April 27 2024 08:51:42
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Ultr@Pack v3.0
Old Klear
Sorry, máš pravdu. Až příjdu domů, tak to zkusím nainstalovat na svoji 4.10. Uvidíme, jak se to zachová.
 
Has
OK, pak napiš jak to dopadlo.
 
Old Klear
Vypadá to, že každá konkrétní instalace Šturma i v rámci určité verze (v tomto případě 4.10 + UP3) představuje zcela svébytný originál se specifickými vlastnostmi a charakteristikami Úsměv
Nainstaloval jsem IK-3, Devastatora, oba Henschely a CantZ 500 ve verzi pro 4.10 (Toryu byl k dispozici jen pro 4.09, teď ráno jsem ale koukal, že už tam je link i na 4.10).
Z nainstalovaných strojů ale byly flyable pouze Devastator a Henschely. Ostatní (IK-3, CantZ) šly spustit jenom jako AI. Zkusil jsem udělat misi pro Henschel B-1 a docela pěkně jsem si zalítal. Žádné komplikace se neobjevily (nejdřív jsem to zkusil v QMB - také bez problémů). Tak nevím ...
 
Has
Vypadá to, že každá konkrétní instalace Šturma i v rámci určité verze (v tomto případě 4.10 + UP3) představuje zcela svébytný originál se specifickými vlastnostmi a charakteristikami smiley


Asi na tom něco. Děkuju že jsi to zkusil, aspoň teď vím, že problém není u autora této mutace letadla.
Nyní stahuju DBW, protože už je na čase přesedlat z UP na něco lepšího. Tak třeba to v něm fungovat bude.
 
Has
Tak jo, všecko už je all rightŠklebící se. Nainstaloval jsem si DBW a Rogožarski funguje bez problémů.
 
radko1111
ktorí DBW si stiahol ja som stiahol na stranke SAS DBW 1.7 ten torent a stiahlo tam len nieake 4 subory o velkosti pol giga a a ziadny setup nu c pls potrebujem sem link Zamračený
Upravil/a radko1111 dne 07-03-2012 19:47
Ivan Gašparovič o Balkánskych otázkach:
„Srbsko má veľmi výhodnú a peknú polohu pri mori.“
"Republika srbská a Biela Hora je ako Slovensko a Česko. V mnohom sú si podobné."
"Za najvážnejšiu otázku pri stabilizácii regiónu západného balkónu... ehm... balkánu..."
 
Has
Tady link

http://www.sas194...539.0.html

Na torrent se vykašli, všechno co jsem přes něj stahoval nefungovalo nebo mi to rozházelo vyhledávač.

Doporučuju stahovat si to po částech, vždycky ty, které jednotlivá sekce (DBW 1.1, DBW1.2, atd.) vyžaduje.

Bartův návod:
Z 1.1 treba stiahnuť:
• DBW Build part 1
• DBW Build part 2

Z 1.2:
• DBW Build 1.2

Z 1.3:
• všetkých 7 častí

Z 1.4:
• DBW Build 1.4

Z 1.5:
• Part 1
• Part 2

Z 1.6:
• Part 1
• Part 2


Až budeš mít všechno stáhnuté, označ soubory v DBW1.1 a dej rozbalit do hry. Takhle postupuj dokud se neprokoušeš až k 1.6. Pak dáš v tom switcheru, který spouští hru Dark Blue World a je to.

Stáhnutí všech těchto částí mi zabralo zhruba půl odpoledne, takže večer už jsem lítal. Není to zase taková hrůza se stahovaním jako Ultra Pack a ani místa to tolik nezabere.

PS: Na 1.7 se vykašli, některé mody v něm nefungují.
Upravil/a Has dne 07-03-2012 20:21
 
Paulus
Instaloval jsem si DBW 1.71 přes torrent a funguje dobře. Mám tam už i další letadla, která jsem tam dodatečně přidal…
V DBW 1.71 je vše o čem píše Jirpilot a něco málo navíc. A jsou to opravdu jen ty 4 soubory, které se ti automaticky rozbalí do Šturma.
Mrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
radko1111
von Pavel napsal:
Instaloval jsem si DBW 1.71 přes torrent a funguje dobře. Mám tam už i další letadla, která jsem tam dodatečně přidal…
V DBW 1.71 je vše o čem píše Jirpilot a něco málo navíc. A jsou to opravdu jen ty 4 soubory, které se ti automaticky rozbalí do Šturma.
Mrknutí


ano ano presne toto mam ja 4 subory ale nevedel som de to mam dat diki skouknu to Mrknutí ale dufam ze nebude vadik ked tam mam nainstalovane nove lietadla o tom ze mam deaktivovat mody v JSgame som pocul len o tomto som si neni istý
Ivan Gašparovič o Balkánskych otázkach:
„Srbsko má veľmi výhodnú a peknú polohu pri mori.“
"Republika srbská a Biela Hora je ako Slovensko a Česko. V mnohom sú si podobné."
"Za najvážnejšiu otázku pri stabilizácii regiónu západného balkónu... ehm... balkánu..."
 
Paulus
Požadavky:

Musíš mít funkční kopii IL2 1946 v 4.101, s UP3, RC4!!!
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
radko1111
huu to je brutal do miesta no to pockam do maja ked budem mat nový komp
Ivan Gašparovič o Balkánskych otázkach:
„Srbsko má veľmi výhodnú a peknú polohu pri mori.“
"Republika srbská a Biela Hora je ako Slovensko a Česko. V mnohom sú si podobné."
"Za najvážnejšiu otázku pri stabilizácii regiónu západného balkónu... ehm... balkánu..."
 
Dortenmann
Po několika letech se vracím k simu a mám prosbu. Pročetl jsem vlákno o UP3 a HSX6.0. To jsou ty nejlepší mody v současné době pro Il2 1946, pokud jsem to pochopil správně.

Mohu se zeptat, který z těchto modů tedy nainstalovat? UP3 nebo HSX 6,0? Chci létat zase jen Off-line historické kampaně.
 
magot
UP - ukončen vývoj
HSFX - aktuální nadstavba posledního oficiálního update, vývoj stále probíhá
Upravil/a magot dne 13-12-2012 22:52
 
Dortenmann
A HSX obsahuje tedy i letadla navíc jako jsou v UP3? V čem je více nových letadel a dalších novinek, v UP3 nebo HSX?
Upravil/a Dortenmann dne 13-12-2012 19:14
 
1stCL_Fucida
Dle mého názoru je toho více v Ultrapacku, na druhou stranu ale také mnohem více chyb.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
magot
asi bych mu doporučil HSFX páč tam se dočká rozšíření i do budoucna, taktéž podpory serverů ..
Jediný plus UP by bylo asi MDS který je stejně zabugovaný a asi nemá ceno ho tím zatěžovat co je to moving dogfight server ..

takže ber HSFX Úsměv
 
Topper-Czech
Ultra je uzemněn? Zamračený Teď jsem byl dost dlouho docela offline odříznut od dění na scéně, setrvání stavu na UP3RC4 jsem si průběžně všímal (a i divil se), ale že by až takhle? Docela škoda i přes vědomí hromady nešvarů v UP.
 
http://www.e-airport.wz.cz
Joachim
vie niekdo preco mi nejde kampan s tymto ultra packom???
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,768,966 návštěv