May 04 2024 10:14:05
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kampaně
 Vytisknout diskuzi
Pomoc!!! Mise sloučené do kampaně
cyberolas
Nazdar piloti!
Dokončuji kampaň s názvem Long Rangers, což je offline statická kampaň bombardovacího pilota na Šalamounových ostrovech. Když hraji každou misi jako single, jsem krásně nastaven na třetí místo ve skupině a skvěle si to užívám. Když ale sloučím mise do kampaně, jsem nejen na jiném místě, někdy na jiném letišti, ale někdy dokonce sedím v jiném letadle! Těch bombardérů je v každé misi pochopitelně víc a já se po sloučení do kampaně nestačím divit.
Tuším, že to bude mít co do činění s hodnostmi, popř. s číslem skupiny apod. Ale ať dám hodnost jakoukoliv (pravda, zkoušel jsem jen dvě nejnižší), tyto nečekané skoky do jiných letadel se prostě dějí. Umíte pomoci? Děkuji.
 
ringlett
asi nejjednodušší bude zaškrtnout u letadel která nechceš použít kolonku : "jen AI"
to by ti mělo pomoci.
 
cyberolas
Ok, díky, aspoň tady nastane posun...
 
Maro
Zkus si dát nejvyšší hodnost,pokud lítáš jako číslo 1 a mělo by ti to fungovat.
 
cyberolas
U náklaďáků je právě daleko větší požitek nelítat jako 1, ale třeba jako 3. Po sloučení misí do kampaně ale tohle předem zvolené pořadí neplatí. To je právě ten problém.Šklebící se
Upravil/a cyberolas dne 10-12-2011 18:30
 
Maro
Aha,tak si to postupně zkoušej od nejvyšší hodnosti dolů a jaká bude fungovat,tak s tou hrej.
 
cyberolas
No to je právě to, že pokud chceš být 3 bomber, tak to s žádnou hodností nefunguje.
 
Cracken
Njn, tak holt musíš být buď bomber 1 nebo 4. Ne vážně, vychytat pořadí se mi nikdy pořádně nepodařilo.
 
radko1111
a jako sa to vlasne zlučuje ??
 
WT_Pedropan
Souborem Campaign.ini, ktery musis vytvorit. Podivej se na nejakou statickou kampan v originalni hre a pochopis. Je to jednoduche.
 
http://www.wtigers.org/
Has
Pokud si chceš vytvořit kampaň, postupuj následovně.

Nejprve si vytvoř složku, do které si mise uložíš, nazvi ji třeba Fighter. Tuto složku potom přesuneš to složky státu, za který chceš létat Missions/Campaign/RU. Do složky Fighter, ve které máš mise i s jejich brífingy (soubory končící na properties) vytvoříš soubor, kterou nazveš campaign.ini. Do něj vložíš následující řádky:


[Main]
Class il2.game.campaign.CampaignRed
awardsClass il2.game.campaign.AwardsRUfighter

[list]
I-16Poland1.mis
I-16Poland2.mis
I-16Poland3.mis


Pokud chceš bojovat za modré, místo Red na konec napíšeš Blue a místo RUfighter napíšeš DEfighter. Pod [list] napíšeš názvy misí, které mají tvou kampaň tvořit, v mém případě I-16Poland1.mis až I-16Poland3.mis. Po dokončení práce vše uložíš. Tento soubor bude hře sloužit jako taková osnova, podle které si bude mise řadit za sebe a ty je tak budeš moci hrát v takovém pořadí, v jakém si je sem napsal.

Dalším krokem je soubor info.properties. Sem píše informace o kampani. Jednoduše ve složce s misemi a campaign.ini vytvoříš soubor info.properties, který pomocí PSPadu otevřeš. Napíšeš sem následovné:


Name Fighter in Europe
Short \n
Description Campaign for I-16 in Poland.


Vše uložíš. Potom si vlezeš do hry, najdeš národ pro který jsi kampaň tvořil, ve výběru kampaní si najdeš Fighter in Europe a hraješ.

Je to celkem jednoduché. Pokud si však i nadále nevíš rady, doporučuji si nějakou kampaň stáhnout a podle ní se řídit.


Edit: Pokud si někdo neví rady jak zabránit "propadání" se do jiných letadel, je na to malá finta. Své letce, např. I-16 si zvol nějaký squadron. A všem ostatním letounům, hlavně těm flyable, dej squadron jiný. Tím se vlastně zafiksuješ v I-16 a při výběru nižší hodnosti se ti pak nestane, že se objevíš v Pe-2.
Upravil/a Has dne 04-02-2012 23:51
 
radko1111
no ja si najprv musim stahnut dajaky CLOD aby som mal Do-17 som fanatik do bitky o britaniu ale co som pozeral tie tvoje kampne vypadaju byt dobre Cool
 
Has
Dík že se ti moje kampaně líbí. Jak sis určitě všiml, jsou to kampaně vytvořené pro země, které ještě nikdo nepoužil - převážně z forgotten countries modu, který obsahu přes 50 nových zemí.

Taky doufám, že ti alespoň trochu tento návod pomohl. A samozřejmě doufám, že pomůže i někomu jinému v budoucnu.

Co se týše britvy o Británii, ano taky jsem ji měl docela v oblibě. Teď už tolik ne, protože jsem zjistil, že hrát kampaň pro ni je celkem nuda. Pořád sestřelovat He-111 a jiné bombardovací potvory a mít jako jediného nepřítele Bf-109 a 110 mě opravdu moc nebaví. Raději dávám přednost kampaním, ve kterých se setkáš s mnohem větším počtem letounům, ať už nepřátelských, tak i těch tvojich. Ale to je jenom můj vlastní názor.
 
saldy
cyberolas napsal:

No to je právě to, že pokud chceš být 3 bomber, tak to s žádnou hodností nefunguje.


Kápnul někdo na tenhle problém? Když chcete být trojka tak vás to kopne klidně i do "only AI" ! Třeba i do stíhačky, ruský bombři lítali v trojkách.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,813,133 návštěv