May 01 2024 06:58:09
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 40

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kampaně
 Vytisknout diskuzi
offline kampane
Farky
313_Nevo napsal:
Rozohram to na 4.12.1, Kuban '42 na LaGG3ke. Tak uvidime, ako mi to pojde. ...


Tak jak to jde?

Rozjel jsem to taky v LaGGu 4. série na Kubáni v nejnižší hodnosti. Mám za sebou sedm misí, 2x jsem šel rozsekanej na nouzák do pole, jednou jsem sedal bez konce křídla. Během 7. letu jsem byl těžce raněn a než jsem se vrátil z nemocnice přesunuli moji jednotku ke Stalingradu. Stejně nám po týdnu zbývalo jen šest letadel, hroznej masakr.

Zatím během sedmi letů 10 sestřelů, povýšen na Leitenanta, Řád rudé hvězdy a Řád rudého praporu.
 
313_Nevo
Farky pozeram, ze celkom valis, parada Úsměv

Rozohral som to rovnako. Ale kedze som bol mimo, stihol som len jednu misiu.
Obrana nasich jednotiek, znicenie pripadnych nemeckych bombrov. Nad cielom som sa zaplietol ale s coverom 109tok. Tri som zostrelil.
Po pristati som roloval 'na kochacku' k stojanke a zozadu do mna narvalo AIcko v Yak1.
To ma pekne nasr...! Ale co uz, smrt ciha na kazdom kroku a nie len vo vzduchu Šklebící se
Bolo to rychle, 1 misia, 3 zostrely a KIA!

Ale nevzdavam to, rozohram dalsiu...
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
cyberolas
Závidím vám vaše sestřely a návraty domů chlapci. Předpokládám že píšete o dynamických kampaních. Já valím na 4.12.1 a jsem většinou bez setřelu a první kulkou mi ustřelí celý křídlo...ať už jsem nad Ardenami nebo v Rusku...taková je inteligence vysoká.....
 
313_Nevo
Jasne, valime tiez dynamicky na 4.12.1 Úsměv

Cyberolas, sak skus tiez rozohrat novu rovnaku kampan a mozes napisat skusenosti. Mozno najdeme recept na tu AI. Ja mam zatial s AI len nestastne skusenosti Šklebící se

Dynamicka kampan za rusov na najnizsiu hodnost v LaGG3 4.seria nad Kubanou roku 1942.

Ako Farky ukazal, ta LaGGina nie je take spatne ero. Uvidime, ako sa ti Farky bude vodit nad Stalingradom Mrknutí
Hadam sa ta aj ja raz prebojujem..
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Hoper
Farky a to při tom stíháš plnit podporu pozemních jednotek ? Nebo nakonec bráníš jen sebe ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
cyberolas
Jo moment kucí, ono ještě záleží na tom jak máte v conf.ini nastaveno generování kampaní, klasika je střední obtížnost, já mám nastavenu vysokou a asi půjdu dolu... Páč dříve jsem nebyl tak špatným pilotem!Úsměv Vracel jsem se i s nějakým tím sestřelemÚsměv
 
Farky
S obtížností v configu jsem nehýbal, raději si zvyšuju obtížnost tím že lezu do horších letadel. Ono to v tom LaGGu je už tak dost těžký.

4 Hoper - jak kdy. Snažím se samozřejmě plnit co se po mně chce, takže např. jako číslo se pokouším starat o přežití velitele dvojice (ne moc úspěšně). Když je příležitost, jdu za sestřelem. Ale ve většině letů na Kubáni to stejně nakonec skončilo bojem o holý život. Snad v každým letu jsem nějakou tu kulku schytal. U Stalingradu to jde zatím trochu líp, ale jen proto že mám štěstí na mise.

-------

U Stalingradu to docela odsejpá, časy mise nepřesahují 30 minut. Už dvakrát jsme ustupovali z letiště před Wehrmachtem. Stále lítám v LaGGu-3 4. série.
Momentálně mám na kontě 16 letů (z toho 12 bojových), 19 sestřelů (4x Stuka, 3x He 111, 3x Ju 52, 3x Bf 110, 2x Bf 109E, 2x Bf 109G-2, 1x Bf 109F-4 a 1x IAR 80) a jedno letadlo zničený na zemi.

Ako Farky ukazal, ta LaGGina nie je take spatne ero.


Je to křáp. Těžkej jako prase a pořád má chuť spadnout do vývrtky. Na druhou stranu má super výzbroj a vydrží velkou nakládačku. Je to kladivo na bombardéry, jak se ale objeví Fridrichy nebo Gustavy je zle.
 
Farky
Tak a je to, ani to nebolelo. MIA.

Sestřelen befkem 2. října 1942 nad nepřátelským územím v malé výšce při doprovodu bitevních I-153. Skočily na nás rozjetý Fridrichy a IARy, dva jsem sundal ale pak mi zastavily motor. Nouzák 15 km od fronty, zajetí.

18 letů, 23 sestřelů (4x Stuka, 3x He 111, 3x Ju 52, 3x Bf 110, 2x Bf 109E, 2x Bf 109G-2, 3x Bf 109F-4, 2x IAR 80 a 1x MC 202) a jedno letadlo zničené na zemi. V čase zajetí hodnost Staršij Lejtěnant, Řád rudé hvězdy, Řád rudého praporu, Řád Lenina a Zlatá hvězda Hrdiny SSSR.
 
1stCL_Werner
Ajajaj nezvěstný Hrdina SSSR, rodinu čeká pár nepříjemných rozhovorů Šklebící se
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
Robo
1stCL_Werner napsal:

Ajajaj nezvěstný Hrdina SSSR, rodinu čeká pár nepříjemných rozhovorů Šklebící se


Šklebící se

Farky super. Nic si z toho nerob, to 'zajatie' je len zjednodusene v hre. V skutocnosti by si sa bez nohy a bez oka prebil nazad domov, cestou holymi rukami dva tanky zahrdusil a este by si dolietal vojnu. Na LaGGu pekne S!
 
313_Nevo
Vyborny vykon Farky, na to ze je to cerep tak v 18tich misiach 23 zostrelov (z toho 13 stihaciek ked ratam aj 110), to nie je spatne cislo vobec! Mrknutí

Hlavne je ze si prezil, kludne mozes zobrat tak, ze si sa dostal k vlastnym jednotkam a zacat tam, kde si skoncil. Bude zaujmave to dalej sledovat..

Cyberolas, co mas co stelovat nejaky config Úsměv daj to na default a ides.
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Farky
No, trochu jsem doufal že se dožiju alespoň prvního sněhu. Pokračovat už nebudu, zajetí je zajetí. Možná dám tu samou kampaň za Luftwaffe ve stodevítce.
 
313_123
za finy momentálně
82 letů
56 sestřelu
náký pozemák
konečně jsem se zase dožil roku 42 a jsem velitel letky
 
313_Nevo
82 letov na jeden zivot je velmo pekne cislo Mrknutí
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
1stCL_Werner
Tak jsem se rozhodl, že taky zkusím na 4.12 kampaň za SSSR. Jelikož mám z východu za obě strany nejradši Barbarossu, začal jsem jako mladší lejtěnant na kulometném išaku ve Lvově.
AIčka jsou výborní střelci a naproti onlinu člověk musí dělat breaky mnohem podstivěji Šklebící se Na druhou stranu jsou až moc agresivní a dají se dobře zmáčknout u země.
Nejvíc sem potil krev v první misi, kdy na naše 2 roje postupně spadli 4 čtyřky stodevítek a v jednu chvíli mě tam dusily 3 stodevítky a zachránil mě až dvojice išaků, která je rozhnala. Ustál jsem to s přestřelenou směrovkou.
Další nebezpečná situace byla, když mi došla munice a dvojice 109 mě hnala až k letišti, kde jsme naštěstí kupodivu jeden flak měli.Šklebící se

Zatím tedy 8 misí z toho 2 nebojové. 10 sestřelů (6xF-2, 3xE-7,1xJu-88). Jednou jsem sedal do pole s prostřelenou nádrží. Náš IAP 17 ztrát na 21 sestřelů a začíná Smolensk....
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
313_Nevo
Tak sa mi podarilo rozohrat novu kampan. Opat Kuban'42

Prva misia v dazdi. Ochrana pozemakov. Zaskocili nas vyssie letiace Ju87 a dve Bf109. Na to ze nas bolo 7-8 (4 alebo 5 LaGGov a 3 P39), tak sme mali s tymi dvomi Befunmi problemy.
Zautocil som na jedenu 87 a obratil ju spat v prach. Potom som sa siel povenovat tym 109. Jednu som poskodil, ale AIcka zjavne celkom spolupracuju tak zas druha 109 poskodila mna (zjavne spolupracuju len nemcuri Úsměv ), radsej som skocil.

Druha misi v noci! Ochrana nasho letiska. Napadli nas 4 He111. Jednu oznacenu reflektormi som ja oznacil dymom, takze som ju potom lahsie nasiel. Sla nakoniec dole. Pristatie v tme skoncilo na bruchu so zlomenym podvozkom a snad obomi kridlami Šklebící se

Takze zatial 2 misie (som nejaky pomaly oproti vam), 2 zostrely (Ju87, He111)

Dalsia misia ma caka 8.8. takze celkom aktual Úsměv
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
1stCL_Werner
Tak konec, Smolensk byl fajn, dokonce jsme sestřelili Mölderse, ale byl sem raňen a vrátil se až na Moskvu. Dostali jsme kanónový išaky s raketama, ale skončilo to dřív než začalo. Ve druhé misi mě vzalo befko odněkud zespoda zepředu a PK.
16 letů, 16 sestřelů (13xBf 109, 1xJu 88, 2x he-111) + nějaký pozemáky. Řád rudé hvězdy, praporu, a hrdina SSSR.
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
saldy
Tak je to ok, málokdo přežil ve stíhačce celou válku, jestli vůbec někdo, v Il-2, kde byly i několikrát po sobě, někdy i šestkrát během války vymlácený celý pluky, to přežití bylo taky vzácný. Každopádně jste mě navnadili, v kampani mám taky rád hru za ruský stíhačky.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Hoper
Saldy, z Rusů takhle jen z hlavy dám dva - Pokryškin a Sultan
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
313_OTU_oblak
blahé paměťi...hurikán, finsko - 25 misí, 15 sestřelů, pak kulka do hlavy od AI :-D

zkoušel jsem i buffalo a G50 fiat, ale s nimi jsem se tak daleko nedostal...btw. oba jsou dobré éra za finy.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,791,838 návštěv