May 03 2024 11:12:30
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Teorie bojového simulátoru.
313_Nevo
Podla mna je ten klopivy moment klapiek dobre (dokial ho nezmenia) Úsměv

Cool video Šklebící se
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
313_Gryzlov
313_Nevo napsal:

Podla mna je ten klopivy moment klapiek dobre (dokial ho nezmenia) Úsměv



Ještě se jich zastávej rošťáku! Naštvaný ... Pff
 
alfik
Clone, není to o tom že by bylo složité to naprogramovat. Ale je to jako třeba DM při ustřelení jedné strany výškovky Šklebící se viz jiné vlákno. Nebo viz naše popůlnoční rozpravy na ventrilu Úsměv
Prostě pak máš další FM - jakoby další letadlo ve hře. Plus "přechod" - na rozdíl od ustřelení, kde je "střih", musíš u klapek dodat přechod od jednoho k druhému.
Programovat se dá leccos - vzpomeň si na to tvoje videjko s tím rotujícím letadlem Úsměv
Ostatně, těším se jak to pomluvíme na Hané!
Osobně sice věřím, že u šturma to byl zásek a omyl, ale to nevysvětluje, že to měly špatně i jiné simy už i před šturmem, a dodnes.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
310_cibule
Next gen sim ;-)

http://theairtact...hp?t=11703

Věžní hodiny odbíjejí, krávy bučej, ptáci se (málem) rozbíjejí o čelní sklo. Prostě všechno, jak má být Úsměv
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
torr
takže z CLODu bude něco jako HAY DAY?
 
LEON
Jen jestli ti ptáci budou mít korektní FM ! Smutný
 
https://www.rcfree.eu
Baron
torr napsal:

takže z CLODu bude něco jako HAY DAY?


Ale nééé... To iba Cibul robí werbung Šklebící se
Hals - und Beinbruch!
 
Joe Hallenbeck
No mě tam na té stránce docela zaujalo toto:
YouTube Video



Zamračený
To je dobré.
313_FlyBoy
RY-C
 
313_Nevo
Rumcajs:
...
jcomm je super pilot. Každou chvíli mě vyklepe z kalhot. A jeho názoru celkem věřím.
...
A je prostě zřejmé, že na foru je sbírka lidí, kteří prohlašují, že lítaj skutečně a že BOS je k realitě nejblíž z toho co je k dispozici.
...

Rumcajs:
...
Porovnávám řízení auta ve skutečnosti a v těch auto simech. Mám ve skutečnosti najeto kolem milionu km
...
vůbec mi to ani pocitově realitu nepřipomíná
...


Tak ako je to teda s tou realitou? Mrknutí
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Rumcajs
313_Nevo napsal:

Rumcajs:
...
jcomm je super pilot. Každou chvíli mě vyklepe z kalhot. A jeho názoru celkem věřím.
...
A je prostě zřejmé, že na foru je sbírka lidí, kteří prohlašují, že lítaj skutečně a že BOS je k realitě nejblíž z toho co je k dispozici.
...

Rumcajs:
...
Porovnávám řízení auta ve skutečnosti a v těch auto simech. Mám ve skutečnosti najeto kolem milionu km
...
vůbec mi to ani pocitově realitu nepřipomíná
...


Tak ako je to teda s tou realitou? Mrknutí
To já nevím. Já mám porovnání auto versus simulátor auta a tam vím, čemu mám věřit a čemu ne, ale pilot versus pilot simulant? To nevím. Nezbývá než extrapolovat auto vesrus simulátor auta. Takže je to jen domejšlení. A je to překvapení? Já myslím že ne. Co člověk sám nezažije, není schopnej úplně docenit. Takže si odpověz sám.
Non est specifica
 
Satcen
Zajímavé čtení a hlavně fotky z útoku Typhoonů. Zvlášť ta poslední - zaměření raket prstřednictvím výstřelů z kanónů Mrknutí

http://ww2today.c...f-le-havre
 
Hoper
všimni si, jak útočí raketama Ily ve starém šturmovi :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
313_Nevo
Shadowdeath napsal:...
Vlastně jsem dodnes nepochopil, proč prostě neudělali "ROF2" a jenom do toho nevrazili nové modely letadýlek a neupravili FM/DM Úsměv Přijde mě to, že znovu vynalézají kolo.

Shadowe, to ze vynachadzaju opat koleso mam pocit tak nejak vseobecne pri leteckych hrach. Najhorsie je, ze samotni hraci to tak nejak ocakavaju ked to tak citam na forach.
Chcu, aby v ich oblubenej hre bolo (dovyvinulo sa) to co je davno v inej. Pritom je to postavene na hlavu, ale zaroven pochopitelne.

Najviac ma desi jedna vec. Pred nejakou dobou som mal s letczom rozpravu o net kode. Tvrdil, ze su davno prec (z biznisu) ludia, ktori vedeli napisat slusny net kod viz napr WarBirds, AcesHigh, WWIIOL atd. A ked tak pozeram na sucastne letecke hry, tak mam pocit ze nieco na tom co pisal je. Sak v dnesnej dobe maju ti vyvojari problem postavit slusny server, laguje to, molo hracov, dat moznost komnite zakladat dedikace je priam vedecka zalezitost pre vyvojarov.

Nakoniec to skonci, tam kde to zacalo. Ked bude v leteckej hre moznost HeadToHead budeme vo vytrzeni Šklebící se

A pritom ti ludia sak nie su mrtvi. Ludia co pisali net code, dynamicke kampane a tie dalsie skvele veci su stale niekde k najdeniu (aj ked v nejakom inom biznise). To je taky problem ich prizvat k vyvoju, ked tak aj ked len ako konzultantov? Existuje vobec niekto zo 'starych harcovnikov' kto sa podiela na vyvoji novych leteckych hier? Ano bol tu chvilu zase Oleg, ale ako rozprasili RRG studio posiel asi aj on..
Upravil/a 313_Nevo dne 27-11-2014 13:19
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
313_Nevo
Dostal sa mi do pozornosti tento clanok. Odporucam na take to domace zvikani cez vikend. Nejake tie otazky polozene v mojom prispevku vyssie su tam celkom elegantne objasnene, a nie len tie:

PC GAMING GRAVEYARD - Jane's A-10 Warthog
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
310_cibule
Are flight sims dead forever, then? "I'm sure sims will make a comeback," says Hollis optimistically. "If everyone leaves the field, then someone is bound to step into the void eventually." But how long flight-sim fans are going to have to wait remains an open question.


Sakra! A ji si zrovna koupil nový počítač... Smutný
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
No nezbejvá ti nic jiného než to zabalit, počítač prodat, kvedlačku s šlapkama dát dětem ze sousedství a jít se věnovat něčemu jinému. Třeba můžeš bejt domací kutil Úsměv
 
Shadowdeath
Hlavně to ne, zrovna sem si z e-baye objednal "nový" MSSWFF2 Smutný
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
313_Nevo
O com tocite, ved prave ten void uz je za nami, treda nakupovat Úsměv
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
310_cibule
Fuj, to sem si oddech'
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Shadowdeath
Pokračování z tohoto vlákna: http://www.panzer...ost_238037

Udělal jsem si takový malý test a odvolávám co jsem odvolal Úsměv

"Chyba" je opravena velmi vychcaným způsobem, a to tak, že nelze u letadla odlomit křídla symetricky. Bude někde podmínka, jak nemám už jedno křídlo, nesmím ztratit to druhé! Díky této ochcávce, letadlo nepoletí, respektive mě se to nepodařilo, jelikož vztlak na delším křídle bude větší a letadlo přetočí, a bez křidélek se to blbě koriguje.

A přišel jsem na to tak, že jsem se pokoušel urazit obě křídla, ale nepodařilo se mě to, dycky kus křídla zůstal. Např. na uražení prvního křídla stačí narazit do stožáru něco mezi 40-50 km/h a křídlo se krásně odporoučí. Ale hruhé se neurazí ani při 60+, dříve dojde k destrukci jiných částí. Zkoušel jsem to asi hodinu, i s jiným letadlem a stejný výsledek.

Pokud by se někomu podařilo urazit křídla symetricky, tak si myslím, že poletí jak ta štuka na videu https://www.youtu...Kt3qAy3yIM.

Prosím zkuste si to taky někdo, jestli mám pravdu či ne Úsměv

U mě to pokaždé dopadlo takhle nějak, ta poslední část křídla se prostě nechtěla odporoučet...
[img]http://www.imghosting.cz/images/862015_1_26_21_5_29.jpg[/img] is not a valid Image.
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,807,743 návštěv