April 27 2024 11:10:36
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Škoda PA-II a další modely
Lenny
Pěkný, jak se ti dělá s tou 9kou? V životě jsem moc lidi neviděl 9ku použivat tak se ptam, teda pokud nejsou nejaké pluginy pro import do šturma jen pro 9 nevím...Úsměv
 
fbvat.tym.cz
magot
Lenny napsal:
Pěkný, jak se ti dělá s tou 9kou? V životě jsem moc lidi neviděl 9ku použivat tak se ptam, teda pokud nejsou nejaké pluginy pro import do šturma jen pro 9 nevím...Úsměv


Devítka je ideální, je rychlá, styl menu není tak otravný jak u vyšších verzí a stačí defakto se na ní dá udělat všechno. Jen u mapování neumí vzít víc objektů najednou to je značná nevýhoda.Pro IL2 dělá většina lidí s devítkou, dříve s 5.1.

Většina pluginů je fixovaných na verzi 9. Ale nyní už máme pluginy na všechny verze maxu. (Teda jen DT)
Upravil/a magot dne 08-08-2012 12:21
 
olda Olde maly
magot napsal:
Jó to bude dobrý, nějaký to vyhlazování bude potřeba doladit a možná detaily na motorech a jinak dobrý Úsměv
Doufám bude i A101, že tě neodradily ty mizerný SAS verze.
Taky počítej vždy s řezaním: křídla na třikrát, trup dvakrát atd ..


Jen počkej, až si to Aero pořádně prohlídneš. On Tě ten jásot přejde Šklebící se Posloupnost je taková: 1.A-100, 2.Ab-101, 3.A-101. Předělat A-100 na A-101 by neměl být až takový problém. Je tam jen rozdíl v kapotáži motoru, a myslím nějaký ten cm navíc. Řezání se nebojím Úsměv
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
Lenny
magot napsal:
Lenny napsal:
Pěkný, jak se ti dělá s tou 9kou? V životě jsem moc lidi neviděl 9ku použivat tak se ptam, teda pokud nejsou nejaké pluginy pro import do šturma jen pro 9 nevím...Úsměv


Devítka je ideální, je rychlá, styl menu není tak otravný jak u vyšších verzí a stačí defakto se na ní dá udělat všechno. Jen u mapování neumí vzít víc objektů najednou to je značná nevýhoda.Pro IL2 dělá většina lidí s devítkou, dříve s 5.1.

Většina pluginů je fixovaných na verzi 9. Ale nyní už máme pluginy na všechny verze maxu. (Teda jen DT)


Díky za info. No já většinou dělal s 7kou nebo 8kou, gmaxem nebo 2010kou. Pro to byly ruzné pluginy pro exporty do jiných simulatoru.
 
fbvat.tym.cz
magot
Lenny a ty umíš modelovat letadla do simulátorů třeba jako FS?
 
Lenny
No od skretche az po finalni zalet ne, ja delal v nejakych projektech a vetsinou animace :-)
 
fbvat.tym.cz
magot
Lenny napsal:
No od skretche az po finalni zalet ne, ja delal v nejakych projektech a vetsinou animace :-)

No modelování pro Ila je podobné jako pro FS, kdyby jsi měl zájem něco stvořit tak dej vědět, kdyžtak něco poradím. Animace nejsou třeba v maxu, to se pak dělám pomocí programování javy.

Takovej B-26, Typhoon nebo He-219 nebudou k zahození, případně kokpit He-177 Šklebící se
Upravil/a magot dne 09-08-2012 18:26
 
Lenny
magot napsal:
Lenny napsal:
No od skretche az po finalni zalet ne, ja delal v nejakych projektech a vetsinou animace :-)

No modelování pro Ila je podobné jako pro FS, kdyby jsi měl zájem něco stvořit tak dej vědět, kdyžtak něco poradím. Animace nejsou třeba v maxu, to se pak dělám pomocí programování javy.

Takovej B-26, Typhoon nebo He-219 nebudou k zahození, případně kokpit He-177 Šklebící se


Dik, dobre vedet, uz me zaucuje Stoupa Úsměv Budu mu pomahat snad s nejakymi projekty no a snad se to naucim Mrknutí
 
fbvat.tym.cz
magot
Kdyby něco tak mám k dodělání He-219, lod0 je myslím hotovej, ale mapování bude chtít doladit plus zbytek. Nicméně dvoumotorák je celkově těžší na modelování, možná lepší stíhačka na začátek ... Však vy už si poradíte Vyděšený
Upravil/a magot dne 09-08-2012 23:55
 
Lenny
k tomu typhoonu neco tady, ten chlapek psal, ze to dela pro IL2 http://www.milita...559&page=2
 
fbvat.tym.cz
BP_dFrog
To sice ano, ale podívej se na poslední datum příspěvků. Od 24.8.2009 ani zmínka. Škoda...Smutný
 
Lenny
scie offtopic, ale pokud byla chut ten čas do te he-217 nebo typhoona investovat, jaka byla jejich uzitecnost na mapach?Mrknutí a zda-li by to nekdo vubec litalÚsměv
 
fbvat.tym.cz
veikso
Cool
Že se ptáš!
 
olda Olde maly
Lenny napsal:
k tomu typhoonu neco tady, ten chlapek psal, ze to dela pro IL2 http://www.milita...559&page=2


Obávám se, že bude mít příliš polygonů.
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
Lenny
olda maly napsal:
Lenny napsal:
k tomu typhoonu neco tady, ten chlapek psal, ze to dela pro IL2 http://www.milita...559&page=2


Obávám se, že bude mít příliš polygonů.


No 5000 nebo kolik je limit pro IL2 to nebude Šklebící se u tohoto modelu to odhaduju tak na 30 000+
 
fbvat.tym.cz
magot
Typhoon neřešte, pokud by byl solidní modelář k ruce, tak mám k dispozici Typhoon MKIb lod0 (nějakejch 7800 polys) na dodělání v kvalitě IL2 prakticky hrubej model hotov, namapovanej i s texturou ... ale jak říkám, nejsou lidi a toto musí dělat člověk znalý kvality.
Nicméně osobně se nechystám v budoucnu tento model importovat, tak snad se někdo časem objeví ...
Upravil/a magot dne 10-08-2012 15:48
 
Koty
Mnoo.. a jakej dělá problém mnohopolygonový model? Moc zatěžuje grafiku a pod?
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
magot
Koty napsal:
Mnoo.. a jakej dělá problém mnohopolygonový model? Moc zatěžuje grafiku a pod?

Zatěžuje především engine hry kterej má své limity. Má limit polygonů na scénu a další věc je celková rychlost FPS.

Bombardér v IL2 má zhruba 7000 polygonů na lod0, teoreticky engine zvládne 100 000 polygonů, ale pokud by se těchto objektů objevilo na scéně mnoho, hra se spadne nebo bude běžet velmi pomalu.

Takovej nesmyslnej experiment udělali na SAS kde ta P61(konverze z FS) co tam byla jako mod měla 60000 polygonů, pro srovnání ta moje 4500 a v určitých detailech stejně ta ode mne vypadé lépe. Samozřejmě tak dokonalou zaoblenost nelze dosáhnout v tak málo polygonech jako je okolo 5-7000.
Upravil/a magot dne 11-08-2012 00:45
 
radko1111
nazdar mám este jednu blbu otazku budete robit aj Československe delostrelectvo ako protilietadlové delá hufnice a protitankové delá ?
Ivan Gašparovič o Balkánskych otázkach:
„Srbsko má veľmi výhodnú a peknú polohu pri mori.“
"Republika srbská a Biela Hora je ako Slovensko a Česko. V mnohom sú si podobné."
"Za najvážnejšiu otázku pri stabilizácii regiónu západného balkónu... ehm... balkánu..."
 
olda Olde maly
Pokud bude čas, síla a chuť, tak určitě Úsměv
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,769,361 návštěv