May 03 2024 15:56:51
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 10

· Piloti on-line: 1
CSW_Eda

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Jeste levnejsi USB pedaly :-)
IJG1_Polko
Hehe no yo na Intraku sa toho poprehadzuje a zneužije Šklebící se ... ale super nápad Šklebící se ...len umňa a pri mojich spolužiakoch by to moc dlho nevydržalo (kamarát s tým šúchal cca hodinu v kuse ... musel som ho vyrazit z izby)

Tak mám trochu jednoduchšie riešenie ... aj keď pedále ešte niesu dokončené lebo k tomu pôjde rýchlostná páka na stôl ktorá je už v pláne ihneď ako zoženiem poriadny knipel od joysticka. Toto bolo dorobené na rýchlo ...s egra nemala game-port na compe tak som stým utekal na intrák ku svojmu Šklebící se
Celé ma to vyšlo cca 100Sk - 4xposuvná kolajnička + kábel za cca 10Sk Šklebící se a dobré konexie u starých bývalých majstrov ktorý mi zabezpečili poriadne ešte svazarmovské poťáky o dobrej velkosti aj funkčnosti (vykal som im ... sú staršie než ja) ... ostatok je už len Home made výroba ... akurát že otec bude musieť zaisťovať auto niečim iným :sm12:
Obrazok1
Obrazok2
Upravil/a IJG1_Polko dne 28-01-2006 19:04
 
http://jg1.sk/
Maxxis
taky dobrej napad, jen je tam velky množstvi dreva v tech pedalech to potrebuje asi vetsi zatež nohou, ne? Mě to facha uplne nalehko. Tam uprostřed mas ozubeny kolečko, co se otira o potenciometr
 
IJG1_Polko
Maxxis napsal:
taky dobrej napad, jen je tam velky množstvi dreva v tech pedalech to potrebuje asi vetsi zatež nohou, ne? Mě to facha uplne nalehko. Tam uprostřed mas ozubeny kolečko, co se otira o potenciometr


No umňa to ide banálne lahko ... každý ten trojuholník má 2 kolajničky ktoré znesú vela ... a to drevo zase nieje až také ťažké ... a mám to trochu ďalej od seba čiže je to aj pohodlné.
No ano ... je tam jedno ozubené koliečko na poťáku a jedno na otočnom ramene (to je s ramenom napevno) a toď vsio ... využívam asi 300° z potenciometra.
 
http://jg1.sk/
CW_boZZda
pěkné, jen tak dál:sm20:
 
http://www.czechwings.com/
Maxxis
[
No umňa to ide banálne lahko ... každý ten trojuholník má 2 kolajničky ktoré znesú vela ... a to drevo zase nieje až také ťažké ... a mám to trochu ďalej od seba čiže je to aj pohodlné.
No ano ... je tam jedno ozubené koliečko na poťáku a jedno na otočnom ramene (to je s ramenom napevno) a toď vsio ... využívam asi 300° z potenciometra.[/quote]

300% je hruby, a ma to vliv pri zmene kormidla ja mam 140 % a nezda se ze by byl rozdil v citlivosti, porovnaval jsi to?
 
GC3_Messik
IJG1_Polko napsal:
Hehe no yo na Intraku sa toho poprehadzuje a zneužije Šklebící se ... ale super nápad Šklebící se ...len umňa a pri mojich spolužiakoch by to moc dlho nevydržalo (kamarát s tým šúchal cca hodinu v kuse ... musel som ho vyrazit z izby)

Tak mám trochu jednoduchšie riešenie ... aj keď pedále ešte niesu dokončené lebo k tomu pôjde rýchlostná páka na stôl ktorá je už v pláne ihneď ako zoženiem poriadny knipel od joysticka. Toto bolo dorobené na rýchlo ...s egra nemala game-port na compe tak som stým utekal na intrák ku svojmu Šklebící se
Celé ma to vyšlo cca 100Sk - 4xposuvná kolajnička + kábel za cca 10Sk Šklebící se a dobré konexie u starých bývalých majstrov ktorý mi zabezpečili poriadne ešte svazarmovské poťáky o dobrej velkosti aj funkčnosti (vykal som im ... sú staršie než ja) ... ostatok je už len Home made výroba ... akurát že otec bude musieť zaisťovať auto niečim iným :sm12:
Obrazok1
Obrazok2



to vypadá jak rýsovací prkno, není??? Úsměv
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
IJG1_Polko
Maxxis napsal:
300% je hruby, a ma to vliv pri zmene kormidla ja mam 140 % a nezda se ze by byl rozdil v citlivosti, porovnaval jsi to?


Nie neporovnával ... pravdu povediac modlil som sa aby som mohol použiť tieto dva ozubené kolieska a že zaberú nadpolovičnú časť dráhy potenciometra Šklebící se A stalo sa ... Neskúšal som síce s inými kolieskami ... ale jeden pedál sa pohybuje cca 12-13 cm ... čiže stačí mi vychýliť jeden pedál o cca pol centimetra a cítim to ... neviem ako sa to správa u teba ale mám niekedy problém že keď vykopnem na doraz niekedy má lietadlo tendenciu letieť do vývrtky. Ale to je zriedka kedy.

ps: Inak "rýsovací prkno" to nevidelo Úsměv internátne "materiál" nehávame na demoláciu alebo iné využitie Šklebící se
 
http://jg1.sk/
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,808,918 návštěv