May 05 2024 17:15:17
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Vylepšení vzhledu, optimalizace nastavení
torr
Měl jsem za to že to povídání o FXAA a MLAA na který jsem dal odkaz ti včechno vysvětlí a asi ne.

jo už to chápu,někdo si pojmenoval soubor Fxaa3_11.h a ty z toho vyvozuješ existenci FXAA od Nvidie.tak k tomu nemám co dodat.to se můžeme hádat do nekonečna

FXAA je samostatná nově dodaná vlastnost , nemá funkční zavislost na klasickém AA.

ten tvůj postup je o tom jako aktivovat klasické AA,


 
CSL1_Talbot
Torr nemas pravdu,FXAA injector je to iste,len teraz je to implementovane do ovladacov.Princip cinnosti je rovnaky,
 
torr
Ano ,Hopere a CSL1_Talbot uznávám máte pravdu.Někdy v půlce roku 2011 opravdu Nvidia vyšla s FXAA.

http://www.hardoc...chnology/1
 
310_cibule
O ničem nevím, všechno popřu Cool
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Josefspit
Hezký den všem
Jsem tu nováček a doufám že mě někdo poradí.
Nejsem náruživý letec ale občas se rád v rámci času odraguji na IL 2 1946.
Tento týden jsem si koupil CoD a nainstaloval na PC. Mám sestavu: Core 2 Quad Q9300, GT 9800 - 512MB, LCD 19".
Il 2 1946 mě na tom šlape ok. Ale po nainstalování CoD mě CoD jede sekaně a navíc celá grafika je celá rozhozená - prostě to vypadá otřesně, mnohem hůř jak Il 2 1946.
Dá se na této sestavě vůbec Cod létat? Eventuélně jaká grafika od NV do cca 2500,- Kč by to rozumně zvládla?
Díky za radu.
 
WT_Pedropan
Neda. NVidia GTX560Ti a vyse. A RAM min 8GB.
 
http://www.wtigers.org/
Josefspit
Ještě jsem zapoměl dodat: OS - Vista Ultimate, RAM 8 GB.
 
Baron
Stiahni si beta patch, malo by sa ti to zlepsit. Žiadne zázraky ale nečakaj, chcelo by to upgrade hlavne grafickej karty.
Hals - und Beinbruch!
 
Josefspit
Když se zeptám zcela laicky jaká grafika za rozumnou cenu od NVidie, nebo Radeoh HD zvládne CoD na dobré úrovni?
 
CSL1_Talbot
No kazdy si pod pojmom "NA DOBRE UROVNI"predstavuje nieco ine.Mne nestaci ani GTX 670/680Šklebící se Kolko si ochotny vrazit do grafiky???
Upravil/a CSL1_Talbot dne 20-06-2012 09:39
 
Josefspit
Tak cca do 4000,- Kč.
 
WT_Horrido
To by byly vyhozené čtyři tisíce.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Baron
WT_Horrido napsal:
To by byly vyhozené čtyři tisíce.


Neboli. Časom prejde na DCS alebo RoF Šklebící se
Upravil/a Baron dne 20-06-2012 10:22
Hals - und Beinbruch!
 
310_cibule
Josefspite,

dej deset (GeForce 580 GTX s aspoň 1,5 giga paměti) a bude ti to chodit uspokojivě. Dokonce velmi uspokojivě (mně třeba i s třígovým dvojjádrem).

Asi takhle

YouTube Video




Za míň tě to - alespoň z mého subjektivního pohledu - asi moc neuspokojí.

Barone, byly doby, kdy jsi na TS opakovaně říkal, že je to naprosto super hra a že se ti neskutečně páčí. Něco se od té doby změnilo? Mrknutí
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
No, možná se někoho tady zeptej, jaké má zkušenosti třeba s touto http://www.czc.cz...n24a7t1057

Třeba by taky stačila (ale já to nedovedu posoudit, protože ji nemám)
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Baron
310_cibule napsal: Barone, byly doby, kdy jsi na TS opakovaně říkal, že je to naprosto super hra a že se ti neskutečně páčí. Něco se od té doby změnilo? Mrknutí


Nezmenilo sa nič, iba hladina nasranosti na 1C a ich prístup ku CLODu (a predovšetkým k nám hráčom) začala dosahovať nebezpečne vysoké hodnoty Šklebící se Na mojom súkromnom Nasranometri dosahuje hodnotu 9,2 Vyděšený

Musím ťa opraviť - nehovoril som, že je to super hra, ale že sa mi neskutočne páči. A to je fakt. Na najvyšších detailoch je to jednoducho nádhera. Modely lietadiel - a objektov ako takých (vrátane kokpitu, grafického znázornenia poškodenia atď.) sú jednoducho skvelé. To hovorím opakovane na TS celú dobu, to znamená aj dnes. A budem to hovoriť aj zajtra Úsměv

A ako som to myslel s tým prechodom? To bolo jednoduché konštatovanie faktu: väčšina virtuálnych pilotov čo poznám, prešla z CLODu na RoF a DSC práve pre nestabilitu celej hry. Tým nechcem povedať, že ho prestali lietať úplne, ale keď si majú vybrať, vlezú buď do A-10 alebo do nejakej chmelnice.

Prajem pekný deň Mrknutí
Upravil/a Baron dne 20-06-2012 11:23
Hals - und Beinbruch!
 
310_cibule
Ale jo, dobře barone, v pohodě. Úsměv

Na nasranost bacha, škodí to zdraví (při dosažení hodnoty blížící se desítce hrozí akutní nebezpečí iktu Mrknutí

Hezký den i Tobě.

P.S. Že je to super hra si říkal, ale to není důležité Šklebící se
Upravil/a 310_cibule dne 20-06-2012 12:12
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
SepiaX
Na radu Torra jsem zakoupil právě "MSI N560GTX-448 Twin Frozr III Power Edition/OC " a musím říct že jsem spokojen (je fakt že nepatřím k těm co nějak výrazně sledují vyskytující se šutering). Ta karta se dá slušně taktovat a musím říct že oproti předchozí Twin Frozor II OC je tišší (přímá zkušenost).
Upřímně, mám pocit že CloD nemá rád taktování GPU alespoň to mé:-))

Má sestava:
ASUS P8Z68-V PRO/GEN3 stepping B3
Intel Core i5-2500K BOX
MSI N560GTX-448 TwinFrozr III PE/OC
Patriot 8GB (2x 4GCool 1333MHz
Seasonic S12II-620 620W Bronze
Upravil/a SepiaX dne 21-06-2012 12:05
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
Baron
310_cibule napsal: P.S. Že je to super hra si říkal, ale to není důležité Šklebící se


...a neříkal lumpe jeden cibuloidnej Cool Ale rád si to opäť s tebou zalietam Mrknutí
Hals - und Beinbruch!
 
310_cibule
... ale říkal Pff Tak se někdy ukaž (i když já teď skoro nelítám, není čas. Ale na Tebe bych si ho udělal Mrknutí
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,820,743 návštěv