May 06 2024 06:48:04
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
4.11 patch
WT_Pedropan
Nevo, to snad ne? A Bernoulliho rovnice ti nic nerika? Ze by ty letadla az doted litaly omylem...?
 
http://www.wtigers.org/
313_Nevo
Lupen_cz napsal:...kdyby ty sipky sly dolu...

Ja som nepisal nic o otacani sipok Mrknutí
To je aj tak jedno, to je len taky 'detail' Šklebící se
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Robo
Nevo - myslim, ze Lupen (preco pisem Midnight stale Šklebící seD ) to ma ako ilustracny obrazok a tam to je dost dobre na to, co sa snazil ukazat.

606_Tempik napsal:Je to ale jakoby bodový tlak jen na tohle konkrétní místo. Jako bys vzal třeba papírové křídlo, položil ho na matraci a propích ho tužkou. Zbytek papírového křídla bude dál opřený na matraci stejně tak, jako zbytek křídla je opřen dál o "vzduch". Nosné je pořád totiž to křídlo a trup je jen nesen stejně jako podvěs.


Tempiku, toto ja stale v pohode chapem, ale stale dodavam, ze tam je to asi zlozitejsie s ohladom napr. na pruznost celeho kridla alebo jeho inerakciou s 'matracom' smerom od stredu k okrajom pri takychto manevroch. (tomuto som ja daval nespravne a laicky vacsi vyznam ako hmotnosti trupu a posobeniu na stred) Tam to zavisi od konkretneho konstrukcneho riesenia a chybou podla mna je, ze DT toto cele urobili pausalne a hoci samotne limity mozu byt korektne a snaha je chvalyhodna, vysledny efekt je podivny a neberie do uvahy kopec veci. Ja s tym moc nespravim, pretoze problematike nerozumiem, ale ak dokazem sformulovat tu tankovu A-20 ako bug, tak to mozem nahlasit. Mrknutí
 
RH_Najt_cz
Robo napsal:
Nevo - myslim, ze Lupen (preco pisem Midnight stale Šklebící seD ) to ma ako ilustracny obrazok a tam to je dost dobre na to, co sa snazil ukazat.



ÚsměvProtože tě až moc často nechávám na svojí 6ce.Šklebící se
 
606_Temp
Robo, nechj to zformulovat tanka, když na to přišel a domáhá se opravy Mrknutí
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Lupen_cz
Moc se mi libi, jak ve 4.11 je videt otaceni hlavy pri jejim pohybu. Bohuzel mi to trochu kazi to, ze pri otoceni napr. v me262 leze prez sklo Smutný. Bud je ta schwalbe mala, nebo pilot velkej (nebo sedi moc vysoko).
[img]http://rudelhunde.xf.cz/images/xxx.png[/img] is not a valid Image.
Upravil/a Lupen_cz dne 28-01-2012 19:03
 
http://rudelhunde.xf.cz/
Hoper
alfik napsal:
Tak jsem si s tím pohrál, ve FMB, a zjistil jsem:
AI spoluletci (můj flajt) dostali nový intelekt. Byl jim asi prudce zvýšen - když jim dám povel k jakémukoli útoku, tak jej potvrdí a vyserou se na to :D Jako v reálu... Ale zato jim nadělili neschopnost vyhnout se jakémukoli kopečku - dokonce dokáží narazit i do kopce o 300m nižšího než mají výšku waypointu!!! Jako v reálu??? :D
Moji střelci dostali nové čočky - s asi tak 130 dioptriemi, takže nevidí útočícího stíhače ani když ho mají na vzdálenost ruky, a buď nestřílejí vůbec nebo někam do boží prdele. :D Jako v reálu...
AI protiletadlovci dostali blastery, laserové zaměřovače, a jaderné náboje co zničí i Hvězdu smrti. :D Jako v reálu...
Cítím se jako ve WoTku, když mě v Loltraktoru předhodí protivníkovým KVčkám.
Pokračuje trend (u DT) nastavený již v minulosti. Hurá do co největší reálnosti - ať chcípne hra, jen ať je to reálné!
Jen nevím, jestli to co jsem napsal je kritika nebo chvála. Sám jsem na pochybách, páč to lítám už dlouho a leccos co nováčkům nejde už zvládám. Navíc po ledasčem jsem sám volal, jako např. správa motoru či poškození přehřátím. Ale fakt je, že ani mě netěší cca 20X odstartovat a ani jednou se nevrátit. Jako v reálu...

hele, alfiku, to cos psal jako první ale mělo být (dle mínění DT, jestli jsem to dobře pochopil) právě obráceně :)) Především to o těch kopcích je snad i psáno v readme...
Jinak jak psal Tempik - AI co by protivník se nyní chová daleko zdatněji, třebas takový TBM-3 je velmi agresivní a na férovku si to dává proti Zeru. Asi měl jeho pilot zrovna skill brave na 10 a tak do toho šel poměrně srdnatě :)
Ale jinak si myslím, že AI byla vylepšená, ne že ne...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
clone9cz
Lupen_cz napsal:
Moc se mi libi, jak ve 4.11 je videt otaceni hlavy pri jejim pohybu. Bohuzel mi to trochu kazi to, ze pri otoceni napr. v me262 leze prez sklo Smutný. Bud je ta schwalbe mala, nebo pilot velkej (nebo sedi moc vysoko).
[img]http://rudelhunde.xf.cz/images/xxx.png[/img] is not a valid Image.


Dobrá připomínka, ale chceš 300 letadel nebo jen 20 pořádně?
 
http://www.wwii-illusion.net
clone9cz
313_Nevo napsal:
Lupen_cz napsal:...kdyby ty sipky sly dolu...

Ja som nepisal nic o otacani sipok Mrknutí
To je aj tak jedno, to je len taky 'detail' Šklebící se

Jedno to vůbec není, takže kde maj bejt zavěšený ty bomby, nad křídlem nebo pod křídlem. Kdyby ty bomby byly nad křídlem, tak by bylo zavěšený křídlo, z toho se prostě nevymotáš. Jinak ty šipky nejsou správně dlouhý, takový letadlo neexistuje.
 
http://www.wwii-illusion.net
saldy
Horší je že včera na AH mi dvakrát po startu s Aradem 234 selhal jeden motor v důsledku čehož jsem se zřítil, taková ostuda Šklebící se
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Paulus
clone9cz napsal:
Dobrá připomínka, ale chceš 300 letadel nebo jen 20 pořádně?


Já bych si přál těch 20 letadel pořádněŠklebící se
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
radko1111
co bich ja dal za to aby v ile boli napr Lancatri,Halifaxi,Welingtoni, a mapa nemecka k tomu kampan od 1941-1945 a bojovat v nej za nemcou alebo za niponou na rabaule alebo na truku to bi bollo nieco Šklebící se
 
Robo
Ta hlava v Schwalbe asi tak bola aj pred 4.11, teraz sa len prenasa pozicia aj cez net, cize vidis kam sa enemak pozera ked na neho strielas Šklebící se

radko1111 napsal:
co bich ja dal za to aby v ile boli napr Lancatri,Halifaxi,Welingtoni, a mapa nemecka k tomu kampan od 1941-1945 a bojovat v nej za nemcou alebo za niponou na rabaule alebo na truku to bi bollo nieco Šklebící se


Na cudzinca velmi dobra slovencina Mrknutí
 
BIG JOE
Zdravím.Mrknutí Pár otázek. První: odkud stáhnout opravný 4.11 BETA HOTFIX PATCH, na stránkách "Alan Gray page" je již nedostupný. Druhá: Které chyby opravuje tento hotfix ?? Třetí: Máte někdo ve verzi 4.11 problémy s feedbackem ? Já v instalované verzi 4.11 musím feedback paradoxně páčkovým přepínačem vypnout (v nastavení HW - vstupní zařízení), aby feedback začal vůbec fungovat. Pak funguje pouze pro síly letadla, pro zbraně nadále nefunguje. Myslím, že je to chyba od DT, protože v čisté 4.10.1 i verzi s UP3 chodí feedback bez problémů a standardně zapnutý. Prosba: Máte-li někdo spojení na team DT, můžete mu tuto chybu dát vědět.
Já si na feedback a jeho síly už natolik zvykl, že bez nich mi připadá joy jako měkký mrtvý klacek (tah při přetížení, chvění před přetažením, zpětný ráz od zbraní, dotyk kol na přistávací dráhu atd.) Díky. BIG JOE Úsměv
 
www.leteckepedaly.cz
606_Temp
Mám feedback a jede mi zcela korektně. Akorát když dám Alt+tab a nebo když při spouštění šturma ještě klikám po netu, tak mi první let síli nejedou a musím dát refly. Ale to dělá šturm odjakživa.
Hotfix opravuje padání Ila na některých PC. Odkud stáhnout se mi nechce hledat. Ale jsem si 100% jistý, že google napoví.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
BIG JOE
Díky za odpověď. Ten opravný patch (soubor) jsem si stáhl. S feedbackem to však bude systémová chyba. Stejné nefungování mi teď na AH ve 4.11 potvrdil i Ozzy. Pokud máš ve 4.11 feedback řádně zapnut (nastavení HW - vstupní zařízení) feedback nejede. Když páčku vypneš, feedback by měl být vypnutý tak feedback jede, ale jen částečně. Pro síly letadla ale už ne zbraně. Přitom na UP3 i na čisté záloze 4.10.1 jde bez problémů. Jak pro síly letadla tak pro střelbu (zpětný ráz od zbraní). Takže bude spíše chyba v módu 4.11. Tak to dejte vědět DT. DíkSmutný
 
www.leteckepedaly.cz
Farky
Odkaz na hotfix pro 4.11 je na úvodní stránce SVK, dokonce dvakrát.

Taky nemám problém s feedbackem, mám stejně jako Tempík Sidewindera.

edit: Možná by bylo dobré napsat co máš za joy, DT to bude asi zajímat.
Upravil/a Farky dne 29-01-2012 00:00
 
BIG JOE
Taky používám sidewindera. Přepnu se do 4.10.1 a feedback jede jak má. Přepnu se do UP3 a feedback jede jak má. Zapnu samaostanou instalaci 4.11 a feedback funguje jak bylo výše popsáno. Používím OS Win XP. Nikoli Win7. BJ
 
www.leteckepedaly.cz
311_Tank
Subektivne po hotfixu mi sturm pada mnohem vic na NV driver reset nez pred hotfixem.
 
Robo
Rovnaky joystick, u mna rovnako bez problemov.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

34,824,660 návštěv