May 06 2024 11:42:19
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kooperační mise
 Vytisknout diskuzi
NACHT DER RUHR
Lekk
OK takže welingtony budou - a letí se na Warbirdsofprey modu. Všichni prosím provedte Restore update vašich UP2,01.
Díky.
 
Lekk
1stCL_pbarry napsal:
Vemu 110ku. Jen poznámka. Ju-88 je pomalejší než Liberator a ne o málo.

Ano je - nikdo neříkal, že to bude jednoduchý.
 
1stCL_Fucida
Chytat uhánějící Liberator v pomalém Ju 88 s výzbrojí na úrovni roku 1941 bude jistě švanda Úsměv

Lekku, možná by bylo dobrý odlišit nejednoduchý a nemožný Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Paulus
NEUVĚŘITELNÉ!

Na Spit vs 109 Mod a Battle of Britain se připojím.
S 00_WarBirdsOfPrey a 01_Zuti_MDS_v1.13_UP funguje

Nové stažení U&P pomohlo!

Večer příjdu testovat!
Mrknutí
Upravil/a Paulus dne 31-03-2011 14:30
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
311_Vont
1stCL_Fucida napsal:
Chytat uhánějící Liberator v pomalém Ju 88 s výzbrojí na úrovni roku 1941 bude jistě švanda Úsměv

Lekku, možná by bylo dobrý odlišit nejednoduchý a nemožný Úsměv


Nejspíše budete muset hodně spoléhat na dovednosti vašich radarových návodčí, tak dobrej lov Mrknutí
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
1stCL_Fucida
No já tohle nepoletím, nemusím se tedy spoléhat na nikoho, noční akci bych letěl jedině se skutečně reálně modelovaným radarem (tak jak na něm pracuje DT), jinak to pro mě nemá atmošku Úsměv Ale k tomuhle se prostě nedá nevyjádřit.
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 31-03-2011 15:23
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_pbarry
Lekk napsal:
1stCL_pbarry napsal:
Vemu 110ku. Jen poznámka. Ju-88 je pomalejší než Liberator a ne o málo.

Ano je - nikdo neříkal, že to bude jednoduchý.



Může si teda takový Ju88 vzít do pumovnice pár padesátek a čekat nad letištěm liberátorů ? Pokud jim teda někdo nesliboval, že to bude jednoduchý Úsměv
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
Permon
Bude dnes ten test?
Jsem starý,blbý ale snaživý.
 
Permon
Tak nevím je 21.10hod. a nikde se nemohu připojit tak jede ten server nebo ne.Mrknutí
Jsem starý,blbý ale snaživý.
 
Lekk
1stCL_Fucida napsal:
Chytat uhánějící Liberator v pomalém Ju 88 s výzbrojí na úrovni roku 1941 bude jistě švanda Úsměv

Lekku, možná by bylo dobrý odlišit nejednoduchý a nemožný Úsměv


Když si vezmu opačnou stranu z historie, tak kolikrát uletěl cíl Nočním stíhačum RAF. Prostě je to souboj s technikou. Rozdíl je 10Km/h ve prospěch B24 a při utoku z výšky se lehce dožene.

Zbytek planesetu je pravým opakem, takže o vyváženosti nepochybuj. Navíc má Ju88 neuvěřitelnou výdrž ve vzduchu.
Pokud si pamatuju tak Ju88 byl hlavní noční stíhač LW a ve 43 prostě UHU nedostaneš nikdeVyděšený
Prostě v noci jste neměli všechno uber..zkuste s tim taky vyjít...jako red ve dne.Vyděšený
Upravil/a Lekk dne 31-03-2011 21:30
 
Lekk
1stCL_pbarry napsal:
Lekk napsal:
1stCL_pbarry napsal:
Vemu 110ku. Jen poznámka. Ju-88 je pomalejší než Liberator a ne o málo.

Ano je - nikdo neříkal, že to bude jednoduchý.



Může si teda takový Ju88 vzít do pumovnice pár padesátek a čekat nad letištěm liberátorů ? Pokud jim teda někdo nesliboval, že to bude jednoduchý Úsměv


mužeš - když se vykašleš na pozemní návodčí a celej smysl coopky.
Upravil/a Lekk dne 31-03-2011 21:31
 
Lekk
AH_Permon napsal:
Tak nevím je 21.10hod. a nikde se nemohu připojit tak jede ten server nebo ne.Mrknutí


dneska to nestihám připravit..test dáme asi zítra.
 
Lekk
1stCL_Fucida napsal:
No já tohle nepoletím, nemusím se tedy spoléhat na nikoho, noční akci bych letěl jedině se skutečně reálně modelovaným radarem (tak jak na něm pracuje DT), jinak to pro mě nemá atmošku Úsměv Ale k tomuhle se prostě nedá nevyjádřit.


Souhlas - radar od DT je meta nedostižná. Bohužel jaksi stále není..proto zatím musí stačit takto jednoduše. Neboj se, že nebudu první kdo takou specku udělá až DT radar výjde.
Upravil/a Lekk dne 31-03-2011 21:35
 
AMP
pls 1x Halifax Mrknutí
 
http://311raf.com/cs_wing_hangar.php
1stCL_Wolke
Lekk napsal:
1stCL_Fucida napsal:
No já tohle nepoletím, nemusím se tedy spoléhat na nikoho, noční akci bych letěl jedině se skutečně reálně modelovaným radarem (tak jak na něm pracuje DT), jinak to pro mě nemá atmošku Úsměv Ale k tomuhle se prostě nedá nevyjádřit.


Souhlas - radar od DT je meta nedostižná. Bohužel jaksi stále není..proto zatím musí stačit takto jednoduše. Neboj se, že nebudu první kdo takou specku udělá až DT radar výjde.


To zní jako výzva... Co ty na to, Valhera? Šklebící se
 
1stCL_pbarry
Lekk napsal:

Navíc má Ju88 neuvěřitelnou výdrž ve vzduchu.
Pokud si pamatuju tak Ju88 byl hlavní noční stíhač LW a ve 43 prostě UHU nedostaneš nikdeVyděšený
Prostě v noci jste neměli všechno uber..zkuste s tim taky vyjít...jako red ve dne.Vyděšený


No nechci tu polemizovat, ale Ju88 ve hře má výdrž s plnym plynem ve střední výšce dost pod dvě hodiny. (Což je asi nejméně ze všech bombardérů ve hře)

Rozdíl v rychlosti s B-24 je kolem 30km/h a nad šest konečná pro jučko. Těžko můžeš v noční akci útočit zvrchu na bombardér proti zemi. Dokonce i bombardér ozářenej světlometem je vidět právě jen odspodu.

Navíc taktika nočního stíhaní je téměř výhradně přiblížení zezadu ve vyzařovacím úhlu radarů a navázání vizuálního kontaktu.

Tolik tedy jen aby bylo jasno. Celé je to bezpředmětné, protože osmaosmdesátky z nějakého důvodu nejsou obsazené Úsměv
Upravil/a 1stCL_pbarry dne 31-03-2011 22:24
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
Lekk
Tak test potvrzen na zítra - tj v pátek na 21:00.
Mrknutí
 
clone9cz
Lekk napsal:
clone9cz napsal:
Lekk napsal:
no a nemaš tam defautlní nick - DOE? za to se taky vyhazuje.

DOPR .... nemžete to řešit v jiném vlákně !!


Ne - nemužeme - zájemce o specku má problem - nemuže se na ni připojit.Zamračený


Lekku, je hezké, že vystupuješ s pozice síly, ale neřešilo se to tady už nějméně stokrát, nejde o základní problém připojení ? Dělej jak umíš, ale koho to v tomhle vlákně zajímá.
 
http://www.wwii-illusion.net
Lekk
Clone na hrubej pytel..viš co.Vyděšený
 
311_Vont
Ok vždyť nikdo nikoho nenutí ani nepřemlouvá, stačí napsat letím-neletím....
Navíc ten Heavy Fighter drží éčka, stoupá a točí líp než jakejkoliv jinej JU-88. A pak jsem taky tady nikde nečetl jedinou poznámku o tom, že ta 110 G4 Wilde Sau má takovou výzbroj se kterou nikdy lelítala. Beru to, že se to nedá měnit, ale taky se to tu nikdo nerozmazává.... Zamračený
Stejně podstatou není to kolik toho kdo zničí a nebo sestřelí, ale atmosfera a zážitek z poletu.
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

34,825,601 návštěv