March 28 2024 23:44:32
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 2
veikso, pSipi

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Vylepšení vzhledu, optimalizace nastavení
Robo
Leone urcite to bude vec nastavenia - toto hra uz pekne dlho nerobi a s Tvojimi specifikaciami Ti to pojde plynule isto.

1. Zacni tym, ze si vyplni synchronizaciu v steame

(Cliffs of Dover, Properties, Updates - Enable Steam synchronisation)

2. Vymaz si obsah cache

(C:\Users\Leon\Documents\1C SoftClub\il-2 sturmovik cliffs of dover\cache\shaders) Folder 'cache' tam nechaj, iba zmaz jeho obsah

3. Vymaz si conf.ini a nechaj vytvorit na novo

(C:\Users\Leon\Documents\1C SoftClub\il-2 sturmovik cliffs of dover\conf.ini)

Vytvoris tak, ze spustis hru. Shaders sa tiez generuju nanovo. Medzitym mozes tiez verifikovat obsah hry, ale to asi nebude treba.

Ked sa hra spusti, nastav si grafiku - ale nezapinaj v hre antialiasing. Prelet sa na default nastavenie schvalne aby si videl ci Ti toto robi aj tak. Potom daj vsetko hore, len efekty nechaj na medium. Skus tiez pozriet ci Ti to nerobi les a nechaj forest na medium na skusku.

V nVidia paneli nechaj tiez vsetko pre launcher.exe na default, iba zapni FXAA. Potom podla potreby triple buffering a vsync.
 
1stCL_Novotny
Když už tu Robo řeší a pomáhá, měl bych dotaz.
Není ke grafice,ale krapet víc mne sere. Proč mi Off line vypadává spojení mezi hrou a ovladačema(myš,klávesnice,páky atd.) když v On line se mi to za celou dobu ještě NIKDY nestalo!! Upřesním že to tak je po celou dobu a dokonce i TiR5 to najednou vyplivne a po čase nezávisle na okolnostech zas načte. Opakuji pouze v OFF!!!! Takže problé s něčím v PC mne neobalamutí, bo ON to vše fachá přímo famooooozně.
No možná jsem rejpal, ale zatím mám pořád proč. Úsměv
Upravil/a 1stCL_Novotny dne 28-11-2012 11:00
 
1stCL_Novotny
Jo SORRY za oftopic.
 
WT_Horrido
Možná proto, že je to stále nedodělaný zmetek? V zatáčce mi s kopnutím vypadl FF aby po nějaké chvilce znovu s kopnutím naskočil. Myslím že je to stejný případ...
Upravil/a WT_Horrido dne 28-11-2012 11:26
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Robo
X Novotny napsal:
Když už tu Robo řeší a pomáhá, měl bych dotaz.
Není ke grafice,ale krapet víc mne sere. Proč mi Off line vypadává spojení mezi hrou a ovladačema(myš,klávesnice,páky atd.) když v On line se mi to za celou dobu ještě NIKDY nestalo!! Upřesním že to tak je po celou dobu a dokonce i TiR5 to najednou vyplivne a po čase nezávisle na okolnostech zas načte. Opakuji pouze v OFF!!!! Takže problé s něčím v PC mne neobalamutí, bo ON to vše fachá přímo famooooozně.
No možná jsem rejpal, ale zatím mám pořád proč. Úsměv


Vobec nie si rejpal, mna by to tiez stvalo. Netusim, preco Ti to blbne a preco iba offline, nikdy som sa s podobnym problemom nestretol.
 
310_cibule
Leone, taky vypni SSAO, tedy pokud to už nemáš.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
U mě je to stejné, Novotňas. A také nevím, čím to je.

Řešil jsem to mimo jiné tak, že jsem své aktivity ohledně CoD přesunul ve valné většině na on-line Úsměv
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Novotny
@Horri: To sedí.

@Robo: Je to chvilka co jsem měl telefon s Losikem a ptal se mne na to zda to létám. A mimo jiné jsme došli k tomu co jsem tu napsal, no světe div se Losík to pro změnu má přesně naopak! Úsměv

@Cibule: Jo to chápu a vím že spousta lidí je pouze On line. Ale na serveru si opravdu dobrušovat návyky míření a střelby ze všech úhlů pilovat rozhodně nedokážu.Zamračený Od toho mám vždy rychlé mise v Off. A to i v RoF a jiných. Je sic hezké když se na serverech naučím kooperovat,ale pokud nedokážu zabít první-druhou dávkou druhému u zadku nepřítele, je to krapet k ničemu. Teda mluvím stále za sebe. Úsměv
Upravil/a 1stCL_Novotny dne 28-11-2012 12:49
 
310_cibule
X Novotny napsal:
@Cibule: Jo to chápu a vím že spousta lidí je pouze On line. Ale na serveru si opravdu dobrušovat návyky míření a střelby ze všech úhlů pilovat rozhodně nedokážu.Zamračený Od toho mám vždy rychlé mise v Off. A to i v RoF a jiných. Je sic hezké když se na serverech naučím kooperovat,ale pokud nedokážu zabít první-druhou dávkou druhému u zadku nepřítele, je to krapet k ničemu. Teda mluvím stále za sebe. Úsměv


Naprostý souhlas. Jen jsem napsal, jak řeším něco, s čím jinak nemůžu nic dělat. Nic více, ale také nic méně Úsměv
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Valec
Novotnas v nastaveni obtiznosti si vypni ATROPOMORFNI ovladani.Rikame tomu chobotnice.Melo to simulovat ovladani letadla jen dvema rukama ale bohuzel nekvalitni zarizeni zpusobuje to ze ti obcas preskakujou trimy a hra si mysli ze zrovna ovladas dve veci najednou a uz ti treba nejde pridat plyn.
 
Robo
Valec napsal:
Novotnas v nastaveni obtiznosti si vypni ATROPOMORFNI ovladani.Rikame tomu chobotnice.Melo to simulovat ovladani letadla jen dvema rukama ale bohuzel nekvalitni zarizeni zpusobuje to ze ti obcas preskakujou trimy a hra si mysli ze zrovna ovladas dve veci najednou a uz ti treba nejde pridat plyn.


Mrknutí Toto bude ono - offline to mas na Full switch zapnute a servery to ignoruju. Napad dobry, ale vacsine ludi spikuju potaky tak je to nepouzitelne.

*edit* - FF u mna funguje uplne bezchybne, ani sa nevypne ak zhodis hru na listu ako v starom Ilovi. Jediny problem zistis u Hurricanu ako je tam ta krivka na smerovke, potrebujes tahat len kusok a zrazu ti to skoci o pol metra Úsměv Ale to nesuvisi s FF.
Upravil/a Robo dne 28-11-2012 15:51
 
Robo
Na porovnanie obrazky so Sweet FX od Valca (ja som len uploadol jeho screenshoty):

https://dl.dropbo...-22-73.jpg

https://dl.dropbo...-27-40.jpg

https://dl.dropbo...-09-38.jpg

https://dl.dropbo...-13-78.jpg
Upravil/a Robo dne 28-11-2012 15:40
 
falkon
310_cibule napsal:
Tak znovu, Leone Úsměv Stačí ti dvojjádro (moje je E8400 3.0 GHz ), dvě giga paměti a GF 580. Pokud ti to skáče po metrech, pak není asi chyba v železe, ale jinde. Buď v nastavení samotné hry, nebo v nějakém konfliktu s jiným programem. Nevím. Já mám průměr FPS přes třicet či kolem čtyřicítky a žádné skákání po metru.

Cibule, este prosim prezrad, na akom rozliseni hras?

Ono je totiz celkm rozdiel hrat na monitore s 1920x1200 alebo na 1200x1024. Ja som zistil, ze na mojom novom monitore s 1980x1200 to mam tiez skoro nehratelne (predtym mi to na "malom" celkom slo)... takze oci pre plac a musim to zase skusat potunit... Smutný
 
1stCL_Novotny
Robo napsal:
Valec napsal:
Novotnas v nastaveni obtiznosti si vypni ATROPOMORFNI ovladani.Rikame tomu chobotnice.Melo to simulovat ovladani letadla jen dvema rukama ale bohuzel nekvalitni zarizeni zpusobuje to ze ti obcas preskakujou trimy a hra si mysli ze zrovna ovladas dve veci najednou a uz ti treba nejde pridat plyn.


Mrknutí Toto bude ono - offline to mas na Full switch zapnute a servery to ignoruju. Napad dobry, ale vacsine ludi spikuju potaky tak je to nepouzitelne.

*edit* - FF funguje uplne bezchybne, ani sa nevypne ak zhodis hru na listu ako v starom Ilovi. Jediny problem zistis u Hurricanu ako je tam ta krivka na smerovke, potrebujes tahat len kusok a zrazu ti to skoci o pol metra Úsměv Ale to nesuvisi s FF.


Bohužel musím souhlasit s Horrim. FF vypadává. Ale to bude spíš PC od PC.
 
1stCL_Novotny
Dík Válče, zkusím a uvidím.Úsměv
 
Valec
FF mne pada jen pri prehrati me G940.Jinac se mi nestalo ze FF spadne.Novotnas co mas za Joy?
 
310_cibule
falkon napsal:
Cibule, este prosim prezrad, na akom rozliseni hras?
Ono je totiz celkm rozdiel hrat na monitore s 1920x1200 alebo na 1200x1024. Ja som zistil, ze na mojom novom monitore s 1980x1200 to mam tiez skoro nehratelne (predtym mi to na "malom" celkom slo)... takze oci pre plac a musim to zase skusat potunit... Smutný


1920x1200. Nativní rozlišení mého HP LP2475w. Tunit to chce, to každopádně. Ale to jakákoliv hra, když z ní člověk chce vymáčknout maximum Úsměv
Upravil/a 310_cibule dne 28-11-2012 15:59
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Novotny
Valec napsal:
FF mne pada jen pri prehrati me G940.Jinac se mi nestalo ze FF spadne.Novotnas co mas za Joy?


Mrkvosoftí FF2.
A hlavně se lidičkové vyvarujte hesel druhu "to je blbost". Mrknutí
(necíleno na Válce)
 
LEON
Valec napsal:
Novotnas v nastaveni obtiznosti si vypni ATROPOMORFNI ovladani.Rikame tomu chobotnice.Melo to simulovat ovladani letadla jen dvema rukama ale bohuzel nekvalitni zarizeni zpusobuje to ze ti obcas preskakujou trimy a hra si mysli ze zrovna ovladas dve veci najednou a uz ti treba nejde pridat plyn.


Novotňákův TrackIR ale antichobotnice odstřihnout nemůže, ne?
 
https://www.rcfree.eu
Robo
X Novotny napsal:
Mrkvosoftí FF2.
A hlavně se lidičkové vyvarujte hesel druhu "to je blbost". Mrknutí
(necíleno na Válce)


Ja mam ten isty MS FF2 a nevsimol som si nic podobme - jedine ked zhodim hru na listu (kvoli TS alebo podobne) tak sa je paka chvilu drzi na maximalnom odpore a az potom po malej chvili sa znormalizuje, napr. ked zatocim. Nevravim, ze je to blbost, ale nedokazem Ti poradit, lebo take nemam a ani som o takom doteraz nepocul. Moze to byt ako pises - u kazdeho PC trosku inac.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,598,961 návštěv