May 03 2024 11:59:30
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
World of Tanks
Koty
Opitz napsal:

clone9cz napsal:

Vážení, ...


Zamyslete se! Právě jste na HD tohoto serveru uložili 570 bajtů navíc! Místo pouhých 110 bajtů... !!!!


Tys asi neviděl ty naše citace ve vlákně 1956... Mrknutí
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Mech
olda maly napsal:

Jak tam ale nalezou ty trubky z WOT, tak to bude to samý Cool


Toho se bohuzel taky bojim. Uz ted je mimo pozdni nocni hodiny hra hratelna jen s 3+ promile, nebo sedativy pro kone....
Axis forever!
 
CSW_Cassius Chaerea
Tahle hra očividně vychovává nerváky. Pomalu každý kdo to hrál a koho znám na ostatní hráče permanentně nadává. On totiž každý má v tanku maršálskou hůl ale zapoměl si svůj štábní radiový vůz doma a tak nemůže své rozumy posílat ostatním hráčům a ty jako naschvál mají každý svůj geniální plán jak vyhrát tu bitvu a jen ti druzí jim to svým "noobstvím" kazí.
 
Mech
Tak to mas vetsinou pravdu, ale problem je ze ikdyz tvuj "stabni vuz" vysila o 106, tak dalsim 14ti je to vetsinou uplne sumafuk. Nanestesti jses odkazanej na spoluhrace a sam to proste (vetsinou) nevyhrajes protoze si jen 1/15 tymu.
Je docela zarazejici, ze se najdou hraci(a neni jich malo) s 20-30k bitev a WR kolem 40%.
Bohuzel pres den je vekovej prumer tyhle hry hodne malej a cervenejch/oranzovejch hracu je tezka prevaha. Co nadelas, kdyz tvuj top tier HT vyleze nazacatku hry na nejblizsi kopec(aby po nem mohl kazdej strilet), potom tam cely kolo sedi a diva se, jak jeho tym vepredu masakrujou....
V noci od cca 1 do 5 rano sou na top tierech pekny bitvy, ale pres den je to cista loterie..
Axis forever!
 
CSW_Cassius Chaerea
Mech napsal:

1)Tak to mas vetsinou pravdu, ale problem je ze ikdyz tvuj "stabni vuz" vysila o 106, tak dalsim 14ti je to vetsinou uplne sumafuk. Nanestesti jses odkazanej na spoluhrace a sam to proste (vetsinou) nevyhrajes protoze si jen 1/15 tymu.
Je docela zarazejici, ze se najdou hraci(a neni jich malo) s 20-30k bitev a WR kolem 40%.
Bohuzel pres den je vekovej prumer tyhle hry hodne malej a cervenejch/oranzovejch hracu je tezka prevaha. Co nadelas, kdyz tvuj top tier HT vyleze nazacatku hry na nejblizsi kopec(aby po nem mohl kazdej strilet), potom tam cely kolo sedi a diva se, jak jeho tym vepredu masakrujou....
V noci od cca 1 do 5 rano sou na top tierech pekny bitvy, ale pres den je to cista loterie..
To víš ne každý rozezná "vyšší" hodnost toho kdo se chce podělit o svůj maršálský plán a navíc podle jeho plánu vypadájí rady toho druhého jako naprostá volovina. Úsměv

A pak jsou tu ti třetí, jako já, kteří klidně s top tierem vylezou na nejbližší kopec a nechají se rozstřílet. Úsměv Protože narozdíl od ostatních nehrají na WR a jiné statistiky, ale na rychlé expení mnoha větví a čas jsou pro ně expy.
 
olda Olde maly
No tak Cassi, jestliže seš do třech minut rozstřílenej, tak toho moc nenaexpíš Úsměv
 
CSW_Cassius Chaerea

No tak Cassi, jestliže seš do třech minut rozstřílenej, tak toho moc nenaexpíš Úsměv
Někdy i víc než za 15 minut čumění.
 
Merten
olda maly napsal:

No tak Cassi, jestliže seš do třech minut rozstřílenej, tak toho moc nenaexpíš Úsměv
Koukám že jte spolu už evidentně hráli Úsměv
 
Shadowdeath
Potvrzuji to, že ta hra vychovává nerváky a je to hlavní důvod proč tu to hru již nehraji.
Beztak to po čase stejně začne být nuda, pořád to samé dokolečka. Expit, koupit vyšší tier, dostávat přes držku od ještě větších tieru, konečně sednout do toho vysněného T10 a zjistit, že to vlastně není zas až taková sláva. Tak hnedka šup šup expit jinou větev, třeba to bude lepší.

Pojde radši zaplnit někam oblohu Úsměv (a nemyslím tím jinou arkádu typu Warthunder)
 
magot
Nebylo by zábavnější stát celý dny u vchodu u metra a rozdávat strážnou věž ?
 
kouty
Mech napsal:

V noci od cca 1 do 5 rano sou na top tierech pekny bitvy, ale pres den je to cista loterie..


Imho pokud se ti nejíp hraje s botama proti botům... Šklebící se
 
Safrik
kouty napsal:

Mech napsal:

V noci od cca 1 do 5 rano sou na top tierech pekny bitvy, ale pres den je to cista loterie..


Imho pokud se ti nejíp hraje s botama proti botům... Šklebící se


Jak se pozná takovej "bot" když jsem to hrál naposled, tak mi nepřišlo, že bych nějaké "boty" potkával? : ) Naopak bych řekl, že protivníci i týmový kolegové se vždy chovali až příliš lidsky se všemi +/-.
 
kouty
http://www.youtub...pAXQCf-wEo
http://tankleader...
příjde mi, že se chová líp, než někteří hráči
 
Bart Simpson
Úsměv (samozrejme aj CZ titulky)

YouTube Video



"Sláva iba nafúkne vaše ego a hudobník začne veriť aj tomu, že jeho hovno vonia". - (J.J. Cale)
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,807,937 návštěv