April 19 2024 13:56:49
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 1
Kokes

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
B-17 ve dvaatřicetine :o)
Easy Target
Možná jste to viděli, možná ne.... Je krásné když ještě existují blázni kteří čas od času odbočí z bezpečných vod mainstreamu a troufnou si na něco - tak trochu jiného... Wingscale chystá na nejbližší dobu B-25 ve dvaatřicetině ale že si tihle odvážní Holaňdani troufnou i na samu Její Veličenstvo Létající pevnost to asi nikdo nečekal.... Zatím jsou to jen fotky masteru ale B-17 vpravdě gargantuovských rozměrů by měla přistát - pokud se nepřihodí něco neočekávaného - už v srpnu 2011.. Za cca 4600Kč...

A i když to je jen master (prostě ta věc podle které se pak dělají formy) tak to vypadá velmi velmi dobře !

http://store.spruebrothers.com/articles/WingScaleB-17.htm

Nu, konec slov pokochejte se sami....
 
olda Olde maly
Jo! A už si začni vyklízet obývák Úsměv
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
ringlett
musím opravit, není to master, jsou to úpně první výlisky a teď se chystají odstranit chybičky které ve formě jsou ...

Taky bude Marauder a Černá vdova ...
 
Hoper
poslední dobou mi chodí spam od nějakýho Killeraněco - včera jsem na to kliknul :DD a on to byl odkaz na tyhle stránky ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
ringlett
Hoper napsal:
poslední dobou mi chodí spam od nějakýho Killeraněco - včera jsem na to kliknul Šklebící seD a on to byl odkaz na tyhle stránky Mrknutí

jo to je nějakej německej prodejce všeho možnýho a nemožnýho, taky mi to chodí, ani spam filtr na to nereaguje ...
 
Hoper
jsem rád, že mi to nechodí jen mně :)))
jen bych rád věděl, odkud ty šmejdi ví, že na modely občas koukám ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
ringlett
Hoper napsal:
jsem rád, že mi to nechodí jen mně Úsměv))
jen bych rád věděl, odkud ty šmejdi ví, že na modely občas koukám Mrknutí

jestli chodíš na modelforum tak je to jasné
Ale ta B-17 by stála za hřích, ještě že jí nemám kam dát ...
 
Koty
Ne? Závěsníky na strop, připevnit silonem, bude to vypadat stylově... Jen neuvidíš vršek Šklebící se

Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Hoper
existuje magor, který na strop hodil modrou s obláčkama, na většinu stropu zavěsil několik B-17 (a zbytek svazu "domaloval" na zeď za nima) a na opačnou stranu stropu zavěsil pár FW ? :)
to by byla nádhera.... :D (úplně vidím "uchvácený" výraz spolubydlící paní....)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Topper-Czech
Jenže pak tu pokojovou diorámu udržuj. Je pohodlnější mít všechno za sklem v regálu.
 
http://www.e-airport.wz.cz
Koty
Dotaz, kdyz B17 litaj v peti az osmi kilometrech, nemely by byt oblacky na podlaze?
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Hoper
Todle by simulovalo nálet na Ploesť. Teda ale teď nevím, jestli tam neletěli jen B-24...
Tak radši zpět - obláčky fakt na podlaze, na strop doprovodné stíhače a jejich "psaní" :)

ed: co takhle ohromná dioráma (v tom obýváku) třebas útoku na Pearl... :)
Dělají se lodě v měřítku 1:3něco ? Napustit pak obývák vodou, nasázet tam lodě, do vzduchu zavěsit Zera a Valy a Kate a bomby a torpéda. Mno a dvě tři vyklepaný P-40tky :) A sem tam z lodě skákajícího námořníka ;)

A když by přišla návštěva, tak by se řeklo - "chviličku vydržte, teď právě vybuchuje Arizóna, jen co se potopí, uvolní se vám tam místo na sezení" :))
Upravil/a Hoper dne 20-07-2011 07:38
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Koty
Jo, jo, jo...se pozná šikmookej Šklebící se A izolace kde? To by si sousedi pod váma(případní) zahráli na U-571Cool
Ale nápad dobrej

PS: Ty P40 byly dvě (zezačátku) zb\tek startoval až proti druhý vlně (asi o 30min později).
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
606_Alllite
Hoper napsal:
Todle by simulovalo nálet na Ploesť. Teda ale teď nevím, jestli tam neletěli jen B-24...
Tak radši zpět - obláčky fakt na podlaze, na strop doprovodné stíhače a jejich "psaní" Úsměv

ed: co takhle ohromná dioráma (v tom obýváku) třebas útoku na Pearl... Úsměv
Dělají se lodě v měřítku 1:3něco ? Napustit pak obývák vodou, nasázet tam lodě, do vzduchu zavěsit Zera a Valy a Kate a bomby a torpéda. Mno a dvě tři vyklepaný P-40tky Úsměv A sem tam z lodě skákajícího námořníka Mrknutí

A když by přišla návštěva, tak by se řeklo - "chviličku vydržte, teď právě vybuchuje Arizóna, jen co se potopí, uvolní se vám tam místo na sezení" Úsměv)


Úsměv Budeš jako Královna sedmi moří z jedné pohádky
[img]http://sjura.sweb.cz/606_panel_BG-Z-mustang_02_300x60.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Hoper
606_Alllite napsal:
Hoper napsal:
Todle by simulovalo nálet na Ploesť. Teda ale teď nevím, jestli tam neletěli jen B-24...
Tak radši zpět - obláčky fakt na podlaze, na strop doprovodné stíhače a jejich "psaní" :)

ed: co takhle ohromná dioráma (v tom obýváku) třebas útoku na Pearl... :)
Dělají se lodě v měřítku 1:3něco ? Napustit pak obývák vodou, nasázet tam lodě, do vzduchu zavěsit Zera a Valy a Kate a bomby a torpéda. Mno a dvě tři vyklepaný P-40tky :) A sem tam z lodě skákajícího námořníka ;)

A když by přišla návštěva, tak by se řeklo - "chviličku vydržte, teď právě vybuchuje Arizóna, jen co se potopí, uvolní se vám tam místo na sezení" :))


:) Budeš jako Královna sedmi moří z jedné pohádky

myslíš tu, na kterou se dívala Lucie ? Ne ta naše, tadle byla poněkud o dost starší a byla postrach ulice :))


Koty napsal:
Jo, jo, jo...se pozná šikmookej :D A izolace kde? To by si sousedi pod váma(případní) zahráli na U-571B)
Ale nápad dobrej

PS: Ty P40 byly dvě (zezačátku) zb\tek startoval až proti druhý vlně (asi o 30min později).

áá, panáček je sečtělej :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
clone9cz
Topper-Czech napsal:
Jenže pak tu pokojovou diorámu udržuj. Je pohodlnější mít všechno za sklem v regálu.


Blbost, dáš tam dvě LEDky a řekneš, ať se o to stará sama, že je to osvětlení.
 
http://www.wwii-illusion.net
Hoper
ty bys ji na to nechal sáhnout ???
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
606_Alllite
Ano , Hopre budeš pak postrach uliceÚsměv
ale musiš sehnat kouzelnou telku...
[img]http://sjura.sweb.cz/606_panel_BG-Z-mustang_02_300x60.jpg[/img] is not a valid Image.
 
1stCLKowalsky
Pokud vás zajímají velké modely,tak tady je odkaz na jednu domácí firmu.Pracoval jsem tam 8 let na modelech pro zahraniční zákazníky.Mají otevřenej internetovej obchod se zajímavejma letadlama.Ostatní je na zakázku jako stavebnice,pokud by měl někdo zájem mohl bych se poptat u kamaráda co tam pracuje jako vedoucí na nějakej model pod rukou.Je to velikost převážně 1/18. http://www.hph.cz/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=53&lang=cs
 
Hoper
Odkud jsi tam jezdil ? Kdysi dááávno (teprve začínali) mne tam lanařil bývalý spolužák, ale ač bych to měl z domova kousek, odmítl jsem :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,722,013 návštěv