April 19 2024 07:42:26
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Příprava na online
GC3_Messik
Karaya_1 napsal:
Zdravím můžete mě někdo vysvětlit co znamenají čísla a barvy v Hyperlobby .Čísla asi tuším (1- počet přihlášených lidí / 2 - maximum ? ), ale co značí ty barevné proužky? :sm8:


Zkusil jsem se dnes připojit na servr pro maximálně 8 lidí ( co mě modem dovolil) . Panečku to byla síla. :sm12:

LÉTAL JSEM ASI PĚT MINUT A PAK MĚ TO VYKOPLO . Ale stálo to za to. Už aby byl ten internet.:sm38:



Ahoj. Pokud máš silné železo lepší než athlon 1500+,aspoň 512mb ram tak není problém aby ses přihlásil i na server kde je více lidí. Máto ale svá ale...
připoj se na server který je domácí AH,WT,LION raději než na server cizí. Máš větší pravděpodobnost lepšího pingu (kvůli vzdálenosti) a tím menší šanci na ping vykopnutí ze serveru a warpování/lagování ostatním.
Nastav si config ila na modem dle příručky najdeš ji snad na www.aholubi.org. Aspoň myslím dřív ji napsal Čutora.
Vypni si stahování skinu.

No a můžeš letět. Rok a půl zpět jsem lítal jen a jen na modemu a v pohodě. (Kabel je kabel co budu povídat ale lítat šlo ok.)
Upravil/a GC3_Messik dne 24-01-2006 22:15
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
Karaya
Ahoj. Pokud máš silné železo lepší než athlon 1500+,aspoň 512mb ram tak není problém aby ses přihlásil i na server kde je více lidí. Máto ale svá ale...


AMD Athlon 64, 2000 MHz (10 x 200) 3000+
RAM 1023 MB

Zatím jsem z toho v šoku, vůbec jsem s tím nepočítal, že to půjde.Byla to náhoda když jsem skoušel Hyperlobby jest-li je nainstalovaný v pohodě.
Upravil/a Karaya dne 24-01-2006 23:53
 
1stCL_Fucida
Karaya..jen je nešetři..per to co se do nich vejde Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Karaya
Karaya..jen je nešetři..per to co se do nich vejde


Šklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící se spíš jsem cvičný terč, ale nedávám se zadarmo!!Šklebící seŠklebící se
 
WT_Horrido
Letels online s nickem Karaya_1? Neni to neopatrne provokativni? MrknutíŠklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Tajpan
WT_Horrido napsal:
Letels online s nickem Karaya_1? Neni to neopatrne provokativni? MrknutíŠklebící se

ani nie.Mrknutí Aspon má istotu, že nebude musieť 20-30 minút poletovať hore dole sám, aby niekoho vôbec našiel. Takto sa bude každý chcieť sa mu dostať na šestku a zostreliť si Karaya_1. A potom sa pochváliť, že dostal Karaya_1.Šklebící se
 
Ucho
Karaya_1 napsal:
..ale co značí ty barevné proužky?...


+/- "kvalitu" tvého připojení na daný server (graficky), ping v milisekundách, když natom podržíš myš, zobrazí se číslo (nad 250-300 už nebrat) kliknutím na proužky se spojení znovu přepočítá...
Žije, žije ve stepi jeden v suché otepi.
Druhý v láptích pod pařezem, třetí v díře mezi bezem.
Ať si jsou, tam kde jsou. Ať sem na nás nelezou.
 
Karaya
Tak a je to tady , v pondělí 30.1. 2006 kolem poledne přijde technik instalovat internet TURBO 1000.
Ještě jednou vám všem tímto děkuji za rady v mém začátku. A jak jsem včera zjistil setkáme se až po intenzivním tréningu.:sm12: ( do té doby jsem si myslel bůchví jak mě to nejde) :sm12:

PS: musel jsem se s vámi podělit o radost. Doma na mě koukají jako na blázna. Manželčina slova jsou : " Dědku čim starší , tím bl......".
 
AH_Enty
[quote]Karaya_1 napsal:
Ještě jednou vám všem tímto děkuji za rady v mém začátku. A jak jsem včera zjistil setkáme se až po intenzivním tréningu.:sm12: ( do té doby jsem si myslel bůchví jak mě to nejde) :sm12:
[quote]

Žádný trénink offline. Hned online, vylítáš se jen tam. I když budeš trénovat offline sebevíc, na onlinu je Ti to skoro prd platný.Šklebící se
 
WT_Horrido
Karaya_1 napsal:
Manželčina slova jsou : " Dědku čim starší , tím bl......".


A TrackIR uz mas? Nic tak nezvysi tvou spolecenskou prestiz jako parohy TIRu nasazene na sluchatkach. Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Karaya
Žádný trénink offline. Hned online, vylítáš se jen tam. I když budeš trénovat offline sebevíc, na onlinu je Ti to skoro prd platný.


Nato již jsem přišel taky . Začínat opět od piky.Šklebící se
Copak o to utíkat mě šlo, ale zaživího boha nic netrefil.

A TrackIR uz mas? Nic tak nezvysi tvou spolecenskou prestiz jako parohy TIRu nasazene na sluchatkach.


" Ty první zatím ne a ty druhé doufám že taky ne ":sm6::sm6:
Upravil/a Karaya dne 25-01-2006 13:39
 
GC3_Kane
AH_Enty napsal:
[quote]Karaya_1 napsal:
Ještě jednou vám všem tímto děkuji za rady v mém začátku. A jak jsem včera zjistil setkáme se až po intenzivním tréningu.:sm12: ( do té doby jsem si myslel bůchví jak mě to nejde) :sm12:
[quote]

Žádný trénink offline. Hned online, vylítáš se jen tam. I když budeš trénovat offline sebevíc, na onlinu je Ti to skoro prd platný.Šklebící se



naprostý souhlas, teď jsem intenzivně tři týdny cvičil off střelbu, a výsledek že jsem se včera na Lionech ke střelbě ani nedostal....leda na druhý konec....hrůza děs Vyděšený

rovnou po hlavě ....šup Šklebící se
 
http://3iap.org/forum/news.php
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,720,177 návštěv