May 06 2024 04:14:40
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
4.11 patch
Ajvn
Čau. "Italské" bomby jdou nastavit pouze na instant.
Je to vpořádku , nobo je to chyba?
 
saldy
Ještě jsem ty bomby neprošel ale je jasné, že jsou tam rozdíly, ve FMB u některých lze nastavit zpoždění roznětky, u jiných ne, ale je to v tutoriálu. U japonských bomb při útocích z výšky na bojové lodě se nesmí zapomenout na zpoždění, jinak se minou účinkem, na letadlovky a zřejmě i na bitevní lodě již 2000kg pum nestačí a to ani zásahem z 5000m.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Ajvn
Projel jsem všechny éra které mohou nosit bomby.
Tohle se vyskytuje pouze u italských letadel: jediné možné nastavení-INSTANT.
Jedno jestli bomber nebo stíhačka.
?????
 
606_Temp
Italské? Buď rád, že vůbec bouchají Šklebící se
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Ajvn
CR-2
Má polovinu bomb- electric, druhou polovinu bomb-pouze instant.
Je to chyba?
 
311_Tank
57_OTU ajvn napsal:
CR-2
Má polovinu bomb- electric, druhou polovinu bomb-pouze instant.
Je to chyba?

Odpoved by si mel hledat spis na nejakejch strankach o letecke munici.
 
kouty
57_OTU ajvn napsal:
CR-2
Má polovinu bomb- electric, druhou polovinu bomb-pouze instant.
Je to chyba?

Má mixnuté německé a italské, proto Úsměv
 
Ajvn
S tím SM.79 to bude určitě renonc a s MCéčkem jakbysmet.Smutný
 
606_Temp
Určitě, nebo si to myslíš?
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Ajvn
Myslim si to protože jsou to jediné letadla které to tak mají.
Žeby všichni měli 3-4 možnosti jenom italové jenom jednu?
Tomu nevěřím.
 
Hoper
saldy napsal:
Ještě jsem ty bomby neprošel ale je jasné, že jsou tam rozdíly, ve FMB u některých lze nastavit zpoždění roznětky, u jiných ne, ale je to v tutoriálu. U japonských bomb při útocích z výšky na bojové lodě se nesmí zapomenout na zpoždění, jinak se minou účinkem, na letadlovky a zřejmě i na bitevní lodě již 2000kg pum nestačí a to ani zásahem z 5000m.

Jak na zpoždění ? vždyť když letí z 5km ... Můžeš to plz rozvést ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
311_Tank
57_OTU ajvn napsal:
Myslim si to protože jsou to jediné letadla které to tak mají.
Žeby všichni měli 3-4 možnosti jenom italové jenom jednu?
Tomu nevěřím.


JFGI !

http://www.scribd...es-UK-1948

5 Minut nad timhle dokumentem a je jasny ze to DT ma v ramci moznosti spravne.

Hoper napsal:
saldy napsal:
Ještě jsem ty bomby neprošel ale je jasné, že jsou tam rozdíly, ve FMB u některých lze nastavit zpoždění roznětky, u jiných ne, ale je to v tutoriálu. U japonských bomb při útocích z výšky na bojové lodě se nesmí zapomenout na zpoždění, jinak se minou účinkem, na letadlovky a zřejmě i na bitevní lodě již 2000kg pum nestačí a to ani zásahem z 5000m.

Jak na zpoždění ? vždyť když letí z 5km ... Můžeš to plz rozvést ?

Jestli nemysli to ze bomba ktera exploduje instane po dotyku s pancirem ma mensi ucinek nez ta ktera pancir prorazi a na delay exploduje az uvnitr.
Upravil/a 311_Tank dne 03-02-2012 11:39
 
DarkTatka
311_Tank napsal:
57_OTU ajvn napsal:
Myslim si to protože jsou to jediné letadla které to tak mají.
Žeby všichni měli 3-4 možnosti jenom italové jenom jednu?
Tomu nevěřím.


JFGI !

http://www.scribd...es-UK-1948

5 Minut nad timhle dokumentem a je jasny ze to DT ma v ramci moznosti spravne.



Byva dobrym zvykem kdyz nekomu reknes "Precti si tento dokument a budes vedet", obzvlast kdyz dokument ma 350 stran, uvest i stranu ci kapitolu ve ktere jsou fakta ktera podporuji tve tvrzeni.

Tim nechci rict ze nemas pravdu, nebo ze to tam nekde neni, jen ze to je krajne neslusne takhle.

Asi jako kdyz by ses zeptal v kostele "Proc ze mam jist ty susenky?" a knez by ti omlatil o hlavu stary i novy zakon a kricel u toho RTFM!.
 
saldy
Ano, je vždy třeba se podívat zdali má bomba v nastavení tuto možnost, jestli si to pamatuju dobře tak přepnout na "elektr.námořní" a pak přepnout na nízký odhoz se zpožděním 0,1-0,5s. Bomba tak exploduje až po proražení pancíře uvnitř lodi.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
311_Tank
darktatka napsal:
311_Tank napsal:
57_OTU ajvn napsal:
Myslim si to protože jsou to jediné letadla které to tak mají.
Žeby všichni měli 3-4 možnosti jenom italové jenom jednu?
Tomu nevěřím.


JFGI !

http://www.scribd...es-UK-1948

5 Minut nad timhle dokumentem a je jasny ze to DT ma v ramci moznosti spravne.



Byva dobrym zvykem kdyz nekomu reknes "Precti si tento dokument a budes vedet", obzvlast kdyz dokument ma 350 stran, uvest i stranu ci kapitolu ve ktere jsou fakta ktera podporuji tve tvrzeni.

Tim nechci rict ze nemas pravdu, nebo ze to tam nekde neni, jen ze to je krajne neslusne takhle.

Asi jako kdyz by ses zeptal v kostele "Proc ze mam jist ty susenky?" a knez by ti omlatil o hlavu stary i novy zakon a kricel u toho RTFM!.


Nejses ty nahodou potizista ? Ja naopak povazuju za neslusne tady probirat jestli neco je nebo neni bug pouze na zaklade pocitu bez jakykoliv snahy si aspon zjistit elementarni fakta.

Taky sem si to pred hodinou musel vygooglit a precist.
 
1stCL_Fucida
Ovšem z toho kněze s Biblí by mohl být krásný kreslený vtip Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
DarkTatka
No, Ajvne, abych tvou otazku zodpovedel za Tanka, kdyz se budeme drzet zdroje, pak na strane 31 v pdf je napsano ze Italove pouzivali prevazne bomby ktere explodovaly okamzite po dopadu, ALE i bomby se zpozdenim (Long Delay i Short Delay).

Long Delay se pouzivalo pouze na jedinem typu bomby 500 R. O. (urcena k demolici odolnych cilu) a i pak se casovana rozbuska aplikuje pouze pokud se "netrefi" (bomba ma v sobe i dalsi 4rozbusky ktere reaguji na dopad, pokud se ty nesepnou tak dojde k vybuchu se zpozdenim (strana 14 v pdf).

Short Delay se pouzivalo u protiletadlovych bomb (strana 14, odstavec b ) a u protipechotnich.

Jelikoz zadna z italskych bomb u kterych se zpozdeni pouzivalo neni v sturmoviku namodelovana, je chovani v poradku.

Tak, a ted se o tom da diskutovat na urovni, muzete mi i rict ze neumim cist a interpretovat data, ale mame aspon neco jineho nez RTFM.
Upravil/a DarkTatka dne 03-02-2012 15:56
 
Ajvn
Díky kluci.
darktatko odpověď vyčerpávající.
Nechtěl jsem nic spochybňovat. Chtěl jsem vědět jestli je to správně.
Možná že se o téhle italské anomálii měli zmínit DT v guide.

No a když jsme u záhad.
Nechybí vám nikomu prostě manuál k ovládání motorú?
Mi teda fest .
I přes to, že tento problém nějak instiktivně zvládám. (a co nováčci? asi už žádní nejsou).
I v ofiku je spousta letadel. Každé se přehříva jinak,(ASI...) Mají ruzné teploměry, každý motor se poškodí po jiném čase přehřívání (ASI...) atd.
Příklad:
Jaký úhel vrtule a kolik plynu mám nastavit v "tomto či v tomto či v onom" letadle při přeletu, stoupání ,klesání---- skrátka při rúzných režimech letu?
Měly by existovat jednoduché manuály pro každé letadlo.
Vím že s vývojem šturma maji daidalosi spoustu práce(díky za to).
No ale z nějakých reálných hodnot přece vycházejí-pro každé letadlo. Tak poč je nehodit do guide.
Něco tam je. ale to je taková nemasná neplaná omáčka ,Zvlášť když Ti to gugla přegoglá více méně čínskyÚsměv


 
1stCL_Fucida
Ajvne, určitě především proto, že by to zabralo další stovky hodin času Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
606_Temp
V čisté verzi pořád funguje hláška OVERHEAT. Podle mě nemusí vycházet žádné manuály ke každému letadlu do ILa. Když ti blikne overheat, tak uber plyn tak, jak jsi to dělal doposud. A kdo se tím chce zabývat trochu více, stačí mu nakouknout do manuálů k danému letadlu, kterých se po nmetu nachází tuna a může si hrát jako malej Jarda :-)
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

34,824,219 návštěv