May 01 2024 01:00:02
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD FAQ
 Vytisknout diskuzi
Vše o ovládání
310_cibule
Hele, tohle jsem nevěděl (kdyby to někoho zajímalo).

There is a way to add bombs to the Blenheim or any Bomber, but first you must create/configure some custom bomb loadouts.

Under Main Menu go Options/Plane:
Change your plane to the Blenheim, by double clicking the Plane type and selecting from the menu.
Go Loadout and change your bomb types & loads.
Remember to "save as" under Weapons Presets to create your own custom bomb sets: such as "4 x 250lbs General Purpose" or "2 x 500lbs General Purpose" and so on.

Once done you can go to the Single Player/Quick Mission, select any mission you want,
select the Blenheim by selecting the pilot figure above,
or change your plane to the Blenheim by double clicking the plane & selecting from the menu.

Select the pull down at the foot of the plane image and select your custom bomb loadout and you're good to go.

This should work in all Quick Missions.

"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
czs_scharck
Křečku, bombry jdou zatím mimo mě.
Měl jsem pár měsíců s CoDem a Ilem pauzu, pokud se teď hrabu v nastavení, tak ve věcech použitelných do stíhačky.
Přesto se mi už povedlo jednu klávesu dát omylem na 2 funkce aniž by hra protestovala, (když jsem pak zjišťoval proč "to" nefunguje, tak jsem tu duplicitu našel a odstranil) už chápeš ?
Ale stalo se mi i to, že si toho hra všimla, proto jsem napsal, že si to hra neumí uhlídat pořádně.
Upravil/a czs_scharck dne 22-10-2011 21:42
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
olda Olde maly
310_cibule napsal:
Hele, tohle jsem nevěděl (kdyby to někoho zajímalo).

There is a way to add bombs to the Blenheim or any Bomber, but first you must create/configure some custom bomb loadouts.

Under Main Menu go Options/Plane:
Change your plane to the Blenheim, by double clicking the Plane type and selecting from the menu.
Go Loadout and change your bomb types & loads.
Remember to "save as" under Weapons Presets to create your own custom bomb sets: such as "4 x 250lbs General Purpose" or "2 x 500lbs General Purpose" and so on.

Once done you can go to the Single Player/Quick Mission, select any mission you want,
select the Blenheim by selecting the pilot figure above,
or change your plane to the Blenheim by double clicking the plane & selecting from the menu.

Select the pull down at the foot of the plane image and select your custom bomb loadout and you're good to go.

This should work in all Quick Missions.


Nezajímalo. páč je to v cizím jazyce Úsměv
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
310_cibule
To není cizí jazyk, Oldo, to je angličtina Mrknutí
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
olda Olde maly
Máš recht, ale já jsem čech a ne angličan Šklebící se
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
310_cibule
Já jsem taky Čech a ne Angličan Úsměv
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_Pip
my fsichni sme Gogo Šklebící se
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
sas71
Potřeboval bych poradit čím (klávesy ?) se spínají ty pohledy z kokpitu pilota výhledem kolem kabiny, abych viděl před sebe když pojíždím nebo když se mi třeba rozstříkne olej na skle... levá i pravá strana . Řešil to někdo namapováním nějaké klávesnice nebo máte všichni trackir ? Nemůžu to nikde nastavit. Případně díky za reakci.
 
Pepe
Já jsem zpočátku používal pravé stisknité tlačítko myši a posouval ji.než jsme si opatřil Freetrack. Dokonce nahoru a dolu jsem musel použít i kolečko myši. Klávesy jsem nehledal. Nemám pojízdné PC kde mám CoD a tak si to ani nemohu ověřit. Ono to vyklonění do stran není veliké (s otevřenou kabinou o něco více). Vyskoušej, fakt si to už na 100% nepamatuji. Jinak přejdi určitě na FreeTrack. Pepe
 
Paulus
sas71 napsal:
Potřeboval bych poradit čím (klávesy ?) se spínají ty pohledy z kokpitu pilota výhledem kolem kabiny, abych viděl před sebe když pojíždím nebo když se mi třeba rozstříkne olej na skle... levá i pravá strana . Řešil to někdo namapováním nějaké klávesnice nebo máte všichni trackir ? Nemůžu to nikde nastavit. Případně díky za reakci.


Trackir nemám, rozhlížím se myší. Pokud se chceš vyklonit do stran musíš mít vypnutou možnost klikání myší na páky v kokpitu = klávesa Camera/Toggle Independent Mode, držením pravého myšítka se pak můžeš vyklánět… Mrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Alin
Ja se rozhlížím i při zapnutém klikatelném kokpitu. Normální rozhlížení-stlačit kolečko myši a držet. Pohyb po kokpitu- stlačit a držet kolečko myši + pravé myšítko.
Upravil/a Alin dne 23-09-2012 21:23
 
sas71
funguje nějak prakticky v offline režimu radiokomunikace s věží, radarem letkou nebo mým číslem ? zkoušel jsem všechny příkazy, žádné povolení k přistání, či vzletu nedostávám, AI ve hře ano. Pokud se přiblížím k nějakému spřátelenému letišti, pouze mne věž osloví správným volacím znakem, požádá o přiblížení a pak jen kolem kroužím, mačkám žádosti v příkazech a nic,... to samé při žádosti o různé vektory (home base, enemy apod.) V ofic. návodu o tom nic není, pouze , že existují... Štve mne to hlavně z toho důvodu, že pokud mám dvojku a jdu na přistání, pořád mne oblétává, křičí, že jsem nízko a někdy se nám podaří se i srazit, což není dvakrát příjemné po dlouhé misi. Přitom v příkazech je možnost "odpoutat, nebo pokračovat k cíli", ale nereagují...Zamračený
 
Paulus
Ne, tak to opravdu, ale opravdu nefunguje...Úsměv
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
ZVP_ALEX
Tak ještě jedna otázka na závěr uplynulého víkendu: jak a kde se nastaví zoomování pohledu, když sedím v kabině, teda pokud to vůbec jde?
 
Baron
ZVP_ALEX napsal:
Tak ještě jedna otázka na závěr uplynulého víkendu: jak a kde se nastaví zoomování pohledu, když sedím v kabině, teda pokud to vůbec jde?


Je to rovnaké ako u starej IL2: Delete-End-PageDown. Zameriavač je tiež klasika" Shift + F1. Mení sa samozrejme v Options Úsměv
Upravil/a Baron dne 05-11-2012 08:01
Hals - und Beinbruch!
 
Alan Grey
Baron napsal:
ZVP_ALEX napsal:
Tak ještě jedna otázka na závěr uplynulého víkendu: jak a kde se nastaví zoomování pohledu, když sedím v kabině, teda pokud to vůbec jde?


Je to rovnaké ako u starej IL2: Delete-End-PageDown. Zameriavač je tiež klasika" Shift + F1. Mení sa samozrejme v Options Úsměv


Ahoj
Mám takto namapované... ale existuje plynulý zoom a oddálení ? Je na tohle nějaké nějaké nastavení.. ??? Pro ty co nemají IR Track
 
http://www.alan-grey-page.cz/
WT_Horrido
sas71 napsal:
funguje nějak prakticky v offline režimu radiokomunikace s věží, radarem letkou nebo mým číslem ? zkoušel jsem všechny příkazy, žádné povolení k přistání, či vzletu nedostávám, AI ve hře ano. Pokud se přiblížím k nějakému spřátelenému letišti, pouze mne věž osloví správným volacím znakem, požádá o přiblížení a pak jen kolem kroužím, mačkám žádosti v příkazech a nic,... to samé při žádosti o různé vektory (home base, enemy apod.) V ofic. návodu o tom nic není, pouze , že existují... Štve mne to hlavně z toho důvodu, že pokud mám dvojku a jdu na přistání, pořád mne oblétává, křičí, že jsem nízko a někdy se nám podaří se i srazit, což není dvakrát příjemné po dlouhé misi. Přitom v příkazech je možnost "odpoutat, nebo pokračovat k cíli", ale nereagují...Zamračený


To je jen jedna věc z toho malého zlomku nepodstatných věcí které v této hře nefungují. Úsměv
Upravil/a WT_Horrido dne 05-11-2012 08:16
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Baron
Alan Grey napsal:
Baron napsal:
ZVP_ALEX napsal:
Tak ještě jedna otázka na závěr uplynulého víkendu: jak a kde se nastaví zoomování pohledu, když sedím v kabině, teda pokud to vůbec jde?


Je to rovnaké ako u starej IL2: Delete-End-PageDown. Zameriavač je tiež klasika" Shift + F1. Mení sa samozrejme v Options Úsměv


Ahoj
Mám takto namapované... ale existuje plynulý zoom a oddálení ? Je na tohle nějaké nějaké nastavení.. ??? Pro ty co nemají IR Track


Ano funguje. Stlač stredné kolečko myši + pravé myšítko a pritiahni/odtiahni si pohľad. Pokiaľ je mi známe, dá sa to premapovať, ale ani som neskúšal, ani nehľadal kde Úsměv
Hals - und Beinbruch!
 
torr
ZVP_ALEX napsal:
Tak ještě jedna otázka na závěr uplynulého víkendu: jak a kde se nastaví zoomování pohledu, když sedím v kabině, teda pokud to vůbec jde?


jde to ale blbě,protože zde chybi funkce increase fov a decrease fov ,která je ve starém IL2.v mým případě používám mini joy na páce X52 + tlačítko D které je rovněž na páce X52,takže univerzální rada neexistuje
 
Ucho
torr napsal:
ZVP_ALEX napsal:
Tak ještě jedna otázka na závěr uplynulého víkendu: jak a kde se nastaví zoomování pohledu, když sedím v kabině, teda pokud to vůbec jde?


jde to ale blbě,protože zde chybi funkce increase fov a decrease fov ,která je ve starém IL2.v mým případě používám mini joy na páce X52 + tlačítko D které je rovněž na páce X52,takže univerzální rada neexistuje


Jde to parádně, viz Robo ctvrtý post:

http://www.vwings...ad_id=4119
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,789,564 návštěv