May 01 2024 14:40:19
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 1
Pino1350

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD FAQ
 Vytisknout diskuzi
Vše o ovládání
WT_Horrido
Šklebící se

pardon
Upravil/a WT_Horrido dne 21-10-2011 13:53
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Pepe
Ahoj, potřebuji poradit.
Poklikám před startem vše co mám podle videa na Yopu tube, ale vrtule se mi jen protočí a z motoru se zakouří, ale to je vše. ( Spit Huri ) Realismus nastaven. Ve Spitu nejde nastavit směs po částech. Buď chudou směs a nebo naplno. Zvuky knoflíků také neslyším jako na tom videu. Děkuji za případnou pomoc. jV
 
Pepe
Tady je to video.
http://www.youtube.com/watch?v=vPRex60HGec&feature=related
 
310_Pip
dej plyn na cca 5-10% a uvidis...
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
Robo
Pepe napsal:
Ahoj, potřebuji poradit.
Poklikám před startem vše co mám podle videa na Yopu tube, ale vrtule se mi jen protočí a z motoru se zakouří, ale to je vše. ( Spit Huri ) Realismus nastaven. Ve Spitu nejde nastavit směs po částech. Buď chudou směs a nebo naplno. Zvuky knoflíků také neslyším jako na tom videu. Děkuji za případnou pomoc. jV


Video je asi starsia verzia hry, preto su tam ine zvuky.

Skus: http://www.letka13.sk/forum/viewtopic.php?f=20&t=7158

Na 3. strane mas presny postup. Ak sa pretoci a nic, mas mozno zavretu pripust paliva, alebo zle zmes, alebo zle vrtulu, alebo vela plynu.
 
Pepe
Díky, podívám se na to.
 
Pepe
Tak se mi to podařilo a děkuji.
Teď musím pochopit a ovládnout ty třesy a hvízdání ložisek nebo co to je když přidám plyn. Jak s tím mohli bojovat to nechápu. Ještě jednou díkyÚsměv
 
Valec
CZS_Scharck napsal:
Je na čase abych to už začal brát trochu vážně, tak se snažím vylepšit si ovládání alespoň do podoby, jak mi to vyhovuje ve starým Ilovi.
Nedaří se mi ale vyřešit přibližování/zoomování pohledu. (tykadla žádná nemám a ani už nechci)
Ve starým Ilovi mám nastavené plynulé zoomování pohledu na myškolečku co je z předu na plynovce od X52.
Ať se ale snažím, jak chci, v Cliffs of Dover se mi to nedaří udělat stejně.
Vrtal jsem se v SST softu (přiznávám, že možná blbě), šmrdlal jsem v nastavení hry ale bez výsledku, který potřebuji.
Věděl by někdo, jak na to ?

P.S: zdá se mi to, nebo to neumí pořádně "pohlídat" už jednou někam namapované klábosy aby nedošlo k duplicitě v různých kategoriích v nastavení ?!
Musis vypnout F10 ukazatel mysky a pak kdyz drzis prave tlacitko mysi muzes si s tim pohybovat jak chces.
 
czs_scharck
Toto není to, co potřebuju.
Nemám čas za boje honit ještě myš po stole, mám chapadla na plynovce a kniplu.
Potřebuju to na plynovku, tam na to myškolečko, pootočením nahoru zoom +, pootočením dolů zoom -.
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
Hoper
WT_Pedropan napsal:
CZS_Scharck napsal:
P.S: zdá se mi to, nebo to neumí pořádně "pohlídat" už jednou někam namapované klábosy aby nedošlo k duplicitě v různých kategoriích v nastavení ?!


Neumi. Taky me to pekne dere, protoze uhlidat to, je desna fuska...

Mno, zaregistroval jsem, že v určitých případech dovolí mít použitou klávesu 2x
Dle mého to je tehdy, kdy obě fuknce nelze použít v jeden čas

Tak jsem si to teď vyzkoušel a když jsem se snažil přidělit vychýlení výškovky klávesu G, kterou mám použitou na podvozek, tak mi samozřejmě vyjela otázka, zda-li to pravdu chci udělat, když ji mám použitou na ten podvozek. V případě souhlasu pak G pro vysnutí podvozku samo zruší.
Takže Horri, je to naopak velmi chytré až genitální Mrknutí


Problém je tam jiný (tedy minimálně v začátku byl, teď nevím) - neuměl použít kombinaci (např) SFT+CTRl + nějaká klávesa ale jen SFT + nějaká klávesa / CTRL + nějaká klávesa - jen kombinaci dvou kláves, více už to odmítá
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
czs_scharck
Hoper
Mno, zaregistroval jsem, že v [b]určitých případech
dovolí mít použitou klávesu 2x
Dle mého to je tehdy, kdy obě fuknce nelze použít v jeden čas


A která funkce tedy něco (co, z těch 2) "udělá", když tu klábosu tedy zmáčknu ?
Co když na stejnou klávesu dáš třeba odhoz pum a zároveň jinde výskok ?
Vypadne z éra bomba nebo šofér ? Úsměv
Upravil/a czs_scharck dne 21-10-2011 23:05
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
Valec
CZS_Scharck napsal:
Toto není to, co potřebuju.
Nemám čas za boje honit ještě myš po stole, mám chapadla na plynovce a kniplu.
Potřebuju to na plynovku, tam na to myškolečko, pootočením nahoru zoom +, pootočením dolů zoom -.
Jinac ten zoom asi plynule nejde je to jak ve starem sturmu max.priblizeni,stredni a nejvzdalenejsi ktere si muzes nastavit na joy.Mozna je uz na to nejaky programek ale ja o nem nevim.
 
310_cibule
CZS_Scharck napsal:
Potřebuju to na plynovku, tam na to myškolečko, pootočením nahoru zoom +, pootočením dolů zoom -.


Není to úplně to, po čem toužíš, ale mě třeba plně uspokojuje Delete, End a Page Down na horní, levé (či pravé) a spodní poloze jednoho z Hatů.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
czs_scharck
Dík ale to není ono.
Rád bych tu spíš nalezl odborníka na Saitek SST soft + CoD.
Kdysi jsem našel návod na netu, jak to udělat do starýho Ila.
Na přiblížení a oddálení pohledu se přiřadila klávesa ve hře a pak se to dodělalo v SST softu, takže kolečko plynule zoomuje sem a tam.
Ta stránka je ale asi už pryč.
Mám to tak ale v Ilu dodnes a je to super.
V CoD mi to ale nějak nechce fungovat. (třeba to neumím)
Na zoom klávesou nebo hatem bych si nezvykl, chtěl bych mít důležité věci stejně nastavené v obou simech.
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
Tomik
Asi to Scharcku nebude přesně to co hledáš, ale já to mám (i v ILu) nastavené tak, že šoupátko u plynovky mám rozděleno na tři zóny (SST soft) a k těm zónám mám namapované Del, End, Page down. Není to sice plynulé, ale nemusíš nic klikat, jen šoupeš Šklebící se
 
czs_scharck
Tam už je tuším chladič.
Stále doufám, že je tu někdo, kdo s tím SST umí víc než já ... a má CoD.
Žádný šoupátko, žádný 3 vzdálenosti ... plynulý zoom na kolomyš ... hilfeee ... nebudu po vás pak měsíc střílet, slibuju. Úsměv
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
caba
CZS_Scharck napsal:
Tam už je tuším chladič.
Stále doufám, že je tu někdo, kdo s tím SST umí víc než já ... a má CoD.
Žádný šoupátko, žádný 3 vzdálenosti ... plynulý zoom na kolomyš ... hilfeee ... nebudu po vás pak měsíc střílet, slibuju. Úsměv



V Il-2 je hlavně mimo ty základní zorné pole 30, 70, 90 (delete, end, pagedown), od 30-90 stupňů nastavitelný po 5 stup. Takže se dá to v SST snodno nastavit tak, aby to běhalo plynule. V CoDu jsou pouze ty 3 základní. Mám stejnej problém. Jedině si nastavit to kolečko jako myš a F10 to přepnout, aby fungoval ten zoom. Zatim v tom ovládání docela tápu...Zamračený
 
czs_scharck
Ještě mne napadlo, jestli by to nešlo "vyrobit" přes NewView, jsou tam položky ke kniplu a snad i k plynovce a tiru ... hromada věcí ohledně pohledů, dnes to zkusím.
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
LEON
Valec napsal:
CZS_Scharck napsal:
Toto není to, co potřebuju.
Nemám čas za boje honit ještě myš po stole, mám chapadla na plynovce a kniplu.
Potřebuju to na plynovku, tam na to myškolečko, pootočením nahoru zoom +, pootočením dolů zoom -.
Jinac ten zoom asi plynule nejde je to jak ve starem sturmu max.priblizeni,stredni a nejvzdalenejsi ktere si muzes nastavit na joy.Mozna je uz na to nejaky programek ale ja o nem nevim.


Na tomto videu http://www.youtub...r_embedded je ale vidět, jak si hráč plynule zoomuje pohled z kabiny, stejně jako se to dělá v ROFU, např. 3:30min , 3:50min atd. Zamračený
 
https://www.rcfree.eu
Hoper
CZS_Scharck napsal:
Hoper
Mno, zaregistroval jsem, že v [b]určitých případech
dovolí mít použitou klávesu 2x
Dle mého to je tehdy, kdy obě fuknce nelze použít v jeden čas


A která funkce tedy něco (co, z těch 2) "udělá", když tu klábosu tedy zmáčknu ?
Co když na stejnou klávesu dáš třeba odhoz pum a zároveň jinde výskok ?
Vypadne z éra bomba nebo šofér ? :)

neuvažuj jako mantinel, ale rozumně myslící (a čtoucí) člověk
uvedl jsi špatný příklad,lepší PŘÍKLAD by byl třebas tento:
z pozice bombometčíka nemůžu rozsvítit polohovky, takže na stejnou klávesu si můžu nastavit něco na bombovém zaměřovači
už chápeš ? ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,794,811 návštěv