May 02 2024 14:08:37
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Vylepšení vzhledu, optimalizace nastavení
beermajkl
CSL1_Scharck- mám original,takže při singlu to nejde?
 
Baron
beermajkl napsal:
CSL1_Scharck- mám original,takže při singlu to nejde?


Ide ale musis si to nastavit vo vseobecnych Option, tam kde upravujes masinu. Ked sa nacita misia to uz nejde
Hals - und Beinbruch!
 
beermajkl
Baron napsal:
beermajkl napsal:
CSL1_Scharck- mám original,takže při singlu to nejde?


Ide ale musis si to nastavit vo vseobecnych Option, tam kde upravujes masinu. Ked sa nacita misia to uz nejde


však tam jsem to nastavoval,dal jsem si 310.letku i střelivo jsem změnil ale při zahájení jednotlivé nebo rychlé mise naskočí výchozí.zkoušel jsem to i u multiplayeru a taky výchozí.
 
Baron
beermajkl napsal:
Baron napsal:
beermajkl napsal:
CSL1_Scharck- mám original,takže při singlu to nejde?


Ide ale musis si to nastavit vo vseobecnych Option, tam kde upravujes masinu. Ked sa nacita misia to uz nejde


však tam jsem to nastavoval,dal jsem si 310.letku i střelivo jsem změnil ale při zahájení jednotlivé nebo rychlé mise naskočí výchozí.zkoušel jsem to i u multiplayeru a taky výchozí.


Hmmm... a ulozil si to akym sposobom? Ako default alebo pod novym nazvom?
Hals - und Beinbruch!
 
beermajkl
Baron- dal jsem si svuj název uložení
 
Robo
beermajkl napsal:
Baron- dal jsem si svuj název uložení


Jaj, ked uz si v misii (SP) uz to zmenit nejde. Chod do Options - Plane a tam si to nastav a uloz, tam to funguje normalne.
 
beermajkl
Robo napsal:
beermajkl napsal:
Baron- dal jsem si svuj název uložení


Jaj, ked uz si v misii (SP) uz to zmenit nejde. Chod do Options - Plane a tam si to nastav a uloz, tam to funguje normalne.


to jsem zkoušel několikrát
 
beermajkl
děkuju všem za odpovedi ale asi to mám nějaký divný
 
Valec
Kdo ma Nvidi tak doporucuju stahnout posledni bety.Primo v ovladacim panelu je moznost zapnout FXAA a s clodem to facha krasne.Kua to je fakt nextgen hra.Kluci se s vyhlazovanim nesrali od zacatku pac vedeli ze bude FXAA. Úsměv
Upravil/a Valec dne 12-04-2012 10:16
 
310_cibule
A tak je to v CoD se vším... Prostě se se spoustou věcí nesrali z důvodů, které zatím ani netušíme Šklebící se

Už se těším, jak večer zkusím (tady je o tom víc na 1C fórum http://forum.1cpu...hp?t=31053)
Upravil/a 310_cibule dne 12-04-2012 13:10
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hoper
Valec napsal:
Kdo ma Nvidi tak doporucuju stahnout posledni bety.Primo v ovladacim panelu je moznost zapnout FXAA a s clodem to facha krasne.Kua to je fakt nextgen hra.Kluci se s vyhlazovanim nesrali od zacatku pac vedeli ze bude FXAA. :)

Jak se teda vypne to "dodatečné" FXAA, které se zkoušelo před nedávnem ?
Už si nepamatuju, jak se instalovalo (kopírovaly se tuším jen nějaké knihovny do BoBka) a pak se ladil k tomu konfigurák, kde se určovalo, co to vše má dělat - jaký to je soubor ? :)
Hledat se mi to nechce :D

ed: chyby

hmm, tak...

injFX_Shaders\
dxgi.dll
injFX_Settings.h
readme.txt
shader.hlsl
Upravil/a Hoper dne 12-04-2012 18:58
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
beermajkl
beermajkl napsal:
Robo napsal:
beermajkl napsal:
Baron- dal jsem si svuj název uložení


Jaj, ked uz si v misii (SP) uz to zmenit nejde. Chod do Options - Plane a tam si to nastav a uloz, tam to funguje normalne.


to jsem zkoušel několikrát


mám polskou verzi a připadnemi že je to tam nastavený nějak na pevno,protože když si dám třeba rychlou misi tak je tam 302.perut' a nejde s tím nic dělat.přemýšlel jsem že bych si koupil českou verzi ale nevím jak by se stím vypořádal steam,jestli by se to mezi uloženýma datama na steamu nebilo a co by to udělalo po opsání novýho produkt klíče.
 
torr
Hoper napsal:
Valec napsal:
Kdo ma Nvidi tak doporucuju stahnout posledni bety.Primo v ovladacim panelu je moznost zapnout FXAA a s clodem to facha krasne.Kua to je fakt nextgen hra.Kluci se s vyhlazovanim nesrali od zacatku pac vedeli ze bude FXAA. Úsměv

Jak se teda vypne to "dodatečné" FXAA, které se zkoušelo před nedávnem ?
Už si nepamatuju, jak se instalovalo (kopírovaly se tuším jen nějaké knihovny do BoBka) a pak se ladil k tomu konfigurák, kde se určovalo, co to vše má dělat - jaký to je soubor ? Úsměv
Hledat se mi to nechce Šklebící se

ed: chyby

hmm, tak...

injFX_Shaders\
dxgi.dll
injFX_Settings.h
readme.txt
shader.hlsl


Hopere FXAA je čistě záležitost NV ovladačů,to se nic nekopíruje.Vypíná se a zapína jenom v ovladačích NV

To co ty popisuješ je zprovoznění klasického AA , s tím NV(FXAA) nemá nic společného
Upravil/a torr dne 26-04-2012 12:53
 
Farky
beermajkl napsal:
mám polskou verzi a připadnemi že je to tam nastavený nějak na pevno,protože když si dám třeba rychlou misi tak je tam 302.perut' a nejde s tím nic dělat.přemýšlel jsem že bych si koupil českou verzi ale nevím jak by se stím vypořádal steam,jestli by se to mezi uloženýma datama na steamu nebilo a co by to udělalo po opsání novýho produkt klíče.


Českou verzí si nepomůžeš. V rychlých misích je jednotka zkrátka nastavená napevno, nejde ji změnit. A česká verze má navíc naprosto příšerný překlad, dlouho jsem něco takového neviděl. Radím zůstat u stávající verze.
 
beermajkl
Farky napsal:
beermajkl napsal:
mám polskou verzi a připadnemi že je to tam nastavený nějak na pevno,protože když si dám třeba rychlou misi tak je tam 302.perut' a nejde s tím nic dělat.přemýšlel jsem že bych si koupil českou verzi ale nevím jak by se stím vypořádal steam,jestli by se to mezi uloženýma datama na steamu nebilo a co by to udělalo po opsání novýho produkt klíče.


Českou verzí si nepomůžeš. V rychlých misích je jednotka zkrátka nastavená napevno, nejde ji změnit. A česká verze má navíc naprosto příšerný překlad, dlouho jsem něco takového neviděl. Radím zůstat u stávající verze.


franky-díkyÚsměv
 
CSL1_Talbot
Tak som CLOD vyskusal okrem GTX680 aj na AMD 7970.Na AMD su o nieco vacsie FPS,ale stutteruje omnoho viac ako na GTX 680.
 
Hoper
torr napsal:
Hoper napsal:
Valec napsal:
Kdo ma Nvidi tak doporucuju stahnout posledni bety.Primo v ovladacim panelu je moznost zapnout FXAA a s clodem to facha krasne.Kua to je fakt nextgen hra.Kluci se s vyhlazovanim nesrali od zacatku pac vedeli ze bude FXAA. Úsměv

Jak se teda vypne to "dodatečné" FXAA, které se zkoušelo před nedávnem ?
Už si nepamatuju, jak se instalovalo (kopírovaly se tuším jen nějaké knihovny do BoBka) a pak se ladil k tomu konfigurák, kde se určovalo, co to vše má dělat - jaký to je soubor ? Úsměv
Hledat se mi to nechce Šklebící se

ed: chyby

hmm, tak...

injFX_Shaders\
dxgi.dll
injFX_Settings.h
readme.txt
shader.hlsl


Hopere FXAA je čistě záležitost NV ovladačů,to se nic nekopíruje.Vypíná se a zapína jenom v ovladačích NV

To co ty popisuješ je zprovoznění klasického AA , s tím NV(FXAA) nemá nic společného


ale no tak....
FXAA je sice záležitost ovladačů, ale byla dostupná ještě před oficiálním uvedením
a nakopírováním výše uvedených souborů do hry se dala hra "vyhlazovat" už někdy před půl rokem. a nejen vyhlazovat (ale třebas i "obarvovat"Mrknutí
stačí pohledat jeden z těch názvů souborů tady na webu a poznáš sám
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
torr
Hoper napsal:
torr napsal:
Hoper napsal:
Valec napsal:
Kdo ma Nvidi tak doporucuju stahnout posledni bety.Primo v ovladacim panelu je moznost zapnout FXAA a s clodem to facha krasne.Kua to je fakt nextgen hra.Kluci se s vyhlazovanim nesrali od zacatku pac vedeli ze bude FXAA. Úsměv

Jak se teda vypne to "dodatečné" FXAA, které se zkoušelo před nedávnem ?
Už si nepamatuju, jak se instalovalo (kopírovaly se tuším jen nějaké knihovny do BoBka) a pak se ladil k tomu konfigurák, kde se určovalo, co to vše má dělat - jaký to je soubor ? Úsměv
Hledat se mi to nechce Šklebící se

ed: chyby

hmm, tak...

injFX_Shaders\
dxgi.dll
injFX_Settings.h
readme.txt
shader.hlsl


Hopere FXAA je čistě záležitost NV ovladačů,to se nic nekopíruje.Vypíná se a zapína jenom v ovladačích NV

To co ty popisuješ je zprovoznění klasického AA , s tím NV(FXAA) nemá nic společného


ale no tak....
FXAA je sice záležitost ovladačů, ale byla dostupná ještě před oficiálním uvedením
a nakopírováním výše uvedených souborů do hry se dala hra "vyhlazovat" už někdy před půl rokem. a nejen vyhlazovat (ale třebas i "obarvovat"Mrknutí
stačí pohledat jeden z těch názvů souborů tady na webu a poznáš sám



Já vím že křečci mají delší vedení ,ale FXAA existuje pouze od verze ovladačů 3xx.xx a vyšli jako NOVINKA spolu s kartou GTX 680 tj něco málo před měsícem.NIC PŘEDTÍM ANI JAKO TEST NEEXISTOVALO.Tudíž před půl rokem jsi měl měl velký kulovy a ne FXAA .Pravděpodobně jsi smíchal že po uvedení GTX680 Nvidia uvedla testovací ovladace kde je podpora i pro starší Fermi 5xx a 4xx a to je opět max jeden měsíc.

A znova kopírování tebou uvedených souboru NEMÁ nic společného s FXAA.

jinak dopručuji tento článek je o FXAA(NV) a MLAA(ATI)
http://pctuning.t...-nefunguje
 
DarkTatka
Farky napsal:
beermajkl napsal:
mám polskou verzi a připadnemi že je to tam nastavený nějak na pevno,protože když si dám třeba rychlou misi tak je tam 302.perut' a nejde s tím nic dělat.přemýšlel jsem že bych si koupil českou verzi ale nevím jak by se stím vypořádal steam,jestli by se to mezi uloženýma datama na steamu nebilo a co by to udělalo po opsání novýho produkt klíče.


Českou verzí si nepomůžeš. V rychlých misích je jednotka zkrátka nastavená napevno, nejde ji změnit. A česká verze má navíc naprosto příšerný překlad, dlouho jsem něco takového neviděl. Radím zůstat u stávající verze.


Potvrzuji, překlad je velmi levně udělaný. Nerad bych se někoho dotknul, ale přijde mi, že člověk co to dělal moc velký simulátorový fanda není.
 
Hoper
torr napsal:
Hoper napsal:
torr napsal:
Hoper napsal:
Valec napsal:
Kdo ma Nvidi tak doporucuju stahnout posledni bety.Primo v ovladacim panelu je moznost zapnout FXAA a s clodem to facha krasne.Kua to je fakt nextgen hra.Kluci se s vyhlazovanim nesrali od zacatku pac vedeli ze bude FXAA. Úsměv

Jak se teda vypne to "dodatečné" FXAA, které se zkoušelo před nedávnem ?
Už si nepamatuju, jak se instalovalo (kopírovaly se tuším jen nějaké knihovny do BoBka) a pak se ladil k tomu konfigurák, kde se určovalo, co to vše má dělat - jaký to je soubor ? Úsměv
Hledat se mi to nechce Šklebící se

ed: chyby

hmm, tak...

injFX_Shaders\
dxgi.dll
injFX_Settings.h
readme.txt
shader.hlsl


Hopere FXAA je čistě záležitost NV ovladačů,to se nic nekopíruje.Vypíná se a zapína jenom v ovladačích NV

To co ty popisuješ je zprovoznění klasického AA , s tím NV(FXAA) nemá nic společného


ale no tak....
FXAA je sice záležitost ovladačů, ale byla dostupná ještě před oficiálním uvedením
a nakopírováním výše uvedených souborů do hry se dala hra "vyhlazovat" už někdy před půl rokem. a nejen vyhlazovat (ale třebas i "obarvovat"Mrknutí
stačí pohledat jeden z těch názvů souborů tady na webu a poznáš sám



Já vím že křečci mají delší vedení ,ale FXAA existuje pouze od verze ovladačů 3xx.xx a vyšli jako NOVINKA spolu s kartou GTX 680 tj něco málo před měsícem.NIC PŘEDTÍM ANI JAKO TEST NEEXISTOVALO.Tudíž před půl rokem jsi měl měl velký kulovy a ne FXAA .Pravděpodobně jsi smíchal že po uvedení GTX680 Nvidia uvedla testovací ovladace kde je podpora i pro starší Fermi 5xx a 4xx a to je opět max jeden měsíc.

A znova kopírování tebou uvedených souboru NEMÁ nic společného s FXAA.

jinak dopručuji tento článek je o FXAA(NV) a MLAA(ATI)
http://pctuning.t...-nefunguje


hele torre, jsem opravdu jen křeček s dlouhým vedením tak mi prosím vysvětli tohle:

310_cibule napsal:
Ještě pořád jsem to nezkusil, protože nejsem doma, ale našel jsem pár dalších zajímavých informací (pro TozziFana, ale nejen).

Just extrack content of d3d10 folder into steam>steamapps>common>il2cliffofdover.


Čili toto je folder, kam se ty tři stažené soubory mají vrazit. Ne ve složce, ale přímo. Je nutné vybrat file pro DX9 či DX10, ne jen tam nacpat oba.

dxgi.dll / Fxaa3_11.h / shader.hlsl


Zapíná se to ve hře pomocí hotkey PAUSE nebo PRINSTCREEN

Pravděpodobně se to nebude líbit Steamu, takže při hře on-line to bude nutné vymazat (na 1C fóru už píší Luthierovi, aby to integroval do patche).


kde se cibule odkazuje na tohle:
http://forum.1cpu...hp?t=25281

ed: cibule to postoval dne 09.08.2011 17:55
Upravil/a Hoper dne 27-04-2012 09:44
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,801,937 návštěv