May 03 2024 11:11:46
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
World of Tanks
ZVP_Novakk
Pokud nechcy sledovat fotbal nebo hokej to se dívam tohle
http://www.twitch...oftanks.ru
WGLeagueRu playing World of Tanks
Šklebící se
P.S. Psychiatrická péče nenaznačujte, nato je manželka
 
Bart Simpson
Zdravím, mám otázku.
Keď spustím hru (W.o.T. Client) a zadám email a heslo, vypíše to: Incorrect email or password.
Zaregistrovaný som na http://worldoftan....
Kde robím chybu? Smutný
"Sláva iba nafúkne vaše ego a hudobník začne veriť aj tomu, že jeho hovno vonia". - (J.J. Cale)
 
olda Olde maly
Bart Simpson napsal:

Zdravím, mám otázku.
Keď spustím hru (W.o.T. Client) a zadám email a heslo, vypíše to: Incorrect email or password.
Zaregistrovaný som na http://worldoftan....
Kde robím chybu? Smutný


Dáváš správný heslo? Asi jo. O emailu nepochybuju. Asi jsi to dlouho nehrál, což? Zažádej si o nový heslo. Maj v tom bordel.
 
Bart Simpson
olda maly napsal:

Bart Simpson napsal:

Zdravím, mám otázku.
Keď spustím hru (W.o.T. Client) a zadám email a heslo, vypíše to: Incorrect email or password.
Zaregistrovaný som na http://worldoftan....
Kde robím chybu? Smutný


Dáváš správný heslo? Asi jo. O emailu nepochybuju. Asi jsi to dlouho nehrál, což? Zažádej si o nový heslo. Maj v tom bordel.

Sakra, zabudol som napísať, že som nováčik a len dnes som sa zaregistroval.
Skúsim to preinštalovať.

Ak by ešte niekto mal nejaký nápad, v čom može byť chyba, nech sa ozve. Úsměv
"Sláva iba nafúkne vaše ego a hudobník začne veriť aj tomu, že jeho hovno vonia". - (J.J. Cale)
 
olda Olde maly
Bart Simpson napsal:

olda maly napsal:

Bart Simpson napsal:

Zdravím, mám otázku.
Keď spustím hru (W.o.T. Client) a zadám email a heslo, vypíše to: Incorrect email or password.
Zaregistrovaný som na http://worldoftan....
Kde robím chybu? Smutný


Dáváš správný heslo? Asi jo. O emailu nepochybuju. Asi jsi to dlouho nehrál, což? Zažádej si o nový heslo. Maj v tom bordel.

Sakra, zabudol som napísať, že som nováčik a len dnes som sa zaregistroval.
Skúsim to preinštalovať.
Tak to musíš počkat na potvrzení účtu. Měl by Ti od nich přijít mail, že to máš aktivovaný. Hlavně klid a žádnou paniku.

Ak by ešte niekto mal nejaký nápad, v čom može byť chyba, nech sa ozve. Úsměv
 
radko1111
Prepáčte že trochu od veci . Túto som hral u známeho a mám jednu otázku . Prečo sú zvýhodňované AMERICKÉ TANKY ??? Pre porovnanie : Francúzky tank Char B (v hre B2) má 2 delá jedno v korbe (75mm)druhé v otočnej veži (47mm) a dá sa použiť jedine to v otočnej veži čiže to slabšie s ktorým moc škody nenarobíte . Naproti tomu americký M3 Grant (v hre M3lee) má tiež 2 dela tak isto rozmiestnené a namiesto 37mm dela (vo veži ) používa 75mm delo (v korbe ) . A x ďalší vecí ktoré im hrajú do kariet Smutný . vie my prosím vás niekto vysvetliť pre sú americké tanky zvýhodňované ??? Dakujem
 
clone9cz
Char B1 bis má ve věži protitankový high velocity gun. Trupový kanón je snad jen pro HE.
 
http://www.wwii-illusion.net
Bart Simpson
olda maly napsal:

Bart Simpson napsal:

olda maly napsal:

Bart Simpson napsal:

Zdravím, mám otázku.
Keď spustím hru (W.o.T. Client) a zadám email a heslo, vypíše to: Incorrect email or password.
Zaregistrovaný som na http://worldoftan....
Kde robím chybu? Smutný


Dáváš správný heslo? Asi jo. O emailu nepochybuju. Asi jsi to dlouho nehrál, což? Zažádej si o nový heslo. Maj v tom bordel.

Sakra, zabudol som napísať, že som nováčik a len dnes som sa zaregistroval.
Skúsim to preinštalovať.

Ak by ešte niekto mal nejaký nápad, v čom može byť chyba, nech sa ozve. Úsměv

Tak to musíš počkat na potvrzení účtu. Měl by Ti od nich přijít mail, že to máš aktivovaný. Hlavně klid a žádnou paniku.

Email aj s aktiváciou som dostal, aj tak je stále rovnako.
Vyzerá to tak ako keby som nemal EU verziu ale inú (US?).
Pri najhoršom, skúsim odinštalovať, reštartovať PC a stiahnuť odznova.

http://forum.worl...server-87/
Na ich fóre som našiel, že tento problém nemám len ja, ale aj ostatní.

Ale aj tak vám ďakujem za ochotu. Mrknutí
"Sláva iba nafúkne vaše ego a hudobník začne veriť aj tomu, že jeho hovno vonia". - (J.J. Cale)
 
alfik
radko1111 napsal:

Prečo sú zvýhodňované AMERICKÉ TANKY ???

Většinou si všichni stěžují naopak, že Ruské tanky jsou OP a americké šunt... Zvláštní... Šklebící se
Ty děla: Jak již napsal Clone, pokud má stroj několik kanonů, je ve hře VŽDY jako "hlavní", tzn. ten používaný, ten, který má rozhodující protitankovou funkci. Pokud oba střílejí PT munici (bez rozdílu typu munice, čili klidně i tříštivotrhavé nebo jiné), tak ten lepší (tím se nemyslí jen vyšší penetrace, ve hře se počítá DMG a DPS, čili tvůrci se na základě těchto několika ukazatelů rozhodli, který to bude).
K amer. tankům jedna základní rada, vyplývající z jejich konstrukce: Mají vesměs velmi silně chráněnou věž, a mnohem méně korbu. Hraješ-li s nimi, snaž se držet "hulldown", tedy ve "věžovém postavení" - za šutrem, za terénní vlnou... a pokud hraješ proti nim, nesnaž se střílet jim do věže, raději je vem do korby(pokud to jde), pokud ne, tak je detrakni a přenech je čackým artynářům. Jejich tříštivotrhavé náboje s vyšším splasch efektem je ničí moooc hezky - i po jednotlivých je doslova "uklovou". Šklebící se
 
Merten
Přijde mi usměvný řešit tanky na tieru 4 Úsměv.
 
ringlett
Merten napsal:

Přijde mi usměvný řešit tanky na tieru 4 :).


Proč? Už dva roky si na tieru III a IV hraji a naprostá spokojenost jak s Su-76, tak se Su-85B ...
Financuje se to v pohodě samo, dokupovat zlaťáčky se nemusejí ...
Jen jsem stihl zapomenout už dvě hesla a zničit jeden komp, tak už jedu pod třetím nikem :o)
Nelétám, občas se plazím ...
 
606_Temp
Mám devítku a taky bez zlaťáčků. Sice ji občas dotuju VI a VII, ale to mi až tak neva. A na žádné přesílené a přeslabené tanky si nestěžuju. Je to rukama Šklebící se
 
http://no606.ic.cz/
kouty
až budeš mít těch tanků víc, budeš mluvit jinak....jinak na CW už se nepoužívají rusové, spíše ameriky (110 a 57) jako MTBčka....is7 málo a is4 téměř vůbec
 
Merten
ringlett napsal:

Merten napsal:

Přijde mi usměvný řešit tanky na tieru 4 Úsměv.


Proč? Už dva roky si na tieru III a IV hraji a naprostá spokojenost jak s Su-76, tak se Su-85B ...
Financuje se to v pohodě samo, dokupovat zlaťáčky se nemusejí ...
Jen jsem stihl zapomenout už dvě hesla a zničit jeden komp, tak už jedu pod třetím nikem Vyděšený)


Proč?Protože na nich nikdo dlouhodobě nezůstává.I s tierem 8 se dá bez problému jezdit bez učtu a ufinancovat si provoz.Pokud to někomu dělá problém chyba bude mezi židlí a klábosnicí Úsměv.Ta pravá zábava téhle hry začíná na tieru 5 a to nejzábavnější je 6 až nejme tomu 9.Desítky jsou fajn ale musíš s nima něco umět abys nebyl za debila a uplný ořezávátko.Ostatně to platí pro všechny tanky.Jen na těch horních tierech už je pro lempla horší něco zahrát než u těch začátečnických.Bohužel random bitvy jsou jich plný.Myslím ty lepmply Úsměv.
 
Bart Simpson
Problém vyriešený. Stiahnuté znovu, cez torrent a fičí to. Bola to pravdepodobne zle stiahnutá verzia hry. Mrknutí
"Sláva iba nafúkne vaše ego a hudobník začne veriť aj tomu, že jeho hovno vonia". - (J.J. Cale)
 
radko1111
alfik napsal:

radko1111 napsal:

Prečo sú zvýhodňované AMERICKÉ TANKY ???

Většinou si všichni stěžují naopak, že Ruské tanky jsou OP a americké šunt... Zvláštní... Šklebící se
Ty děla: Jak již napsal Clone, pokud má stroj několik kanonů, je ve hře VŽDY jako "hlavní", tzn. ten používaný, ten, který má rozhodující protitankovou funkci. Pokud oba střílejí PT munici (bez rozdílu typu munice, čili klidně i tříštivotrhavé nebo jiné), tak ten lepší (tím se nemyslí jen vyšší penetrace, ve hře se počítá DMG a DPS, čili tvůrci se na základě těchto několika ukazatelů rozhodli, který to bude).
K amer. tankům jedna základní rada, vyplývající z jejich konstrukce: Mají vesměs velmi silně chráněnou věž, a mnohem méně korbu. Hraješ-li s nimi, snaž se držet "hulldown", tedy ve "věžovém postavení" - za šutrem, za terénní vlnou... a pokud hraješ proti nim, nesnaž se střílet jim do věže, raději je vem do korby(pokud to jde), pokud ne, tak je detrakni a přenech je čackým artynářům. Jejich tříštivotrhavé náboje s vyšším splasch efektem je ničí moooc hezky - i po jednotlivých je doslova "uklovou". Šklebící se



Ja tu hru nehrávam . Hrá to známi a má tam 1 čínsky , 2 nemecké, a zbytok ruské .. Len toľko že hra by to bola vinikajúci nebiť tam prototypov typu AT-2,potom tie Francúzke katastrofy ... a keby sa v bitke nestretli Nemci proti Nemcom atd ...

Ďalej k tým tankom . Jedna situácia stretne sa Su-152 a M4 (mapa toho zničeného mesta čo je na kopci ten hrad ) Su-152 vystrelí na m4 (klasickým nábojom) na bočný pancier (do trupu nad podvozok) a vo vysielačke zahlásia "Zlezla se po pancieri " ???

Ten B2 je LVL 4 a tu s 47 mm delom moc nezničí naviac keď ho dajú do bitky proti KV-1 Naštvaný . Ja by som to delo určite zmenil ved aj na KV-1 ide dat 122mm delo ktoré ma len explozívne a kulminativne náboje Mrknutí to isté by som dal aj do B2 akurat by bolo 75 mm a to už je oveľa lepšie .
Upravil/a radko1111 dne 07-08-2013 10:10
 
Rufu
kouty napsal:

až budeš mít těch tanků víc, budeš mluvit jinak....jinak na CW už se nepoužívají rusové, spíše ameriky (110 a 57) jako MTBčka....is7 málo a is4 téměř vůbec


To co jsi napsal je velmi zevšeobecňující.Naopak IS4 a IS7 jsou jistoty ve městech a pokud potřebuješ aby to někde vydrželo chvíli nápor jsou ideální.Navíc se začínají používat i ruská a americká TD.
 
kouty
do města němci...ale nikam jinam Šklebící se
ohledně TDček nepochybně, i když foch a brit si taky najde místo
 
ZVP_Novakk
Bart Simpson napsal:

Problém vyriešený. Stiahnuté znovu, cez torrent a fičí to. Bola to pravdepodobne zle stiahnutá verzia hry. Mrknutí

Používám program pro přepnutí klienta na servery RU nebo EU. účet pro každou мам samostatny.
 
ZVP_Novakk
RU forum
http://forum.worl...thunterok/

[img]http://i024.radikal.ru/1308/b1/68ab28125617.jpg[/img] is not a valid Image.

odkaz na stahnuti
http://forum.worl..._id=551631
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,807,738 návštěv