April 19 2024 02:11:49
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Zlepšení výkonu ve FPS, optimalizace nastavení
Rumcajs
Provozuju to na NVidii 670.
 
SepiaX
Potvrzuji funkčnost na msi n560 twin frozr III při rozlišení 2560x1600 (pokusy o vyšší rozlišení byly neúspěšné). Řešil jsem problém s přetékáním hry na druhý monitor což se povedlo odstranit pouze mi při spuštění hry zdivočí plocha na druhém monitoru ale pokud by to řešilo mizející doty tak to přežiji. Zatím jsem neměl moc času to odzkoušet ale první poznatek co mám je rozhodně lepší identifikace strojů na dálku.
Díky za tip a návodMrknutí
 
Joe Hallenbeck
Já mám Nvidii 680
313_FlyBoy
RY-C
 
Pepe
Rád bych poděkoval v tomto vlákně SepiaX za pomoc při taktování GF a mnoho užitečných rad a také za neskutečnou trpělivoat a čas. DÍKY Dane. Úsměv Pepe
 
beermajkl
Taky se přidávám,díky Sepi Mrknutí
 
Shadowdeath
Ahoj kluci,
provozujete pořád ještě ten downsampling?

To zkouším, ale nějak nemám pocit, že bych viděl nějak lépe, ale musím kvůli tomu obětovat FPS. (monitor dá 120Hz, ale pokud si nastavím víc jak je nativní rozlišení, tak povolí max 60Hz).

Jinak CLoDa teprve zkouším, tak beru jakékoliv rady ohledně vylepšení GF, hlavně ve směru abych dobře viděl kontakty, ale zároveň nemusel moc obětovat kvalitu, jako ve starým šturmu, kde to na 1080p nemá cenu lítat Smutný
Zkouším zatím nějaké věci co tak najdu po googlu, ale kdyby jste měl někdo nějaké zaručené tipy, byl bych rád kdyby se podělil, přeci jenom to laborování stojí spoustu času Šklebící se
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
Rumcajs
Shadowdeath napsal:

Ahoj kluci,
provozujete pořád ještě ten downsampling?

To zkouším, ale nějak nemám pocit, že bych viděl nějak lépe, ale musím kvůli tomu obětovat FPS. (monitor dá 120Hz, ale pokud si nastavím víc jak je nativní rozlišení, tak povolí max 60Hz).

Jinak CLoDa teprve zkouším, tak beru jakékoliv rady ohledně vylepšení GF, hlavně ve směru abych dobře viděl kontakty, ale zároveň nemusel moc obětovat kvalitu, jako ve starým šturmu, kde to na 1080p nemá cenu lítat Smutný
Zkouším zatím nějaké věci co tak najdu po googlu, ale kdyby jste měl někdo nějaké zaručené tipy, byl bych rád kdyby se podělil, přeci jenom to laborování stojí spoustu času Šklebící se
S TF patchem 4 a vejš už to není třeba. Byl to takový workaround před úpravou LODu přímo v CloDu.
Non est specifica
 
Shadowdeath
OK, díky.
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
SepiaX
Zajimavá utilitka od komuniťáka:



Join Date
Jul 2012
Posts
23

Independent Load Out Utility for RAF Fighters

I first noticed a post by ATAG_Torian for an independent load out tool at about the same time I created my first GUI program. I quickly responded by saying I was working on something. Little did I realize at the time how far in over my head I was. The heart of the problem was how differently Autohotkey and Cliffs of Dover utilize .ini files. Autohotkey looks for a Header such as [Aircraft.HurricaneMkI] and a Key such as conv1=data. This system allows easy read/write access to data. Cliffs of Dover forgoes the Key system so now the only .ini function I could get to work was 'inidelete' which would essentially wipe out all the of information tied to a single aircraft. I came up with ideas to work within these limits and one of them was to only support RAF fighters. I was both familiar with them and they have a fixed number and type of weapons across the different Aircraft.

Features:
Easy installation. Run the utility from anywhere and point it to your user.ini file.
Read from the user.ini file to update the utility with your latest changes.
Manage all aspects regarding RAF fighters including regiment, callsign, markings and load out.
Quickly add, remove and manipulate ammo within the Main and Residual Belts.
Copy the load out of one weapon to any or all other weapons.
Create, Manage and Delete Load out Presets.
Keyboard shortcuts.
Copy the Preset of any aircraft to any or all other aircraft.
*NEW*Write the entire RAF fighter roster to the user.ini with one click.
*Needs Updating*A quick overview describing each section of the utility.
*Coming soon*A help section with tutorial.

Please protect yourself and backup your user.ini file. I have made every effort to anticipate and detect any errors, but I'm sure there is someone who will find something I didn't think of.
I have only tried it under Windows7 64bit Pro and Home.

There is currently a bug where a "Changes not Saved" pop up will appear after Deleting a Preset. A workaround for now is to ignore it. I know what the problem is and will have a fix soon.



Comments and Feedback are welcome.



File Type: rar RAF Loadout_beta_0_9_7_0619.rar (689.3 KB, 5 views)
Download: http://theairtact...1403226649

Video Tutorial
YouTube Video



Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
Shadowdeath
Tak to vypadá moc pěkně.
Každopádně, lítám zatím na default, jelikož vůbec netuším, co tam mám naskládat Šklebící se
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
310_cibule
To vypadá zajímavě. Zkoušels to? Dojmy?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
SepiaX
Testuji zatím bojuji s Residual Belt, zatím nemohu napáskovat do této kolonky jinou munici než je použita v dané zbrani.

Zapomněl jsem dodat zdroj: http://theairtact...hp?t=11427
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
Joe Hallenbeck
K čemu takový prográmek? Stačí:

C:\Users\.....\Documents\1C SoftClub\il-2 sturmovik cliffs of dover - MOD\user.ini

To je umístění souboru kam se zapisují nastavení konvergencí, opotřebení, peruť, sériové čísla, páskování, jaké skiny pro jednotlivé stroje, podle toho co si člověk nastaví ve hře.
Páskování a konvergenci stačí ve hře otrocky naklapat třeba pouze pro Mk.I a v tomto texťáku pak rozkopírovat pod ostatní verze a najednou má ve hře u všech verzí Spita stejně napáskováno, aniž by pro ostatní verze musel otrocky páskovat...
313_FlyBoy
RY-C
 
Shadowdeath
jj přes user.ini taky způsob.

Každopádně, máte nějaký tipy, jak to napáskovat? Jsem si zkusil pár rychlých misí, s různým napáskováním co jsem vygooglil, ale žádný výrazný rozdíl oproti defaultu, jsem nepocítil.
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
datelko
Páskovanie myslím funguje iba pri multi, alebo sa pletiem?Smutný
 
Shadowdeath
datelko napsal:

Páskovanie myslím funguje iba pri multi, alebo sa pletiem?Smutný


Aha, tak to bude tím Šklebící se
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
310_Pip
Napáskovat lze v Nastavení - Letadla, ale jak píše Datelko, funkčnost se projeví pouze v MP, lze napáskovat i před vzletem v MP... a nebo nastavit ve Full editoru do SP mise, pak to taky funguje Úsměv
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
SepiaX
Další pokus o přehlednější páskování:

i.imgur.com/ur4r0bd.jpg

i.imgur.com/htjzAXm.jpg

i.imgur.com/LVGiSFu.jpg



Download:http://theairtact...1403525536

Zdroj:http://theairtact...hp?t=11555
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
310_Pip
pěkně Sepi Mrknutí
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
SepiaX
Není to mé dílko jen mám čas tak to vždy šoupnu sem ať je to při jedné návštěvě těchto stránekMrknutí
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,718,877 návštěv