May 06 2024 11:00:37
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 2
Paulus, LesniHU

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
4.11 patch
BIG JOE
To je fajn. Ale jak si vysvětlit následné: Mám kopii čisté instalace 4.10.1 na disku D. Udělal jsem si další kopii této 4.10.1 do složky vedle a na ni instaloval mód 4.11 včetně hotfix souboru (opravy). Spustím li hru z této složky s módem 4.11 feedback jede až jeho po vypnutí a částečně.
Když zapnu hru přes složku čisté kopie 4.10.1 feedback funguje jak má. Zapnu hru, kterou mám instalovánu na disku C: (4.101.1 s UP3) feedback funguje jak má. Což je divné, že zrovna u 4.11 na stejném disku nechodí najednou feedback tak jak by měl. To stejné mi potvrdil Ozzy a ten má Joy myslím Saitek. Tak to přece jen dejte vědět DT. Dík Smutný
 
www.leteckepedaly.cz
czs_scharck
4.11 není mód a ty raději zůstaň u 4.09, kdo má pak číst ty tvé věčné nářky nad Spitem, jak to TD pokazil a jak to mají "hakenkrancíci" načítované ... Úsměv
Slunce v duši, Pepé. Šklebící se
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
veikso
Taky Sidewinder a taky bez problémů.
 
citik
Určitě bych před komunikací s DT zkusil přeinstal. Jinak mam tentýž JOY a bez problémů.

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se začne chodit pro pivo!!!
 
606_Temp
BIG JOE napsal:
Když vypneš páčku v ilovi jako že FF nechceš a tvrdíš nám, že částečně jede, tak právě že nejede. Jen tvůj FF joy dostane rozkaz chovat se jako normální joy a motory simulují natvrdo pružiny. Takže je v pořádku co dělá. S vypnutým FF v ilovi FF na joy samozřejmě nefunguje, ale chová se to jako obyčejný joy.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
BIG JOE
Mrknutí Zdravím, ještě něco málo k instalaci verze 4.11 a feedbacku. Odinstaloval jsem všechny verze, zálohy Il2 1946, čisté verze i s UP3. Nainstaloval jsem na D: (rozdělený HD) pouze čistou verzi 4.101.1 na ni verzi 4.11. vše z instalačních CD a DVD. Na C: (HD ) jsem vložil kopii čisté 4.10.1 a na ni nainstaloval UP 3 RC4. Opět mi chodí bezchybně kopie s UP3 RC4. Ale instalace na D: (HD) tam feedback nechodí. Patrně je chyba ve více instalacících, které se hádají OS a HW a SW. Ale protože se mi UP3 líbí, možná se opět časem přeroubuje na verzi 4.11 a budu moci mít opět jednu fungující instalaci s přepínačem ... Úsměv
 
www.leteckepedaly.cz
606_Temp
Mám dvě instalace. Jednu s UP3 a druhou se 4.11. Chodí mi obě s FF.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
BIG JOE
Tempíku, prostě nevím. Setkal jsem se s tím poprvé. Nevím zda se něco po všech těch instalacích nekouslo v registrech. Ale o stejném problému mi říkal i OZZY. Nemám pro to jiné vysvětlení.Smutný
 
www.leteckepedaly.cz
Robo
BIG JOE napsal:
Mrknutí Zdravím, ještě něco málo k instalaci verze 4.11 a feedbacku. Odinstaloval jsem všechny verze, zálohy Il2 1946, čisté verze i s UP3. Nainstaloval jsem na D: (rozdělený HD) pouze čistou verzi 4.101.1 na ni verzi 4.11. vše z instalačních CD a DVD. Na C: (HD ) jsem vložil kopii čisté 4.10.1 a na ni nainstaloval UP 3 RC4. Opět mi chodí bezchybně kopie s UP3 RC4. Ale instalace na D: (HD) tam feedback nechodí. Patrně je chyba ve více instalacících, které se hádají OS a HW a SW. Ale protože se mi UP3 líbí, možná se opět časem přeroubuje na verzi 4.11 a budu moci mít opět jednu fungující instalaci s přepínačem ... Úsměv


Tak skus si nainstalovat 4.11 na C: - aj ked by to nemalo robit problem, ja som mal Ila nainstalovaneho kde kade a FF mi vzdy siel. Skus skopirovat conf.ini z funkcnej verzie do tej co hapruje, skontroluj samotne subory *.ffe.
 
Joe Hallenbeck
Nemáš náhodou v jedné z nadřazených (nejenom nadřazených) složek kde máš Šturma českou diakritiku? To u mě před pár lety dost nevysvětlitelně způsobilo nefunkčnost FF. Jakmile jsem Šturma nainstaloval do složky bez diakritiky, bylo po problému.
EDIT:
měl jsem nainstalovaný Il-2 do složky s názvem "Il-2 Šturmovik" a FF prostě nejel. Reinstaloval jsem tedy hru a nechal novou instalaci do defaultní složky a bez problémů. Mám pocit, že stejně FF nešel, i když byla instalační složka (s defaultním názvem) umístěná uvnitř nadřazené složky s diakritikou.

Někde tu bylo vlákno které jsem asi zakládal, je to ale pár let zpět.
Upravil/a Joe Hallenbeck dne 29-01-2012 14:17
313_FlyBoy
RY-C
 
BIG JOE
Cool Cool Hurá feedback už běhá jak má. MrknutíMrknutí Díky "Robo" MrknutíMrknutí. Použil jsem tvá doporučení. Složku s 4.11 jsem přesunul na C: a poté ještě do ní překopíroval conf.ini z fungující instalace. A teď feedback chodí jak má. Takže ještě jednou děkuji Robo. Díky i ostatním za snahu poradit. Úsměv
 
www.leteckepedaly.cz
Ajvn
Panové.
Na všech servrech 4.11, kromě AH mi hlásí tohle:the communication with the remote host is lost. reason: Timeout
Znamená to reinstal?
 
magot
57_OTU ajvn napsal:
Panové.
Na všech servrech 4.11, kromě AH mi hlásí tohle:the communication with the remote host is lost. reason: Timeout
Znamená to reinstal?

Ne ale CRT tě nepustí ...
 
Ajvn
Příp. Tohle: You have been kicked from the server.
prostě vyhazov- tohle se mi zatím nestávalo.
 
606_vencour
Dělá Ti to na všech serverech? Můžeš to zkusit i u nás, na 606th.dyndns.org:21030.
 
Ajvn
Vencoure- spojení uspěšné.
Dělá mi to na Frontovém nebi a na Dedikado.
S tím CRT2 mě to napadlo. Co s tím?
Ja tu 4.11 prostě přes to všecko ještě jednou přeplácnu, ať se to celé třeba....Vyděšený
 
Hoper
kdysi jsem si hodil do sturma nějaké nové/jiné textury pro mapu od někoho ze zdejších lidí
a pak mne crt-2 taky nechtělo pustit...

takže bacha na "přeplácávání" - raději čistý instal ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Ajvn
No, udělám pro 4.11 čistý instal.
Ja jsem teť do hry momentalně schválně nic necpal. Asi se to pobilo s modama či co.
Nevadí Takže po150té...Úsměv
 
1stCL_Hien
Nevíte někdo jestli jde ve šturmu(4.11) nastavit Snap/Pan view (F9) aby se posouval po 90° a ne po 45°?
 
AH_Cutora
Robo napsal:
...

Co sa napisania DT alebo Histoguys tyka, tam by bolo vhodne to nejako zdokladovat a predovsetkym tomu rozumiet Šklebící se, takze preto som hore rozpisal, ci je moja pofiderna uvaha spravna, hadam Cutora by mohol daco zosmolit a snad sa dockame nejakej zmeny, podla mna su cele G limity dobry napad, ale prevedenie je prilis strojove a neposobi to moc realisticky v hre, kde nie je namodelovany odpor sil v riadeni atd atd.

Dik za debatu, je to dost zaujimave Mrknutí


OK, zkusim neco sesmolit s obrazkama, ale bude mi to chvilku trvat, snad o vikendu.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

34,825,444 návštěv