May 04 2024 07:50:26
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Patche, datadisky - kyblíček spekulací
Pragr
Ono to ode mne možná vyznělo jako jasné odsouzení. To bych nerad. Z toho mála co jsem zatím zkoušel se nedá CloD zodpovědně posoudit. Popsal jsem pár věcí co mě trkli hned v prvních několika minutách. To ale neznamená, že je celý sim úplně na nic. Naopak, mně se třeba CloD líbí víc než Il se všemi mody a novými fíčurami atd.

Problém je v tom, že holt bych raději viděl inteligentně namodelované věci co jsem popsal výše, než třeba klikatelný kockpit nebo možnost vybrat pilotovi jégrovky.
Upravil/a Pragr dne 23-01-2013 10:41
 
310_cibule
To je nás více, Prágře Mrknutí

Jenže oficální vývoj CoD byl ukončen (a hra není dodělaná, to je všem zjevné). Takže "modaři" zkoušejí, co s tím dokáží udělat. Za současného stavu věcí se zdá toto jako velmi slušný krok kupředu (tedy alespoň mně). Ale třeba se časem najde nějaký Daidalos Team, který to dotáhne dál i s tím, co bys chtěl ty (a my všichni).

A snad jen na okraj: mnoho lidí zde létá CoD od jeho úplného začátku. Sledují všechno kolem něj, dost o něm vědí. To všechno, cos napsal, se tu probíralo mnohokrát. Což samozřejmě ti, co denně několikrát nepřeklikávají už dva roky mezi SVK, ATAG, 1C forum a dalšími, nemohou vědět. To je to jediné, co jsem v tom prvním příspěvku chtěl sdělit Úsměv
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hoper
Controls a celé menu je problém, autoři mají patrně (a bohužel) naprosto odlišný vkus od všech ostatních lidí. Ten, kdo by tohle změnil ku prospěchu uživatelů, by měl dostat metál.

Mapa i kecadlo (mi) fungují od začátku, kde ti co chybí ?

Rozhlížení a aretace pohybu hlavy - ono ti nefunguje přepínání myš jako pohyb / myš jako ukazovátko ? Pokud ano, pak máš aretaci :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
WT_Horrido napsal:
Rozsypaný stín je ovsem problém jen pro Hopera. :)


Není to problém - pokud se mi to nelíbí, prostě to nelítám. A ani nehaním ;)
Jen jsem se odvážil zeptat, jak se tento problém dá vyřešit...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Pragr
Problém je v tom, že sice CloD je v mnoha směrech lepší než původní série Il-2, jenže na 10 let vývoje, nastrkané prostředky a aktuální stav je to zatraceně málo. Podle mého soudu. Ono se těžko dá vyhnout srovnání právě s RoF, už jenom díky ohlášenému spojení obou týmů.

Bez pochyby je CloD mnohem detailnější pokud jde o zpracování DM, nebo možnost kliknout si v kabině na každou páčku o tom není pochyb, jenže ve většině ostatních věcí je buď na stejné úrovni nebo dokonce pozadu. Při srovnání délky vývoje a nákladů na RoF a na CloD a porovnání výsledku, který oba nabízí se nikdo nemůže divit ukončení prací na CloD. Stejně jako se nelze divit tomu, proč mají pro budoucí BoS vybraný engine Rise of Flight.

Nechci být špatným prorokem, ale pokud se podaří týmu 1C studio vytvořit BoS byť i jen jako mírně vylepšenou verzi RoF z období WWII, neštěkne po CloDu za dva roky ani pes.
 
Hoper
X Novotny napsal:
Pagr to je tak, já to už pochopil.
Musíš to brát tak že to prostě tak je, pokud budeš dál nad tím dumat a všímat si dalších a dalších chyb bude to jen proti tobě. Nebuď za blázna. Mrknutí
Je to holt veřejné tajemství, je tam spousta dokonale vymyšlených věcí,ale také spousta co se nad nima nikdo nezastavil a tak prostě nejsou. Doba kdy nikdo neměl TiR a muselo se nad tím uvažovat je dááávno fuč, vývojáři se na to vy***li asi z důvodu aby to vydali a něco vůbec bylo. Ostatně to že dali do kupy aspoň pár věcí v mulťáku tomu jen nasvedčuje,bo do singlu to nikdo už laskavě nedal.
Ale nato se nikoho neptej bo to nikoho nezajímá protože singl nejedou. Úsměv
!!! Pro Cibuli: Není to urážka,ale názor vycházející z toho co jsem se od vás tady a na TS dozvěděl.Tak nemusíš zhurta reagovat. !!!
Pro ostatní snad bude stačit tohle" Mrknutí " Úsměv " !

Vážený pane, povězte mi, jak chcete řešit rady pro singl(player), když se na něj vývojáři "tralalá" a tudíž opravdu není co radit...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Pragr
Hoper napsal:
Mapa i kecadlo (mi) fungují od začátku, kde ti co chybí ?


Zvláštní to samé tvrdil včera Baron. Pak se kouknul Štefan do Controls a zjistil, že taky nemá na čerstvé instalaci namapovanou klávesu pro zobrazení mapy

Hoper napsal:
Rozhlížení a aretace pohybu hlavy - ono ti nefunguje přepínání myš jako pohyb / myš jako ukazovátko ? Pokud ano, pak máš aretaci Úsměv


Jo to funguje. Jenže proč takhle blbě komplikovaně:
1) nemůžu zvednout hlavu. Nevím jak vy, ale já dokážu natáhnout krk, nebo se v sedě přikrčit/narovnat, abych viděl tam, kde mi za normální situace brání ve výhledu rám kabiny.
2) proč mám mačkat další tlačítko, když chci jenom naklonit/posunout hlavu.
3) proč je myš na normální rozhlížení kde je třeba rychlé reakce pomalá jak hlemýžď zatímco na jemné doladění pozice hlavy, kde není třeba se o těch 10cm naklonit za 1 nanosekundu, přecitlivělá a minimální posun myší mě přesune pozici hlavy z jedné mezní polohy do druhé.
4) proč když už se mi podaří nastavit hlavu tak jak bych chtěl nejde pozice zaaretovat, abych tohle celé nemusel řešit znovu a zvonu. A jde-li to, jak?

Proč tohle všechno může bez problémů fungovat v RoF a nemůže v CloDu?
 
1stCL_Novotny
Vážený pane, povězte mi, kdo je chce řešit? Šklebící se
Jen jsem tím naznačil Pagrovi že nemá smysl se vážněji zajímat o spoustu věcí bo prostě nejsou.
A to že to řeknu bez pukrdlátek a chození z jistým druhem vět stilu "Ale ono to za to i jinak stojí jen si musíš najít tu svojí cestu a bla bla bla."kolem kaše, mu udělám víc službu než škodu. Úsměv
Jen pro klid vaší duše, nikdy jsem neřekl je to totálně na hovno,ale taky se nestidím říc že v jistejch věcech tomu tak jest! Mrknutí
Kapito?Cool
 
310_cibule
Pragr napsal:
Jo to funguje. Jenže proč takhle blbě komplikovaně:
1) nemůžu zvednout hlavu. Nevím jak vy, ale já dokážu natáhnout krk, nebo se v sedě přikrčit/narovnat, abych viděl tam, kde mi za normální situace brání ve výhledu rám kabiny.
2) proč mám mačkat další tlačítko, když chci jenom naklonit/posunout hlavu.
3) proč je myš na normální rozhlížení kde je třeba rychlé reakce pomalá jak hlemýžď zatímco na jemné doladění pozice hlavy, kde není třeba se o těch 10cm naklonit za 1 nanosekundu, přecitlivělá a minimální posun myší mě přesune pozici hlavy z jedné mezní polohy do druhé.
4) proč když už se mi podaří nastavit hlavu tak jak bych chtěl nejde pozice zaaretovat, abych tohle celé nemusel řešit znovu a zvonu. A jde-li to, jak?

Proč tohle všechno může bez problémů fungovat v RoF a nemůže v CloDu?


Protože CoD s myší vůbec nepočítá, jen trackem či kloboučkem (buď to nestihli, nebo dospěli k názoru, že rozhlížení myší je anachronismus. To jen konstatuji, netuším, kolik lidí ho u takovéhoto simu používá).
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Novotny
Takže jedno ospravedlnění.
Hopříku veřejně se omlouvám za mnou provedenou psychoújmu na zdraví.
Takže k otázce stínů, ač nemám dokonalou grafiku abych mohl odpřísáhnout jak to je se stínama.
Evidentně každý kdo mohl otestit ví že to je tak jak to je. Jsou rozsipané. Možná stil, možná je to optimalizace, ale je to tak.
Sorry kámo. Úsměv
 
Pragr
Rozhlížení myší má tu krásnou výhodu, že se dá Ministick u X-52/Pro nastavit aby fungoval jako myš.

Já mám třeba u RoF nastavenou plynovku tak, že pomocí ministicku se rozhlížím (palcem), na kloboučku na plynovce mám nadefinované pohyby hlavou a posuvník ovládá zoom resp. FOV. Klobouček je mnohem větší anachronismus než myš. Dovoluje ti pouze dvě polohy, buď pohled posunuješ nebo ne. U myši/ministicku můžeš navíc regulovat rychlost. De facto pro mne je anachronismus i TiR. Proč bych měl používat další periferii, když její funkci je schopné plně nahradit zařízení co již mám?
Upravil/a Pragr dne 23-01-2013 12:03
 
WT_Horrido
Protože cockpity a DM jsou skvělé. Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
310_cibule
Pragr napsal:
Rozhlížení myší má tu krásnou výhodu, že se dá Ministick u X-52/Pro nastavit aby fungoval jako myš.

Já mám třeba u RoF nastavenou plynovku tak, že pomocí ministicku se rozhlížím (palcem), na kloboučku na plynovce mám nadefinované pohyby hlavou a posuvník ovládá zoom resp. FOV. Klobouček je mnohem větší anachronismus než myš. Dovoluje ti pouze dvě polohy, buď pohled posunuješ nebo ne. U myši/ministicku můžeš navíc regulovat rychlost. De facto pro mne je anachronismus i TiR. Proč bych měl používat další periferii, když její funkci je schopné plně nahradit zařízení co již mám?


V pohodě, nabídl jsem jen možné vysvětlení. Nezbývá než konstatovat, že pro majitele X 52, kteří používají ministick k rozhlížení, není CoD příliš vhodný. S tím asi mnoho nenaděláme, ani jeden. A nevím, jestli to modaři budou umět/chtít opravit.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Robo
Pragr napsal:
Přijde mi celkem kómiš, že po zatím omezených, ale přesto alespoň nějakých zkušenostech s CloDem a jeho lítáním bych věděl tak o o 10 věcech, který jsou buď udělaný blbě, nebo pitomě natolik, že by stály za okamžitou opravu. Ani jedna z nich není na tom seznamu. Abych nebyl nařčen z nekonkrétního házení špíny:


Ja myslim, ze to je uplne v poriadku a nazdavam sa, ze to je najma o zvyku. Tiez mam problem zorientovat sa v inych simoch, ked som navyknuty na rozhranie stareho Ila. A CloD je pravdaze velmi podobny - napr v RoFke som strateny rovnako ako ty, nevedel som si ani zapnut chat ani pozriet si netstats. Teraz uz viem, uz som si zvykol - rovnako DCS.

Pragr napsal:1) zoom. Připadám si jako Kryton v RD. Vy nemáte plynulý zoom? jenom ty předpotopní 3 kroky, 1:1 a pak zmenšení 1:1,5 a 1:2 podle šířky úhlu pohledu? No jo to nevadí, to je vážně dobré, vždyť stačí přiblížit hlavu víc k monitoru.


Plynuly zoom funguje skoro uplne v poriadku, najma pre Teba, kedze sa obzeras mysou. Nepamatam si presne ale tusim stlacit prave mysitko a posunut hore resp. dole a voila. Problem je, ze sa to musi emulovat na joystick ak nechces drzat v ruke mys (ja lietam s HOTASom a mam len dve horne koncatiny, preto som sa uchylil ako vacsina ludi k Trackiru. Dalsi problem je, ze sa da odzoomovat do inej dimenzie, ved skus a uvidis co mam na mysli. Ale ked si na to zvyknes je to dokonca presne ako RoFka.

Iba na okraj, ja som zvyknuty na 3 FOV system z Ila natolko, ze v RoFke nezoomojem, ani v CloDovi a aj v DCS mam 3 pasma nastavene. Holt je to o zvyku a o tom, co komu vyhovuje.

Pragr napsal:2) proč je pilot tělesně postiženej?!? I moje 85ti letá babička otočí hlavu rychleji než to co sedí v kabině v CloDu. Abych opět parafrázoval "Rychlejší pohyby měl i Rimmer na diskotéce"


Mne pajko cuci dokola celkom svizne s Trackirom aj s mysou, s mysou mam male oneskorenie, ale nic co by ma trapilo. Ak treba, skus si to niekde vyladit, ale problem sa zda byt skor u Teba.

Pragr napsal:3) proč krucinál nemůžu hýbat hlavou do stran nějakým normálním způsobem. Je zvláštní, že otočení hlavy o 90° trvá pilotovi snad sekundu, ale když se naklonit hlavu abych viděl skrz zaměřovač je to skoro nemožný díky přehnaný citlivosti myši. A proč sakra nejde zaaretovat hlava v dané pozici? Nejde jen o zaměřovač, ale třeba o takové "drobnosti" jako kontrolu polohy chladiče.


Netusim, co toto sposobuje, sam pouzivam TrackIR, uz si sa na to kdesi pytal, aj som sa snazil spomenut ci som daco o tom nezahliadol, ale bohuzial neviem pomoct. Aretovanie pohladov je zalezitost na ktoru si zvyknuty z RoFky, tu to holt tak nefunguje, budes si musiet zvyknut. Ovladanie mysou je koplikovane (ale mozne presne ako s Trackirom), preto drviva vacsina ludi lieta s obzeracom.

Pragr napsal:4) ty letadla zaparkovaný na letišti, který vypadaj hůř než smrtka na pasový fotce, a který jsou mnohem ošklivější než v původním Ilovi z roku 2001, to je jako co? Pche Ilovi, to je horší než letadla v Aces over Europe a to byly v rozlišení 320x480.


Lietadla ako pozemne staticke objekty su presne totozne s tym, co mas ty. Ak vyzeraju skaredsie, asi mas niekde znizene detaily. Jedine co sa da hre vytknut je, ze ziadne nemaju marking, co je dost blbe. Ale rozlisenie teztur aj kvalita modelov je OK, presne ako normalny externy model lietatelneho era. Tipujem na nejaky problem u teba.

Pragr napsal:5) je fajn se narodit na letišti v hangáru, jenže jaksi stojí-li přímo před čumákem mýho vlastního letadla AI stroj, který blokuje výjezd je to mírně řečeno blbost. Stává se z toho neomluvitelná chyba ve chvíli, kdy nepomůže respawn, nepomůže změna letiště nic. Jediná možnost je odpojit se ze serveru, znovu se připojit a doufat, že se to nebude opakovat. Vzhledem k tomu, že chlapík na letišti vedle mne vyjížděl z hangáru na pětkrát, přičemž zničil 4 vlastní letadla než se mu podařilo to AI rozjezdit natolik, aby mohl odstartovat to asi nebyl jenom můj problém.


Toto je problem tvorcu mapy. Napis ktore letisko, ak ide o server SoW, tak je novy a taketo problemy su mozne - ja to nahlasim. Stavalo sa aj v Ilovi aj v ktoromkolvek inom simulatore.

Pragr napsal:6) chybějící kolizní model stromů/lesů?!? Jako vážně? Haló je rok 2013 ne polovina 90 let.


Ano, cez stromy sa da preletiet - ber to ako kompromis kvoli detailom zeme a ohladom hratelnosti. Opat asi otazka zvyku, osobne by som samozrejme bol tiez radsej, keby tam kolizny model bol, ale bezne cez stromy nelietam a na druhej strane je to pekne zvrchu a stromky sa na teba nenatacaju ako cukrova vata na jarmoku.

Pragr napsal:7) plynulost přechodu letadla z velikosti malého "dotu" na obrazovce na normální zobrazení. Přijde mi, že od dob prvního vydání Ila se nezměnilo. Opět možná chyba, že srovnávám s RoF, kde ten přechod je mnohem plynulejší.


Opat len zvyk. LODy su ovela lepsie vyriesene v RoFke, tu s tym bojuju uz od prveho vydania.

Pragr napsal:8) to že letadlo chvíli letí s jednou nohou podvozku vytaženou, chvíli ji má zataženou (Baron mi tvrdil, že to je normální bug) to je celkem dost podstatná chyba, když je člověk v souboji. Přestanu-li střílet na letadlo co má jednu nohu venku jen abych se dověděl, že je to normální bug a hned pár vteřin na to hups, opravdu letadlo má podvozek zase kompletně zatažený... to naštve.


Toto bol bug tak pred rokom, uz to je opravene. Problem bol v trojpolohovom prepinatku podvozku Hurricane a Emila. Ak teraz vidis ero s podvozkom vonku, tak ma podvozok vonku kvoli poruche hydrauliky a pod.

Pragr napsal:9) a nakonec, ale s tím bohužel nikdo nic neudělá to je prostě komunitou. Nic ve zlém a já vím, že to bylo myšleno ze srandy, ale stejně. Když se kdokoli zeptá na něco ke hře na RoF serveru, obvykle mu lidi poradí. Nestane se, že by kdokoli napsal mi radíme jenom červeným/modrým. Jak říkám, vím že to bylo myšleno z legrace, ale zůstane-li u tohohle výkřiku a žádné rady se člověk nedobere o něčem to svědčí. Uznávám chyba bude u mě, asi jsem si na takové chování odvykl.


Komunita je taka ista v RoF aj tu, su to casto ti isti ludia. Snad nebudes z jedneho Cibuleho vtipku (celkom nevinneho ako iste vies) a z jedineho poletu hodnotit celu komunitu. Tiez pride kopec ludi co sa pyta zakladne veci a vzdy niekto pomoze, odpise. Presne ako na RoFke. Vcera ked si sa pytal, tak som si to kvoli Tebe prepol na mys a skusal sa tak rozhliadat, pytal som sa kolegov na TS (asi 5 ludi), ze ci dakto nevie pomoct, lebo cesky citat nevedia - a tiez nevedeli, vsetci maju freetrack alebo trackir. Dokonca som sa tan hrabal v nastaveniach, ci niekde nebude posuvnik na mys. Bohuzial som nevedel a aj som Ti odpisal ze bohuzial neviem. To vsetko pomedzi hospodskou rvacku s 5./JG27, takze ozaj som nemal viac casu. Ak Ti to nestacilo ako pokus o pomoc, tak to mi je luto Šklebící se

Kazdopadne skus sa sustredit na tie pozitivne a dobre spravene veci, je ich dost. Skoc dakedy na TS, rad pomozem (alebo ktokolvek pomoze). Som rad, ze ste dosli na server, aj ked som vas tam nezahliadol resp. nestretol, vidime sa nabuduce. Mrknutí
 
Pragr
Jenom v rychlosti:

Zoom. To co popisuješ ty znám. Jenže to nejni zoom, to je jenom to, že si pilot nalepí hlavu k zaměřovači nebo se opře do sedačky. Jenže zoom zůstává stále stejný, podle toho jestli jsem zmáčkl Delete/End/PageDown. Včera jsem to přesně řešil s Baronem, než se mi podařilo mu vysvětlit co mám na mysli. Taky nejprve žil v domnění, že mluvím o pohybu hlavou dopředu/dozadu.

Zpoždění při rozhlížení. Mám nastavený ministick jako myš, citlivost na maximum. V RoF to funguje bez problémů, DCS funguje bez problémů, jenom CloD je prostě jinej. Je ale pravda, že při rozhlížení myší je to o něco málo lepší. Možná by pomohlo nastavení citlivosti myši v CloDu. Jenže jestli to vůbec jde (opět Baron říkal, že kdysi někde viděl něco v tom smyslu, že by to jít mělo).

Ad podvozek. 4x jsem včera nalítával na Spita a bylo to jako na střídačku. Jednou levá noha dole, jednou nahoře. Jednou dole, jednou nahoře.

Jinak já na to koukám pozitivně. Jen jsem poukázal na věci co mě zaráží v údajně "Next Gen" simu, který má/měl být jedinou nadějí WWII komunity do budoucna a ukončením jeho vývoje vše končí a bude jenom hůř. Opakuji, jako upgrade původního Il-2 se mi CloD přes všechny nedodělky/chyby líbí. Jako etalon "next generation simulation"? To tedy doufám ani omylem. Jestli je v něčem dobrý, tak v detailním spojení vizuálního a skutečného poškození. Tam je opravdu špička. Jenže to samo o sobě nedělá simulátor.
Upravil/a Pragr dne 23-01-2013 15:23
 
Baron
Robo napsal:...Som rad, ze ste dosli na server, aj ked som vas tam nezahliadol resp. nestretol, vidime sa nabuduce. Mrknutí


No, chcel som ti trošku pripáliť pajka ale nevyšlo to - úspešne ste sa nám schovávali aj keď sme lietali nad pobrežím a niektorí odleteli až k Doveru (btw odskákali si to dva Spity ktoré nás napadli nad Francúzskom Úsměv )

...k respawnu v hangári - ano toto sa stalo Prágrovi na ATAGu. Preto sme z neho odišli, pretože to isté mi hlásil aj Tomáš. Žiaľ mne sa stalo to isté, až sa Pirát pýtal, že čo sa stalo keď som vybuchol: respawnoval som sa v stene hangáru, no a samozrejme to hra detekovala ako náraz na stenu (a nasledovalo "FÉLKY PADA-BUM" ) Na SoW som sa zas respavnoval v takom tom domčeku s Bf108 či či to tam bolo. Ale tam som nebuchol, odlogoval som sa a po respawne už to šlapalo OK.

...už sa teším na ďalší polet s vami, resp. proti vám Úsměv Ale radšej s vami, nerád posielam kamarátov v plameňoch k zemi, resp. do Kanálu Úsměv Apropos - kedy vás Flyboys uvidím na RoF? Vyděšený
Hals - und Beinbruch!
 
Robo
OK Pragr, rozumiem. Nevsimol som si, ze ten zoom je iny, ked to pouzijem v CloD tak sa mi vsetko komplet priblizi a ked je to z dialky lietadlo tak so zoomom to viem presne rozoznat.

 
Robo
Baron napsal:
Robo napsal:...Som rad, ze ste dosli na server, aj ked som vas tam nezahliadol resp. nestretol, vidime sa nabuduce. Mrknutí


No, chcel som ti trošku pripáliť pajka ale nevyšlo to - úspešne ste sa nám schovávali aj keď sme lietali nad pobrežím a niektorí odleteli až k Doveru (btw odskákali si to dva Spity ktoré nás napadli nad Francúzskom Úsměv )


Spity nad Francuzskom ee, tam sa to viac hra na BoB, takze skor ofenziva LW a defenziva RAF, vacsina bojov skor nad lodami, ktore nam darebaci na 110 potapali. Do toho najazdy 88 na pobrezne letiska - mali sme sa co obracat. Ak pises 'skoro az k Doveru', tak tam treba zacat. Ma to vyhodu aj taku, ze ked vaz napokon rozstrielame na kasu tak mozte vyskocit a zachranit sa - a neutopite sa v La Manche... teda ak ti ovsem nezhori ten pajko Vyděšený Nabuduce ma hladaj kdesi okolo pobrezia Kentu tak v 20.000 stopach, teda skor na tej Anglickej strane. Na ATAGu samozrejme branime aj fiktivne ofenzivne aktivity Bomber Commandu, takze tam oblast Calais / Dunkirque alebo Cap Gres Nez

Baron napsal:...k respawnu v hangári - ano toto sa stalo Prágrovi na ATAGu. Preto sme z neho odišli, pretože to isté mi hlásil aj Tomáš. Žiaľ mne sa stalo to isté, až sa Pirát pýtal, že čo sa stalo keď som vybuchol: respawnoval som sa v stene hangáru, no a samozrejme to hra detekovala ako náraz na stenu (a nasledovalo "FÉLKY PADA-BUM" ) Na SoW som sa zas respavnoval v takom tom domčeku s Bf108 či či to tam bolo. Ale tam som nebuchol, odlogoval som sa a po respawne už to šlapalo OK.


Hmm, ako pisem, problem suvisi s tvorcom misie. Tie hangare su zradne, tiez som tam parkrat s Befkom urobil hluk.

Baron napsal: Úsměv Apropos - kedy vás Flyboys uvidím na RoF? Vyděšený


RoF teraz lietavam tiez, skusal som s CaK Rumcajzom tusim minuly tyzden, ale teraz skor DCS, tesim sa na MiG-29 s Mechanom.
 
1stCL_Novotny
Robo PLS jak fungují ty hejblátka na ladění os? Já aď dělám co chci tak pedálky jsou nerozeznání. Smutný
 
313_Nevo
O nastaveni citlivosti mysi som tu vazne kdesi pisal Úsměv zatial som to ale netestoval ci to funguje
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,812,416 návštěv