April 18 2024 21:31:06
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
batoh

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » Rise of flight (letový bojový simulátor z období první světové války) » Rise of flight - diskuse
 Vytisknout diskuzi
RoF Foker DR I
JPS
Tak hrozně jsem se těšil na tohle letadlo a ejhle letadlo mám, ale jak stím pořádně lítat ?

Poradí někdo, jaké jsou hlavní fígle pro pilotáž tohodle stroje ?

Já osobně mám problémy se zatáčením, a s větrem to si F.drI dělá co chce. A taky motor moc dlouho nevydrží a to ho při prudkém klesání vypínám.

Případně napište se kterým strojem se vám lítá nejlíp??

U mně je to zatíl starej dobrej Albatros z dema....Smutný
Upravil/a JPS dne 29-11-2010 08:50
 
1stCL_PETRAS
.. jen postřeh, nešlo by to téma přesunout do vlákna RoF ? Zdá se mi to zdvojení téma RoF a jeho letadla poněkud nešťastné. Zamračený
 
WT_Horrido
Mít pořád potlačeno a to i v zatáčce, při točení doleva mít směrovku doleva při točení doprava taky doleva Úsměv Při střemhlavém letu používat Schnirpsknopf, při prudkých změnách směru doleva používat Schnirpsknopf a trénovat. Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
JPS
to Petras: Promiň já myslel že tohle je vlákno RoF ? Moc totok neovládám, tak pokud to nějaký Admin šoupne tam kam je třeba budu rád.

to Horido: Díky, vyzkouším, stou směrovkou jsem to ale věděl Šklebící se jen netuším co je Schnirpsknopf ? že by engine blib či jak se to jmenuje _?
Upravil/a JPS dne 29-11-2010 09:30
 
Vilik
DR1 neni letadlo, ale papírovej drak. To lítá i pozpátku.Šklebící se
 
j4ck41
Petras ja si stejne myslim, ze casem - jak bude litat vic lidi - dojde k rozvetveni vlakna RoF a zrovna tohle je dotaz jakej asi bude mit vic lidi takze proc ne samostatne ... v hlavnim se to ztrati
 
1stCL_PETRAS
..v pohodě, nic ve zlém, taky se rád poučím.Jen teď musím otvírat dvě vlákna místo jednoho Smutný Šklebící se

Vilík :
DR1 neni letadlo, ale papírovej drak. To lítá i pozpátku.


Vilíku..a ty RoF lítáš ???
Upravil/a 1stCL_PETRAS dne 29-11-2010 09:43
 
MK_KaiN
Je potřeba hodně pracovat směrovkou. Při točení vlevo, nejdřív levá noha, ale s citem, jinak to přetočíte. S twistem si to neumím představit. Úsměv Blip jen při opravdu prudkém manévru. Taky pozor na to kolik toho je v nádrži. Při plné nádrži bych se do ničeho prudkého nehnal. Jinak je to super letadlo.
 
Vilik
JJ lítám.
Po dvou měsících lítání se 14ti dennim demem, sem si to koupil, takže s touhle trojkřídlou vopičárnou mám tu čest každej den.Šklebící se
 
LEON
1stCL_PETRAS napsal:
..v pohodě, nic ve zlém, taky se rád poučím.Jen teď musím otvírat dvě vlákna místo jednoho Smutný Šklebící se



Ty jo vezmi si, kdyby všechny příspěvky z IL-2 byly v jediném vlákně, to by byl mrďas Zamračený Specifická témata bych klidně rozhodil do jednotlivých vláken, podle mě to naopak ke zpřehlednění informací pomůže, než když je všechno nasypané v jediném pytli...
Upravil/a LEON dne 30-11-2010 15:39
 
https://www.rcfree.eu
1stCL_PETRAS
To beru,ale IL2 fórum začíná být zasypáno RoF vlákny Šklebící se

Aby nám admin neutípnul konec nítě Šklebící se

...polínko.
 
LEON
Ne, je tomu naopak, někdo nám tu zaneřádil RoF fórum IL-2 vlákny Vyděšený
 
https://www.rcfree.eu
BP_Tyrl
1stCL_PETRAS napsal:
To beru,ale IL2 fórum začíná být zasypáno RoF vlákny Šklebící se

Aby nám admin neutípnul konec nítě Šklebící se

...polínko.


Prostě Ilaři málo přispívají.
 
WT_Flan
O Sturmu bylo uz vse receno Úsměv

Dreidecker je treba vskutku dobre natrenovat. On se pak odmeni zejmena tim, ze mlati otravna Stenata jak cep slamu...Z toho jsem vzdycky urvanej: Jak neni pobliz dreidecker Pupy jsou hnusna drza letadla, jak prileti fokker, konci jim humor. Úsměv Jenze se to s nim musi umet, pac umi byt dokonale nebezpecnej vlastnimu pilotovi Šklebící se A to se pak muzou smichy umlatit ti co si vali sunky v Pupu
 
1stCL_Fucida
Imho má RoF podobná virtuální křídla, jako má Šturm. Není důvod, aby tady neměl plnohodnotnou základnu Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Novotny
Přééésně náčelníku!Mrknutí
 
1stCL_PETRAS
... " Děkuji ti náčelníku, že jsi se nás zastal " Mrknutí

( A děkuji ti Járo Cimrmane , že jsi byl , jsi a budeš !! ) Úsměv
 
LEON
[img]http://www.imgup.cz/images/2017/03/19/Dr1.jpg[/img] is not a valid Image.
http://store.x-pl...p_489.html

Mohl by nějaký znalec poreferovat, jak lítá Fokker Dr.1 v X-Plane 10? Samozřejmě mě zajímá hlavně srovnání s charakteristickým letovým projevem Dr.1 v ROF.

Díky
 
https://www.rcfree.eu
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,717,874 návštěv