May 17 2024 04:34:25
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Mír všem lidem dobrého srdce
GC3_Messik
Ano to je také možnost ale nevím zda to je k něčemu dobré.
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
WT_Slava
3IAP_Momo napsal:
přidávám se.... :sm27: už mě fakt ser*** všechny ty trapné flamy a narážky co tady někteří jedinci provozují, já nevím asi je to nějaká porucha osobnosti nebo netuším Naštvaný :confused: ... takže do boje proti nim....! :sm29:

PS: co dělají správci fóra?...zabanovat je, smazat jejich účty a nepustit je tu ... howgh :sm33:


Správně. S reakcionáři zatočíme a republiku si rozvracet nenecháme!
Kruci, neslyšel už jsem to někde?Šklebící se
 
1stCL_Jamamoto
Messik napsal:
Ano to je také možnost ale nevím zda to je k něčemu dobré.

No snad jen k tomu, že se náhodný kolemjdoucí nezhrozí z toho co tu uvidí. Jde o to, že tyhle stránky neslouží čistě a jenom pro komunikaci mezi námi, ale zároveň prezentují komunitu kolem virtuálního létání i na venek. Já sám, když jsem si pořídil ILa a začínal s ním, hledal jsem na těchhle stránkách rady, aniž bych cítil nějakou potřebu se registrovat.
 
GC3_Messik
asi máš pravdu, dám tedy žumpu na registrované
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
1stCL_Jamamoto
Messik napsal:
asi máš pravdu, dám tedy žumpu na registrované


Děkuji! moc!:jamamoto:
 
rudidlo
1stCL_Jamamoto napsal:
Mám spíše jeden technický dotaz a zároveň návrh.
Nebylo by možné, aby se vlákna přesunutá do žumpy nezobrazovala v rámci hlavní nabídky na úvodní straně? Pokud se to dá technicky zařídit, velmi bych se za to přimlouval. Ostatně, je to jedna z věcí, kvůli kterým žumpa, jak jsem se domníval vznikla. Teď, když sem vleze někdo nový, aby se dozvěděl něco o virtuálním létání, popřípadě se k nám přidal, musí se opravněně zděsit. Viz. tuším Sup(snad jsem ten nick nespletl, když tak se omlouvám) a možná třeba i další, kteří raději utečou, aniž by třeba něco napsali, či se zaregistrovali. Tyhle libůstky v podstatě provádí pár lidí z těch téměř tří set, co se tu zaregistrovali. Špatné světlo to ale vrhá na celou komunitu. Tohle je míněno spíš jako návrh pro členy týmu 4SVK, sem jsem ho dal proto, že tajně doufám, že ho oba členové nově vzniklého klubu KOF podpoří...:jamamoto:
A co takhle rovnou zavést cenzuru? Už tu přece máme několik vyvolených, kteří vědí co je dobré, aby nově příchozí viděli a co ne...Ti přece nemají žádnou rozlišovací schopnost (inteligenci už vůbec ne) a neudělají si vlastní názor...tak jim předložíme ten svůj.

Omyl. I když několik málo jedinců tyto vlákna zakládá a diskutuje v nich, stejně velká skupina je odsuzuje a nelze explicitně říct: tři sta mínus těch pár diskutérů v žumpě jsou lidé, kterým se to nelíbí.

Tvůj návrh mi připomíná vládu minulého režimu, která úplně stejně dávala najevo, že u nás menšiny neexistují. Neexistuje menšina zdravotně postižených, neexistuje menšina drogově závislých, neexistuje menšina bezpartijních ...

I tito členové svk, kteří zakládají a přispívají do vláken, která se Ti nelíbí jsou součástí komunity a myslím, že je velice těžké zjistit co je ještě únosné a co ne. Sice proto vznikla pravidla, ale ta stejně nikoho nezajímají. Třeba by "pomohlo" vytvořit nějaký kodex člena SVK, který se zaváže, že nebude dělat nic co by mohlo být v rozporu s názorem vybrané skupiny moderátorů.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
WT_Pedropan
rudidlo napsal:
1stCL_Jamamoto napsal:
Mám spíše jeden technický dotaz a zároveň návrh.
Nebylo by možné, aby se vlákna přesunutá do žumpy nezobrazovala v rámci hlavní nabídky na úvodní straně? Pokud se to dá technicky zařídit, velmi bych se za to přimlouval. Ostatně, je to jedna z věcí, kvůli kterým žumpa, jak jsem se domníval vznikla. Teď, když sem vleze někdo nový, aby se dozvěděl něco o virtuálním létání, popřípadě se k nám přidal, musí se opravněně zděsit. Viz. tuším Sup(snad jsem ten nick nespletl, když tak se omlouvám) a možná třeba i další, kteří raději utečou, aniž by třeba něco napsali, či se zaregistrovali. Tyhle libůstky v podstatě provádí pár lidí z těch téměř tří set, co se tu zaregistrovali. Špatné světlo to ale vrhá na celou komunitu. Tohle je míněno spíš jako návrh pro členy týmu 4SVK, sem jsem ho dal proto, že tajně doufám, že ho oba členové nově vzniklého klubu KOF podpoří...:jamamoto:
A co takhle rovnou zavést cenzuru? Už tu přece máme několik vyvolených, kteří vědí co je dobré, aby nově příchozí viděli a co ne...Ti přece nemají žádnou rozlišovací schopnost (inteligenci už vůbec ne) a neudělají si vlastní názor...tak jim předložíme ten svůj.

Omyl. I když několik málo jedinců tyto vlákna zakládá a diskutuje v nich, stejně velká skupina je odsuzuje a nelze explicitně říct: tři sta mínus těch pár diskutérů v žumpě jsou lidé, kterým se to nelíbí.

Tvůj návrh mi připomíná vládu minulého režimu, která úplně stejně dávala najevo, že u nás menšiny neexistují. Neexistuje menšina zdravotně postižených, neexistuje menšina drogově závislých, neexistuje menšina bezpartijních ...

I tito členové svk, kteří zakládají a přispívají do vláken, která se Ti nelíbí jsou součástí komunity a myslím, že je velice těžké zjistit co je ještě únosné a co ne. Sice proto vznikla pravidla, ale ta stejně nikoho nezajímají. Třeba by "pomohlo" vytvořit nějaký kodex člena SVK, který se zaváže, že nebude dělat nic co by mohlo být v rozporu s názorem vybrané skupiny moderátorů.


Ale soudruhu, to se zásadně mýlíš...:sm6:
 
http://www.wtigers.org/
WT_Pedropan
WT_Slava napsal:
Správně. S reakcionáři zatočíme a republiku si rozvracet nenecháme!
Kruci, neslyšel už jsem to někde?Šklebící se


Bodejď by ne, když jseš jen o pár let mladší, než hnědý uhlí...:lol:
 
http://www.wtigers.org/
GC3_Messik
Ale běžte už s těma Komunistama někam. Skoro denně si je tady taháte jako morální podporu svých názorů.

Jamamoto to napsal dobře, a celkem rychle zareagoval na negativní postoje nováčků na fóru SUP/Karaya a další co se jim to nelíbí.
Každý normální člověk je rozladěn pokud čte taková svinstva co jsou v žumpách. To na diskusní fórum o letectví IL2 nepatří a bohužel ta menšina, které to nevadí bude muset respektovat základní společenská pravidla slušného chování,někteří jedinci i uznání jiného názoru a fakt že se jedná o fórum o letectví ne o vzájemných vztazích.
85% lidí co sem chodí hádky nezajímá a 30-40% lidí nemá ani vazby na členy zdejších štamgastů, chodí sem jen pro získání vědomostí, a jiných důležitých věcí k IL2.
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
rudidlo
Messik napsal:
Ale běžte už s těma Komunistama někam. Skoro denně si je tady taháte jako morální podporu svých názorů.

Ne. takhle to doopravdy bylo. Kdo měl jiný názor, bylo dobré jej schovat
Messik napsal:
Jamamoto to napsal dobře, a celkem rychle zareagoval na negativní postoje nováčků na fóru SUP/Karaya a další co se jim to nelíbí.
Každý normální člověk je rozladěn pokud čte taková svinstva co jsou v žumpách. To na diskusní fórum o letectví IL2 nepatří a bohužel ta menšina, které to nevadí bude muset respektovat základní společenská pravidla slušného chování,někteří jedinci i uznání jiného názoru a fakt že se jedná o fórum o letectví ne o vzájemných vztazích.

Ano, i já jsem do tebou zmiňovaných vláken přispěl A rád bych věděl, základní společenská pravidla slušného chování jsem porušil.
Messik napsal:
85% lidí co sem chodí hádky nezajímá a 30-40% lidí nemá ani vazby na členy zdejších štamgastů, chodí sem jen pro získání vědomostí, a jiných důležitých věcí k IL2.

Opravdu by mě zajímalo, odkud bereš ty čísla. Předložíš nám statistiku nebo jsi si ty čísla vycucal z prstu?
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
WT_Schmouddle
Messiku, ted s tebou jednam ve vsi slusnosti a ucte a nemam zajem o zadny flame.

Jamamoto to napsal dobre a i ty jsi to napsal dobre. Chapu duvody, ktere vas k vedou k "zneviditelneni" nevhodnych vlaken.
S temito tezemi plne souhlasim.

S cim nesouhlasim, je zpusob vyberu temat, ktera jsou presunovana do Zumpy. Z poslednich tri vlaken si to podle mne zaslouzilo pouze vlakno "kruty konec" a to pouze od prispevku superadmina vuci me osobe dal.
Myslim ze nebyl zadny dostatecny duvod ostatni vlakna zadajici odpoved na otazku proc bylo zamknuto presunovat do Zumpy.

Prilis to zavani snahou zamest to pod koberec, jak zde napsal nagan.

Takze ja souhlasim, aby vlakna, ktera porusi pravidla tohoto fora byla zamknuta, presunuta do Zumpy kde nebudou videt. Bohuzel pravidla jsou vagni a mnoho lidi na ne kasle, poradek neni vynucovan jednotne a rovnomerne.

Priklad:

Chtel bych vedet, jak je na tom toto vlakno, nebot autor puvodniho prispevku povazuje nektere cleny SVK kteri jsou aktery plamennych debat (cti flame) za hovada co si zde vybijeji mindraky.
Vzhledem, ze jsem se nedavno ucastnil flamu, citim se timoto vyrokem dotcen a chci aby toto vlakno slo take do zumpy.


Na tomto prikladu vidis, ze ackoliv je naprosto nevinne a hezky jsem se nasmal, toto vlakno porusilo pravidla SVK stejne nebo vice, nez nedavna vlakna, ktera byla administratory presunuta do Zumpy.
Takze panove, merte vsem stejnym metrem (v zasade stejne cos mi Messiku nedavno doporucoval).

S!
 
www.wtigers.org
WT_Schmouddle
WT_Pedropan napsal:
WT_Slava napsal:
Správně. S reakcionáři zatočíme a republiku si rozvracet nenecháme!
Kruci, neslyšel už jsem to někde?Šklebící se


Bodejď by ne, když jseš jen o pár let mladší, než hnědý uhlí...:lol:


Omyl, z hodnovernych zdroju vim, ze Slava se narodil, kdyz Mrtve more bylo jeste nemocne....Šklebící se
 
www.wtigers.org
WT_Pedropan
Messik napsal:
Ale běžte už s těma Komunistama někam. Skoro denně si je tady taháte jako morální podporu svých názorů.


Ne jako morální podporu našich názorů, ale jako příklad devastace, která nastane, pokud někdo z moci úřední začne protlačovat svoji "pravdu".

Ostatně pořád máš možnost nás z moci úřední zabanovat a prohlásit toto fórum za svoje. A tím ochránit "znechucené" respondenty před našim škodlivým vlivem.

Že existuje i skupina, která je znechucena tvými postupy, tě pravděpodobně vůbec nezajímá...
 
http://www.wtigers.org/
MK_Paja
Messik napsal:
Ale běžte už s těma Komunistama někam. Skoro denně si je tady taháte jako morální podporu svých názorů.

Jamamoto to napsal dobře, a celkem rychle zareagoval na negativní postoje nováčků na fóru SUP/Karaya a další co se jim to nelíbí.
Každý normální člověk je rozladěn pokud čte taková svinstva co jsou v žumpách. To na diskusní fórum o letectví IL2 nepatří a bohužel ta menšina, které to nevadí bude muset respektovat základní společenská pravidla slušného chování,někteří jedinci i uznání jiného názoru a fakt že se jedná o fórum o letectví ne o vzájemných vztazích.
85% lidí co sem chodí hádky nezajímá a 30-40% lidí nemá ani vazby na členy zdejších štamgastů, chodí sem jen pro získání vědomostí, a jiných důležitých věcí k IL2.


Definuj prosím, toho normálního člověka. Zavádět jakoukoli cenzuru a předepisovat diskutujícím "správná" témata je slepá ulička, ... velice slušně řečeno !

Rovněž se domnívám, že mezi základní společenská pravidla slušného chovánípatří, respektovat například tu zkaženou a nevychovanou menšinu Mrknutí .

Nově příchozí, SUP s KARAYAOU si jistě, a rádi najdou témata která je nebudou tolik pohoršovat, a na ty "špatná" prostě nebudou klikat.
 
1stCL_Jamamoto
Soudě dle toho, kolik tu vzájemné hádky a ventilování různých nevraživostí prostoru zabírá si myslím, že ti, kteří v tom vidí způsob seberealizace si na nedostatek prostoru nemohou stěžovat. Já jen velmi slušně prosím za ty, kteří sem chodí kvůli radosti z létání a kvůli kamarádům, popřípadě i za ty, kteří jen tak na naše stránky narazí, nebo se chtějí dozvědět něco o naší oblíbené hře, aby se po otevření vlákna zkutečně dozvěděli, co je zajímá a nemuseli se prodírat k informacím tou špínou. I tohle téma se například "Mír všem lidem dobrého srdce". A o nějakém míru se zde dá jen těžko mluvit. Mluvíte tady o respektu, mohu Vás tedy i já požádat o trochu respektu k těm, které tyhle věci prostě nebaví, obtěžují a otravují?
Mohu Vás naprosto slušně poprosit, abyste své spory řešili třeba přes PM? A dočkám se od Vás v tomto směru alespoň trochy respektu a pochopení?
 
ExtraG
Pozor, Schmouddle...já jsem si navykl (dřív jsem takový nebyl, vím, Karl by vyprávěl) nesmýšlet o komkoli urážlivě, pokud k tomu není pádný důvod = pokud ho opravdu důkladně neznám. Takováto prohlášení používám s jediným záměrem - provokovat podvědomí a svědomí druhých.
Upravil/a ExtraG dne 16-12-2005 22:19
 
WT_Slava
1stCL_Jamamoto napsal:
Soudě dle toho, kolik tu vzájemné hádky a ventilování různých nevraživostí prostoru zabírá si myslím, že ti, kteří v tom vidí způsob seberealizace si na nedostatek prostoru nemohou stěžovat. Já jen velmi slušně prosím za ty, kteří sem chodí kvůli radosti z létání a kvůli kamarádům, popřípadě i za ty, kteří jen tak na naše stránky narazí, nebo se chtějí dozvědět něco o naší oblíbené hře, aby se po otevření vlákna zkutečně dozvěděli, co je zajímá a nemuseli se prodírat k informacím tou špínou. I tohle téma se například "Mír všem lidem dobrého srdce". A o nějakém míru se zde dá jen těžko mluvit. Mluvíte tady o respektu, mohu Vás tedy i já požádat o trochu respektu k těm, které tyhle věci prostě nebaví, obtěžují a otravují?
Mohu Vás naprosto slušně poprosit, abyste své spory řešili třeba přes PM? A dočkám se od Vás v tomto směru alespoň trochy respektu a pochopení?


Jamamoto
drobný problém je v tom, že na světě neexistuje skupina lidí, jež mají stejný zájem a všichni se plácají po ramenou jací jsou kamarádi. A pokud je tohle forum pro všechny tak nelze cosi z něj "uklízet". Ono jaksi neexistuje žádné univerzální měřítko pro to co je v diskuzí přínosné a co už ne.
Pokud se dožaduješ vzájemného respektování od účastníků diskuze, mohu já stejně požadovat respektování od moderátorů. A ve vší uctě, promiň, ale pokud se na svůj dotaz proč bylo nějaké vlákno uzamčeno, dočkám odpovědi "protože moderátor může", nezdá se mi že by to svědčilo o projevení respektu ze strany moderátorů. Ono z toho jaksi (aspoň pro mne) vyplývá, že kdo nerespektuje mne, toho nemusím respektovat ani já.
Ten nápad s vytvořením další skupiny témat pouze pro registrované mi přijde zbytečný. Předpokládám, že na toto forum se dostane osoba s určitým stupněm znalostí (PC, internet) a tedy zároveň i osoba, která má natolik vyvinutou rozlišovací schopnost aby věděla co číst chce a co ne. Nakonec i rozdělení témat v diskuzi je podle mě uděláno přehledně, takže s jakýmkoliv problémem se případný zájemce může obrátit do příslušné části diskuzního fora. Jednoduše řečeno pokud někdo něco číst nechce, nemusí.
 
WT_Slava
ExtraG napsal:
Pozor, Schmouddle...já jsem si navykl (dřív jsem takový nebyl, vím, Karl by vyprávěl) nesmýšlet o komkoli urážlivě, pokud k tomu není pádný důvod = pokud ho opravdu důkladně neznám. Takováto prohlášení používám s jediným záměrem - provokovat podvědomí a svědomí druhých.


To nic nemění na faktu, že jsi vytvořil "náznak flejmu".
 
ExtraG
Chtěl jsem napsat ještě něco - že to na nikoho tím pádem nebylo mířeno a spíš jsem s očekáváním sledoval, jak se kdo ozve a zareaguje...byl to spíš "pokus".
 
WT_Slava
ExtraG napsal:
Chtěl jsem napsat ještě něco - že to na nikoho tím pádem nebylo mířeno a spíš jsem s očekáváním sledoval, jak se kdo ozve a zareaguje...byl to spíš "pokus".


Na pokusy pozor - ne ve všech případech pro ně mají moderátoři pochopení.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,200 návštěv