May 18 2024 09:57:06
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Patche, datadisky - kyblíček spekulací
310_cibule
Intermezzo (to není latinsky, ale italsky)

Horri se zde výborně baví, v zásadě má celý CoD hluboko u zadku (a myslím, že to ani není tak tím, že spolupracoval na přípravě RoF, zatímco Luthier se ho na jeho rady jaksi zapomněl zeptat), Stejně tak cibuli a tohle fórum. Prostě se baví, tím, že štve ostatní, bez nějakých dalších motivací.

Cibule se taky baví (má ráda disputace s chytrými lidmi). Ale vedle toho sleduje ještě jeden nekalý záměr. Chce, aby CoD vyzkoušelo co nejvíce lidí (tedy ne aby se nechalo otrávit uštěpačnými poznámkami na jeho adresu). Dělá to z čistě sobeckých důvodů. Drtivá většina z těch, kdo CoD pořádně vyzkoušela, mu propadla. A začala ho létat on line. A cibule by byla ráda, aby jich bylo ještě více. Třeba nejen na 310., ale celý exeterský wing Úsměv

P.S. Hovořit o sobě ve třetí osobě je příznakem stařecké senility či syndromu zbytnělého ega. Nebo obojího.
Upravil/a 310_cibule dne 07-12-2012 14:34
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
WT_Horrido
WT_Horrido napsal:
Jestli mohu mít pár otázek ke kampaním za zanedbatelných 25 ojro, jistě to nebude zajímat jenom mě.

1. Spitfire při souboji stálé provádí stoupavou levou zatáčku a vysouvá při tom klapky?
2. Pozemní kontrola a radiokorespondence mezi piloty funguje?
3. Když nechci být Adolf Galland a velet JG26, ale Hannes Jankowitz z Deutschsüdmähren, mohu?
4. Mise jsou generované nebo skriptované a tedy stále stejné při každém dalším letu?

Děkuji.

Edit: Ptám se na Fighter Aces! Adolf Galland - The Expert, asi to nebylo dostatečně jasné.

武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Ucho
Jako nadávat na aktuální stav, vznášet pochybnosti, znejisťovat, přemlouvat nepropadlé, komparovat a lákat je do své sekty adt. to vše je OK.

Ale předjímat negativně budoucnost, to už je obecně za hranou, si myslím.

Např. já bych nechtěl bejt považovanej za pitomce co přeje sousedovi aby mu chcípla koza ... a tady je chcíplá celá karavana... Mrknutí

No, ale nakonec stejně záleží na vkusu každého soudruha...že :-)


WT_Peci napsal:
Všeho dočasu....

[img]http://www.asergeev.com/pictures/archives/2010/840/jpeg/23.jpg[/img] is not a valid Image.
 
WT_Peci
Ucho!!! Šklebící se

Někdo vidí budoucnost optimisticky, někdo realisticky, že... Optimisti prostě jen nemají dostatek informací Úsměv
 
Pepe
310_cibule napsal:
Intermezzo (to není latinsky, ale italsky)

Horri se zde výborně baví, v zásadě má celý CoD hluboko u zadku (a myslím, že to ani není tak tím, že spolupracoval na přípravě RoF, zatímco Luthier se ho na jeho rady jaksi zapomněl zeptat), Stejně tak cibuli a tohle fórum. Prostě se baví, tím, že štve ostatní, bez nějakých dalších motivací.

Cibule se taky baví (má ráda disputace s chytrými lidmi). Ale vedle toho sleduje ještě jeden nekalý záměr. Chce, aby CoD vyzkoušelo co nejvíce lidí (tedy ne aby se nechalo otrávit uštěpačnými poznámkami na jeho adresu). Dělá to z čistě sobeckých důvodů. Drtivá většina z těch, kdo CoD pořádně vyzkoušela, mu propadla. A začala ho létat on line. A cibule by byla ráda, aby jich bylo ještě více. Třeba nejen na 310., ale celý exeterský wing Úsměv

P.S. Hovořit o sobě ve třetí osobě je příznakem stařecké senility či syndromu zbytnělého ega. Nebo
obojího.


Cibule, trochu si se otřel o Hurriho, teda o Horirho a to se mě nelíbí, jako že rád vedeš disputace s chytrými lidmi a tak tomu podobně. jako by Horrido nebyl chytrý. Jen si vzpomeň jak třeba psal smyslupně o tom.........no......teď si nevzpomenu, ale jednou o tom,.....no......jak mi poradil že posílám videa špatně a nebo......... kurva drát ta paměť ............jooo a co jak poslal Clona do zadku, to byl přeci záblesk intelektu,.... nebo ne?? Smutný
 
310_cibule
Pepe, ohne sranda, já si fakt myslím, že Horri je velmi chytrej. Dokonce dokáže i skvěle poradit.

Akorát je to troll (to není nadávka, ale už vcelku široce odborně popsaná úchylka, kterou přineslo teprve rozšíření internetu coby sociální sítě. Existují o tom stohy publikací, symptomy jsou popsány vcelku přesně).

Na druhou stranu, každý jsme nějaký (já zase třeba trávím hodiny u PC a představuju si, že lítám v éru nad Kanálem, což taky není úplně normální. A navíc mám plochý nohy).
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
WT_Peci
Pepe, odkdy lítáš?
 
310_cibule
WT_Peci napsal:
Pepe, odkdy lítáš?


Jinak, Pepe, tohle je velmi důležitá otázka.

Například Horri už létá řadu let (patnáct, možná více). Zvládl celou řadu simulátorů, skvěle, ví o nich první poslední. A to zpravidla přichází okamžik, kdy se člověk začne nudit (už se prakticky nemá co učit). A tak si najde jinou zábavu. Třeba viz výše popsané. Ideální je, když má o problematice opravdu hodně znalostí, to se trolluje vůbec nejlépe.
Upravil/a 310_cibule dne 07-12-2012 18:00
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Pepe
WT_Peci napsal:
Pepe, odkdy lítáš?


To je tak intimní otázka, která se snad dává jen u výslechu, ale nějaký pátek to bude. Před tím jsem lítal za holkama.Úsměv
 
magot
310_cibule napsal:Včera jsem si koupil tu novou kampaň od Desastersoftu ...

Písni mini recenzi jestli si to mám taky pořídit. A co jsi kupoval Gallanda?
 
WT_Peci
Pepe napsal:
WT_Peci napsal:
Pepe, odkdy lítáš?


To je tak intimní otázka, která se snad dává jen u výslechu, ale nějaký pátek to bude. Před tím jsem lítal za holkama.Úsměv


Tvoje intimní záležitosti mě nezajímají, já jen jestli si to můžeš pamatovat, nebo jestli ze sebe děláš alternativně inteligentního naschvál...
 
310_cibule
magot napsal:
310_cibule napsal:Včera jsem si koupil tu novou kampaň od Desastersoftu ...

Písni mini recenzi jestli si to mám taky pořídit. A co jsi kupoval Gallanda?



Mám obě, Wicka i Gallanda (ale Gallanda jen koupeného, teprve budu stahovat. viz výše).

Popravdě řečeno jsem Wicka moc nelétal a ani Gallanda asi nebudu. Ale má to bohatou dokumentaci, všechny možné mapy k vytištění, skiny a tak. Možná za půl roku stihnu odlétat jednu umrněnou kampaň (přeci jen raději létám on line, když mám chvíli), takže recenzi si a to psát netroufám. Ale jestli o tom uvažuješ, tak ještě počkej (určitě se nějaké recenze někde objeví).
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Robo
WT_Peci napsal:
Pepe napsal:
WT_Peci napsal:
Pepe, odkdy lítáš?


To je tak intimní otázka, která se snad dává jen u výslechu, ale nějaký pátek to bude. Před tím jsem lítal za holkama.Úsměv


Tvoje intimní záležitosti mě nezajímají, já jen jestli si to můžeš pamatovat, nebo jestli ze sebe děláš alternativně inteligentního naschvál...


Ano tvoj tatko ma vacsie auto ako jeho takto. Vyhral si. Pff

Cibule ani nechci vediet ako sa 'troll' povie po slovensky Úsměv

Toho Gallanda vyskusaj a napis co a ako prosim, celkom sa po tom zacinam pokukovat
 
310_cibule
310_cibule napsal:
Čistě technická, třeba to někomu pomůže vyhnout se problému.

Včera jsem si koupil tu novou kampaň od Desastersoftu, na níž zde Valec dla odkaz.

Večer jsemji začal stahovat, šlo to neuvěřitelnou rychlostí 20 kb/s, takže mne to kupodivu po nějaké době přestalo bavit (nevím, v čem byl problém, na 1C psali lidé, že jim to šlo rychleji. Nicméně já včera večer bez problému létal CoD on-line, tedy ne ve stejnou dobu, takže připojení okey Úsměv

Zkusil jsem to pak ještě jednou a ještě jednou. Při třetím pokusu mi to zahlásilo, že soubor už byl stáhnut.

Takže jsem začal komunikovat s Desastersoftem a tohle je ta informace: Při downloadu jsou jen dva pokusy a třetí Vám to nepovolí (samozřejmě když napíšete Desastersoftu, tak se to vyřeší, ale jeden si to může ušetřit).


Tak dneska už to jede na 217 kb/s. To je jiný kafe, Za hodinu by to mělo být doma.
Upravil/a 310_cibule dne 07-12-2012 18:36
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Pepe
WT_Peci napsal:
Pepe napsal:
WT_Peci napsal:
Pepe, odkdy lítáš?


To je tak intimní otázka, která se snad dává jen u výslechu, ale nějaký pátek to bude. Před tím jsem lítal za holkama.Úsměv


Tvoje intimní záležitosti mě nezajímají, já jen jestli si to můžeš pamatovat, nebo jestli ze sebe děláš alternativně inteligentního naschvál...


Hádej hádači. Úsměv
 
310_cibule
Robo napsal:
Cibule ani nechci vediet ako sa 'troll' povie po slovensky Úsměv


Rántás? Úsměv

DON'T FEED TROLLS! http://cs.wikiped...nternet%29

[img]http://web.iol.cz/cibule/troll1.jpg[/img] is not a valid Image.


P.S. Je, teď mne ještě napadlo krásné slovenské slovo: "chrapúň".
Upravil/a 310_cibule dne 07-12-2012 18:59
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Pepe
WT_Peci napsal:
Pepe napsal:
WT_Peci napsal:
Pepe, odkdy lítáš?


To je tak intimní otázka, která se snad dává jen u výslechu, ale nějaký pátek to bude. Před tím jsem lítal za holkama.Úsměv


Tvoje intimní záležitosti mě nezajímají, já jen jestli si to můžeš pamatovat, nebo jestli ze sebe děláš alternativně inteligentního naschvál...


Jak ti mám na to odpovědět? Inteligentní je kde kdo, opice, mravenec i Josef Mengele byl inteligentní. Záleží ale spíše na intelektu. Joo,.. to kdyby jsi se ptal na moudrost kerá je nad tím, tak to nejsem. Smutný
 
WT_Flan
Uz vcera jsme se dival po netu jakou kampan ma Galland, ale nikde nic jasneho jsem nenasel. U DSoftu pisou o ten nahodnosti, ale Dundas ma zase povidani o tom jak..."zacnete misi cislo XY"...

Takze jse zvedav co te ten Galland bude vlastne zac...
 
WT_Peci
Pepe napsal:
WT_Peci napsal:
Pepe napsal:
WT_Peci napsal:
Pepe, odkdy lítáš?


To je tak intimní otázka, která se snad dává jen u výslechu, ale nějaký pátek to bude. Před tím jsem lítal za holkama.Úsměv


Tvoje intimní záležitosti mě nezajímají, já jen jestli si to můžeš pamatovat, nebo jestli ze sebe děláš alternativně inteligentního naschvál...


Jak ti mám na to odpovědět? Inteligentní je kde kdo, opice, mravenec i Josef Mengele byl inteligentní. Záleží ale spíše na intelektu. Joo,.. to kdyby jsi se ptal na moudrost kerá je nad tím, tak to nejsem. Smutný


Ptal jsem se jen proto, abych zjistil, jestli si můžeš pamatovat Horridovo Experten, návod na MAT manager nebo nastavení grafiky ve šturmu, nic víc, nic míň... Ale to už je fuk.Úsměv
 
Hoper
WT_Peci napsal:
Pepe, odkdy lítáš?

Peci, a ty jsi naposledy letěl kdy ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,901,685 návštěv