May 05 2024 06:35:57
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
UP 2.01 patch
torr
pánová umíte aspon trochu AN?protože podmínka použití hotfixu je:

People who downloaded and installed the 2.01 patch PRIOR TO 15/04/2010 11:00 CET will need to install the following HotFix as well. Those that downloaded after this date/time already have this HotFix.

a ten zminovaný hotfix verze 2 je pouze pro DF server.

prostě se mi zdá že IQ některých jde skokově dolů Úsměv

 
Hoper
torre, asi umíš anglicky dobře, ale pak nechápu todle:

HotFix V2 for 2.01

And this is the Second HotFix for the DF server installation. After you install the 2.01 Patch AND the DF Server installer you need this HotFixV2 for the 2.01 DF Server

proč je HotFix V2 for 2.01 a pak ještě HotFix V2 for the 2.01 DF Server ...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Cracken
Čekal jsem, že se objeví trochu víc nových strojů, mapy jsou OK, ale mohla tam být Andalusie, Baleáry atd. Aspoň je tam konečně náš voicepack.
 
torr
Hoper napsal:
torre, asi umíš anglicky dobře, ale pak nechápu todle:

HotFix V2 for 2.01

And this is the Second HotFix for the DF server installation. After you install the 2.01 Patch AND the DF Server installer you need this HotFixV2 for the 2.01 DF Server

proč je HotFix V2 for 2.01 a pak ještě HotFix V2 for the 2.01 DF Server ...


co jsem vyzistil tak tahle formulace je poněkud kostrbatá,protože existuje pouze jeden hotfix v2 pro DF.nic víc v tom nehledej.client žádný hotfix verze 2 prostě nemá.tečka
 
Hoper
ona ta formulace na celé stránce je volajaká zmetěná ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
olda Olde maly
A já se ptám: Kam zmizelo těch čtrnáct souborů 2.0n? Zato rozmnožili ke stažení těch devět souborů, který jsem pracně stahoval o víkendu.
 
czs_scharck
A co ten Update/restore, nemàte nebo nefunguje ? S tîm je to hned.
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
Tajpan
Pip napsal:
Tajpan napsal:
Vyskúšaj mod do Army2: ACE2. aktualizuje sa každý týžden a každý pondelok, stredu a piatok. Ultra je oproti tomu prechádzka rajom. smiley



no jenze mas na to peknej programek "Addon Sync 2009", kde zmacknes 3 tlacitka a mas hotovo Cool


jj. ešte že takéto niečo pre Armu2 existuje. Mrknutí
 
Hoper
olda maly napsal:
A já se ptám: Kam zmizelo těch čtrnáct souborů 2.0n? Zato rozmnožili ke stažení těch devět souborů, který jsem pracně stahoval o víkendu.

2.0n je mrtvé, ať žije 2.01n...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Datav
Zdravím, chtěl bych se zeptat jakej je rozdíl v UP2.1 oproti 2.0n mám ji naistalovanou i se všema Enoy patchema + ještě Batlle of Europe a Ostfront,Wnigs over Citadel,Wings over Waves,Wings over Jungles,Rebirt-of-Honor.Vše funguje na 100% tak se chci zeptat jestli se tam něco zásadně zlepší oproti verzi 2.0n.Děkuji za odpověd Datav
 
ZVP_ALEX
olda maly napsal:
A já se ptám: Kam zmizelo těch čtrnáct souborů 2.0n? Zato rozmnožili ke stažení těch devět souborů, který jsem pracně stahoval o víkendu.


No to nechtěj ani vědět OldoŠklebící se
 
310_Pip
Datav napsal:
Zdravím, chtěl bych se zeptat jakej je rozdíl v UP2.1 oproti 2.0n mám ji naistalovanou i se všema Enoy patchema + ještě Batlle of Europe a Ostfront,Wnigs over Citadel,Wings over Waves,Wings over Jungles,Rebirt-of-Honor.Vše funguje na 100% tak se chci zeptat jestli se tam něco zásadně zlepší oproti verzi 2.0n.Děkuji za odpověd Datav


nejsem si uplne jistej, ale myslim ze hlavne pretexturovali mapy...taky pridali nejaky Hurricany (Trop verze)? jinak snad ani nevim Zamračený
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
MIKA
olda maly napsal:
A já se ptám: Kam zmizelo těch čtrnáct souborů 2.0n? Zato rozmnožili ke stažení těch devět souborů, který jsem pracně stahoval o víkendu.


A ja se ptam: kam zmizel mlikar? Šklebící se
 
olda Olde maly
No jo. ZVPáci staří srandisti. Ale mě nedostanete Úsměv
 
Datav
Pip napsal:
Datav napsal:
Zdravím, chtěl bych se zeptat jakej je rozdíl v UP2.1 oproti 2.0n mám ji naistalovanou i se všema Enoy patchema + ještě Batlle of Europe a Ostfront,Wnigs over Citadel,Wings over Waves,Wings over Jungles,Rebirt-of-Honor.Vše funguje na 100% tak se chci zeptat jestli se tam něco zásadně zlepší oproti verzi 2.0n.Děkuji za odpověd Datav


nejsem si uplne jistej, ale myslim ze hlavne pretexturovali mapy...taky pridali nejaky Hurricany (Trop verze)? jinak snad ani nevim Zamračený


Tak to mi zase moc nevadí že ho mít nebudu.Zatím zůstanu u 2.0n jsem sní nadmíru spokojenCool
 
Cracken
Ahoj, zvláštní věc - u některých kampaní mi to háže "Mission loading failed: String index out of range: 1" (U kampaní které dobře chodily i pod UI...) Máte to někdo taky? Nevíte, co to způsobuje?

EDIT: Jo, už to mám - zapněte si "Zuti's MDS" a mělo by to být OK.
Upravil/a Cracken dne 01-05-2010 23:52
 
ZVP_ALEX
ZVP_MIKA napsal:
olda maly napsal:
A já se ptám: Kam zmizelo těch čtrnáct souborů 2.0n? Zato rozmnožili ke stažení těch devět souborů, který jsem pracně stahoval o víkendu.


A ja se ptam: kam zmizel mlikar? Šklebící se


Po tom rači taky nepátrej MIKO.Vyděšený
 
Paulus
Vážení mám tu problém.
Po čase jsem byl "donucen" oprášit svůj výtvor "Battle of Britain – Czech".
V UltraPack201 potažmo HSFX v4,11 to sice funguje, ale nejde čeština, kterou jsme tak pracně v Czech voicepack nadabovali.
V adresáři PainSchemes/Red v texťáku jsem si našel např. RAF_No310SQN, který popisuje originální šturmovskou 310 peruť a pokusil jsem se to různě měnit.
Původní je tato:
country = GB
id = NN
gruppeNumber = 1
speech = Cz
short =

pokud tam nechám country = GB, mluví to jen anglicky.
Pokud sem dám country = CZ začne to na mne řvát německy!
Samozřejmě s country = RU "Gavarim pa rusky!"
Ale čeština nikde!!!
Poraďte co s tím?Smutný
Zajímavé je, že polské perutě v RAF mluví Polsky.

Naštvaný
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Netto
mě se stalo něco záhadnýho.. vyzkoušel jsem včera aktivovat v JSGME perfect_map_textures a ono ne aby mi to vylepšilo jenom mapy ono mi to dokonce ještě změnilo efekty kouře no to nic neni ale když to chci vypnout v JSGME tak mi hra začne padat na 5procentech já to opravdu nechápu už.. předtim než sem to aktivoval vše bylo ok a je logický když to aktivuju a pak deaktivuju tak by to mělo fungovat ne? oo by mi ty efekty nevadily jenže já mam starej komp jak jeruzelém takže když spadne éro tak tam vznikne taková kouřová koule a to pak šturm nejde vubec hrát jak se to seká kežby to šlo nějak vypnoutSmutný
 
TozziFan
Update/RestoreMrknutí
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,818,197 návštěv