April 25 2024 07:14:43
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » Rise of flight (letový bojový simulátor z období první světové války) » Rise of Flight - Dedikované servery
 Vytisknout diskuzi
Společný polet CZ/SK komunity ve chmelnicích?
LEON_CZ
Nějací piloti chmelnic se najdou téměř v každé WW2 CZ/SK letce. WT, BP, JG1, 310_RAF, 312_RAF, 606_RAF, 3.IAP, Lioni a další. Jsou tu dokonce už i WW1 letky jako JG1/Jasta6, nebo AB1. I díky on-line létatelnému demu přibývají další a další CZ/SK hráči. Přesto z Čechů pravidelně potkávám snad jen piloty z JG1 a BP, (606_Allite pouze v čelňákách Šklebící se ). Nebyla by chuť v české komunitě na nějaké PRAVIDELNÉ pohodové polétání ve stále stejný čas na stále stejném serveru? Klidně večer jednou týdně, na to si pořídí vyšetřit čas snad každý. Ne, že by nebylo v RoF s kým hrát, na prasomlejnech bývají vždy nějací sovětští soudruzi, ale přece jen je příjemnější, pokud se dá na chatu domluvit i bez azbuky, navíc s inteligentními lidmi Šklebící se Klidně na WT serveru, nebo na serveru AB1 letky, až ho odladí. Byl by zájem? Případně v jaký čas? Např. každá neděle od 20h, snad žádná Pojišťovna štěstí nebo Ordinace v růžové zahradě v tuhle dobu neběží, nějak tohle nemám sílu sledovat Vyděšený
 
http://www.virtualnipilot.cz/
1stCL_Fucida
Za Liony můžu říct, že obětovat jeden společný (!) večer týdně jinému simu je prostě moc. My se specializujeme na WW2, resp. Šturma. Ale snad já sám se někdy v dohledné době ukážu Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
LEON_CZ
1stCL_Fucida napsal:
Za Liony můžu říct, že obětovat jeden společný (!) večer týdně jinému simu je prostě moc. My se specializujeme na WW2, resp. Šturma. Ale snad já sám se někdy v dohledné době ukážu Úsměv


Samozřejmě jsem nemyslel, že by měli letět úplně všichni Lioni (to by byl masakr Zamračený ) Šklebící se Pouze Ti, co už u vás RoF létají, vždyť skoro z každé WW2 letky tam totiž někoho občas potkávám, tak by bylo zajímavé, kdyby se tato ,,fragmentovaná" česká WW2 komunita potkávala ve stejný čas, pokud by měla zájem. Zatím spíš sonduju ten zájem, ale pokud se sám nezeptám, nikdo to za mě neudělá Šklebící se
Upravil/a LEON_CZ dne 20-07-2010 19:01
 
http://www.virtualnipilot.cz/
Robo
Zaujem by bol, Leone, od nas z Letky 13 sme dvaja co lietame sem tam aj RoF, takze ak sa dohodne nejaky pevny den, prideme sa ukazat.
 
Vilik
O tom jsem přemejšlel už dávno. Každej tady kecá o tom jaký éro si pořídil a jaký má vyznamenání, ale na netu potkám možná tak tebe.
Nevim kde se ti experti pořád potulujou.
Každopádně rád vám budu dělat cvičnej terč.
 
WT_Horrido
čtvrtek?
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
606_Alllite
Já se přidám klído pído a Smis od nás taky (doufám) , ale musím počkat na plnou verzi hryÚsměv

ps: Já ti dál čelňáky šak uvidíšPff
[img]http://sjura.sweb.cz/606_panel_BG-Z-mustang_02_300x60.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Rufu
Čtvrtek ÚsměvOpět souhlasím.Protože St a Ne Je BP servr.
Upravil/a Rufu dne 20-07-2010 20:14
 
LEON_CZ
606_Alllite napsal:
Já se přidám klído pído a Smis od nás taky (doufám) , ale musím počkat na plnou verzi hryÚsměv

ps: Já ti dál čelňáky šak uvidíšPff


Pokud dá WT do mapy letadla dostupné z demo verze, tak můžeš klidně lítat i s demem. Já sice preferuju víkend, protože kluci od nás kvůli práci létají jen o víkendu, ale hold každá letka má jiné ,,úřední dny", tak se podřídím většině, klidně i v ten čtvrtek...
 
http://www.virtualnipilot.cz/
Vilik
to Alllite
Tak to budeš dělat cvičnej terč se mnou. I když já už to mám koupený. Lítám povětšinou za červený a camela nechcu, takže ICE je pro mě zbytečnost.
Takže čtvrtek na WT souhlas. Snad se to stane pravidlem a doufám, že nějakej "iniciativní blbec" tam dá občas i planeset z let 1915-16Úsměv
 
LEON_CZ
Ještě nějakou hodinu, třeba od 20h? Co se týče planesetu, je mi to celkem jedno a nechám to na adminovi. I když osobně taky preferuju planeset bez Camelu a DR.1, přinejmenším hráči s demem by byli silně znevýhodněni. Ale jak říkám, spíš mi jde o to, aby se CZ/SK hráči vůbec scházeli, v klidu pokecat, zablbnout, sestřely můžem hrabat jinde a jindy na prasomlejnech Mrknutí
 
http://www.virtualnipilot.cz/
606_Alllite
Nj ja mám už demo ale vypráskané ,mých 284h padlo za tejden a půl , tak mě to bavilo Pff

Ale až bude plná , tak to bude jiná... jen bych lítat trochu dřivé , brzo vstávám do práce, jinak mi jsou dny jednoÚsměv to se klidně přizpůsobím Úsměv

Vildo oni budou cíle dělat nám , musíme jim srazit hřebínekPff
[img]http://sjura.sweb.cz/606_panel_BG-Z-mustang_02_300x60.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Thomsen
Jestli můžu mluvit za těch pár létajících Kapitánů ,tak se občas rádi připojíme,ale zrovna čtvrtek (a i neděle) snižuje naše stavy neb patrolujem na moři a služba na ubootu je přednější. Vyděšený
Pár dalších Kapitánů čeká až se dostane ICE do Čech , tak zvažte ještě pondělí nebo úterý Úsměv
 
WT_Schmouddle
Změnit mise znamená je udělat znovu. Neumím to. Nemám čas se to učit. Takže potřebujeme jednoho člověka, co se naučí FMB.
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
Rufu
Navrhuji skvělého všeuměla a popularizátora,maptvůrce,mého letkového nadřízeného BP_Tyrlahip,hipMrknutí
 
LEON_CZ
Thomsen napsal:
Jestli můžu mluvit za těch pár létajících Kapitánů ,tak se občas rádi připojíme,ale zrovna čtvrtek (a i neděle) snižuje naše stavy neb patrolujem na moři a služba na ubootu je přednější. Vyděšený
Pár dalších Kapitánů čeká až se dostane ICE do Čech , tak zvažte ještě pondělí nebo úterý Úsměv


Nikdy se nenajde jeden den, kterej by vyhovoval úplně všem. Jedna letka má tréninky pondělí pátek, další středa neděle, další se scházejí pouze o víkendech... Není jiné řešení než prostě oznámit jeden den a v ten se pak zkoušet scházet. A jeikož by na tento babský slet propůjčila server letka WT, nechal bych konečné slovo ohledně termínu na nich...
 
http://www.virtualnipilot.cz/
MK_KaiN
LC_LEON_CZ napsal:
Co se týče planesetu, je mi to celkem jedno a nechám to na adminovi. I když osobně taky preferuju planeset bez Camelu a DR.1, přinejmenším hráči s demem by byli silně znevýhodněni.

Už je to tu zas.
Utratil jsem 300 stovky za 2 era s kterejma nebudu moct lítat, protože někdo si nekoupil hru a protože někdo s nima a proti nim, neumí lítat?
A do ted mě nikdo nevysvětlil co je na těch letadlech tak špatnýho?
 
1stCL_Fucida
Kaine, to není kvůli letadlům. K tomu se přistupuje z důvodu, že tě nikdo nemá rád a všichni chtějí, abys pykal za své tři stovky. Jen škoda, že tě nemohou usmažit ve virtuálním oleji poté, co tě natáhnou na virtuální skřipec a nohu ti sevřou do virtuální španělské boty Úsměv Už to chápeš? Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
LEON_CZ
Přesně tak, není to kvůli těm letadlům, je to čistě osobní Šklebící se
 
http://www.virtualnipilot.cz/
BP_Tyrl
No já klidně zabádám, jak je to s tvořením map.Ale pravidelnou leteckou účast slíbit nemůžu. Už jsem se málem rozvedl kvůli šturmu, takže na ROF si musím krást chvilky, když se žena nekouká. ...Ale budu se snažit.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,757,418 návštěv