May 17 2024 05:02:32
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 14

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Mír všem lidem dobrého srdce
ExtraG
Vážení, jsem tu, abych napsal, jak mě se.ou všechny malichernosti, které si na tomto fóru vyčítáte a všechny flamy, které tu jsou s periodickou pravidelností vyvolávány. Dovolil bych si oznámit založení Klubu Odpůrců Flejmů - KOF. Každý, jež vstoupí, bude mít na další slezině ve Wingu pivo zdarma a především bude mít dobrý pocit, že nepatří k hovadům, která toto skvělé fórum využívají jen k hádání se do krve.

Vstupní podmínky:
1) Jsem pilot, člen fóra SVK
2) Alespoň jednou mě na.ral libovolný flame
3) Nejsem hovado
4) Nemám komplexy, které bych si potřeboval vybíjet zde na fóru

Členové KOF zajisté pocítí uspokojení a klid, neboť flamů, jak doufám, bude průběžně ubývat a ubývat, budou menší a menší, až budou nejmenší na celém světě.

Kdo se přidá? Šklebící se :lucka:
 
Lucka
já ano :lucka:
 
57MH_Zvire
To bylo v seriálu Hospoda ne?
"Vstup do naší strany a dostaneš pivo zdarma!" :sm6:

Vzhledem k tomu, že návštěvu profláknutého křídlatého klubu bojkotuju (je to trošku z ruky Šklebící se ) tak asi založím stranu nestraníků.
 
airspace.cz
WT_Peci
Zvire pojď mezi nás, my ti založíme brněnskou pobočku :sm12:
 
rudidlo
A kdo založí Zlínskou pobočku? A co Jan Tleskač?
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
312_HeRa
Myslite, ze temahle vlaknama se tu neco uklidni ?

:lol:

Uz toho nechte a podte se opit.

To Rudidlo: Trapne se nevymlouvej a prijed. jedou i ti, co to maji podstatne dal. A tebe jeste na fotkach nemame Úsměv
 
312raf.com
313_OTU_oblak
Jojo, my už máme pobočku ve Valmezu Úsměv))
 
3IAP_Momo
přidávám se.... :sm27: už mě fakt ser*** všechny ty trapné flamy a narážky co tady někteří jedinci provozují, já nevím asi je to nějaká porucha osobnosti nebo netuším Naštvaný :confused: ... takže do boje proti nim....! :sm29:

PS: co dělají správci fóra?...zabanovat je, smazat jejich účty a nepustit je tu ... howgh :sm33:
 
http://jaja.kn.vutbr.cz/~krupa9/
WT_Peci
tak tak, tvrdě do nich :sm13: zakomplexovanci jedni :sm12:
 
MinTaur
Problem je v tom, ze clovek nemusi byt hned hovado, aby ho nejaky flame nevyburcoval k reakci a nechtenemu zapojeni se do hadky (kdyz uz by takovy flame ziskaval osobni urovne).

Se smyslem KOF souhlasim, ale tim se bohuzel nic nezmeni, lidi jsou lidi.
 
Jan Tleskac
rudidlo napsal:
A kdo založí Zlínskou pobočku? A co Jan Tleskač?


Co jako?:sm24:
 
rudidlo
Jan Tleskac napsal:
rudidlo napsal:
A kdo založí Zlínskou pobočku? A co Jan Tleskač?


Co jako?:sm24:
Kup si Reflex a pochopíš, trubko Úsměv
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Jan Tleskac
reflex ctu, a trubka si ty.:sm12:
 
rudidlo
LEGRA_HeRa napsal:
Trapne se nevymlouvej a prijed. jedou i ti, co to maji podstatne dal. A tebe jeste na fotkach nemame Úsměv

Můžu ti poskytnout svoje fotky co mám doma. btw: Avatar ti nestačí?

Klidně přijedu, když se najde dobrovolník, který se mi doma postará o Otce (85 kg),o syna (40 kg) a o manželku (u té kilogramy nepíšu, ta se dokáže uložit do postele sama Úsměv).
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
rudidlo
Jan Tleskac napsal:
reflex ctu, a trubka si ty.:sm12:
Tak neměj hloupé otázky.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
1stCL_Jamamoto
Mám spíše jeden technický dotaz a zároveň návrh.
Nebylo by možné, aby se vlákna přesunutá do žumpy nezobrazovala v rámci hlavní nabídky na úvodní straně? Pokud se to dá technicky zařídit, velmi bych se za to přimlouval. Ostatně, je to jedna z věcí, kvůli kterým žumpa, jak jsem se domníval vznikla. Teď, když sem vleze někdo nový, aby se dozvěděl něco o virtuálním létání, popřípadě se k nám přidal, musí se opravněně zděsit. Viz. tuším Sup(snad jsem ten nick nespletl, když tak se omlouvám) a možná třeba i další, kteří raději utečou, aniž by třeba něco napsali, či se zaregistrovali. Tyhle libůstky v podstatě provádí pár lidí z těch téměř tří set, co se tu zaregistrovali. Špatné světlo to ale vrhá na celou komunitu. Tohle je míněno spíš jako návrh pro členy týmu 4SVK, sem jsem ho dal proto, že tajně doufám, že ho oba členové nově vzniklého klubu KOF podpoří...:jamamoto:
 
1stCL_SaBot
1stCL_Jamamoto napsal:
Mám spíše jeden technický dotaz a zároveň návrh.
Nebylo by možné, aby se vlákna přesunutá do žumpy nezobrazovala v rámci hlavní nabídky na úvodní straně? Pokud se to dá technicky zařídit, velmi bych se za to přimlouval. Ostatně, je to jedna z věcí, kvůli kterým žumpa, jak jsem se domníval vznikla. Teď, když sem vleze někdo nový, aby se dozvěděl něco o virtuálním létání, popřípadě se k nám přidal, musí se opravněně zděsit. Viz. tuším Sup(snad jsem ten nick nespletl, když tak se omlouvám) a možná třeba i další, kteří raději utečou, aniž by třeba něco napsali, či se zaregistrovali. Tyhle libůstky v podstatě provádí pár lidí z těch téměř tří set, co se tu zaregistrovali. Špatné světlo to ale vrhá na celou komunitu. Tohle je míněno spíš jako návrh pro členy týmu 4SVK, sem jsem ho dal proto, že tajně doufám, že ho oba členové nově vzniklého klubu KOF podpoří...:jamamoto:


sdruzeni KOF i KPF me svyma idejema moc nenadchly, ale do tohodle bych sel (a bude se tam urcite moct kourit :jamamoto: )
 
GC3_Messik
Obávám se, že to nepůjde. Alespoň z mé strany po technické stránce ne.
Jediné co můžeme udělat je dát k příspěvkům přesunutým do žumpy n ějakou předponku do názvu. Třeba jako Nevhodné:název atd. má někdo nějaký návrh co by se tam hodilo a bylo výstižné?
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
WT_Schmouddle
Vzhledem k tomu, že jsem jedno z těch zakomplexovaných hovad, co si tady léčej mindráky osobníma urážkama jiných uživatelů fóra, tak asi vstoupit nemůžu, že?Šklebící se

Jamamoto: Skvěly nápad, ale už teď jsou administrátory do žumpy přesouvána živá témata, která venkoncem neporušují pravidla a řeší pro některé uživatele celkem zásadní věci. Byť jsou to vlákna místy kontroverzní a až někdy moc osobní, alespoň tam jsou vidět. Kdyby šlo nepohodlná témata hezky diskrétně uklidit do žumpy, bylo by to na akutní bail-out z těchto fór. Mrknutí

*edit* češtin
Upravil/a WT_Schmouddle dne 16-12-2005 17:20
 
www.wtigers.org
1stCL_Jamamoto
Škoda, ale pokud je to problém technický, tak se nedá nic dělat. Předponka jako řešení není od věci. Teď od boku mne nic vhodného nenapadá (možná tak "odpad", ale to by zas nebylo fér vůči autorovi vlákna, který ho nemusel zakládat s nějakým nekalým úmyslem).

Napadla mne varianta číslo 2, ke které mne inspirovaly tajné sekce na forech našich letek. totiž, že by se žumpa zobrazovala pouze registrovaným členům, nikoliv neregistrovaným návštěvníkům.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,342 návštěv