May 17 2024 08:16:09
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Mír všem lidem dobrého srdce
ExtraG
To už je problém moderátorů, ne můj. Rozhodně nebudu, pokud mi něco přesunou, zakládat protestní thread, a další a další a další...protože věci, jako tyhle, jsou mi v zásadě volné. A to by mělo být podobné u všech. Důležité jsou jen dvě věci, základní přikázání pilotů:

1) :sm36:
2) :sm31:

<S>
Šklebící se
 
WT_Slava
ExtraG napsal:
To už je problém moderátorů, ne můj. Rozhodně nebudu, pokud mi něco přesunou, zakládat protestní thread, a další a další a další...protože věci, jako tyhle, jsou mi v zásadě volné. A to by mělo být podobné u všech. Důležité jsou jen dvě věci, základní přikázání pilotů:

1) :sm36:
2) :sm31:

<S>
Šklebící se


No o bodu 1 a 2 asi flejmovat nebudemeŠklebící se
 
1stCL_Jamamoto
WT_Slava napsal:
1stCL_Jamamoto napsal:
Soudě dle toho, kolik tu vzájemné hádky a ventilování různých nevraživostí prostoru zabírá si myslím, že ti, kteří v tom vidí způsob seberealizace si na nedostatek prostoru nemohou stěžovat. Já jen velmi slušně prosím za ty, kteří sem chodí kvůli radosti z létání a kvůli kamarádům, popřípadě i za ty, kteří jen tak na naše stránky narazí, nebo se chtějí dozvědět něco o naší oblíbené hře, aby se po otevření vlákna zkutečně dozvěděli, co je zajímá a nemuseli se prodírat k informacím tou špínou. I tohle téma se například "Mír všem lidem dobrého srdce". A o nějakém míru se zde dá jen těžko mluvit. Mluvíte tady o respektu, mohu Vás tedy i já požádat o trochu respektu k těm, které tyhle věci prostě nebaví, obtěžují a otravují?
Mohu Vás naprosto slušně poprosit, abyste své spory řešili třeba přes PM? A dočkám se od Vás v tomto směru alespoň trochy respektu a pochopení?


Jamamoto
drobný problém je v tom, že na světě neexistuje skupina lidí, jež mají stejný zájem a všichni se plácají po ramenou jací jsou kamarádi. A pokud je tohle forum pro všechny tak nelze cosi z něj "uklízet". Ono jaksi neexistuje žádné univerzální měřítko pro to co je v diskuzí přínosné a co už ne.
Pokud se dožaduješ vzájemného respektování od účastníků diskuze, mohu já stejně požadovat respektování od moderátorů. A ve vší uctě, promiň, ale pokud se na svůj dotaz proč bylo nějaké vlákno uzamčeno, dočkám odpovědi "protože moderátor může", nezdá se mi že by to svědčilo o projevení respektu ze strany moderátorů. Ono z toho jaksi (aspoň pro mne) vyplývá, že kdo nerespektuje mne, toho nemusím respektovat ani já.
Ten nápad s vytvořením další skupiny témat pouze pro registrované mi přijde zbytečný. Předpokládám, že na toto forum se dostane osoba s určitým stupněm znalostí (PC, internet) a tedy zároveň i osoba, která má natolik vyvinutou rozlišovací schopnost aby věděla co číst chce a co ne. Nakonec i rozdělení témat v diskuzi je podle mě uděláno přehledně, takže s jakýmkoliv problémem se případný zájemce může obrátit do příslušné části diskuzního fora. Jednoduše řečeno pokud někdo něco číst nechce, nemusí.


Já jsem pouze slušně o něco poprosil. O trochu respektu pro ty, které tento spor nebaví, nemají s ním nic společného nechtějí se jím zabývat. Nechtějí po otevření každého druhého vlákna narážet na nové a nové flame, obvzlášť když název a původní zaměření tohoto vlákna nic takového nevěstí. Pokud už máte potřebu hádat se veřejně, ušetřete prosím v tomto směru alespoň ta témata, která za tímto účelem evidentně nebyla založena.
Nevím, jak souvisí tvůj spor s moderátory s tím, o co jsem tady žádal, ale pokud si z toho správně vyvozuji to, že vzhledem k němu nemůžeš respektovat ani mne a mou prosbu, mrzí mne to. Víc k tomu asi nemám co říct.
 
WT_Slava
1stCL_Jamamoto napsal:


Já jsem pouze slušně o něco poprosil. O trochu respektu pro ty, které tento spor nebaví, nemají s ním nic společného nechtějí se jím zabývat. Nechtějí po otevření každého druhého vlákna narážet na nové a nové flame, obvzlášť když název a původní zaměření tohoto vlákna nic takového nevěstí. Pokud už máte potřebu hádat se veřejně, ušetřete prosím v tomto směru alespoň ta témata, která za tímto účelem evidentně nebyla založena.


Jamamoto, já jsem si nevšiml, že by k flejmu docházelo někde jinde než ve Žvanírně - Povídání na volné téma. Jestli jsem dobře postřehl neflejmuje se ani o HW, SW, provozování dedikovaných serverů atd. Zkrátka v žádném vlákně důležitém pro informace o létání. Co si kdo při návštěvě stránky otevře je pouze na jeho rozhodnutí a jeho kliknutí myši. Proto mi jakákakoliv snaha o "uklízení" nehodících se témat poněkud zavání cenzurou (můj názor)

1stCL_Jamamoto napsal:
Nevím, jak souvisí tvůj spor s moderátory s tím, o co jsem tady žádal, ale pokud si z toho správně vyvozuji to, že vzhledem k němu nemůžeš respektovat ani mne a mou prosbu, mrzí mne to. Víc k tomu asi nemám co říct.


Vyvozuješ špatně. Respektuji v podstatě každého kdo je schopný respektovat mne. Tohle jsem uvedl pouze jako příklad toho, že pokud vyžaduješ respekt, musí to platit pro všechny. Jinak začíná platit "Na hrubý pytel hrubá záplata".

S!
 
WT_Schmouddle
ExtraG:

někomu to volné není, zvlášť když o něm superadmin prohlásí, že sem nepatří, následně je vlákno jiným adminem zamknuto a vlákna, kde jiní členové SVK žádají vysvětlení proč bylo zamknuto (tedy nikoliv protestní vlákna) jsou společně s původním přesunuta do Žumpy, opět bez udání důvodu.

Jak říká Pedro, když nepomůžeš někomu, komu holej hlavu, neřvi o pomoc až budou holit hlavu tobě.

Mlčící lhostejný dav, který propaguješ v posledním příspěvku je voda na mlýn ambiciózním průměrným a vede k totalitě, jak vidíme na současné politické situaci v ČR.
 
www.wtigers.org
1stCL_Jamamoto
Pokud vyvozuji špatně, jsem jenom rád. Opravdu. Na svůj názor máš samozřejmě právo a i když se mi nejedná o cenzuru, respektuji ho. I ve žvanírně si lidé chtějí povídat spíše o svých leteckých zážitcích, řešit problémy se hrou(ne vždy se musí jednat jen o problémy SW a HW) popřípadě se podělit o zajímavé věci, které viděli, slyšeli, popřípadě ulovili někde na netu. A asi málo kdo chce, aby jeho příspěvek postnutý původně pro poučení, nebo obveselení ostatních stal důvodem k hádce či vyřizování osobních sporů. A právě o to mi jde. Právě proto bych chtěl oddělit témata, která evidentně ujedou od původního záměru jiným, původně nezamýšleným směrem. Viz třeba příklad té nešťastné havárie. Zajímá mne jak se to stalo, proč se to stalo, co si o tom myslí ostatní(i když se mi třeba jejich názory vůbec nemusí líbit). Méně uždohady o tom, kdo je větší, či menší tajtrdlík(ber prosím s nadsázkou). To první jsem se částečně dozvěděl na první jedné, dvou stránkách. Zbytek byl bohužel už o tom druhém.
Nejde mi o nějaké cenzurování, vymazávání přízpěvků, které se mi zrovna nelíbí. Jde mi o to, abych pod určitým tématem našel to, co očekávám od jeho názvu, ať je ve žvanírně, nebo kdekoliv jinde. Jde mi o respekt k těm, kteří založí téma pro nás ostatní, aby se s námi o něco podělili a o respekt k těm, které tyto hádky unavují. Tvůj poslední přízpěvek mi dává naději, že bychom se takového respektu mohli dočkat.
 
WT_Schmouddle
Plně s Jamamotem souhlasím.

Otázka na moderátory:
umožňuje toto fórum odseknout část vlákna a přesunout obsah do nového vlákna? To by bylo řešení Jamamotova návrhu. Původní část vlákna by byla ontopic na svém mmístě v diskusi a osobní posílání někam by frčelo do žumpy či do speciální složky Flamer's Corner...Šklebící se

 
www.wtigers.org
1stCL_Jamamoto
WT_Schmouddle napsal:
Plně s Jamamotem souhlasím.

Otázka na moderátory:
umožňuje toto fórum odseknout část vlákna a přesunout obsah do nového vlákna? To by bylo řešení Jamamotova návrhu. Původní část vlákna by byla ontopic na svém mmístě v diskusi a osobní posílání někam by frčelo do žumpy či do speciální složky Flamer's Corner...Šklebící se



Tohle by bylo opravdu kulantní a elegantní řešení! Schmouddle plně vystihl podstatu toho, o co mi jde. Pokud je to technicky možné, plně se za tento návrh přimlouvám.
 
WT_Slava
1stCL_Jamamoto napsal:
WT_Schmouddle napsal:
Plně s Jamamotem souhlasím.

Otázka na moderátory:
umožňuje toto fórum odseknout část vlákna a přesunout obsah do nového vlákna? To by bylo řešení Jamamotova návrhu. Původní část vlákna by byla ontopic na svém mmístě v diskusi a osobní posílání někam by frčelo do žumpy či do speciální složky Flamer's Corner...Šklebící se



Tohle by bylo opravdu kulantní a elegantní řešení! Schmouddle plně vystihl podstatu toho, o co mi jde. Pokud je to technicky možné, plně se za tento návrh přimlouvám.


No a je po vtákách. Teda jestli to jde provést.
 
WT_Schmouddle
Hlásím se o moderátorská práva fóra Flamer's Corner.Šklebící se
 
www.wtigers.org
WT_Slava
WT_Schmouddle napsal:
Hlásím se o moderátorská práva fóra Flamer's Corner.Šklebící se


To by neměl být problém. Z vyjádření Super Admina v jiném vláknu jsem vyrozuměl, že o moderátory je nouzeŠklebící se
 
Lucka
WT_Slava napsal:
WT_Schmouddle napsal:
Hlásím se o moderátorská práva fóra Flamer's Corner.Šklebící se


To by neměl být problém. Z vyjádření Super Admina v jiném vláknu jsem vyrozuměl, že o moderátory je nouzeŠklebící se


No, já nevím....aby se nestal kozel zahradníkem Mrknutí
 
GC3_Messik
Team SVK je dost obsáhlý, a pokud někoho budeme potřebovat spíše se ozveme my. Jinak technicky to proveditelné není, přesouvat jdou jen celá vlákna.
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
1stCL_Jamamoto
Pak už mne napadá jen v případě flamu založit téma nové, stejného názvu, třeba s přívlastkem Flamerś corner a požádat účastníky sporu, aby svůj spor přesunuli tam. A pak už jen doufat, že tato prosba bude vyslyšena....:jamamoto:
 
GC3_Messik
No zde je jedno úskalí, podle pravidel v případě flamu bude flamer zabanován. Takže se nic nemusí přesouvat.:lol:
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
WT_Slava
Messik napsal:
No zde je jedno úskalí, podle pravidel v případě flamu bude flamer zabanován. Takže se nic nemusí přesouvat.:lol:


Technický dotaz: Je někde v PRAVIDLECH definováno co je to FLAM? Nebo to záleží jen na libovůli všemocného moderátoraŠklebící seŠklebící seŠklebící se
 
GC3_Messik
:lol::lol::sm2: Mrknutí
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
WT_Slava
Messik napsal:
Team SVK je dost obsáhlý, a pokud někoho budeme potřebovat spíše se ozveme my. Jinak technicky to proveditelné není, přesouvat jdou jen celá vlákna.


Lze přesouvat příspěvky? Pokud ano není snad problém přesunout příslušné "flamerské" příspěvky do zvláštního vlákna.
 
WT_Slava
Messik napsal:
:lol::lol::sm2: Mrknutí


Děkuji za odpověd.
 
GC3_Messik
ano vždyť jsou v žumpě :lol:
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,891,554 návštěv