March 29 2024 08:10:46
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 10

· Piloti on-line: 1
Timofejic

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - DISKUSE
 Vytisknout diskuzi
Střelba do přistávajících.
Vilik
Zdravim.
Je nějak v pravidlech ošetřený střílení do přistávajících a startujících letadel?
Příklad... Včera si to v klídku přistávám na vlastním letišti. Mám poziční světla, takže sem vidět snad na 100kiláků. V tom se tam přižene befko a sundá mě jak mrzáka.Šklebící se
 
310_Podrs
Vilik napsal:
Zdravim.
Je nějak v pravidlech ošetřený střílení do přistávajících a startujících letadel?
Příklad... Včera si to v klídku přistávám na vlastním letišti. Mám poziční světla, takže sem vidět snad na 100kiláků. V tom se tam přižene befko a sundá mě jak mrzáka.Šklebící se


Jak na kterém serveru...někde to povolené je(např. na AH) a někde za to naopak hrozí banán(př. WoP servery)...

Čti briefing, bývá to tam napsané...
 
http://www.310raf.com
AH_Enty
Tak prostě nesviť. Jen na sebe upozorňuješ.
 
WT_Horrido
Vždyt tady neni o čem diskutovat. Přistávající pilot je taky nepřítel, takže se po něm střílí. Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
LEON_CZ
Vilik napsal:
Zdravim.
Je nějak v pravidlech ošetřený střílení do přistávajících a startujících letadel?
Příklad... Včera si to v klídku přistávám na vlastním letišti. Mám poziční světla, takže sem vidět snad na 100kiláků. V tom se tam přižene befko a sundá mě jak mrzáka.Šklebící se


Většina letek má podobné chování zakázáno přímo ve svých interních pravidlech, i to střílení po padácích apod., takže by ses s tímto teoreticky neměl často potkávat Šklebící se Ale záleží, mezi jakou komunitu chodíš létat...
 
http://www.virtualnipilot.cz/
Vilik
Pravděpodobně to byl nějakej ňoumas z východu.
Ad Horrido... Tady nejsme ve válce, ale v simulátoru.Šklebící se
 
606_Temp
JJ, většina letek má kodexy cti vyvěšené na veřejných částech fóra a v nevěřejných dodatky za jakých okolností se to smí porušit. Možná jsi spadal do jedné z položek "pokud" , nebo "ale" Šklebící se
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Vilik
A co je to třeba za položku?
Např... "Pokud" se ti nelíbí jeho nick? Nebo... "Pokud" má blbý kecy na fóru?Šklebící se
 
MK_KaiN
Jo někteří blázni nestřílejí na přistávající letadla, na startující letadla, na letadla letící doleva, na letadla letící doprava, nahoru i dolů. Někteří se ohánějí jakousi ctí vůči nepřátelským pixelům na monitoru, jiní to dělají proto že stejně nic netrefí, ani to přistávající letadlo. Těch je většina. Tak se schovají za pravidla Úsměv
 
3BAP_Cassius Chaerea
Šklebící se
 
Vilik
A-NAR-CHIE, A-NAR-CHIE!!!!Šklebící se
 
3IAP_Dryjo
ja vesele strilim do vseho, co ma jeste kridla..Mrknutía je mi uplne u zadku, jestli to nekomu vadiŠklebící se
 
606_Temp
Vilik napsal:
A co je to třeba za položku?
Např... "Pokud" se ti nelíbí jeho nick? Nebo... "Pokud" má blbý kecy na fóru?Šklebící se

To se optej těch, co kodexy cti používají. Já se řídím jen podle své nálady Šklebící se
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Panek
MK_KaiN napsal:
Jo někteří blázni nestřílejí na přistávající letadla, na startující letadla, na letadla letící doleva, na letadla letící doprava, nahoru i dolů. Někteří se ohánějí jakousi ctí vůči nepřátelským pixelům na monitoru, jiní to dělají proto že stejně nic netrefí, ani to přistávající letadlo. Těch je většina. Tak se schovají za pravidla Úsměv

Do kamene tesat!
Tankista přestane střílet, když uvidí nepřítele, jak se otočil a jede domů?

Když někdo zaútočí na přistávající letadlo, tak ryskuje svůj vlastní život (flaky, soupeři kolem letiště, ...).
 
olda Olde maly
A někteří to mají dokonce předepsaný od psychiatra Šklebící se
 
LEON_CZ
Vilik napsal:
A co je to třeba za položku?
Např... "Pokud" se ti nelíbí jeho nick? Nebo... "Pokud" má blbý kecy na fóru?Šklebící se


Kodex cti je tu od toho, aby se podle něj pilot řídil a ne aby se hledaly kličky, jak ho obcházet Zamračený Pokud má letka ve svém kodexu zakázáno zabíjet bezbranné piloty na padáku, nebude po nich střílet ani na serveru, kde je to výslovně povoleno... Zamračený
Pokud s tím mají někteří její piloti problémy, měli by se zamyslet nad smyslem svého dalšího setrvání v takové letce. Dobré jméno letky se buduje pracně a dlouho, ale lze ho ztratit poměrně snadno.

Panek napsal:
Když někdo zaútočí na přistávající letadlo, tak ryskuje svůj vlastní život (flaky, soupeři kolem letiště, ...).


Ano, ale viděl jsi někdy v IL-2 realisticky zaflakované letiště, třeba jak to popisuje Closterman při útocích na Typhoonech? To by pak mělo smysl se bavit o risku při vulchu a ne na letišti se čtyřmi AAA...
Upravil/a LEON_CZ dne 21-02-2010 12:49
 
http://www.virtualnipilot.cz/
WT_Slava
IMHO je dost podstatný rozdíl mezi střelbou na přistávající letadlo a střelbou na pilota na padáku. Zatímco střelci z přistávajícího bombru žádný kodexy nepodepisujou, tak pilot visící na padáku se může akorát posrat.
 
Panek
Il2 není jen o kroucení a zoomování, je to také o taktice.

A jestli si někdo veme jen 50% a je nucen přistát dříve, než jeho soupeř, tak ať si nestěžuje! Svou výhodu lehčího a stoupavějšího letadla si vybral a teď je nucen přistát.
Ten, kdo má více paliva, zase riskoval, že není tak obratný a stoupavý, ale zase může "sezobnout" někoho, komu palivo došlo.
Je to boj a vyhrává ten lepší. To jestli ten lepší někoho zhasne při pojíždění, přístávání, nebo startu, neznamaná, že je to srab. Prostě svého soupeře porazil.
 
Vilik
To můžu rovnou podniknou hloubkovej nálet na nepřátelský letiště. Zkusit štěstí a zastihnou někoho na pojížděčce. Pokropit co se dá, vypustit rakety a i nějakou tu bombičku, a na plnej plyn zase zdrhat pryč. Hlavně že bude nějakej ten killstreak. Ve válce by z nich byli hrdinové, ale tady si o nich každej pomyslí svoje.
Simulátor má svoje pravidla. Válka žádný pravidla nemá.
 
3IAP_Sasa
Na vulchovani neni nic spatnyho teda pokud jsou letiste zaflakovany. Situace jako na WOE cca pred rokem, kdyz jedna banda idiotu kempovala permanentne ve 3km nad jedinym letistem s 6 FW a strilela jen do startujicich a jeste se chlubili, ze maji nejvic killu, tak to je fakt oprus. Zkuste si treba na ADW zavulchovat Úsměv
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,600,931 návštěv