May 02 2024 14:49:39
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
MiG
313_OTU_oblak
jenom takový malý dotaz.....koukal jsem co je všechno na mapách za MiGy....a všiml jsem si že jsou tam hlavně MiG-3(surovýÚsměv) a miG-3udčko.....třeba verze s motorem AM-38 neni ani na jedne mapě(no, mohla by být) anebo neumím hledat(pravda, proletěl jsem to rychle) a verze MiGu se dvěma švaky(??) není použita vůbec???O AM-38 vím že jich moc nebylo, ale švaková verze by se hodila...už proto že AH nejsou silně ortodoxní server jako lioni a ono sice MiGinu moc lidí nelítá, ale se švakovou verzí by se to mohlo změnit Úsměv...
je to jenom návrh do diskuze....doufám že mne neukamenujete...s nemožností použití na AH letounů jako I-185 nebo MiG-3U(i když ten bojově velmi úspěšně létal) jsem se smířil.....a schwalbíny na berlíně taky jsou....a He-162 je taky nádherný a taky na mapě je....a jsem rád že tam je. Úsměvškoda každého éra které máme a není na mapě...
 
3BAP_Cassius Chaerea
OTU_oblak napsal: a verze MiGu se dvěma švaky(??) není použita vůbec???O AM-38 vím že jich moc nebylo, ale švaková verze by se hodila...už proto že AH nejsou silně ortodoxní server jako lioni a ono sice MiGinu moc lidí nelítá, ale se švakovou verzí by se to mohlo změnit Úsměv...
To přece nejde, víš jak se modří bojí ruskejch švakůÚsměv.
 
Noram
no je fakt ze s 3U bych si i zalit, je to fajnove letadlo ale v 4.01 sem ho při startu dvakrát překlopil :sm19:
 
http://noram.youaremighty.com/
haluz paja
Kdesi sem cetl,ze MiG 3U bylo vyrobeno jen 6 kusu.
 
313_OTU_oblak
Ale tahle diskuze NENI o MiG-3U....a šeset?To bylo I-185 na frontěÚsměv MiG-3U byla cela letka. byla to tuším 2. nebo 3. letka 728.IAP...
Tohle vlakno je o MiG-3 se švakama a s motorem AM-38...

a vubec. Cassiusi kápl jsi na to Úsměv
 
Hoper
OTU_oblak napsal:
...nebo MiG-3U(i když ten bojově velmi úspěšně létal) jsem se smířil.....

není to sice vlákno o MiG-3U, ale byla tu o něm zmínka - zrovna nedávno jsem o něm četl v učitelských novinách a taky se tam vyskytovalo slovo šest kusů. Bylo to v ruštině, ale "šest" ještě přečíst dokážu Úsměv
takže možná byl úspěšný, ale jen v rámci těch 6ti kusů Úsměv
 
313_OTU_oblak
Mne se to nezdá. budu muset mrknout do TT....bo půl roku s šesti kusy...možná jo....nevím, nejsem doma Úsměv
 
GC3_Messik
Migu se švakama bylo vyrobeno dva kusy??? pak to dohledám, ale je to taky Olegovo alá MIG3U atd.
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
312_Lazy
MiG-3 2xShVAK - cca 50 kusu
MiG-3 2xUB - cca 300 kusu
MiG-3 AM-38 - jeden prototyp a urcite nekolik dalsich polnich prestaveb v roce 41, pozdeji urcite vic techto prestaveb - nebyly motory AM-35
MiG-3U - 6 kusu, z toho bojove neletaly vsechny
 
Tajpan
Mig 3U - srpen 1942 3. letka 728.IAP - 6 ks
ríjen 1942 - 3. letka 728IAP - 18 ks

52 vzdušných bojov, 27 úspešných

zničených 12xBf109, 16xJu87, 5xHe111, 1xDo17
pri strate 5xMig3U a 1xmrtvý letec.
V lednu 1943 odovzdali Mig3U 6IAk PVO Moskva.


Zdroj Triumf a Tragédia str 138
 
MK_Paja
Už zase vytahujete statistiky z knížek, se proberte, tady si hrajeme na piloty a bavíme se u toho !

Prostě jim toho Miga dejte a hotovo. I kdyby to byl jen prototyp.Důležitější, než ty Vaše tabulky, jsou jeho výkony ve hře, a jestli nezpůsobí na konkrétní mapě modráskům výraznější handicap !Úsměv
 
313_OTU_oblak
Jo, dobře. Ale nešlo mi tady o MiG-3U...rozhodně by to bylo zpetstření. Mně šlo o kanonove a AM-38 MiGy...jsem zvědav co na to napíše Čutora...fučiho názor je mi jasný:no:.....

zrovna pajo protoze by se MiGu-3U modří báli tak jsem chtěl spíše navnadit na kanonovy a AM MiG....MiG-3U byl moc pěkný...když už ve hře jsou a MiG má několik nedostatků a nevýhod proti Befkům tak by to vadit nemuselo...
Upravil/a 313_OTU_oblak dne 13-12-2005 19:27
 
313_Gryzlov
Na AH mapách technikcy lze omezit, aby na mapě létaly třeba jen 3 kusy ... záleží ale na úvaze lidí, kteří tvoří mapy.
 
313_OTU_oblak
No jo gryzlove, omezeni typu je na lioni server, ten se drzi presne reality. A AH je pseudo, tak by tam kanonovy nebo AM MiG sel povolit ne???Ono befko je na tom stejne dobre....
 
313_Gryzlov
Oblaku, má poznámka byla míněna tak, že když se lidi dohodnou, že se povolí třeba MiG-3U, tak se umístí na samostatné letiště, na kterém se dá omezit počet pilotů, aby zase celá mapa nebyla jen o tom, že lidé naskáčou do MiG-3U a o další letadla ani nezavadí.
Tím bude zajištěno, že na dané mapě budou pak létat jen dva MiG-3U a zbytek pilotů bude létat na standardních typech.
Chtěl jsem tedy podotknout, že je v silách tvůrců omezit počet letounů zvoleného typu i na klasickém serveru jakým je AH, bez použití dalších, podpůrných programů.
 
313_OTU_oblak
ano......chapu te dobre gryzlove.....myslel jsem to tak ze kdyby se do planesetu nekterych map zaradil kanonovy MiG nebo AM MiG, tak by to stejne neubralo na tom ze nekteri by dali prednost jaku nebo Išakovi nebo(ve většině případů) LaGGu...jenom by byl rozmanitější planeset a lítalo by trochu více MiGů....MiG je papír, jedna dávka a vybouchne...a s kulometkama jenom pošimrá...a právě kanonovy Mig by to mohl spravit...a MiG-3U? pokud bude tím lépe....
 
alert
MiG 3U , nakonec proč ne nebo i I185M82 by byl zajímavý: úkol pro "modré" přunutit k nouzového přistání tajný sovětský letoun, pokud možno ne příliš poškozený :sm12:
 
XXX_Dazz
313_OTU_Gryzlov napsal:
Na AH mapách technikcy lze omezit, aby na mapě létaly třeba jen 3 kusy ... záleží ale na úvaze lidí, kteří tvoří mapy.


Gryzlove mám pocit, že tohle na AH nejde jelikož běží na FBD2. Tohle jde pouze na WT a CL_DS ty běží na Genadish (nebo jak se to píše).

Mimochodem mi Mig-3UB v pohodě stačí. Mám dobrý pocit z každého poškozeného letadla Šklebící se
 
GC3_Messik
Ne Dazzi. Jde to i u normalních df serverů a map, omezujou se počty pomocí velikosti kružničky u daného letiště ale nikdy jsem to zatím nepotřeboval přeci jen proč bych dělal DF mapy , coop je lepší.Mrknutí
Teď vážně co si matné pamatuju tak na AH to bylo snad u toho Rumunska, snad tam bylo jen 5-6 Lavoček k dispozici.
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
313_Gryzlov
Dazzi, jde to i za pomocí nástrojů Ila. Jinak bych to sem nepsal. Rozdíl je jen v tom, že se omezí počet hráčů na jednom letišti. "Omezených" letadel bude stále nekonečně mnoho, ale ve vzduchu bude fyzicky jen tolik letadel daného typu, kolik bude povoleno hráčů na zvoleném letišti, kde se daný typ vyskytuje. Tímto způsobem jsou třeba omezeny Bf109E-4 na mapě Polska na AH serveru.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,802,112 návštěv