May 09 2024 07:18:15
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Škoda PA-II a další modely
1stCL_pbarry
Moc pěkný!
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
Pavel K
olda maly napsal:
Paráda Stoupo, ale ty znaky Slovenskýho státu, mi tam jaksi u ostatní techniky nesedí. Pokud to beru do 39. Jinak to nemá smysl. Navíc by tam LT 38 neměla co dělat.


Pěkná práce, chlapi, Stoupu chápu, dal vedle sebe všechny možný ukázky československé "flekaté" kamufláže. A ty znaky Slovenského štátu jsou natvrdo na skinu, to by musel předělat skin.

A když nebudete mít co na práci a chtěli byste ještě něco udělat, navrhoval bych místo dělaní sice pěkných a pro nás historicky zajímavých typů, přidat třeba modely letištní techniky: startovací vozíky, vozíky na bomby, rozebrané draky letadel, mechaniky nad motory.... Ty by se hodily na oživení letištního provozu.
Upravil/a Pavel K dne 30-06-2010 14:27
 
olda Olde maly
Pavel K napsal:
A ty znaky Slovenského štátu jsou natvrdo na skinu, to by musel předělat skin.


Já vím. Ty skiny dělal Robo a jsou špica. Stoupovi se taky povedl. Ty kříže vymazat není zase až takový problém. Jen s tím prvorepublikovým označením by byl problém. Dělat několik tanků s těmi čtverečky, trojůhelníky a kolečky v různých počtech a barvách, by asi nemělo smysl. stačil by snad Čs. znak, či trikolóra.


A když nebudete mít co na práci a chtěli byste ještě něco udělat, navrhoval bych místo dělaní sice pěkných a pro nás historicky zajímavých typů, přidat třeba modely letištní techniky: startovací vozíky, vozíky na bomby, rozebrané draky letadel, mechaniky nad motory.... Ty by se hodily na oživení letištního provozu.


To bych spíš Pavle viděl pro Daidalosáky, aby to tam bylo ofiko.
 
BP_Tyrl
Jsem si dovolil trochu poladit ten skin.

[img]http://i845.photobucket.com/albums/ab20/BP_Tyrl/zelva.jpg[/img] is not a valid Image.

Tady je ke stažení skin i jako template. Snad se Stoupa nebude moc zlobit.
http://www.filefr...5/Zelva.7z
 
olda Olde maly
Dobrý Tome, asi Tě časem taky zneužiju Úsměv
 
Stoupa
Pěkný! Dík.
Upravil/a Stoupa dne 27-06-2010 20:20
 
Pavel K
olda maly napsal:
Pavel K napsal:
A ty znaky Slovenského štátu jsou natvrdo na skinu, to by musel předělat skin.


Já vím. Ty skiny dělal Robo a jsou špica. Stoupovi se taky povedl. Ty kříže vymazat není zase až takový problém. Jen s tím prvorepublikovým označením by byl problém. Dělat několik tanků s těmi čtverečky, trojůhelníky a kolečky v různých počtech a barvách, by asi nemělo smysl. stačil by snad Čs. znak, či trikolóra.



A když nebudete mít co na práci a chtěli byste ještě něco udělat, navrhoval bych místo dělaní sice pěkných a pro nás historicky zajímavých typů, přidat třeba modely letištní techniky: startovací vozíky, vozíky na bomby, rozebrané draky letadel, mechaniky nad motory.... Ty by se hodily na oživení letištního provozu.


To bych spíš Pavle viděl pro Daidalosáky, aby to tam bylo ofiko.


Skiny slovenských LT-35 a LT-38 a Tatru OA-30 jsem upravil (smazal dvojramenné kříže) a snad večer je sem postnu.

Daidalosáci mají myslím práce dost a na takovéhle věcičky nemají čas. Uděláte-li to kvalitně vy, věřím že se to do nějakého oficiálního patche dostane. Jinak pokračujte kvalitních modelerů je hódně málo.
 
Pavel K
Jinak ještě k Želvě, našel jsem jednu mě neznámou fotku, kde je vidět namalová vlajka. Jinak celkový počet vyrobených kusů byl 12. Tatry OA-30 trochu nad 50. Pro hru samotnou to nebude velký přínos, jsou další stroje co by se hodili mnohem víc...

www.ondrejkovics-sandor.com/userfiles/obrnen.vozba.130806_223532_23[1].60708_180559_23.jpg

Třeba dělostřelecké pásové tahače, používali jak Sověti, Němci i Spojenci tak i naše armáda

[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a7/Komintern_artillery_tractor.jpg[/img] is not a valid Image.

[img]http://pictureup.cz/picture/verejny/24142414000.jpg[/img] is not a valid Image.


Otevřené štábní automobily

www.ondrejkovics-sandor.com/userfiles/k__pia_____pict5393xb4[1].150608_014300_23.jpg

Obrněné vlaky

http://www.vojna....m.php?f=57

Nákladní auta s vojáky na korbě

www.ondrejkovics-sandor.com/userfiles/k__pia_____k__pia_____narod_004.130806_223015_23[1].60708_181731_23.jpg

Tyhle věci by se do šturma hodily daleko víc a byly by užitečnější než Želva Mrknutí
 
ringlett
Pavel K napsal:
Jinak ještě k Želvě, našel jsem jednu mě neznámou fotku, kde je vidět namalová vlajka.

budu hnidopich, vlajka není namalovaná, je na tabulce s žerdí která se zadstrkovala do připraveného otvoru na kapotě auta
 
olda Olde maly
[b]Pavel K napsal: Jinak celkový počet vyrobených kusů byl 12. Tatry OA-30 trochu nad 50. Pro hru samotnou to nebude velký přínos, jsou další stroje co by se hodili mnohem víc...
Tyhle věci by se do šturma hodily daleko víc a byly by užitečnější než Želva Mrknutí


Já jako patriot a milovník První republiky, dělám na tom na čem dělám Úsměv Jaká je Stoupova motivace, netuším. Jaký je přínos toho neb onoho, je u každého jiné. Jestli tam chce někdo mít to nebo ono, může si sehnat Maxe a naučit se modelovat. Ale aby to nevyznělo nějak špatně, na pásové tahače Praga myslím a mám je v plánu i nějaký ten štábní automobil. Ovšem Čs. provinience.

Měl bych prosbu. Problém pro mne jsou především textury. Pokud se někdo chystá do Lešan, nebo pojede okolo a byl by tak laskav, potřeboval bych nafotit Pragu RV právě pro textury. Sehnal jsem na netu jen čelní pohled a abych tu Pragu dodělal potřeboval bych foto z boku, nejlépe na kabinu a korbu zvlášť, zadek a kola i se vzorky. Kdyby se našel nějaký ochotný člověk, byl bych mu velice vděčen.

[img]http://i854.photobucket.com/albums/ab108/PBP_Olde/PragaRV_c.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Pavel K
ringlett napsal:
Pavel K napsal:
Jinak ještě k Želvě, našel jsem jednu mě neznámou fotku, kde je vidět namalová vlajka.

budu hnidopich, vlajka není namalovaná, je na tabulce s žerdí která se zadstrkovala do připraveného otvoru na kapotě auta


To není hnidopišství, matně si vzpomínám že jsem o tom někde kdysi četl, ale s želvou jsem si to nespojil...Úsměv

Je mi jasný, že pustit se do modelování vozidla vyrobeného v 12 kusech, které si v podstatě ani nezabojovalo může jenom opravdový fanda. Já jsem taky trochu patriot a tu vaši motivaci chápu. Moje návrhy jsou kdybyste už neměli do čeho píchnout Šklebící se

Tady jsou ty textury LT-35, LT-38 a Tatry OA-30 bez slovenských křížů. Nakopírujte do adresáře mods, pro zakázání před název adresáře připište pomlčku.

DOWNLOAD

http://www.mediaf...mrd0nynqqm
 
olda Olde maly
Tančík Praga vz. 33

[img]http://i854.photobucket.com/albums/ab108/PBP_Olde/Tankvz33.jpg[/img] is not a valid Image.
 
BP_Tyrl
Pěkné, pěkné. To bude chtít dva skiny a dvě verze. Republikovou a germánskou. Jinak se do 4.11 nedostane. Mrknutí
 
olda Olde maly
BP_Tyrl napsal:
To bude chtít dva skiny a dvě verze. Republikovou a germánskou. Jinak se do 4.11 nedostane. Mrknutí



A mělo by?


Plzeň 1938 léto Úsměv

[img]http://i854.photobucket.com/albums/ab108/PBP_Olde/Plze.jpg[/img] is not a valid Image.
 
ringlett
tahle vlaječka se ale používala až po válce, před válkou na technice nic takového nebylo, jedině v provedení jako na želvě výše. Fakt.
 
olda Olde maly
To vím, ale Prvorepublikové označení tam nemá cenu dávat, neb nemáš možnost si vybírat ze skinů, a bez označení je to takové divné.

Takhle to máš správně ringlette: 3. rota 1.četa

[img]http://i854.photobucket.com/albums/ab108/PBP_Olde/LT35cz.jpg[/img] is not a valid Image.
Upravil/a olda Olde maly dne 02-07-2010 07:18
 
1stCL_Fucida
Hale, co dělá tank na letišti? Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
olda Olde maly
Slyšeli, že tam maj dobrý pití. Tak se stavěli, když jeli okolo Úsměv
 
Pavel K
Na Pragu 33 jsem taky myslel. A naše techika s vlaječkou vypadá trochu divně a s označením 3 roty 1 čety ještě divněji (skoro japonsky Šklebící se) ostatní tanky ve šturmu označení jednotek taky nemají.
 
olda Olde maly
Pavle, jestli máš nějaký výkresy, npř. našich pásových tahačů, byl by jsi tak hodný a mohl mi je poskytnout? Thx.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

34,841,029 návštěv