May 01 2024 23:50:34
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 1
Kukuloo

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Patche, datadisky - kyblíček spekulací
1stCL_Novotny
Je tu jistý přístup a tvorba na tomhle foru co tu to forum je. Válečku nejde tu o na cti utrhání jedincům,ale o přístup. Je to nějakej čas co jsem založil jisté vlákno k tématu co mne zajímalo. Výsledek měl být jako jsou vlákna s nastavením a jiným laděním pro IL2 či nesnášený/povyšovaný RoF. Výsledkem bylo nesmyslné plkání(až na pár přízpěvků) a s názorem že není chuť a čas, natož nálada to šlo do pr.
Když člověk naznačí a hledá nikdo se z těch kdo tomu rozumí nenajde a nic se neděje.
Není pravda že přístup je stejný pro všechny, momentálně a dá se říct od začátku prostě přístup není. pořád se jen opakuje pokud někdo chce tak ať si dojde.
Pro spoustu lidí a to včetně mne světová fora s Ang.jazykem vzoru co překladač to jiná verze jsou bohužel také scestné. Ano jsem hloupí a jazykoum nerozumím. Ale také vím že nejsem jediný.Zamračený
Takže pokud se vás to klucí dotklo tak Sorry, ale tohle je holt realita.
Upravil/a 1stCL_Novotny dne 24-01-2013 16:36
 
Valec
Ty moc dobre vis proc se aspon me moc do takovych vlaken uz psat ani nechce.Cist tam pak nekolik stranek plku par jedincu co te urazeji a delaji si s tebe prdel ve vlakne co neni k tomu urceno me neba.A TS je pro me o moc prijatelnejsi,rychlejsi nez si dopisovat PM a louskat tady fora kde mezi 50 strankama je 1 k veci a pak same kokotiny.Nechapu proc ti ten TS porad lezi v zaludku.Leda ze bys nas nemel rad a nechtel se s nama bavit Úsměv Ale to prece neni mozne Mrknutí Novotnas?
 
LEON
Robo napsal:
LEON napsal:
Tenhle argument bych Robo bral, kdyby ta země v CODu byla opravdu o řád hezčí, než v ostatních simech a padala by nám z ní čelist. Jenže ona na dnešní dobu už nijak extra zase nevypadá. Máš to odněkud podložené, že kolizní model stromů v CLOD by rapidně snížil FPS, nebo je to jen Tvoje soukromá domněnka? Protože dnes tu jsou hry, kde nejenže ten terén už vypadá daleko lépe a mají mraky kolizních stromů, ale počítají i s různými stupni kolize (měkká - šustění větví, tvrdá - exploze).


Mam to podlozene Mrknutí Ako pisem, asi to je otazka zvyku - mne sa ozaj zem v CloD paci viac ako v inych simoch, DCS aj RoF (RoF sa mi osobne vylozene nepaci, nemozem si pomoct, asi skusim SweetFX). Dokoca som si nedavno kupil OrbX Anglicko do FSX a som sklamany Smutný Tym nechcem povedat, ze by kolizia so stromami nebola lepsia keby tam bola, v tom mas sazmorejme pravdu.


O kolik procent tedy Robo klesne FPS v IL-2 COD, když zapnou kolizní stromy ? Případně kde jsi se to dočetl ?
 
https://www.rcfree.eu
Robo
LEON napsal:O kolik procent tedy Robo klesne FPS v IL-2 COD, když zapnou kolizní stromy ? Případně kde jsi se to dočetl ?


Leon ja som nepisal ze klesne FPS ale ze absencia kolizneho modelu je kompromisom s ohladom na detaily zeme. Uz som ti pisal, ze to mam podlozene, zaujimal som sa o to a skratka viem. Úsměv

Aby sme si rozumeli, tu ide o nastavenia detailov zeme a lesa, ktore mozu byt nizke, stredne, vysoke atd. To znaci, ze nie kazdy hrac ma rovnaky pocet stromov a vidi ich tam kde ty. Ludia so slabym PC maju napr les kludne vypnuty a bolo by cudne, keby narazili do stromu, ktory tam nemaju. Uz sa vari chapeme, FPS si vytiahol ty ani neviem odkial, ale priama suvislost tam nie je. Mrknutí
 
1stCL_Novotny
Valec napsal:
Ty moc dobre vis proc se aspon me moc do takovych vlaken uz psat ani nechce.Cist tam pak nekolik stranek plku par jedincu co te urazeji a delaji si s tebe prdel ve vlakne co neni k tomu urceno me neba.A TS je pro me o moc prijatelnejsi,rychlejsi nez si dopisovat PM a louskat tady fora kde mezi 50 strankama je 1 k veci a pak same kokotiny.Nechapu proc ti ten TS porad lezi v zaludku.Leda ze bys nas nemel rad a nechtel se s nama bavit Úsměv Ale to prece neni mozne Mrknutí Novotnas?


Válečku totok nikdy nebylo nic osobního, celou dobu jen k tématu.Úsměv
Napíšu to tak abych to pochopil i já. Šklebící se
No pokud máš čas od tří do pěti tak super! Pokud jen večer tak se na ladění můžu bodnout bo to bych si těch pár chvilek raději užil poletováním. Ale odpo není čas!? Mrknutí

A co se práce s vlákny týče, Válečku to je nádherný příklad ALIBISMU.
Já měl i tu ochotu si zajistit uzamčené vlákno, dokonce není problém zajistit u jednoho PANA borce přístup pro pár jedinců co by se chtěli angažovat. Ale proč? V tázacím vlákně ňééét jediné kloudné odpovědi, tak proč to zakládat. Tohle je problém comunity CloD. Úsměv
 
LEON
To Robo: Ach tak, psal jsi ,,kompromis kvoli detailom zeme a ohladom hratelnosti" a já jsem tu hratelnost pochopil, jako že by to mělo nehratelně nízké FPS. Nebylo by tedy jednodušší nechat maximální počet stromů, nechat jim kolizní model a jen případně snižovat detaily těch stromů? Například mně právě ty holografické stromy naopak hratelnost hodně ubírají hlavně ve chvílích, kdy Ti pronásledovaný soupeř zapluje do lesa a Ty pak musíš jen čekat, až z něj zase vypluje. Případně když se z lesa vynoří vulcher, rozloží Tě při startu a zase zmizí do bezpečí smrkového houští, to opravdu na pocitu reality simulace člověku nepřidá Smutný
Upravil/a LEON dne 24-01-2013 18:05
 
https://www.rcfree.eu
313_Nevo
Novi, reakcia na tvoj prispevok o FlightFX

Toto plati asi aj trochu pre teba Mrknutí citaj:
j4ck41 napsal:...
muj bejvalej tridni na prumce nam - jeste pred dobou internetovou - rikal paradni vec: "Studenti, nemusite si pamatovat uplne vsechno. V rade pripadu staci, kdyz si budete pamatovat kde to najit."
...

www.googleitbitch.com/logo.gif

A keby nahodou vysledok hladania bol english, tak:
X Novotny napsal:...
Pro lenošný mongoli co frkaj že je to anglicky! Já taky neumím ani slovo! Ale chci tak vím.
...


Sry Novi, nemohol som si pomoct Šklebící se
Upravil/a 313_Nevo dne 24-01-2013 18:14
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
1stCL_Novotny
To jo,ale taky jsem tu napsal proč to nedává v překladech smysl! Šklebící se
Pokud to hodíš do překladače a není to čistá Angličtina tak ti z toho lezou blbosti a pokud se to jedná technických věcí a věcí kterým už z podstaty nerozumíš task ti to je u pr.
Ne jako přeložit si blahopřání k vydání Pathce či jinej lehkej blábol. Úsměv


Edit: A Nevo vygooglim si i vaše večerní/noční povídání na TS?? To je myslím k zamyšlení! Úsměv Mrknutí
Upravil/a 1stCL_Novotny dne 24-01-2013 21:46
 
Hoper
Novotňas, já si snad toho BoBka kvůlivá tobě nainstaluju i v práci, abych ti mohl hned, jak ty budeš mít čas, mohl poradit a pomoct :))
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
313_Nevo
Vpohode, este raz sry Mrknutí

Inak problem fora napr oproti beznim strankam je prave to co ste spominali, ze na fore sa aj uzitocna vec zahadze kopou neuzitocnych blabolov. Potom nieco najst k veci je umenie.

Jedna z moznosti je, aby vazne dolezite a zaujimave veci boli v uzamknutom vlakne ktore updatuje moderator a diskusia k nim prebiehala v inom vlakne. Moderator ale nakoniec aj tak to vlakne nedokaze udziavat aktualne.

Takze asi s kazdou novou vecou vzdy otvorit nove vlakno, aby ta dolezita vec bola v prvom prispevku, a diskusia nasledovala pod tym Úsměv

http://riseofflig...hp?t=34103
Upravil/a 313_Nevo dne 24-01-2013 18:26
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
1stCL_Novotny
No odpověď, "Hele až dojdu dom si sednu a někam ti to postnu je bez keců a dalšího namáhavého psaní. Mrknutí
Ale vím Hopříku že ty bys neváhal kdybys jen trohu mohl či věděl. Úsměv
 
1stCL_Novotny
Nevo, nie je potrebné sa ospravedlňovať. Úsměv
 
WT_Horrido
LEON napsal:
To Robo: Ach tak, psal jsi ,,kompromis kvoli detailom zeme a ohladom hratelnosti" a já jsem tu hratelnost pochopil, jako že by to mělo nehratelně nízké FPS. Nebylo by tedy jednodušší nechat maximální počet stromů, nechat jim kolizní model a jen případně snižovat detaily těch stromů? Například mně právě ty holografické stromy naopak hratelnost hodně ubírají hlavně ve chvílích, kdy Ti pronásledovaný soupeř zapluje do lesa a Ty pak musíš jen čekat, až z něj zase vypluje. Případně když se z lesa vynoří vulcher, rozloží Tě při startu a zase zmizí do bezpečí smrkového houští, to opravdu na pocitu reality simulace člověku nepřidá Smutný


No protože to není žádný kompromis, to je chybný design. Nechat vypínat objekty které zásadně ovlivňují let u země a následně řešit rozdílné nastavení tím že jsou nehmotné... koncepce nula. To že to u offline létání nevadí (pokud si odmyslíme arkádové přiblížení na přistání či útok na pozemní cíle), zato to hodně vadí u online kdy nemají lidé stejné podmínky je u CLODu, který nemá offline obsah, obzvláštní ironie.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
magot
CLOD má evidentně přepísklý barvy, ROF je má v normálu. Ilya vsadil na magii ...
 
beermajkl
310_cibule napsal:
Tohle mi přišlo mailem z ATAG. Docela zajímavá info.

Hi virtual pilots!

With the recent announcement that 1C has dropped further development of IL2 Cliffs of Dover, a group of talented programmers and modders called "Team Fusion" have been steadily working on future developments. The 1st internal test version for release candidate 1 is now under full internal testing.

Some of the bug fixes include:

- Flight model correction and the atmospheric engine fixed - This includes historically correct flight models and the high altitude bug being squashed. You will now be able to fly at proper altitudes.

- MP contrails are now visible by every pilot

- Bringing back the original look of weathering and reflections. This also includes the introduction of cockpit glass and cockpit gauge reflections. Depending on sunlight conditions the glass in your cockpit may even have cloud reflections.

- The in-game prop reflections have been greatly improved

- a new device link interface that allows all you virtual pilots with sim pits the ability for device link via IL2 Cliffs of Dover. This has been programmed so ONLY the instruments you have in the particular aircraft you are flying will register with Device link. This has been done to prevent any sort of exploitation of the system

- Numerous bug fixes to various attributes of the aircraft. This includes fixes such as the way fuel delivery works (tank to tank to engine) to incorrect placement of gauges all based on historical accuracy.

- Seasonal map changes of the English Channel map - This includes the standard English Channel Summer map with greatly improved textures, to an Autumn, and Winter versions of the same map

With that said, the 1st patch will focus on what we believe is the most glaring issue of the sim - the flight models. Once we are happy with the accuracy of all aircraft flight models, we will be purging ahead with many other bug fixes and additional content.

The ongoing progress can be seen here: http://theairtact...Discussion

Thank you,

Team Fusion
 
Hoper
Mi přišel podbízivý mail od Alzy s hezkou Xpérií.
A co se u ní nedočtu:
Dedikovaný grafický čip Adreno 320 zajistí, že všechny moderní hry budete moct hrát plynule a užívat si maximální detaily.

http://www.alza.c...404924.htm
Myslíte, že by tedy v pohodě utáhla BoBka ? ;) Mám to zkusit, koupit ji a pak případně žalovat Alzu za klamavou reklamu ? :))
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
WT_Horrido
Androidí verze Zmetka ti pojede zcela určitě, tím jsem si jist Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Rumcajs
Hoper napsal:
http://www.alza.c...404924.htm
Myslíte, že by tedy v pohodě utáhla BoBka ? Mrknutí Mám to zkusit, koupit ji a pak případně žalovat Alzu za klamavou reklamu ? Úsměv)

Neztrácej čas a hned je zažaluj. Mrkni se na specifikace.

Tablet - Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 Quad-core 1.5 GHz, Adreno 320, dotykový 10.1" LED 1920x1200 16:10, RAM 2GB, interní paměť 16GB, microSD, WiFi, Bluetooth 4.0, NFC, 3G/LTE modem, 2x Kamera 8 MPx + 2 MPx, FullHD video, GPS, baterie 6000 mAh, micro USB v2.0 (MHL), Google Android 4.1.2

Pod pojmem hry se rozuměj ty pro Android. Určitě tam super pojedou Angry Birds nebo pěstování zeleninky na FB.
 
Hoper
došlo mi to až dnes, mea culpa... :)

co tedy lze brát v potaz pod pojmem "všechny moderní hry" pro Android ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Bierglass
Hoper napsal:

došlo mi to až dnes, mea culpa... Úsměv

co tedy lze brát v potaz pod pojmem "všechny moderní hry" pro Android ?


Žalovat je nemůžeš protože oni říkají "moderní hry".Do této kategorie však 10 let usilovně se vyvíjející zmetek nespadá.Tak,že jestli ti na tom CloD nepojede máš smůlu jedná se o neoprávněnou reklamaci.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,797,932 návštěv