May 04 2024 02:48:19
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Silent Hunter V
310_McMarty
No dobře, ale ruku na srdce pánové. Jsme snad ve věku, kdyby snad nemusíme podporovat warez. Já mám rád doma "krabičky". Mrknutí

K tomu RoFu, je sice pravdou, že vydáváním letadel se dají získavat další finance na rozvoj hry, ale ku*wa jsem si pořád nevšim, kde ta hra je. Pořád čekám na pořádnej update, který z toho udělá hru. Sorry za OT.
 
LesniHU
WT_Schmouddle napsal:
Na druhou stranu, je to řešení jak udržet při životě malé žánry, jako je třeba ponorková nebo letecká simulace. Vývojáři dostanou zaplaceno a prostě nehrozí že celkem slušný sim se bude prodávat nasedmkrát dokola jen proto aby se jakž takž zaplatil...
RoF funguje. Ten koncept funguje. A pokud nabídne něco navíc (třeba ty ranky pilotů v RoF je docela dobrý nápad), tak má šanci se prosadit. Kdo by nechtěl být světově vedoucí ponorkové eso Kriegsmarine? (Já, potápím raděj kobliháče u Hokkaidó v pohodlí klimatizované lodě se zmrzlinovým strojem a ledničkou) Šklebící seŠklebící seŠklebící se
Zrovna u RoF ta situace neni tak jasna:
"As has been stated by me and others elsewhere, the always online connection for most single play elements will be going away soon. The always online connection is clearly stated on the box and in the system requirements. We know it's unpopular and they are changing it, but it has been a very good system in other ways. Just need to find a balance." - Jason
 
torr
[img]http://img682.imageshack.us/img682/2048/ubi2.jpg[/img] is not a valid Image.

[img]http://img63.imageshack.us/img63/710/drm3.jpg[/img] is not a valid Image.

[img]http://s4.postimage.org/mx_Yi.jpg[/img] is not a valid Image.

jo a subsimu nadávají fest a je tam i petice
 
WT_Horrido
A na VIIA budeme mít "fast-firing 88 cm deck gun" Šklebící se Doufám, že to pujde ovládat gamepadem.

A v posádce jsou jednovaječná trojčata Úsměv
Upravil/a WT_Horrido dne 03-02-2010 17:12
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Joe Tempest
WT_Horrido napsal:
Biddle napsal:
No to taky není pravda. Je to sice skvělé dílo, ale má tam také chybky...
Nic není v životě dokonalé.


Šklebící se Pán je odborník nebo dokonce sám publikuje?


No, obě varianty a vylučovací spojka ukazují na omezenost tazateleÚsměv

Pan hodně čte a díky načerpaných znalostem z různých pramenů pozná, když je uveden v tomto vynikajícím díle špatný datum narození Dönitze či je špatně identifikována loďMrknutí
Na množství nehleďte!
 
WT_Horrido
Tak pardon. Hodnocení díla, na kterém autor pracoval několik let a měl bezprecedentní přístup do archivů, zde na SVK, je mi tak nějak podezřelé. Shodneme se doufám na tom, že jako fundament znalostí o ponorkové válce to sloužit může. Úsměv

A ty nepřesnosti posuzujeme dle originálu nebo z českého překladu? A identifikaci lodí porovnáváme s čím? Originálem z archivu? Úsměv
Upravil/a WT_Horrido dne 03-02-2010 19:02
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Joe Tempest
Zareagoval jsem na opravdu divnou připomínku.

A teď se omlouvám, ta debata by byla stejně o ničem. Bydlíš kousek od Brna, napiš mi, domluvíme se a přijedeš, rád Ti mou knihovnu a archiválie ukážu. Když budeš o hodně sympatičtější než v tom předmětném příspěvku a aspoň o špetku pokornější, než jak se tu prezentuješ, tak Ti k tomu i naliju něco dobrého k posezení na terase mého domuÚsměv
Upravil/a Joe Tempest dne 03-02-2010 19:23
Na množství nehleďte!
 
Joe Tempest
WT_Horrido napsal:
Shodneme se doufám na tom, že jako fundament znalostí o ponorkové válce to sloužit může. Úsměv


Oba díly jsou vynikající, stejně jako Tiché vítězství. Před množstvím práce odvedeným panem Blairem smekám. Už jsem oba díly četl několikrát, ale pokaždé tam najdu něco nového. Kvalitu těchto knih bych si nedovolil ani zpochybňovat.
Na množství nehleďte!
 
Tajpan
hmm , zaujímavé informácie.
takže ak si chcem zahrat offline, musím byť onnline? a k tomu mať i registráciu
čo to je blbost!!!!
no nič, v registrácii na Ubisofte sa dozvedia , kde býva a kedy sa narodila 1000ročná nesmrtelná tetka Ángeš. Šklebící se

inak v SHIV modisti vytvorili už další mod: Dá sa hrat za Ruských ponorkárov. Mrknutí
 
313_123
hod sem vodkaz prosím Šklebící se
 
torr
pro Tajpana:

ANO i když hraješ offline,musíš být připojen na net a jakýkoliv výpadek sítě znamená konec hry.

Podle mě je to testovací balonek a když se to ujme ,tak vše vod UBI bude mít tuto ochranu.
 
j4ck41
mno ja uprime doufam ze se povinnost byt online i kdyz chces hrat offline neujme ... chapu to u MMORPG a dokazu to pochopit treba i u hry ktera je primarne urcena pro online hrani, kde je offline spise jen takovej privazek, ale u her jako je SH?

docela me to pripomina situaci kdy se hodne rozjely MMORPG a objevovaly se myslenky ze za par let se nic jinyho nez MMORPG hrat nebude ... takze tohle ted povazuju jenom za chvilkovy pomateni smyslu od UBI ... ona ani ponorkova simulace nepatri mezi nejrozsirenejsi zanry a pokud budou mensi prodeje a vsude na netu nadavky na ten debilni system tak to mozna casem zrevidujou
Upravil/a j4ck41 dne 04-02-2010 09:50
 
WT_Horrido
Bude to ve všech hrách které teď vyjdou, ne jen v SH. To není balónek.
Upravil/a WT_Horrido dne 04-02-2010 10:17
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
1stCL_Novotny
No kdyby každej měl doma vždy jen legální demo nebo originál, nikdy by nebylo potřeby těhle "ochran". O čem se vlastně dohadujete?Mrknutí
Proboha kdo vás omezuje??
Snad vám někomu nevadí že za odvedenou práci či výrobek vám nedá zaměstnavatel-zákazník zaplaceno?! Pokud ano rád si od vás nechám za darmo také pár věcí udělat.
Neberte to jako navážení se do vás,ale jen jako příklad proč to tak je.
V podstatě natom vlastně nic není. A jak Tajpan sám říká, je to pouze otázka výběru.Mrknutí

Šklebící seŠklebící seŠklebící se to chce klid klucka. Šklebící seŠklebící seMrknutí
 
torr
Koukám že Novotný je typický ovčan.Takže speciálně pro Novotného:
Podmínka být připojen na net ,znamená že nemůžete kdykoliv a kdekoliv si zahrát legálně zakoupený produkt,protože "připojení na net" není pod tvoji kontrolou.Příklad: Hraju,nastane porucha modemu,sítě,routování atd. a v tomto okamžiku legálně zakoupená hra se ukončí.Nebo chci si zahrát na chatě tam není net,takže tam nemůžu hrát.
Takže podle tebe je normální že ti tvůrce hry určuje kde a kdy hrát?
 
1stCL_Novotny
Takže speciálně pro torra:
Já vím a štve mne to taky, ala z pohledu druhé strany zatím nic jiného nefungovalo. Důvod?? Všichni uživatelé včetně mne. Prostě nelegální softík.Mrknutí A hrábni si do svědomí zda sis nainstalil jen a poze demo nebo ne.Vyděšený

Edit: A podle tebe je normální krást?Šklebící se
Upravil/a 1stCL_Novotny dne 04-02-2010 11:38
 
WT_Horrido
No něco by na tom bylo kdyby piratstvi bylo tím primárním důvodem pro podobné věci. To ovšem není. Hlavním důvodem je zatrhnout bazarový prodej.

Kopírování softu a "ztráty" z něj jsou čistě virtuální. Nemít možnost zkopírovat neznamená automaticky volbu koupit. Ztráty v bazarovém prodeji jsou naopak velmi reálné a značné, zejména v Americe a Anglii.
Upravil/a WT_Horrido dne 04-02-2010 11:56
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
LesniHU
WT_Horrido napsal:
No něco by na tom bylo kdyby piratstvi bylo tím primárním důvodem pro podobné věci. To ovšem není. Hlavním důvodem je zatrhnout bazarový prodej.

Kopírování softu a "ztráty" z něj jsou čistě virtuální. Nemít možnost zkopírovat neznamená automaticky volbu koupit. Ztráty v bazarovém prodeji jsou naopak velmi reálné a značné, zejména v Americe a Anglii.
To je presne ono, az na to, ze ztraty z bazaroveho prodeje jsou taky ciste virtualni. Kdyz ma nekdo moznost prodat dohranou hru za 40 babek, bude ochoten ji koupit za 60, kdyz nebude mit moznost ji prodat, da za ni jen dvacet. Zaklady kapitalismu v praxi, ktere soudruzi z Francie nevzali v uvahu.
 
1stCL_Novotny
A jak to je? Je prodej softu z ručky do ručky naprosto legální a nebo je v autorskejch právech zaneseno že tomu tak není?? To je otázka, ne provokace!Zamračený
Protože pokud ne tak je to fakt z tohodle důvodu na HO*NO.
Pokud ano tak to je to samé jako kopije, bohužel. Smutný
Upravil/a 1stCL_Novotny dne 04-02-2010 12:26
 
3BAP_Cassius Chaerea
Tajpan napsal:
jj, aj nemci robili prkotiny. Ale nerobili z toho velké "Haló".
Tajpy pusť si nějakej ten "Die Deutsche Wochenschau" z roku 44 a uvidíš, že i z ho*na se dá udělat "velká věc".
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,811,483 návštěv