April 19 2024 00:32:00
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - INFORMACE
 Vytisknout diskuzi
AH_4.10-zjištěné chyby
AH_Enty
Prosím o hlášení chyb které vás potkají. Odmítám jakoukoliv diskuzi. Pouze info co se komu stalo při lítání na serveru.
 
AH_Enty
Nefunguje odečítání letadel na letištích. Po vyčerpání počtu to vyhodí všechny zbývající z letadel.
 
mkubani
Potom poprosim preposlat zoznam 4.10 bugov mne alebo Lesnimu. Dik. OK
Upravil/a AH_Enty dne 29-12-2010 20:53
 
jirik
Včera na mapě testování strojů IAP.728 na severním modrém letišti nešlo pod Ju-87 D3 nic podvěsit, varianta výzbroje byla jen standart. Zamračený
To byla moje chybka. Opraveno. Příště tohle napiš na web AH.
Upravil/a AH_Enty dne 29-12-2010 20:52
 
AH_Enty
Nastavení počtu úmrtí - pokud se nastaví počet úmrtí na mapu, je třeba při přistání s poškozením vyskočit. Pak teprve jde dát REFLY. Někdy se vůbec refly neobjeví, někdy simulator úplně vytuhne.
 
Lynx23
Dneska se mi stalo na AH, ze me server z nicehonic v prubehu mise vyhodil na okenko Transfering mission, jaky by se nacitala dalsi mise a tam to zamrzlo. Pricemz jsem videl v chatu, jak ostatni vesele letaji. Pohlomlo disconect.
 
saldy
Přistál jsem s ju88 a neobjevil se spínač "opakovat let" musel jsem vyskočit aby mě to pustilo do menu(410 přes JSGME)
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
1stCL_pbarry
Neni to k AH, ale HS.129 ve variantě 2x50kg a 1x250kg odhodí na první odhoz 250kg pod trupem, společně s 1x50kg z jednoho křídla. Na druhý odhoz, odhodí zbylou 50kg z křídla.

Předpokládám že by měl odhazovat na první odhoz padesátky z křídel a na druhý 250ku pod trupem, tak jako u jiných strojů LW.
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
Tajpan
hláste chyby len ked používate 4.10 a čistú. thx.
 
1stCL_pbarry
Tajpan napsal:
hláste chyby len ked používate 4.10 a čistú. thx.


4.10 asi jinak než čistá nejde..
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
Tajpan
Cutora



Puvodne kdyz jsem predevcirem nahazoval 4.10m tak to tohle delalo lidem kteri maji ILa na modech a pomoci switche prepinaji mezi cistou a zmodovanou verzi. A holt i ta "cista pres switch" neni uplne "cista" a server je kopal kdyz bylo nastavene checkruntime=2. Takze jsem to shodil na 0 a pak to slo vsem kteri to testovali.

Prozatim jsme se dohodli, ze 14 dni nechame nastaveni na 0 (nebudeme hlidat mody) aby meli lidi cas si to dat do kupy a pak hlidani modu zase zapneme.

Takze me napada, zkuste opravdu cistou instalaci ILa...

V sobotu to zapnu. Možná si budu hrát i s jinými věcmi. Tzn. že server bude vícekrát restartován. Enty
Upravil/a AH_Enty dne 30-12-2010 19:08
 
1stCL_pbarry
zajímavé, díky
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
Lupen_cz
Rozeni ze vzduchu na umelych letistich. Neviditelnost techto letist na mape pri letu.

To může být také tím, že jsou dávána letiště bez testranwaye. Tohle je třeba zjistit. Když se narodíš, jukni dolů pod sebe, jestli tam vidíš dráhu. Enty

Jde o vsechny mapy, kde sou umisteny Testovaci PVD. Draha je po narozeni ve vzuchu videt normalne podemnou. Kdyz se za letu podivam do mapy, nevidim ji. Zkousel sem takovou mapu pustit online primo z il2, tak to funguje, ale jak se to hodi na server (4.10m s FBD2), tak se rodim ve vzduchu.
Upravil/a Lupen_cz dne 31-12-2010 10:45
 
http://rudelhunde.xf.cz/
AH_Enty
-SERVER si neudrží na mapách nastavené země u jednotlivých letišť.

-Při zapnutí kontroly na mody (tzn. na čistou instavaci bez modů) CRT-2, tak se na server nedostanou ani lidi, co mají pouze exe soubor pro noCD. Nefunguje ani 1 místo 2. Musí být 0, tzn vypnuta kontrola.
 
BP_Tyrl
Vzhledem k tomu, že je AH bez mod a modovaných letadel, tak to sem nepatří, ale zase si to tu přečte nejvíc lidí. Šklebící se

Dnes jsem dnes celej den upravoval jednu mapu. Protože se mi furt objevovali na letištích všechny letadla a nešly vybrat.
Nakonec to dělalo SB-2. Když je na mapě nesmí se člověk vrtat ve výzbroji co se dá vybrat na letišti..
 
AH_Cutora
Tohle vlakno se "zvrhava" k sbirani chyb ve 4.10m....

* Potvrzui Entyho zjisteni ohledne zemi. Jen bych upresnil:
podle meho zkoumani se mi jevi, ze ve FMB si lze nastavit stranu a po ulozeni mapy toto funguje. ALE! Pokud ZNOVU NACTU MAPU DO FMB, TAK FMB NENACTE NASTAVENE PRIRAZENI STRAN A ZRESETUJE HO. Podle me neni chyba v serveru, ale ve FMB pri importu jiz rozdelane mise.

* Vitr sice fouka dle nastaveni, diky Úsměv ale koure a ohne se podle vetru nesklapi, coz je skoda. Nesklapi se ani jeden StationarySmoke ani StationaryFire ani ohen a kour v pripade zniceneho objektu (rozbil jsem letadlo a barak). Sila vetru pri testovani 10m/s coz je uz dost aby se to muselo projevit. Chtelo by to aspon na koure at se sklapi aby slo indikovat vitr na draze zapalenim ohne/koure u prahu drahy pro vizualni identifikaci vetru. Vetrny pytel vubec nemame.
 
AH_Enty
V případě zapnuté kontroly na verzy bez modů, se nelze připojit části pilotů s oroginálem hry bez modů.
 
Paulus
Od včerejška se na AH server (k222-fw1.fsik.cvut.cz:21000) nedá připojit.
Mám novou instalaci IL-2 1946 v.4.09 + aktivovaný 00_Stock_4.10m.
Zkusil jsem to i s SAS_ModAct_2.5b_for_410, ale ani tak se nedá připojit!
Vyděšený
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Merten
Problém je že to nejde ani s čistou instalací.Háže to timeout1.
 
Hoper
AH_Enty napsal:
-SERVER si neudrží na mapách nastavené země u jednotlivých letišť.

-Při zapnutí kontroly na mody (tzn. na čistou instavaci bez modů) CRT-2, tak se na server nedostanou ani lidi, co mají pouze exe soubor pro noCD. Nefunguje ani 1 místo 2. Musí být 0, tzn vypnuta kontrola.

to neudržení země nedělá server, ale šturm jako takový - dělalo mi to i doma, když jsem si zapínal "svůj" server :(

aha - viz Cutora :)
Upravil/a Hoper dne 02-01-2011 11:13
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,718,484 návštěv