June 16 2024 08:09:06
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Pomóóc
TriX
čau lidi sem zatim takej amatér a jestli můžete lidi pomocte my potřebuju nějakou češtinu a jestli neznáte nějaké free ervery diky moc VŠEMMrknutíMrknutí
 
Panek
42
 
TriX
??42??
 
Jirka
A na co ti bude čeština, když ji neumíš ? Píšeš jako prase levou zadní a není ti rozumět.
 
Panek
Jirka napsal:
A na co ti bude čeština, když ji neumíš ?


Takto vypadá otázka.


Ale mé bystré já se podívalo do křišťálové koule a zahlédlo tvou zoufalou touhu.
Ty toužíš po češtině do Il2!
Pak upři svůj zrak k zářivému místu na tvém stole, které prostí zývají monitor. Vyhledej soubor conf.ini a v něm malý leč užitečný parametr locale.
Tento parametr zotroč svou klávesnicí do podoby locale=CS
 
j4ck41
mno ale prece jenom pro jistotu bych si dovolil

http://www.nejnak...ik-2fab222

 
Jirka
Panek napsal:
Jirka napsal:
A na co ti bude čeština, když ji neumíš ?


Takto vypadá otázka.


Ale mé bystré já se podívalo do křišťálové koule a zahlédlo tvou zoufalou touhu.
Ty toužíš po češtině do Il2!
Pak upři svůj zrak k zářivému místu na tvém stole, které prostí zývají monitor. Vyhledej soubor conf.ini a v něm malý leč užitečný parametr locale.
Tento parametr zotroč svou klávesnicí do podoby locale=CS


Zbytečná práce s vysvětlováním. Při jeho češtině té tvojí nikdy nebude rozumět. Šklebící se
 
j4ck41
Jiriku ja bych na TriXe a jeho uroven znalosti ceskeho jazyka nebyl tak zlej ... na ucastnika mesicniho rychlokurzu puvodem ze Zululandu to neni zase tak spatny
Upravil/a j4ck41 dne 26-02-2010 16:29
 
LEON_CZ
TriX napsal:
čau lidi sem zatim takej amatér a jestli můžete lidi pomocte my potřebuju nějakou češtinu a jestli neznáte nějaké free ervery diky moc VŠEMMrknutíMrknutí


Free server ? Copak on je pro IL-2 i nějakej placenej? Zamračený
 
http://www.virtualnipilot.cz/
MK_Paja
Nechte ho, targetů není nikdy dost, a ta Vaše čeština taky nic moc Úsměv
1) zapni si google
2) zadej hyperlobby a hned v prvním odkazu stáhneš klienta, sice není česky ale to by ti nemělo vadit
3) nainstaluješ klienta (zvolíš hru jménem "forgotten battles" ), logneš se a pak už jen vybíráš z desítek free serverů.
 
313_Paegas
MK_Paja napsal:
Nechte ho, targetů není nikdy dost, a ta Vaše čeština taky nic moc Úsměv
1) zapni si google
2) zadej hyperlobby a hned v prvním odkazu stáhneš klienta, sice není česky ale to by ti nemělo vadit
3) nainstaluješ klienta (zvolíš hru jménem "forgotten battles" ), logneš se a pak už jen vybíráš z desítek free serverů.


...jenom aby neměl W7. Pak to tak jednoduché nebude.
Ale možná nehledá servery, ale ervery Vyděšený
 
red fox
Nahodou jsem zabrousil sem a chtěl bych dodat, aby se lidi nesoudili podle pravopisu!!!!!! Za prvé: Naši politici asi pravopis zvládají a jak to vedou víte sami. Za druhé: můj bratr je diskrafik a co si přečte si pamatuje. Co bych za to dal...... Vyděšený
 
Panek
Disgrafie je disfunce u ručně psaného textu.
Pravidelným cvičením a speciální péčí se dá téměř eliminovat. Vím to, protože jsem disgrafik byl. Ano byl. Protže v 7. třídě ZŠ mi toto označení bylo automaticky odebráno. V budoucnu jsem dostal nařízeno, že mám psát tiskacím. Už od 8. třídy tak píšu pouze tiskacím.

Ale disgrafie není o zmatlaném tlumočení svých myšlenkových pochodů pomocí klávesnice. Pro tyto účely používám alkohol.
 
clone9cz
To ste pěkný hrdinové, ale sehnat zdravotní sestru, která dává jazykový lekce a lítá na ocelovejch ptácích, to né.
 
http://www.wwii-illusion.net
Jirka
Panek napsal:
Disgrafie je disfunce u ručně psaného textu.
Pravidelným cvičením a speciální péčí se dá téměř eliminovat. Vím to, protože jsem disgrafik byl. Ano byl. Protže v 7. třídě ZŠ mi toto označení bylo automaticky odebráno. V budoucnu jsem dostal nařízeno, že mám psát tiskacím. Už od 8. třídy tak píšu pouze tiskacím.

Ale disgrafie není o zmatlaném tlumočení svých myšlenkových pochodů pomocí klávesnice. Pro tyto účely používám alkohol.


Já jsem dycky řikal, že seš ňákej divnej. Šklebící se
 
Jp-
sestru si sežeň sám se zbytkem ti pomůžu

http://www.steelf...12&lang=EN
 
310_Gringo
Jp- napsal:
sestru si sežeň sám se zbytkem ti pomůžu

http://www.steelf...12&lang=EN


Sakra, do čeho jsou ty náboje?To musí bejt pořádnej lauf!

TriXi vesměs ti tu všichni s tvým problémem dobře radí, a jestli se ti zdá, že tu nejsme normální, tak se ti to nezdá.Šklebící se
 
Enjoyr
Panek napsal:
42


Že by odpověď na základní otázku života,vesmíru,.....a vůbec? Zamračený

Oóóóoó, fretná chrochtobuznosti,
tvééé mikturace jsou mi co zprudlé žvastopunkcery naplzlé v čele.

Škvrk!!

Jáááá zapřííísahám tě svými frůůníícími kvrdlovrzy
a kráákorně zaprasně svými cvrknuvšíími patlocaráty,
nebo tě roztrhám na fidloprcičky svým frkodrťáákem.

Tááááaak bacha na to!

Noooo jo,

a teď chlapci...,

..až se trošku ze zážitku vzpamatujete ,
máte na vybranou...
Upravil/a Enjoyr dne 26-02-2010 20:59
 
www.enjoyr-page.cz
clone9cz
TriX napsal:
čau lidi sem zatim takej amatér a jestli můžete lidi pomocte my potřebuju nějakou češtinu a jestli neznáte nějaké free ervery diky moc VŠEMMrknutíMrknutí


LC_LEON_CZ napsal:
TriX napsal:
čau lidi sem zatim takej amatér a jestli můžete lidi pomocte my potřebuju nějakou češtinu a jestli neznáte nějaké free ervery diky moc VŠEMMrknutíMrknutí


Free server ? Copak on je pro IL-2 i nějakej placenej? Zamračený


Leone, ještě jednou si to přečti a zamysli se nad logikou, která tě opravňuje domnívat se, že se za servery neplatí. Já bych řekl, že to jen nejde z tvý kapsy.
 
http://www.wwii-illusion.net
olda Olde maly
Nechte se vyšetřit všichni, to už není normální Cool
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

13-06-2024 22:31
nj, hledání žabiček Šklebící se https://youtu.be/.
..33_oGDEzWd


13-06-2024 16:27

13-06-2024 16:27
A tak to jo, na žábu pozor. V Polsku uz zřizují i kultovni místa kde uctívají žábu a Billa Gatese.

13-06-2024 16:06
Konspirace o známce od Rainforest Alliance

12-06-2024 08:18
Za ty politické zcela určitě Úsměv

11-06-2024 18:46
On to pak, "Ten, jenž není", až přijde čas, předsedovi spočítá, za ty všechny bludný balvany Šklebící se

11-06-2024 12:29
Souhlasím s obojím. Jsemť duše mělká a pochybovačná Úsměv

11-06-2024 10:36
Kdo se snaží poučit, musí umět především pochybovat, neboť pochybnosti ducha vedou k zjevení pravdy.

11-06-2024 10:33
Zvyk nalézati ve všem všudy jen směšnou stránku je nejspolehlivějším příznakem duše mělké - neboť směšné leží vždy na povrchu.

11-06-2024 10:28
Znám i člověka, který věří na neposkvrněné početí Panenky Márie a dělá předsedu Spolku Sysifos. Takže nemáš kam se vzdálit.

35,047,631 návštěv