April 20 2024 04:45:14
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Směrovka-X52
krysto6
ahoj mam x-52 a nevim jak mam nastavit křidélka???
jek to máte vy???
jo a ta myš co je na plynovce nejak nefunguje. když spustim to na CD tak to funguje ale v menu IL-2 to nefaka
je to fakt tezky nemuzu se navyknout delat veci na klavesnici například tlacitko T1-je tlacitro např. 18
-jo a ty poledy pozicnim kloboukem sou moc rychly Smutný chtel bych predelat pohledy na ten horni kloboucek ale nejde to nastavim,nahodu,dolu,doleva,doprava, ale treba nahorevlevo nejde chce to přepsat nakou jinou funkci a misto pozicniho kloboucku to pise tlacitka Šklebící se
a jeste neco kdyz mate kampan za USMC nebo jak to je pozemni letectvo tak u toho letadla nejde zasunout podvozek umito pouze a jen autopiot Šklebící se ma to opravdu mnoho tlacitek,plynovku moc nepouzivam ale je dobra pěkná velka Úsměv
 
Permon
hoj ja nemám X52 ale dívalses do nastavaní ila jestli máš nastavení jak potřebuješ?
Uplně dole je nastavení Joy a tam máš plynovku a křidélka a směrovka.
Jestli tito nepůjde tak já budu v sobotu večer kolem 18.00hod. na TS special.tak jestli budeš mit zájem tak se ozvi.Mrknutí

Jsem starý,blbý ale snaživý.
 
clone9cz
Jestlipak náhodou nemá USMC ručně zatahovatelný podvozek, a jestlipak není potřeba zmáčknou zlačítko ručního zatažení ... padesátkrát.
 
http://www.wwii-illusion.net
VCAF_Joe
Ruční zatahování podvozku má F4F Wildcat. Standardně to není v IL2 namapováno.
Czech Spitfire Club - "We don't forget"
 
http://www.czechspitfireclub.cz
krysto6
jo aha tak to jo Šklebící se 50krát máčknout to na 3 sekundy macknu autopilota
-jo nastavit to umím ale pouze na ,ty dvě otočný tlačítka což je nepohodlné pro natočení směrovky to musíte otočit asi 2x a fort je směrovka vychýlena,proste neni rovne protoze to netipnete jek ma to kolecko zrovna bejt
-potom em zkousel to šoupátko to je sice rychlejší ale zase směrovká zůstane nakřivo [img]http://rwlabs.com/images/articles/saitek/x52/saitek_x52_025t.jpg[/img] is not a valid Image.
kolik má celkem os?? 6?? kdo mate x52??? řeknu vám přijde mi moc měkkej Mrknutí
-jo a pozicni klouboucek to fakt nejde nastavit z 1Hatu na Hat 2,hlavne ze to ma 3 Haty Šklebící se
-zatim trénuju zkousim nová letadla ale je to tezky porad padam nedostatek rychlosti Šklebící se je to tezky
poradte naky letadlo na lehkou pilotaz???
díky
 
Panek
Používám horní trim na směrovku. Střed trochu cukne, ale ještě tam mám nalepenou kousky náplasti. Poznám tak rychle střed a trim se mi nesmeká ve zpocených rukou.
 
czs_scharck
Nebude jednodušší si tu směrovku dát na twist joye, jak to má 99% lidí ?
Už jsi si snad všiml, že se rukověť kniplu otáčí i podél svislé osy, že ?
Pokud ti něco nejde nastavit přímo do Ila, použij program přiložený na CD k X52.
Upravil/a czs_scharck dne 04-12-2010 15:40
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
krysto6
jo Šklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící se ted pri hrani sem se hrozne moc znazil vyhnout a najedou se nejak divne joy otočil a ja kurva co se stalo Šklebící se super T1klapky/nahoru,dolu,T2podvozek,T3ruční podvozek ale klavesnici pouzivam taky Mrknutí
sem vůl dík a prisel sem na to asi pred 5 minutama Šklebící se
jo ale nemam teamspeak prestu muzu hrat online ?? nemam ani mikrak
tak poradte naky letadlo pls good je BF-106 z roku 1940 Mrknutí
 
czs_scharck
Jo můžeš on-line i bez Teamspeaku.
Až tě přestane bavit chcípat proto, že jsi sám, tak pořiď sluchátka s mikrofónem a nainstaluj Teamspeak ať můžeš spolupracovat s jinými a navzájem si můžete pomáhat.
Všechny éra jsou dobrý ... mimo Bf-106 z roku 1940 .... to je kravinimum.
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
krysto6
no tak dneska si je asi nevičaruju Šklebící se
jo ja jak se delaj ty profily na tom malinkym displayi???
-mode 1
-No profile a čas už sem nalítal tak 2-3hodky na joy ale furt se mi to maže chci aby se mi tenčas někam ukládal až nalátam nakejch 5000hodin Šklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící se kecam to musi trval alespon 5let
pocital sem kdybych po skole od 15:00 do 21:00 cely rok tak nalitam=2190 ale to neni realne realneje podle me tak kolik? 1000 hodin rocne? to je 3hodinky denne Úsměv
díky za rady
 
TozziFan
Krysto a na čem že to jedeš Vyděšený. To je porád kvaltu a otázek. Pokud budeš číst, tak na to příjdeš. Apropo, ten display na plynovce neřeš, je k h***u.
 
krysto6
ok musim mit program na hrani online? Nebo staci v menu dat online hru? Vazne ted sem na urovni lempla sestrelim toho malo takze na online hre by me pekne zrezali Šklebící se
 
czs_scharck
Na on-line nainstaluj X-fire nebo Hyperlobby.
Připojit se lze i přímo ale to musíš znát IP adresu serveru.
Za pár dní on-line se naučíš víc, než za měsíc off-line takže směle do toho.
Např. server Asfaltových holubů má i svůj Teamspeak a Čechoslováci tam zrovna připojení by ti mohli poradit nebo i pomoci v boji.
Server se jmenuje CZ AH Dedicated.
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
krysto6
ok hyperloby sem si stáhnul vyplnil nick+password zaškrtnul obe policka prihlasil a nic zadny servery mi to neukazalo skousel sem zkopirovat IP adresu asfaltovych holubu vlozil do chatu a nakej error Smutný
zkoumal sem origo stranky ale nejak sem to nepochopil jak se to pouziva
-jo a jak lita joe??? je to ESO?? nejlepsi pilot na VWings?
díkes Úsměv
EDITuz sem se regnul nabehly servery ale mam asi jinou verzi kde stahnu nejakou novou 4.09 např
Upravil/a krysto6 dne 05-12-2010 14:19
 
czs_scharck
Kdyby ses podíval tady po fóru, zjistil bys, že se lítá na verzi 4.09m, popřípadě na různých verzích Utrapacku což je nadstavba modů stejně opět na v4.09m.
Na CZ AH dedicated potřebuješ čistou hru verze 4.09m bez modů.
Během spoušťění hry se tedy podívej do levého spodního rohu, co ti to tam červeně ukazuje za verzi hry (4.07m, 4.08m ...) a budeš tedy muset ještě asi stáhnou a nainstalovat patch (další letadla a mapy) abys měl taky 4.09m.
Hyperlobby občas trochu zlobí, rozchoď raději Xfire, ten i "vidí" více serverů.
A jekej Joe ? ... Malý, unavený Joe nebo ten Limonádový Joe ?
Oba stojej za starou bačkoru až je potkáš v Messerschmittu tak to do těch jejich pakáčů vysyp ze všech zbraní a oni hned vyskočej na padáku, proto se jim říká padavky.
To je snadnej sestřel. Vyděšený Mrknutí
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
krysto6
Šklebící seŠklebící seŠklebící se ja nikdy neskaču to se radeji necham sestrelit Šklebící se
 
Hoper
občas se hraje i na počet živých / mrtvých pilotů, takže skákat se vyplatí ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
krysto6
ty mas rad zera co ???? Šklebící se pekny obratny ale moc toho nevidrzi Šklebící se
 
606_Temp
A ty máš určitě rád češtinu, co?
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
krysto6
uplně miluju Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

34,728,416 návštěv