September 28 2024 00:28:34
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Otevírání kabiny
Kocy24
Nevěděl jsem kam tohle téma dát ,ale tak ho nakonec dávám sem chci se zeptat jak je nastavení ovládání klávesa ,která otevírá a zavírá kabinu letounu chtěl bych jenom vědět jak je to napsané anglicky vše co tomu bylo podobné nefungovalo ,takže prosím o radu
 
jirik
Open/close canopy. Je to asi v polovině seznamu nastavení.
 
czs_scharck
A na jakym eroplanu jsi to zkousel ? Otvirani kabiny ma totiz jen par stroju. Zkousej to na japonskych Zerech, ti je maji snad vsechny.
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
clone9cz
... nebo ještě jinak, otevírání kabiny je pravděpodobně u strojů, které mají výškově nastavitelnou sedačku tak, aby piloti videli na palubu letadlové lodě přes motor.
 
http://www.wwii-illusion.net
BP_Tyrl
Otevírání kabiny mají všechna letadla, jež bez zjevného důvodu čmoudí už od startu. Naštvaný
 
Kocy24
Open/close canopy jsem zkoušel několikrát jsem měnil klávesu viděl jsem i video ,kde otevřel kabinu P-38 a u mě prostě nic ani na spitfire na bfka prostě nic
 
Rufu
Kocy přemýšlej P38 otvírala kabinu nahoru,BF109 do strany.Na spitfajrovi to jde až po modu jak psal Tyrl.
Standartně je to u Zer,Helcatů,Wildcatů,Mig9.MODem pak Shinden,P40 varianty,Tempest,Spitfire,a víc si nevzpomínám.
 
alfik
Je to úplně jednoduché. Otevírací kabinu mají palubní stroje, čili ty které se objevily ve verzi Pacific Fighters. Žádné jiné to nemají - a nemají to zapotřebí. Výjimkou jsou mody a Daedalos Team a jeho letadla. Kucí šikovný Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
3BAP_Cassius Chaerea
Ale mají má to například Tomahawk P-40c či Ki-43.
Upravil/a 3BAP_Cassius Chaerea dne 24-11-2009 11:57
 
zajaczik
prosimvás... jak se ten Mod jmenuje ? .... já mám stažený Spit Mk I, jde otevřít kabina, ale když ji otevřu, tak mi to pouze napíše, zůstane zavřená :-(..... prosím o pomoc...... ( viděl jsem mod, kdy se otevře kabina i vyklopí "dvířka" CoolPff Zamračený Smutný HILFE :-D... dík
 
Apo
Ježda a proč to tu tak strašně řešíte? Si na sebe nasměrujte větrák od zdroje, otevřená kabina vám pomůže ve větrání zaprděný židle u pc míň ÚsměvMrknutíVyděšený
 
AH_Enty
A proč to vůbec řešíš. K lepším sestřelům Ti to stejně nepomůže.Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
alfik
Nojo, ale vžij se do situace: Sedíš u PC, na hlavě parůžky, u pusy mikrofon, tlemíš do monitoru, a přítulka se tě na něco zeptá. A ty otevřeš kabinu, podíváš se na ni a s nepřítomným až pitomým xichtem se zeptáš: "Cooooo???"
Na to tam to otvírání je, bez něho to nemá šmrnc Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
310_Gringo
AH_Enty napsal:
A proč to vůbec řešíš. K lepším sestřelům Ti to stejně nepomůže.Šklebící seŠklebící seŠklebící se


Ale je líp vidět ven, než když máš zavříno a akorát se ti leskne to špinavý sklo.Doty proti hladině - super.
U korzára zase líp vydíš dozadu..občas to k lepším sestřelům pomůže.Úsměv
Já lítám furt s otevřenou kabinou, akorát, když potřebuju co nejvyšší rychlost, tak jí zavírám.
Upravil/a 310_Gringo dne 24-11-2009 14:22
 
AH_Enty
No já mám asi super mechaniky, ven vidím dobře, ale otázka je, jestli vidím vše co mám a není to očima. Šklebící seŠklebící seŠklebící se

Korzár - výhled - to kapitola sama pro sebe.Úsměv
 
jirik
Do zera i ze zera jen s otevřenou kabinou. Mám pocit, že to mají všechna stíhací letadla v pacifik fighters a pak nevím, které všechny další vytvořené později.
 
zajaczik
tak nic.... už jsem si to našel Mrknutí
 
Hoper
310_Gringo napsal:
AH_Enty napsal:
A proč to vůbec řešíš. K lepším sestřelům Ti to stejně nepomůže.:D:D:D


Ale je líp vidět ven, než když máš zavříno a akorát se ti leskne to špinavý sklo.Doty proti hladině - super.
U korzára zase líp vydíš dozadu..občas to k lepším sestřelům pomůže.:)
Já lítám furt s otevřenou kabinou, akorát, když potřebuju co nejvyšší rychlost, tak jí zavírám.

a co po tom takový observatořský rozhled ze Zera se zvednutou sedačkou... :))
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
3BAP_Rohlos
Ja otevrenou kabinu pouzivam hodne, protoze me vetsinou neskutecne stve ram kabiny.

A propo zjistil nekdo, jak moc te otevrena kabina brzdi oproti zavrene?
 
ZVP_ALEX
AH_Enty napsal:
...................
Korzár - výhled - to kapitola sama pro sebe.Úsměv


No dopředu vidímCool a za sebe se radši nedívámVyděšený
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,681,932 návštěv