu (před v1.11.20362)
LEON
Jenže když to přeinstaluju tak to za pár týdnů stejně ,,zprasím" dalšími beta patchi, ne? Zamračený
 
https://www.rcfree.eu
Lala
Tak to zase přeinstaluješ, ne?
 
Valec
Leone zkus si nastavit v configu zvuku vgMaster=minimalne 3 a vyse.Psali tam ze zvuk je porad jen beta.
 
Baron
310_cibule napsal: Vřele všem doporučuji kompletní reinstal hry (tedy smazání všech adresářů v dokumentech i programech, kromě uloženýho nastavení klávesových povelů, máte-li, a config.ini, kvůli porovnávání).

Pár lidí to opakovaně psalo na 1C. Všechny ty bety, mody a tak původní instalaci dost zaprasily. Tohle se fakt vyplatí. Mně to teda nyní běhá velmi pěkně, včetně zvuků, které mi v betě občas blbly.


Tak Cibulatko, odinstaloval som a instalujem znovu. Zacni sa bat, lebo ked to nepojde tak ako si tu sluboval - teda velmi pekne - tak ta budem v noci chodit strasit. A v slipoch, ziadny zupan! Vyděšený
Hals - und Beinbruch!
 
LEON
Valec napsal:
Leone zkus si nastavit v configu zvuku vgMaster=minimalne 3 a vyse.Psali tam ze zvuk je porad jen beta.


Óóóó jsi velký mág a kouzelník, Sáhibe! Dal jsem vgMaster na 5 a opravdu už slyším něco jako střelbu. Díky Mrknutí
 
https://www.rcfree.eu
Valec
Ale ted bych potreboval pomoc ja.Ted kdyz se neda nastavit v ovladani zvuku stereo,domaci kino atd.Nevite ktery v configu je to parametr?Potrebuju si tam dat 7.1 me se zda ze tam je defaultne jen stereo.
 
Valec
Tak uz jsem to nasel ale kdo si pamatuje kolik tech moznosti tam bylo?Ja si pamatuju stereo,domaci kino,nejakych 6 bednicek a pak 8 je to spravne?nebo tam bylo jeste neco?Potrebuju i poradi.
Upravil/a Valec dne 18-10-2011 18:48
 
310_cibule
Takže, občas se stává, že někdo nainstaluje CoD a nemůže ho spustit.

Většinou jde o následující problém:

CoD používá dvě aplikace/knihovny z OS - Net 4 Client a Microsoft Visual C++ 2010 x86 Redistributable

Občas se stane, že při instalaci windowsů se tyhle dvě věci nenainstalují správně.

Postup: CoD s tím počítá a má je oba v kořenovém adresáři.

Microsoft Visual C++ 2010 x86 Redistributable je potřeba odinstalovat přes Nastavení, Programy (popř, programy a funkce v sedmičkách)

V kořenovém adresáři CoD je složka Redist a v ní složka VCRedist, v ní aplikace vcredist_x86. Když na ní klepnete, naistaluje znovu a korektně Microsoft Visual C++ 2010 x86 Redistributable

Pak je tam složka DotNetFx40_Client. V ní je prográmek, který Vám opraví Net 4 Client. Stačí na něj kliknout a zaškrnout opravit.

Další důležitou věcí je udělat Test integrity.

To se dělá ve Steamu. Najet na knihovnu/Library, ukáže se vlevo nahoře Il 2 CoD. Kliknout na něj pravým myšítkem, vyberete Vlastnosti/Properties a pak Místní soubory/Local Files.

No, a tam se dá udělat Test Integrity/Integrity Check a Defragmentace Paměti/Defragment Cache Files.

Všechny nakupnuté soubory v CoD Steam tímto opraví.

To může též pomoci.
Upravil/a 310_cibule dne 23-10-2011 23:04
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Pepe
Ahoj. Při letu se mi pravidelně samovolně zvedne nahoru příď vždy po několika vteřinách. Je to Joystikem a nebo todělá každému? Skáče to jako koza (Huri Spit) Joy extrema 3D pro.Díky za odpověď.
 
310_cibule
Ne, mně to nedělá (a nevím o nikom, komu by to dělalo), takže chyba bude spíš v tom joyi (nebo jinde). Zkoušels vytrimovat?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Pepe
Děkuji za odpověď. Zase musím mít něco extra kurníček šopa. Aspoň vím kde to je. Trimování ovládám. Díky Pepe
 
Pepe
Prosím tebe pěkně Cibule, co to používáš za Joy. Jestli to není ovšem tajné. Mám W7
 
SVK_Mechan
Mne to dělává když mám trim na nějakém kolečku či poťáku.
 
310_cibule
MS Sidewinder FF 2. Trimy mám všechny na zvláštní krabičce udělané z jiného joye.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Jiricek
Pepe napsal:
Děkuji za odpověď. Zase musím mít něco extra kurníček šopa. Aspoň vím kde to je. Trimování ovládám. Díky Pepe

Zdravím. Měl jsem stejný problém s Logitechem. Byly to špatné snímače, které jednou za čas vyslaly "zkratovitý" signál plné výchylky. Zajímavé byly dvě věci:

- při pohledu na kalibrační čtvereček ve windows se to nedělo, ten prográme to filtroval a tvářil se svatě. Ale při pohledu na kalibraci ve hře to skákalo jako o život

- pod Win XP to dělalo více než pod Win 2000
 
310_cibule
Buď zdráv, bratře. Rád Tě vidím, mon general Úsměv
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Pepe
Ahoj.
Takže ovladače pro Logitech W7 64 bit nestojí za nic ? a nebo je to celé šit. Co teď máš za joy? Ono mi to v jiných simulátorech nedělá
 
VGR_Terp
Pepe napsal:
Ahoj.
Takže ovladače pro Logitech W7 64 bit nestojí za nic ? a nebo je to celé šit. Co teď máš za joy? Ono mi to v jiných simulátorech nedělá


Toto je kvalita - Thrustmaster T.16000M PC Joystick
 
http://www.virtualgrimreapers.cz/
Pepe
Zdar. Ty myslíš tohle? I když jsem někde v recenzi četl, že je to vemi poruchový a ten knoflík plynu je hrozný,asi ho vyskouším, protože to s tím Logitechem fakt skáče a trefím akurát tak prd. Posílám odkaz, jestli máš na mysli tento Joy. Ahoj
http://www.pixmania.cz/cz/cz/3274854/art/thrustmaster/joystick-t-16000m.html?srcid=11125&Partenaire=Miton&CodePromo=oui
 
311_Mart
T.16000M mám přes rok a žádný problém. Plynovka jde na můj vkus moc lehce, ale už mi tady někdo radil, že na to spolehlivě funguje kombinace kečup+drobky+čas Šklebící se O kniplech je tady toho napsáno hafó, tak pohledej.
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

34,726,357 návštěv