May 01 2024 08:23:20
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 1
AB1Richard

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kampaně
 Vytisknout diskuzi
offline kampane
radko1111
Ahojte prepáčte že to neni k veci ale chcem sa opýtať či existuje nejaká izraelskí kampaň kde by som si zalietal na S-199 Úsměv .

Videl som už niečo pre neomodovanú hru na M4T no na Olegovských púštnych mapách to neni to pravé Mrknutí .
 
saldy
Ty texty k misím v kampani je lepší to psát přímo ve FMB do "destription" nebo to stačí jen do textového souboru properties ? Psát to přímo do souboru je rychlejší ale mám trochu obavu aby se pak text zobrazil všem.

Taky nevím proč mi tam vždy skočí koncovka ru. jestli se nemá raději smazat?

Oprašuju co už jsem zapoměl ale zas mě to prostě nějak chytlo.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Powerty
Psát to do .properties je rychlejší, ale pokud chceš český brífing s háčky a čárkami, musíš se z hlavy naučit číselné kódy, které daná písmenka zastupují.
 
saldy
Budu v textu kampaní používat už pouze angličtinu.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Koty
A pokud chcu dát takovýty příkazy jako <armyred> a pod., musím to upravit v .properties, nebo to stačí napsat přímo v FMB?
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
ringlett
osobně používám oba způsoby, psaní do properties i přes description, podle toho na co ...

pokud píšu angličtinu je to jedno, pokud píšu ČESKY tak MUSÍM použít FMB, protože ani po přenastavení kodování písma se to nezobrazuje korektně, a učit se hafo kódů, na to už jsem starej
Nelétám, občas se plazím ...
 
313_Nevo
Tak po dlhom case som mal chvilku volneho casu (inak povedane vykaslal som sa na povinnosti) a siel si dat dalsiu misu v mojej rozohratej kampani Kuban '42 v LaGGu.

Utok na pozemaky, z toho co som si pamatal. Na brifingu nakoniec info o utoku na vlak s posilami pre skopcakov.

Utok bombami z nizkej vysky, videl som to celkom jasne, to neprezijeme. Úsměv Nakoniec nas po ceste pozdravili len dve 109 a dve Ju87, ktore nedoleteli. Nad cielom klud.

Hodil som to z malej vysky, samozrejme nejake rozbusky ma netrapili, takze som akurat strojvodcovi rozbil hlavu (tomu hovorim vylepsenie Mrknutí ).
Odhodlal som sa na utok palubnymi zbranami, aj ked som si nebol celkom isty, predsa len utocit zo zalohy na stihacky/bombre je ine ako sa vrhnut na vlak braneny pozemnou palbou. Ale rozkaz znel jasne: Nesmi projit za zadnou cenu! Šklebící se

Nakoniec to dobre dopadlo, lokomotiva vybuchla v oblaku pary a ja som chytil len nieco malo do praveho kridla. Sadol som na vlastnom letisku a rozlozil to nepochopitelne na drahe, nastastie bez strat na zivotoch = dobre pristatie.

(ilustracne foto)
www.virtualpilots.fi/hist/kuvat/ww2history-kyostikarhila-lagg3.jpg


Dalsia misia obrana nasho letiska v zlom pocasi, to zas bude..
Upravil/a 313_Nevo dne 14-05-2014 08:39
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
ringlett
RAF station Honington


[img]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/60787_840882865939134_50174993383182664_n.jpg[/img] is not a valid Image.

Kamhuberova linie


[img]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/q75/s720x720/10403628_840862059274548_132193887841001878_n.jpg[/img] is not a valid Image.

Aneb kampaň pro Beuaforty stojí, není chuť. Vzniká kampaň jiná, na strašlivé mapě, ale s chutí a potencionálem sedmihodinových letů.
Nelétám, občas se plazím ...
 
saldy
Tož to je normální, já dodělám každou pátou, a není třeba dělat milion misí, pak to je na jedno brdo. To bude pro velouše?

Zapomíná se že máme ve hře CV Graff Zeppelin, je třeba to využít, ponořil jsem se do historických análů a našel tuhle málo známou historii Mrknutí Úsměv

Trägergruppe 186

V dubnu 1942 byly obnoveny práce na stavbě CV Graff Zeppelin

V únoru 1943 začal výcvik pilotů jednotky Trägergruppe 186 v Travemünde na zastaralých verzích bf 109 a Ju 87.

Hlava Luftwaffe Göring odmítá vývoj moderní verze palubních letounů s výkonnějším motorem a větším dosahem.

listopad 1943 Hitler schvaluje zakoupení licence na výrobu omezené serie japonských palubních letounů. Celý podnik spadá pod námořnictvo.

prosinec 1943 Graf Zeppelin dokončen, stejně tak katapult.

Únor 1944 přestavbou ze starého tankeru vzniká lehký nosič CVL Reinhard Heydrich

Březen 1944 připlouvá do Kielu ponorka typ IX, na palubě veze rozložený letoun A6M5, B6N2, torpedo typ IX a výrobní dokumentaci. Výroba stíhačky je pod označením He 194 Haifisch, torpedový bombarder He 294 Nashorn.

Srpen 1944 Trägergruppe 186 přebírá 35 stíhacích a 35 torpedových letounů, probíhá přeškolení na nové stroje...

Němci vyšlou na moře své poslední síly, bojový svaz složený z CA Lutzow, CA Prinz Eugen, BB Tirpitz, 7x DD, CV Graff Zeppelin a CVL Heydrich vypluje z Narviku s cílem zaútočit na konvoj JW 61, čeká ho několik bitev, prosadí se na sebevražedné misi?
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Has
Do .properties jsem před pár lety taky valil, ale teď mi slouží jenom k opravám chyb nebo k přeházení slov ve větě.

Mám taky malý abecední/kódový seznam pár písmenek

\u011B ě
\u0161 š
\u010D č
\u0159 ř
\u017E ž
\u00FD ý
\u00E1 á
\u00ED í
\u00E9 é
\u016F ů
\u00FA ú
\u0148 ň
\u0158 Ř
 
pacheco
Saldy to jako fakt nebo to sypeš z rukávu? Nikde sem se nedočetl že by to dostavěly, každopádně to zní skvěle, přímo neodolatelně a taková perla by úžasně zářila třeba i na holubech. Good luck ať je to ta jedna z pěti!
 
ringlett
No Saldy, chtěl bych to dotáhnout na nějakých 15 misí nad Německem. Jedná se o kampaň pro Wellingtony. Je to inspirovánío naší 311 perutí, ale vzhledem k tomu, že ve hře je Wellington III a ne Ic, jde jen o inspiraci. Ale pro operace je to postavené na mapě Evropy 1:1, která je ovšem v už nějaký pátek v betě, takže si myslím, že by to mohlo fungovat. Jinak na mapě jsem dodělal letiště Honington a East Wretham. Jen to hledání cílu jsem trochu usnadňoval a poblíž každého cíle jsem dal radiomaják, řekněme že tak kolem 5 km od cíle. Samo se jedná o noční nálety.


Ohledně Trägergruppe 186, zajímavá jednotka a zajímavé bojové osudy. Každopádně na pozemním letišti už testovali i nějaké od LW vyřazené Fw 190A-4 s provizorní instalací přistávacího háku a profesor Kauba pracoval na objednávku Kriegsmarine na palubním letounu Kauba Sk 420, mělo se údajně jednat o úpravu Sk 257.
Nelétám, občas se plazím ...
 
saldy
pacheco napsal:

Saldy to jako fakt nebo to sypeš z rukávu? Nikde sem se nedočetl že by to dostavěly, každopádně to zní skvěle, přímo neodolatelně a taková perla by úžasně zářila třeba i na holubech. Good luck ať je to ta jedna z pěti!


Je to hypotetickofantasmagorická kampaň které předchází mnoho kdyby, ale i tom je šturm, kdo se nad to povznese, může vyplout do neznáma a prostě si to užít. Mise jsou hotové, jen vyčlenit čas dát to do kupy.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
magot
Jasně že to není pravda Graf Zeppellin nebyl nikdy dokončen, nicméně jeho historie je celkem zajímavá Úsměv
Prosazoval jsem původně přidat do HSFX Bf-109T a Ju-87C + B-534 jako průzkůmné letadlo na tento hypotetický scénář, nicméně k přidání letadel nedošlo kvůli problém s velkým počtem strojů ve hře.
Graf Zeppellin tam zůstal ...

Jeho paluba by vypadala asi takto:
[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/14/Graf_zeppelin_flugzeugtraeger_modell_04.jpg[/img] is not a valid Image.
 
pacheco
Palec nahoru pro obě zmiňované kampaňe, snad to všechno pojede i pro 4.12 resp 4.13, s HSFX mám neustálé problémy funguje mi jen šestka a tu lítám kvůli zvukům jako off line trening. Je vůbec v plánu novej sound pro ofiko ila?
 
313_Nevo
Vcera dalsia misia na Kubani.
Vstavali sme skoro, 3:15, start podla hviez nakoniec prebehol v poriadku, horsie na tom bolo pristatie podla hviezd. Za svetla byva problem, nie to potme Úsměv
Letisko som nasiel vpohode, finale naletel tiez ok, podrovnal som naslepo a po par odskokoch to posadil na tri body. Akorat som smer nejak netrafil, vysiel z drahy a postavil to na cumak. Dobre pristatie.

Potom ma napadlo, ze by ten LaGG mohol mat aj svetlomet.. a mal ho tam, svietil mocne.. rovno do zeme. Davam to za vinu riadiacemu na vezi, ze ma neupozornil na zhasnute pozicky a svetlomet Úsměv

(ilustracne foto)
i.vimeocdn.com/video/459884993_640.jpg

CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Ondrej1
Kubáň je krásná mapa. Dá se v ní dobře orientovat podle řek, není jich tam taková spleť jako např. u Leningradu nebo v Normandii, celá jižní polovina mapy je lemována mořem, takže se člověk prakticky nemůže ztratit. Začátečnickým offlinerům můžu jedině doporučit. V případě nočních letů je to ovšem prašť jak uhoď.
Hra: IL2 BoS
PC: Celeron 2,7 GHz, 12 GB DDR3, GT 750Ti, Win 10 64bit
OpenTrack, pedály Happy, joy MS Sidewinder FF2, páky Saitek Quadrant, 1xUHD LCD
 
saldy
Ondrej1 napsal:

Kubáň je krásná mapa. Dá se v ní dobře orientovat podle řek, není jich tam taková spleť jako např. u Leningradu nebo v Normandii, celá jižní polovina mapy je lemována mořem, takže se člověk prakticky nemůže ztratit. Začátečnickým offlinerům můžu jedině doporučit. V případě nočních letů je to ovšem prašť jak uhoď.


Pro noční lety používám systém radiomajáků a je dobré k nim přidat i "recon"jako sekundární cíl ve spojení s instrukcí z brífinku, pak se může přidat i mlha. Samozřejmě pokud má letoun radiokompas, což třeba u stíhaček není samozřejmost, snad přijímají aspoň i morseovku, to jsem nezkoušel. Nějaký stíhačky nejsou použitelný, jejich palba oslňuje, třeba takovej Bf 110G-4 to je radost s tím v noci lítat, má to hodně stlumenej zaměřovač a záblesky z palby nejsou vidět. Ve hře funguje i navádění pro přistání bez vidu-pro opravdové milovníky ovšem.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Ondrej1
Saldy:
Lítám zatím jen původní nedynamické offline kampaně. Mám jen malou zkušenost s lítáním v noci/mlze, takže teorii ohledně radiomajáků apod. se musím doučit, nevím o tom zhola nic. Občas mi hra předhodí nějakou misi v šeru či dešti a nějak se s ní vždycky vypořádám (lítám nízko abych viděl důležité body, držím kurz zuby nehty, počítám čas a vzdálenost...). Včera poprvé jsem při vzletu viděl rozsvícenou runway - ohně po stranách dráhy. Zatím se mi, ani při vzletu, ani při přistávání, nikdy nepodařilo úspěšně požádat věž o rozsvícení runwaye; někde se to tady na diskuzi řešilo, ale stejně mě věž ignoruje, i když jsem dostatečně blízko letiště, je tma jak v pytli apod.
Hra: IL2 BoS
PC: Celeron 2,7 GHz, 12 GB DDR3, GT 750Ti, Win 10 64bit
OpenTrack, pedály Happy, joy MS Sidewinder FF2, páky Saitek Quadrant, 1xUHD LCD
 
saldy
Kampaň pro noční stíhače konkrétně pro G-4 zatím nemám hotovou, zkusim na to šlápnout abych měl i něco pro stíhače což mě taky baví. Dřív dodělám jen pro Pe-8, kde bude nutné žádat osvícení dráhy a létat na majáky. Většinou se na to kampaňotvůrci vybodnou, je s tím práce takže tu nic nesvítí.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,792,505 návštěv