May 05 2024 15:32:21
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 1
CSW_Rannisokol

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Vylepšení vzhledu, optimalizace nastavení
Baron
Teším teším Cibulko Mrknutí Keď budeš mať čas, pošli PM a dofrčím ako na koni (s výnimkou tohoto piatku a soboty)
Hals - und Beinbruch!
 
Hoper
http://diit.cz/cl...ng-gtx-680
ovladače nahodím, ale nevím, jestli budu nahazovat i BoBek... :))
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
SepiaX
Hopře nahodil jsem ty ovladače na můj Win7/64, a zkusil CloD. Poznatky po 5 hodinách laických pokusů jsou takové:
1.šutering je menší a má jiný charakter (na předchozích driverech byl intenzivnější a celkem pravidelný, po instal. nových driverů se šutering objevuje zřídka a nepravidelně)
2.Vše se zdá uhlazenější
3.konečně mohu taktovat stabilně kartu a dokonce to tentokrát akceptuje i CloD:-)

Jak říkám, jsem laik a žádná speciální nastavení jsem neprováděl.
Upravil/a SepiaX dne 22-06-2012 19:31
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
CZ-BOB
Mám problém s rozhlížením. Dívám se na protivníka a najednou se mi to samo vrátí dopředu na čelní sklo. Také mi to blbne, když si dám přiblížení k zaměřovači. Mírně to uskakuje do stran. Neměl někdo podobný problém? Nebo čím by to mohlo být? Díky za pomoc.
Upravil/a CZ-BOB dne 29-06-2012 22:49
 
beermajkl
zdravím,omlouvám se že píšu zrovna sem ale chtěl bych poprosit o radu jestli někdo nemá zkušenost s tímto joystickem nebo jestli má cenu ho kupovat?http://www.supergamer.cz/joystick-speed-link-black-widow-flightstick-p-6329.html
 
beermajkl
http://www.supergamer.cz/joystick-speed-link-black-widow-flightstick-p-6329.html
 
Garrett
Zdravim ve spolek, chtěl jsem zeptat v jáké fázi se momentálně hra nachází. Zkoušel jsem ji jenom jednou na starém kompu a na patchí 1.01 a nedalo se to hrát. Teď mam AMD Phenom BE 955, 4GB RAM a HD 6870. Lítá někdo na téhle sestavě? Pokud ano, jaké s tím má výsledky.
Díky za odpověď.
 
Jara4
Garrett napsal:
Zdravim ve spolek, chtěl jsem zeptat v jáké fázi se momentálně hra nachází. Zkoušel jsem ji jenom jednou na starém kompu a na patchí 1.01 a nedalo se to hrát. Teď mam AMD Phenom BE 955, 4GB RAM a HD 6870. Lítá někdo na téhle sestavě? Pokud ano, jaké s tím má výsledky.
Díky za odpověď.

Lítám bez problémů na C2D 3.2GHz, 6GB RAM, HD6850. Myslím, že bys neměl mít problém.(ale výjimky jsou možné - viz problémy některých jedinců i na špičkových sestavách).
 
Jaffa
Ahoj, nevíte někdo jak zapnout ty reflektory? (SEARCHLIGHT) Ve stavitelu misí v noci prostě nesvítí. V čem je problém? Smutný

EDIT: Postupoval jsem podle těchto instrukc a stejně to nefunguje.

to make work a searshlight you have to do that!

1. put an AI antiaircraft object (not sure of name i play in frensh) and define an radius (100m per exemple)

2. in the properties of the AI objeect choose start up.CPP

3. put a generator inside the radius of AI object (static ---> environnement ---> generator)

4. link the AI object to the generator by the button set to... (you will see a yellow line linking the generator and the AI object.

5. put a searchlight near the generator. (don't forget to put the generator and searchlight in the radius of AI object)

it is done... now when a plane fly in the area the searschlight will work. and if the generator is destroy...the search light will stop working.



one more thing... apparently there are more powerfull generator an less powerfull one.. IMO you can put severall searchlight to one generator. but if the generator is not full enough it can't make work all the searshlight.

EDIT2: Vyřešeno... Je potřeba jeden generátor pro jeden reflektor.
Upravil/a Jaffa dne 17-08-2012 17:01
 
Paulus
beermajkl napsal:
zdravím,omlouvám se že píšu zrovna sem ale chtěl bych poprosit o radu jestli někdo nemá zkušenost s tímto joystickem nebo jestli má cenu ho kupovat?http://www.supergamer.cz/joystick-speed-link-black-widow-flightstick-p-6329.html


Vlastním ho již nejméně 4 roky. Funguje bez problémů. Jsem s ním vysoce spokojen.

Za současnou cenu je bezkonkurenční, já jsem ho pořídil ještě za 1000,- Kč
Mrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Hoper
Jaffa napsal:
Ahoj, nevíte někdo jak zapnout ty reflektory? (SEARCHLIGHT) Ve stavitelu misí v noci prostě nesvítí. V čem je problém? Smutný

EDIT: Postupoval jsem podle těchto instrukc a stejně to nefunguje.

to make work a searshlight you have to do that!

1. put an AI antiaircraft object (not sure of name i play in frensh) and define an radius (100m per exemple)

2. in the properties of the AI objeect choose start up.CPP

3. put a generator inside the radius of AI object (static ---> environnement ---> generator)

4. link the AI object to the generator by the button set to... (you will see a yellow line linking the generator and the AI object.

5. put a searchlight near the generator. (don't forget to put the generator and searchlight in the radius of AI object)

it is done... now when a plane fly in the area the searschlight will work. and if the generator is destroy...the search light will stop working.



one more thing... apparently there are more powerfull generator an less powerfull one.. IMO you can put severall searchlight to one generator. but if the generator is not full enough it can't make work all the searshlight.

EDIT2: Vyřešeno... Je potřeba jeden generátor pro jeden reflektor.


můžeš vyzkoušet sejmout generátor, jestli pak pojede světlomet ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Jaffa
Hoper napsal:
Jaffa napsal:
Ahoj, nevíte někdo jak zapnout ty reflektory? (SEARCHLIGHT) Ve stavitelu misí v noci prostě nesvítí. V čem je problém? Smutný

EDIT: Postupoval jsem podle těchto instrukc a stejně to nefunguje.

to make work a searshlight you have to do that!

1. put an AI antiaircraft object (not sure of name i play in frensh) and define an radius (100m per exemple)

2. in the properties of the AI objeect choose start up.CPP

3. put a generator inside the radius of AI object (static ---> environnement ---> generator)

4. link the AI object to the generator by the button set to... (you will see a yellow line linking the generator and the AI object.

5. put a searchlight near the generator. (don't forget to put the generator and searchlight in the radius of AI object)

it is done... now when a plane fly in the area the searschlight will work. and if the generator is destroy...the search light will stop working.



one more thing... apparently there are more powerfull generator an less powerfull one.. IMO you can put severall searchlight to one generator. but if the generator is not full enough it can't make work all the searshlight.

EDIT2: Vyřešeno... Je potřeba jeden generátor pro jeden reflektor.


můžeš vyzkoušet sejmout generátor, jestli pak pojede světlomet ?

Zkusím hned jak přijedu domu. Přijedu až za týden. Mrknutí
 
beermajkl
von Pavel napsal:
beermajkl napsal:
zdravím,omlouvám se že píšu zrovna sem ale chtěl bych poprosit o radu jestli někdo nemá zkušenost s tímto joystickem nebo jestli má cenu ho kupovat?http://www.supergamer.cz/joystick-speed-link-black-widow-flightstick-p-6329.html


Vlastním ho již nejméně 4 roky. Funguje bez problémů. Jsem s ním vysoce spokojen.

Za současnou cenu je bezkonkurenční, já jsem ho pořídil ještě za 1000,- Kč
Mrknutí
 
Pepe
beermajkl napsal:
von Pavel napsal:
beermajkl napsal:
zdravím,omlouvám se že píšu zrovna sem ale chtěl bych poprosit o radu jestli někdo nemá zkušenost s tímto joystickem nebo jestli má cenu ho kupovat?http://www.supergamer.cz/joystick-speed-link-black-widow-flightstick-p-6329.html


Vlastním ho již nejméně 4 roky. Funguje bez problémů. Jsem s ním vysoce spokojen.

Za současnou cenu je bezkonkurenční, já jsem ho pořídil ještě za 1000,- Kč
Mrknutí


Běží to pod W7 ?
 
Paulus
Jistě, používám W7/64Mrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Pepe
Já dříve zápasil s ovladači CyborgX. Schazovlo mi to systém. U toho Joye je napsáno - Podporované OS: Windows 98/98SE/ME/2000/XP. Proto ta otázka
 
beermajkl
čau,chtěl bych poprosit o radu kde nastavit plinulost pohledu na hřibku joystiku,děkuju
 
ZVP_ALEX
Pánové nechci prudit a zakládat na flejm, ale mám dotaz: Stojí za to si to už pořídit, nebo ne?

Kolik lidí to v současnosti lítá online a na kolika servrech?

Mrknutí
 
310_Pip
ZVP_ALEX napsal:
Pánové nechci prudit a zakládat na flejm, ale mám dotaz: Stojí za to si to už pořídit, nebo ne?

Kolik lidí to v současnosti lítá online a na kolika servrech?

Mrknutí


Server je prakticky jeden a to ATAG: http://theairtact...ontent.php (zde k nahlednuti, kdo tam aktualne je)

vpravo nahore zde na SVK vidis nahled na tsko, kteri lidi tam maji snahu litat CLODa

samotna hra stoji par penez a uz je celkem hratelna, ale dost zalezi na tom co od ni ocekavas a jaky mas PC (min grafika na urovni GTX460 + Win7 - usetris si potize)

ja to ted momentalne nelitam, soustredim se na staryho Ila a HSFX + server AoE Mrknutí
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
Baron
310_Pip napsal:...Server je prakticky jeden a to ATAG: http://theairtact...ontent.php (zde k nahlednuti, kdo tam aktualne je)...


No ale to sa sakra mylis drahy Pipe... Namatkou ma napadaju servery Repka, Battle of France, Battle of Brittain a kopec dalsich. Zaheslovane nespominam. Nikdy ma nenapadlo ratat servery, ale je ich tam hodne.
Upravil/a Baron dne 27-10-2012 17:12
Hals - und Beinbruch!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,820,437 návštěv