September 28 2024 02:22:44
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Prosba o radu od ostrilenych pilotu
ajkie
Zdravim, nikdy jsem IL-2 Sturmovik nehral, nikdy jsem nevidel nikoho IL-2-Sturmovik instalovat. Muj dotaz zni: V pripade, ze si budu chtit zaletat online, ktera verze je nejhranejsi a jaky patch budu potrebovat? Listoval jsem na tomto foru par hodin, nicmene jsem nasel pouze seznam verzi a k nim prislusne patche, nikoliv nazev verze, ktera se hraje online. Podle meho laickeho tuseni si myslim, ze bych si mel koupit verzi IL-2 Sturmovik 1946. Myslim si to spravne? Predem diky za rady.
Upravil/a ajkie dne 19-05-2010 17:27
 
1stCL_Fucida
holla,

ano, koupíš si IL-2 1946. Online se intenzivně prakticky vždy hraje poslední patch, v současnosti tedy 4.09. Na této verzi funguje i nejnavštěvovanější server v ČR, Asfaltoví Holubi.

Hodně štěstí Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
ajkie
1stCL_Fucida napsal:
holla,

ano, koupíš si IL-2 1946. Online se intenzivně prakticky vždy hraje poslední patch, v současnosti tedy 4.09. Na této verzi funguje i nejnavštěvovanější server v ČR, Asfaltoví Holubi.

Hodně štěstí Úsměv


Diky za rychlou odpoved.
 
Rufu
Clone máš to tu nepřehlednýVyděšený
Chtělo by to promazat.
 
clone9cz
Kdo je pro zrušení aktivních diskusí na úvodní stránce, ať zvedne ruku ??? Nikdo, ani Hiltos ?
 
http://www.wwii-illusion.net
Tajpan
ajkie napsal:
Zdravim, nikdy jsem IL-2 Sturmovik nehral, nikdy jsem nevidel nikoho IL-2-Sturmovik instalovat. Muj dotaz zni: V pripade, ze si budu chtit zaletat online, ktera verze je nejhranejsi a jaky patch budu potrebovat? Listoval jsem na tomto foru par hodin, nicmene jsem nasel pouze seznam verzi a k nim prislusne patche, nikoliv nazev verze, ktera se hraje online. Podle meho laickeho tuseni si myslim, ze bych si mel koupit verzi IL-2 Sturmovik 1946. Myslim si to spravne? Predem diky za rady.


Tedy, poslední verzí (a verzí, která se létá po Internetu) je v4.09m
k této verzi se dopracujete provedením aktualizace (instalací patche 4.08m a 4.09m) distribuce "IL-2 Sturmovik 1946"*.

...
 
Jirka
Clone, popravdě řečeno. Máš tu hromadu věcí, ale tak jednoduchá otázka, která byla položena v tomhle vlákně tu skutečně v žádném FAQ zodpovězena není. A pokud je, tak není k nalezení. Mrknutí
 
Tajpan
Tedy, poslední verzí (a verzí, která se létá po Internetu) je v4.09m
k této verzi se dopracujete provedením aktualizace (instalací patche 4.08m a 4.09m) distribuce "IL-2 Sturmovik 1946".

uvedený "FAQ" alebo citácia je hned na úvodnej stránke fora

http://vwings.net...rmovik.php

....
 
Bart Simpson
zdravím, minule som si stiahol taký balíček, názov je Battle of Britain - Czech, .rar, rozbalil a našiel som tam pár zaujímavostí:
1.) pochopil som len Paintschemes (to som normálne nahodil)
2.) nepochopil som pár súvorov čo tam boli a to (background109+Spit, background_nalet a background_plakat) všetko s koncovkou TGA
3.) ďalej priečinky Missions u94; Campaign u94; CZ a tam boli len súbory TGA a v Poznámkovom bloku
4.) v tom CZ boli tam len obyčajné súbory v Poznám. bloku s TGA + priečinok BOB_CS tam len v Poznám. bloku súbory + priečinok Video a tam obyčajné súbory bez koncovky a súbory v Outlook (nejdú otvoriť)
5.) v priečinku samples boli len zvuky - tiež nechápem ..Smutný
píše tam že to treba aktivovať cez Jones of Generic Mod Enabler, poznáte to niekto
tak teda potrebujem radu od vás, skúsených ..Úsměv
"Sláva iba nafúkne vaše ego a hudobník začne veriť aj tomu, že jeho hovno vonia". - (J.J. Cale)
 
1stCL_Fucida
Možná se zkus obrátit přímo na autora toho balíčku. Jestli je to "czech", tak ho najdeš někde tady na SVK.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Bart Simpson
citujem: Jakékoli připomínky a dotazy zanechte na http://www.vwings.net/sturmovik.php
Zároveň děkuji všem z výše uvedeného fora za dabing letců a pomoc při hledání hudby.
Dle námětu "Battle of Britain - Hurricane Season" & "Battle of Britain - Spit N Fire" od Cobra427so (icre8rt@yahoo.com)
Do mapy \nMAP CAN_Channel/CAN_40 upravil & překlad do češtiny: von Pavel.
Zdravím a dobrý let všem!
ten von Pavel mi niečo hovorí som ho tu tuším niekde zhliadol ..Úsměv
"Sláva iba nafúkne vaše ego a hudobník začne veriť aj tomu, že jeho hovno vonia". - (J.J. Cale)
 
lochness
ten mod enabler bude spis JoneSoft Generic Mod Enabler, cili klasicke JSGME, ktere se nainstaluje s Ultrapackem. Nebo snad ke stazeni tu na domovske strance.
Zrejme bude treba ten archiv vybalit a aktivovat pres JSGME jako klasicke mody. Neni tam v nejakej txt souboru navod na instalaci?

Pokud je tu nekde vlakno ohledne toho balicku, co sis stahl, bude lepsi, kdyz budes pokracovat v dotazovani v nem, protoze takle je to dost mimo a asi krome tvurce nikdo nepochopi, co se s tim ma vlastne delat.
Ja osobne sem pochopil jen to, ze je to nejaky MOD a cela omacka kolem mi pripadala dosti informacne chaba Úsměv
Upravil/a lochness dne 25-07-2010 20:38
kogm.bluefile.cz/banner/ban_loch.jpg
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,682,384 návštěv