March 29 2024 12:11:11
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Zlepšení výkonu ve FPS, optimalizace nastavení
veikso
Ale 14214 už byl ne?
Edit: Aha, tak sorry, to bylo - včeraŠklebící se
Upravil/a veikso dne 23-04-2011 13:06
 
Paulus
Už to tady sice bylo, ale na co je dobrý to SSAO?
Když to zapnu, nad Londýnem mám kolem 30 fps,
když to vypnu, nad Londýnem mám kolem 30 fps.
Zamračený
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
joska
Ahoj

Jetu další beta patch 14305
http://forum.1cpu...hp?t=22238
Už nemusím řešit co očešu v nastavení grafiky, mám vše naplno.
FPS nad zemí kolem 30.
Zase je to znát ale to škubání krajiny v malé výšce je stále patrné.MrknutíMrknutíMrknutí
Pokud to půjde takhle dál tak starého ila odinstaluji.Úsměv
[img]http://www.imgup.cz/images/2015/08/30/FCU.png[/img] is not a valid Image.
 
http://joskapilot.webnode.cz/
CZ-BOB
von Pavel napsal:
Už to tady sice bylo, ale na co je dobrý to SSAO?
Když to zapnu, nad Londýnem mám kolem 30 fps,
když to vypnu, nad Londýnem mám kolem 30 fps.
Zamračený


http://cs.wikiped..._occlusion
 
Paulus
Díky! Tak to zapnu a budu testovat.Mrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Robo
Ohladom vykonu CLoD som sa dnes na 1c docital fajn vec: oplati sa skontrolovat v conf.ini

[window]
DepthBits =24
StencilBits=8

A ak to mate ako vyssie, zmente na:

[window]
DepthBits =32
StencilBits=16

Udajne to je najma problem steam verzie (aj moj pripad) - defaultne sa to je z nejakeho nepochopitelneho dovodu takto na 24bitov, zmena na 32 u mna priniesla narast v priemere o 15-20FPS a tiene uz nemam zubkate ale pekne ostre. Dakomu to nezmeni nic, ale mnohym ide hra plynuejsie, takze stoji za to vyskusat.

conf.ini sa nachadza v hlavnom adresari ale aj v Documents (win7)

 
313_Paegas
Taky se tvrdí, že některé soubory SFS je lepší načítat z RAMDisku (teda alespoň u těch co používají klasický HD)
Pokud máte zájem na našem foru jsem udělal návod, snad to pochopíte Vyděšený
Návod
Soubory
 
310_cibule
Tak jsem včera instaloval SSD hard drive, především kvůli CoD. A samozřejmě též sedmičky, které ho umějí využít. Takže teď na něm mám OS a CoD, nic jiného.

Je to naprosto boží. Akorát to na CoD nemá vůbec žádný vliv (tedy aspoň co jsem včera v noci měl možnost testovat Mrknutí

Nevadí že prodělávám, hlavně když se točej kšefty. Ale všechno dobrý je k něčemu špatný Úsměv Teď už si jen na přelomu roku dokoupím i7, MB, 16 giga ramky (bratru dvanáct litrů) a mám pěkněj novej komp pohromadě. Děláš to dobře, cibule!
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
LEON
Myslím, že COD těch 16 GB RAM nevyužije. Myslím, že nevyužije ani třetinu. Tolik paměti kupuješ kvůli ramdisku na CODa?
 
https://www.rcfree.eu
clone9cz
Cibul žertuje, musel by prodat děti na západ i s ponorkovou knihovničkou, to co píše udělá jen Horrido.
 
http://www.wwii-illusion.net
WT_Horrido
A já myslel že po hodinách ladění, zkoušení a aplikacích beta, betabeta, betabetafix patchů už to jede zcela plynule a to i nad Londýnem...
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
310_cibule
Jede naprosto plynule. A to i nad Londýnem. Ale nic na světě nejede tak plynule, aby nemohlo jet ještě plynuleji (a v lidské přirozenosti je usilovat o plynulost co nejplynulejší).

Mimochodem všimli jste si, že kořenem slovesa "plynout" je "plyn"? Možná by CoD mohl v nějaké substanci těkat, tedy pokud nebude sublimovat.

Leone, já vím, že nevyužije (nebo aspoň ne hned). Ale když ty RAM jsou tak kurevsky levný. Kupovat míň než šestnáct giga snad ani nestojí za námahu (vypisovat číslo karty, odeslat, jít si pro to na poštu... seru na to).
Upravil/a 310_cibule dne 15-10-2011 21:33
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
313_Paegas
Něco pro lepší výkon:
Game Booster
YouTube Video


 
VGR_Terp
313_Paegas napsal:
Taky se tvrdí, že některé soubory SFS je lepší načítat z RAMDisku (teda alespoň u těch co používají klasický HD)
Pokud máte zájem na našem foru jsem udělal návod, snad to pochopíte Vyděšený
Návod
Soubory


Pane Paegas po vypnutí a následném rožhavení PC Ram disk zustane viditelny, nebo ne. Bo prave pri predhledu disku jsme ho nenasel a v nastaveni Ramdisku kolonka nacteni image disku taky nebyla zaskrknuta a celkove se me to jevilo, ze po zapnuti to nefici.
Upravil/a VGR_Terp dne 31-10-2011 13:54
 
http://www.virtualgrimreapers.cz/
clone9cz
Včera jsem si všiml, že se befko nějak divne potácí při havárii se zemí na nízké rychlosti a jak tak testuji, zvedne se ze země kouř a fps ze 40 vteřiná na 10 a než se prach rozptýlí 20 fps. Pokud teda má někdo problémy ve městech s dýmem z továrních komínů, zkuste převrátit befko na střechu jak vám to stáhne fps, a kdyžtak začněte rušit efekty.
 
http://www.wwii-illusion.net
Paulus
313_Paegas napsal:
Něco pro lepší výkon: Game Booster

Smutný
Nedávno jsem ho taky s nadšením objevil a vyzkoušel,… a hned zase odinstaloval. Zrušil mi naprogramovaná tlačítka a ať jsem hledal, jak jsem hledal, nenašel jsem, kde mi tlačítka Game Booster vypíná.
Vyděšený
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Robo
von Pavel napsal:
313_Paegas napsal:
Něco pro lepší výkon: Game Booster

Smutný
Nedávno jsem ho taky s nadšením objevil a vyzkoušel,… a hned zase odinstaloval. Zrušil mi naprogramovaná tlačítka a ať jsem hledal, jak jsem hledal, nenašel jsem, kde mi tlačítka Game Booster vypíná.
Vyděšený


paulus musis kliknut na to 'configure' pod BOOST tlacitkom a nastavit si to tak, nech to ten konkretny proces nevypina.
 
Jara4
clone9cz napsal:
Včera jsem si všiml, že se befko nějak divne potácí při havárii se zemí na nízké rychlosti a jak tak testuji, zvedne se ze země kouř a fps ze 40 vteřiná na 10 a než se prach rozptýlí 20 fps. Pokud teda má někdo problémy ve městech s dýmem z továrních komínů, zkuste převrátit befko na střechu jak vám to stáhne fps, a kdyžtak začněte rušit efekty.


Má to jednu velkou nevýhodu - pokud zrušíte grafické efekty, neuvidíte flak, což je dost hrubé mínus. Mám osobně vyzkoušeno. Radši volím občasný propad FPS, protože flak používám jako důležitou signalizaci.
 
Paulus
Robo napsal:
von Pavel napsal:
313_Paegas napsal:
Něco pro lepší výkon: Game Booster

Smutný
Nedávno jsem ho taky s nadšením objevil a vyzkoušel,… a hned zase odinstaloval. Zrušil mi naprogramovaná tlačítka a ať jsem hledal, jak jsem hledal, nenašel jsem, kde mi tlačítka Game Booster vypíná.
Vyděšený


paulus musis kliknut na to 'configure' pod BOOST tlacitkom a nastavit si to tak, nech to ten konkretny proces nevypina.


V konfiguraci jsem vypnul pro jistotu vše (samozřejmě nesmysl), přesto mi naprogramovaná tlačítka nešla.
Nejdřív musím zapnout GameBooster a pak hry musím zapínat samostatně. Nemohu zapnout hru z GameBoxu, klávesnice nepochopí cestu.
GameBooster mi „prý“ zvýší výkon o 42%!?!Šklebící se
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
2JG26Bus
Chlapi, máte někdo prosím zkušenost s grafikou Radeon HD7870 2GB , 6GB Ram,AMD Phenom II X4 945 3021MHz ? Děkuji Mrknutí
Upravil/a 2JG26Bus dne 15-09-2012 01:46
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,602,372 návštěv